PDA

View Full Version : е това беше



naze
03-11-2008, 10:10
pisah predi nqkolko dena ...... spodelih wi problemite s moita s koqto hodim ...... hodihme godina i 8 meseca .... sled sno6tniq razgowor po gsma - 2 4asa razbrah .... we4e 4e nqma go byde mejdu nas ;( i sega mi e malko kofti ;( naistina kofti .....i iskah da wi popitam sled kato tolkowa wreme mi e powtarq "obi4am te" i zwu4e6e taka iskrenno ... i sega mi kazwa 4e nqma 4uwstwa kym men ...... dali me e lygala prez cqloto wreme spored was ? kak e bilo ? istina ili lyja .

spored men e lyja 6toto kato obi4a6 nqkoi go obi4a6 za winagi pyk kakywto i da e....... a az ni6to lo6o ne sym i naprawil .... daje sprqh da rewnuwam 6toto i imam dowerie !! ..... OMG

daite mnenie

xxxSS
03-11-2008, 10:12
Майната и ! Това е много тъпо ходиш сумати и време и накрая един кур...

naze
03-11-2008, 10:13
da :(

kico
03-11-2008, 10:15
v dneshno vreme pove4eto teen4eta izpozvat frazata "obicham te " kato dobar den ;) taka 4e kolkoto i pati i da ti go e kazvala nema zna4enie vajno e dali ti go e dokazvala po nekakav na4in

kico
03-11-2008, 10:17
a pak i tva momichetata sa jivotni kakvo i da napravi6 za teh se ne im stiga ...bah mamamu

MartiSSima
03-11-2008, 10:19
Не си ли забелязал че днес много хора използват така съкровенните думи "обичам те" без да знаят смисъла на думите.Според мен при вас се е получило нещо от сорта при нея силно привличане, влюбване, тя си е мислела че те обича и накрая хоп ... тая мисъл е изтекла нейде с намирането на нов партньор.
Предполагам че в началото на връзката ви момичето е било преданно на чувствата си, в смисъл найстина е държала на теб но с времето всичко е отшумяло...Поне така си мисля...Незнам на колко си нито ти нито тя нито какви е протекла връзката но мисля че при вас се е получило това както при много други ... мисли че обича ... Може и да греша!
Успех на теб и горе главата...истинската любов може да те очаква зад всеки ъгъл!

naze
03-11-2008, 10:21
o neka q widq s drug :) maika mu ebawam do dupka 6e go sma4kam ot boi ......... 6tot sym i kazal .... i neq i nego 6e biq ! tq znai ..... tq znai az kak biq ;)

kalioo
03-11-2008, 10:27
Еми обичала те е бе пич.Ама омръзва кво да се прави :).Просто си направил грешката да й покажеш че е всичко за теб.зариби я пак ама внимавай.Ако има следващ път карай по-леко,и не забравяй,че тя не е твоя СОБСТВЕНОСТ

kico
03-11-2008, 10:37
o neka q widq s drug :) maika mu ebawam do dupka 6e go sma4kam ot boi ......... 6tot sym i kazal .... i neq i nego 6e biq ! tq znai ..... tq znai az kak biq ;)

tva naistina be6e mn tapo ....kak taka 6e q biesh kvo kato ste skasali tq nema pravo da prodalji s jivota si li ... za men tva e napalno izlishno.rasajdava6 kato egoist

h0t_bAbE
03-11-2008, 10:40
o neka q widq s drug :) maika mu ebawam do dupka 6e go sma4kam ot boi ......... 6tot sym i kazal .... i neq i nego 6e biq ! tq znai ..... tq znai az kak biq ;)

tva naistina be6e mn tapo ....kak taka 6e q biesh kvo kato ste skasali tq nema pravo da prodalji s jivota si li ... za men tva e napalno izlishno.rasajdava6 kato egoist
+1

BlindedAngel
03-11-2008, 10:44
Нещо подобно се случи и с мене...Уж ме обичаше уж ми се вричаше най-накрая ко...Аз го ядах...Ама да не те е*е не те заслужава :-P

Wrathchild
03-11-2008, 10:44
И какво, ако си е хванала друг? Ще го набиеш? Добре, биячо.
Ами забрави я, няма как иначе. Да, обичала те е, но понякога просто това спира...

