PDA

View Full Version : По философски за девствеността



CoB
03-11-2008, 13:07
Такаа... тази тема не искам да се обръща на "кой кого изчукал, всички са курви и женкари, който иска да се чука да се чука" и т.н. Тъй като тази тема е доста... наболяла в този форум искам да разбера какво мислят потребителите за нея като... ценност. Не говоря за секса, а за девствеността.
Какво според вас дава девствеността на един човек... момче или момиче... ? Ако е девствен човек има ли повод да се чувства горд, силен, "над всички останали, които го правят, защото трябва" ? Може ли тя в дадена ситуация да докаже волята или устойчивостта на характера му ?
Или според вече модерните разбирания на тийн обществото тя е нещо без стойност, без значение, не те доказва като благоразумен и поне малко отговорен човек.

Как вие бихте оценили да сте с човек, запазил девствеността си ? Би ли ви накарало това да го приемете по друг начин ? Би ли ви изглеждал по- сигурен, по - отговорен ? Или просто бихте го приели за даденост .
А ако е решил вие да сте човека, с който да промени този факт ? Би ли ви накарало да се чувствате... като покровители, горди, че знаете и можете повече ? Или ще ви е безразлично... или ще се радвате, че ще споделите подобно чувство и емоция заедно, с хммм "чист човек", че вие ще му дадете нещо ново и красиво ? Поласкани, че сте първите ?

И моля, не обръщайте темата на чисто сексуалното, питам за чувства.
На който темата му е "тъпа" просто да не пише, така ще допринесе за "увяхването" й.

Оставям коментара на вас.
:)

Emsi
03-11-2008, 14:19
Човекът,с когото съм,ако е девствен,това ще ми покаже,че не е курволяк,и че наистина държи на себе си,това,че е още девствена ще повдигне мнението ми за нея ! Естесвено,че ако на мен се пада честта да й бъда първия,който ще допусне да прави секс с нея,ще съм радостен и това ще означава много за мен.Важно е :) !

::GooD_GiRL::
03-12-2008, 19:03
Незнам, мисля че девствеността е все още важна, особено за самите нас. В смисъл, че това показва с какво отношение гледаме на себе си - човек, на който не му пука с кой спи и дори още по-важно, с кой спи за Първи път... Такъв човек не уважава себе си и по всяка вероятност не се познава.

ThunderGoddess
03-16-2008, 13:34
Ерм ... средна работа. Не я смятам за голяма ценност, но си има и своята стойност. Сред всичкия този курволяк понякога човек почва да се чуди "Дейба, не съм ли аз назад с материала и като накрая реша да си легна с някого, няма ли да ми се смее, като разбере, че съм девствен/а". Това е лошото - девтвения човек е с липса на опит в креватните неща. От друга стрна мисля за себе си, смятам, че имам стойност и нямам желание да си легна с първия срещнат, все едно работя на магистрала :)

Presley
03-19-2008, 23:52
Пърни глупости.Чух наскоро едно иэкаэване от един участник в Мюэик Айдъл,беше нещо от сорта на "Аэ съм девствен,гордея се с това,че още ми е чиста душата"-хахахахаха.Що эа простотии.Девствеността я приемам като просто една ципа,това е.Все пак таэи ципа се раэкаъсва със сексуален акт.Сексът не е убийство,а удоволствие.А удоволствието не отнема нищо от човека,а само му дава положителни емоции.Това е.Не мисля,че ако си девствен "душата ти е чиста","невинна душа си" и прочие,както и обратното.Това е.Няма какво да се эадълбава и да се философства.

Seducti0n
03-21-2008, 23:44
Всеки има различни виждания относно въпроса с девствеността.
Живеем в общество, свикнало да налага своето мнение на подрастващите, бабите и родителите с по-консервативно мислене, възпитават децата си по изключително погрешен начин, поне според мен.В секса няма нищо мръсно или пък срамно.Всеки сам решава кога да направи тази крачка.На послдък доста се спекулира с възрастта, с това кои са най-подходящите години за започването на полов живот...Въобще манджа с грозде.На мнение съм, че всеки трябва да си гледа в собствената паничка и да не съди другите.Всеки сам отговаря за действията си.Щом на 14 например си решил, че можеш да онсиш отговорност, окей никой не може да те убези в обратното.Въобще нещата са доста комплексни.Няма как да не се намесва чисто физическата част от секса, тя понякога доминира над чувствата.Да не говорим, че като че ли неангажиращият секс е по-често практикуван от този в дългите любовни връзки. :)

amatorium
05-02-2008, 18:33
Da poseesh v Putq si dobroto oznachava da se "izcapash". Devstvenostta e osnovno orujie na zloto. 8)

