PDA

View Full Version : Проблем с нокти.....



ralito0
03-11-2008, 00:03
imam problem s noktite i neznam kakvo da pravq .postoqdno se 4upat .lakiram gi s lak 1 pat na sedmitsa, polzvams kremove ,slagam si i zazdravitel i te pak se 4upat pi6ete pls :(

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-11-2008, 00:18
Ами, ползвай пиличка. :) Започне ли да се раздвояава, веднага го изпили. :) Не употребявай лак - изтънява ноктите и ги прави по - слаби.. Вземи си някой хубав заздравител :) Имаше и едни хапченца - Мерц, Revalid, бива ги. :) Питай в аптеките, ще ти препоръчат. :) Ползвала съм, но за коса, е, тя косата се оправи след като спрях да ги пия, а ноктите ми порастнаха :-D Щастие :D Пробвай и ти ;):) Успех и не забравяй пилата, а може и да отидеш на маникюр и да ти дадат малко съвети. :)

ralito0
03-11-2008, 00:24
za sajalenie jiveq v usa po kakvito i da e pri4ini nqma da mi dadat tezi xap4eta v aptekata :-x :-x :-x :(

Ou7taControL
03-11-2008, 00:40
za sajalenie jiveq v usa po kakvito i da e pri4ini nqma da mi dadat tezi xap4eta v aptekata :-x :-x :-x :( оле и аз съм от USA хаха съдба.. ами и моите нокти са такива ама аз съм забелязала че когато не са лакирани и се чупят.. а когато са лакирани не се чупят..

ralito0
03-11-2008, 01:05
verno ot koi grat si ? mejdo drugoto tuk lakovete nestruvat ako sa dobri trqbva da si vzeme6 za 20$ nai-evtin (xubav) a ina4e sled 2 mesetsa namalen s iztekal srok na godnos i nikakav rezultat :(

lussi
03-11-2008, 15:03
Ne slagai lak,samo zazdravitel i gi poddarjai po-kasi4ki. Vinagi si nosi pila i kato vidish 4e po4va da se 4upi go zaglajdash. Sastoqnieto na noktite ti moje i da e povliqno ot hranata, trqbva ti kalscii, ima go v mlqkoto i mle4nite produkti (sireneto).

EarthShaker
03-11-2008, 20:37
изрежи ги

Wrathchild
03-12-2008, 04:28
Първо, пооправи си начина на хранене.
Второ, има едно кремче - Maxi, 4 и нещо (лв.) е, на мен много ми помогна.
А заздравителите не вършат работа. Ацетона руши ноктите, а тези заздравители са на лакова основа => не минават без ацетон. Та сама си прави изводите дали и до колко помагат...

batkodoki
03-12-2008, 21:42
imam problem s noktite i neznam kakvo da pravq .postoqdno se 4upat .lakiram gi s lak 1 pat na sedmitsa, polzvams kremove ,slagam si i zazdravitel i te pak se 4upat pi6ete pls :(

ВЪЗРАСТ?!

в USA НИКАКВО лекарство няма да ти дадат от аптеката без валидна рецепта! едно от малкото неща, които им харесах е това. моля се да доживея да видя това и у нас!!!

купи от някоя дрогерия йодна тинктура. по 10-15 капки йод в чаша/купа топла вода и топи за 20-30 минути на ден ноктите в нея.
пак от дрогерия си вземи нещо не скъпо, но със лесно усвоим Калции в него(добавка хранителна). и нещо с витамин А или чист или най-добре комбо А+Е. опаковката трябва да ти стига за месец и да не е безбожно скъпа

Sladyranna
03-21-2008, 20:26
EarthShaker написа:
изрежи ги

:D +1

ralito0
03-21-2008, 20:54
:D

menta_loverka
03-21-2008, 21:25
Мен ми казаха да си мажа никотите с йод разреден в спирт (да не оцветява) и наистина помага иначе и аз имах същия проблем ....