Nik4o_Spain
03-11-2008, 11:04
Az bih te posavetval .... Gledai napred za6toto ni6to ne e svar6ilo sas sqka zaguba na kakvoto i da bilo idva ne6to drugo po hubavo i krasivo sled vreme jivota prosto se promenq novi priqteli nova liubov NOV JIVOT :-D

Alabalaportokala
03-11-2008, 11:04
Трябва да си много тъп ( с извинение ) че да се хванеш на приказките на едно момиче . Запомни : момичетата с лъжкини и не може да им се вярва. Колкото по голям наивник си толкова по зле за тебе ще е . 8)

tan0
03-11-2008, 11:44
Майната и ! Това е много тъпо ходиш сумати и време и накрая един кур...
+1

hooliganka89
03-11-2008, 12:01
Nai-dobre si poiskai vsichko koeto si i kupil obratno,moje da ti pomogne :D

Chess
03-11-2008, 12:06
Nai-dobre si poiskai vsichko koeto si i kupil obratno,moje da ti pomogne :D

Ще успее ли да му се изплати :-o

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-11-2008, 12:09
е кфо да няма да се жените ;) ест че не може просто така да и изчезнат чувствата ... ох имах подобен проблем ама ние ходихме месец :D изчакаи седмица 2.. ще ти мине ще я забравиш :) сиг съм :)

hooliganka89
03-11-2008, 12:12
Nai-dobre si poiskai vsichko koeto si i kupil obratno,moje da ti pomogne :D

Ще успее ли да му се изплати :-o

Ne znam,no v minalata si tema,toi kaza,che shte si poiska GSM koito i e kupil,i dreshkite.No dreshkite i ne bili nqkvi evtini,ami pod 100 leva nqmalo...Trac,pari kato vestnici,samo da ima koi da gi harchi :D

tvoqta__me4ta
03-11-2008, 12:16
mi putq i 4antata za hlqb togava nqma da i se moli6 :D :oops:

5StaR
03-11-2008, 13:02
Ае вие сте тиин"з нормално е преодолей го и гого следващата

prettyIdeath
03-11-2008, 13:12
Ти си прав за себе си. Може би ти си мислиш че всичко е било наред. Говори с нея защо се е получило така. Имаш право да знаеш.

pet_14
03-11-2008, 14:27
Еми това е то момиче..Супер е шибано,щото ти даваш жовота си за нея и накрая кво "еми съжалявам ама вече не те обичам както преди" "Обичам те вече само като приятел" "няма смисъл да се наказваме" Все фрази до болка познати,но това е то момичета,как искам да срещна една която да не е такава...Ама нямам тоя късмет...

koalka
03-11-2008, 15:03
Не може изведнъж чувствата да изчезнат, просто ей така...
С времето е охладнявала към теб, но явно и тя не го е усещала до сега или просто не е искала да проумее истината.

naze
03-11-2008, 21:14
awe kwot da si goworim ...... si e kofti a za boq ... 6e biq koito si iskam az si nonasqm posledstwiqta nali :) ..... :o pyk az sym q predupredil 4e ako q widq s nqkoi ( da se uto4nq 4e predniq post ne kazah .... 4e ako q widq s nqkoi koito mi izgledjda izpadnal ... ili koito mi se e prawil na awer ) 6e mu napraq takawa pri4eska i "grim" 4e w morgata nema go razpoznaqt :) dori s dnk analiz ;P

ako iskate me sydete .... pyk na neq edin 6amar ..... ot nai-mo6tnite wyzmojni .....taka da izpliu6ti 4e kojata i da se napuka kryw4ica da pusne :)

samo da kaje ne6to na nqkoi lo6o za mene......... 6tot nqma osnowanie .... a ako iska da se syberem nali si q obi4kam 6te si q pribera pak pod moito krilo da si q pazq ot problemi :) ...... za6toto si q obi4kam