_donna_
05-02-2008, 21:49
Това не е нещо,което се пази.
Нито пък е нещо чак толкова особено,че да се прави въпрос изобщо.Кой е девствен,що е такъв,а що не е и на колко години е изгубил ДЕВСТВЕНОСТТА си хахаха..А защо не по-рано?А защо не по-късно?Вали дъжд-вадиш чадър.Не вали...няма чадър.Е,има де ама си го носиш в чантата.

SunnyG
05-02-2008, 22:58
Пърни глупости.Чух наскоро едно иэкаэване от един участник в Мюэик Айдъл,беше нещо от сорта на "Аэ съм девствен,гордея се с това,че още ми е чиста душата"-хахахахаха.Що эа простотии.Девствеността я приемам като просто една ципа,това е.Все пак таэи ципа се раэкаъсва със сексуален акт.Сексът не е убийство,а удоволствие.А удоволствието не отнема нищо от човека,а само му дава положителни емоции.Това е.Не мисля,че ако си девствен "душата ти е чиста","невинна душа си" и прочие,както и обратното.Това е.Няма какво да се эадълбава и да се философства.

Абсолютно...Имам една от моя клас,която е девствена,но пак си е боклук...с извинение...Това,че се натиска с всеки срещнат,че е лицемерка,че е егоистка,че не спазва елементарните норми при общуването с хората...прави ли душата и чиста?! :?

special_girl_SS
05-04-2008, 14:06
Пърни глупости.Чух наскоро едно иэкаэване от един участник в Мюэик Айдъл,беше нещо от сорта на "Аэ съм девствен,гордея се с това,че още ми е чиста душата"-хахахахаха.Що эа простотии.Девствеността я приемам като просто една ципа,това е.Все пак таэи ципа се раэкаъсва със сексуален акт.Сексът не е убийство,а удоволствие.А удоволствието не отнема нищо от човека,а само му дава положителни емоции.Това е.Не мисля,че ако си девствен "душата ти е чиста","невинна душа си" и прочие,както и обратното.Това е.Няма какво да се эадълбава и да се философства.

Абсолютно...Имам една от моя клас,която е девствена,но пак си е боклук...с извинение...Това,че се натиска с всеки срещнат,че е лицемерка,че е егоистка,че не спазва елементарните норми при общуването с хората...прави ли душата и чиста?! :?

Напълно съм съгласна! Девствеността не те прави по-стойностен човек, нито по-отговорен. Изобщо като цяло, смятам, че колкото по-малко значение отдаваш на секса и девствеността, толкова по-добре :) Това разбира се, не значи, че трябва да спиш със всеки срещнат. Просто секса е нещо нормално и първично, което според мен не трябва да се възпира, обременено от предразсъдъци.

05-05-2008, 00:14
КОЛКО ЗАБЛУДЕН СИ САМО
ЖЕНАТА Е СЪЗДАДЕНА ЗА ДА СЛУЖИ НА МЪЖА И ТОЙ МОЖЕ ДА Я УБИЕ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ ПО ЗАКОНА ЗА СЕМЕЙНАТА ЧЕСТ ДА НА ИСЛЯМА В БЪЛГАРИЯ!!!
КАКВО МОГА ДА ОЧАКВАМ ОТ ГЯУР КОЙТО Е КОМАНДВАН ОТ ЖЕНИ!!!

Jesus_is_good
05-05-2008, 08:21
Тук вече няма да споря че имаме фанатик.
Мохамед е ебал момиче което е било не 9 годинки дефакто е бил изнасилвач.
Оженил се за жена на 6 години и я "обладал" на 9.
Аре прослави идолът на сатаната самоубии се в името на бай салам и после гнии в ада и съжелявай за всичко но ще е късно пич.
Аа да и коранът е откраднал толкова много от библията че простоо...
Бая сте крали авторски права.

lsd43
05-05-2008, 11:05
КОЛКО ЗАБЛУДЕН СИ САМО
ЖЕНАТА Е СЪЗДАДЕНА ЗА ДА СЛУЖИ НА МЪЖА И ТОЙ МОЖЕ ДА Я УБИЕ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ ПО ЗАКОНА ЗА СЕМЕЙНАТА ЧЕСТ ДА НА ИСЛЯМА В БЪЛГАРИЯ!!!
КАКВО МОГА ДА ОЧАКВАМ ОТ ГЯУР КОЙТО Е КОМАНДВАН ОТ ЖЕНИ!!!

Аз не знам за ткаъв закон в България,но знам че за убийство се ходи в затвора!Прочети конституцията и тогава се обаждай!

05-05-2008, 11:09
КОЛКО ЗАБЛУДЕН СИ САМО
ЖЕНАТА Е СЪЗДАДЕНА ЗА ДА СЛУЖИ НА МЪЖА И ТОЙ МОЖЕ ДА Я УБИЕ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ ПО ЗАКОНА ЗА СЕМЕЙНАТА ЧЕСТ ДА НА ИСЛЯМА В БЪЛГАРИЯ!!!
КАКВО МОГА ДА ОЧАКВАМ ОТР КО ГЯУЙТО Е КОМАНДВАН ОТ ЖЕНИ!!!

Аз не знам за ткаъв закон в България,но знам че за убийство се ходи в затвора!Прочети конституцията и тогава се обаждай!
АЗ ЧЕТА САМО ЕДНА КНИГА -КОРАНА!

lsd43
05-05-2008, 11:13
КОЛКО ЗАБЛУДЕН СИ САМО
ЖЕНАТА Е СЪЗДАДЕНА ЗА ДА СЛУЖИ НА МЪЖА И ТОЙ МОЖЕ ДА Я УБИЕ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ ПО ЗАКОНА ЗА СЕМЕЙНАТА ЧЕСТ ДА НА ИСЛЯМА В БЪЛГАРИЯ!!!
КАКВО МОГА ДА ОЧАКВАМ ОТР КО ГЯУЙТО Е КОМАНДВАН ОТ ЖЕНИ!!!

Аз не знам за ткаъв закон в България,но знам че за убийство се ходи в затвора!Прочети конституцията и тогава се обаждай!
АЗ ЧЕТА САМО ЕДНА КНИГА -КОРАНА!

Браво значи ще ходиш в затвора !

Kavhanatuvigibolg
05-07-2008, 10:09
.....................БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛСОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
..................................БЪЛГАРСК ОТО РАСИСТКО ДВИЖЕНИЕ

.............По сведение на сведущите историци, народоизследователи и психолози, педерастията на Юго-изтока от древни времена е добила право на гражданственост, където в югоизточните ханства деца-танцьори (бачи) вземали участие в официалните религиозни и държавни процесии, А САМ СААДИ И ДРУГИ ПОЕТИ ВЪЗПЯВАЛИ ТЯХНАТА КРАСОТА В СВОИТЕ СТИХОВЕ Децата (бачи), се обучавали в танци, пеене, носели полуженски дрехи, били кокетни и умеели да възбудят клиентите си; богатите представители на СИВАТА РАСА (арабските и другите мелези в онзи ареал) смятали за добър тон ако си имат такова момче държанка. Те ползвали тези деца вместо жени, тези деца оставали педерасти завинаги, повечето от тях не могат да се освободят от аналното влечение и на свой ред прибягват към услугите на такива деца. Децата-бачи, които се ползвали вместо жени били създавани, в повечето случай с насилствено полово възпитание в определено направление; те били професионалисти в половото извращенство, на което се подчинявали и което култивирали, и което прераства в истинско хомосексуално влечение, свойствено за тяхната дегенеративност като раса.
Днес е достатъчно да включиш телевизора или да посетиш салон за модно изкуство, за да се убедим в това, че характерния вид на дегенеративните физиономии в съвокупност с хомосексуалните превземки се смята за добър тон, освен това никакви форуми и обсъждания касаещи висшето изкуство не може са се случи без този антураж от изратеняци. ЕСТЕТИЗМА СТАНА ПАРАДЕН САЛОН НА ХОМОСЕКСУАЛИЗМА.
Никъде в българските, германските, полските, руските, английските, въобще в народните песни, приказки, легенди и нравствен модел на Арийската раса, и принадлежащите към културата и индоевропейската философско -
БЪЛГАРСКИ РАСОВ ТИП. В каквато и среда да израснеш в пределите на християнството, не би могъл да съхраниш своето психическо здраве, ако дълго време си обкръжен от виене на ходжите, или ако приемеш да вдъхнеш от отровните пари на източния окултизъм, с неговия езотерически разврат и всепозволеност. РЕЗУЛТАТЪТ ОТ ВЪЗДЕЙСТВИЕТО НА ЕДНА КУЛТУРА НАД ДРУГА ВИНАГИ МОЖЕ ДА СЕ СРАВНИ С ПСИХИЧЕСКА РАНА НАНЕСЕНА ПО ВРЕМЕ НА ВОЙНА.
Оперите на Вагнер и Верди, симфониите на Бетовен и Моцарт, спрямо, циганските виения, турските кючеци, и чалгата на мелезите са несъвместими, така както и родените различни типове мозък, имащи различна културна механика. Което давежда до различен начин на мислене т.е. до различна представа за нравствеността, където определена нравствена система се смята за аномалия при едни раси, а при други се смята за нормално явление. Тези различия обаче, когато различни в нравствено отношение етноси живеят в един географски ареал, то те в културно отношение си влият една на друга. Днес се смята, че пропагандата за сексуална свобода е чисто европейска система от ценности, основана на всякакви немислими противоестествени извращения, в известна степен имаща откровено потологически характер. Обаче ако се основем на данни по сравнителна психиатрия и психорефлексология, се доказва, че масовия хомосексуали зъм и педерастия произхождат от Юго-изтока, преимуществено от географските ареали където се срещат представителите на големите раси, и където хаосът на расовото смешение на кръвта неминуемо се влива, тържествувайки, в най-противоестествените фоми на поведение, в това число и сексуалните.
СМЕСВАНЕТО НА РАСИТЕ ВОДИ КЪМ СМЕСВАНЕ НА СИСТЕМИТЕ ЗА ЦЕННОСТИ, С

Крупния италиански антропологи психолог Паоло Мантегаца, доста оригинално от гледна точка на расата обяснява генезиса на хомосексуализма, който по негово мнение, възниква в резултат на АНАТОМО-ФИЗИОЛОГИ ЧЕСКИ АНОМАЛИИ, изразяващи се в разпространението на периферните нерви на половите органи в ПРАВОТО ЧЕРВО, включвайки го по този начин в ерогенната област. Големия брой магазини продаващи "марсианска" механи ческа техника за задоволяване на анално-екзотическите сексуални наклонности, прави това изказване напълно достоверно. При това, и то е характерно, количеството на тези магазини в големите градове на Америка и Европа СЕ УВЕЛИЧАВАТ С ОБЩАТА ДЕМОКРАТИЗАЦИЯ НА ОБЩЕСТВО ТО и борбата за правата на човека, а това напълно се вписва в контурите на нашата концепция, съгласно която ЗА ВЪЗПРИЕМАНЕ И РАЗПРОСТРАНЕНИЕ НА ВСЕКИ ВИД ИДЕОЛОГИЯ Е НЕОБХОДИМ ОПРЕДЕЛЕН ТИП НЕРВНА СИСТЕМА. Дали пък за това в Русия казват на педерасите СИНИ, а в България политици от "дясно". Движенията за хуманизъм, феминизъм, масонство, правата на сексуално извратените, на чуждорасовите се нуждаят от различен особен тип нервна система, функционираща чрез съответстващ масаж на аномалните периферни нерви на половите органи. ДЕМОКРАТИЧЕСКИТЕ ЦЕННОСТИ ПО НИВО И ХАРАКТЕРА НА СВОЯТА АГИТАЦИЯ, ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ НАПОМНЯТ ПРЕДПИСАНИЯТА НА ПСИХОПРАКТОЛОГА.
Приказките на българския народ, че иска да живее заедно с цветнокожите турци, цигани, евреи и че това не му пречело, че бил много (аз наричам това много безотго ворно) толерантен, се нарича на езика на патологията "колонизирана психика", точно в това положение е изпаднал днес българския народ, да цялата чуждорасово паплач е колонизирала психиката на безхитростния, расово неосъзнат, и расово
говори за бели, синеоки хора срещащи се сред памирските племена и съпоставяйки наблюденията на учените, а и на съвременните изследователи, и при щателен анализ ние виждаме, че няма повод да отричаме съществуването на планинските арийци от Памир, които се отличават с руси коси, сини очи и продълговат череп, чийто клон днес угасва! Учените от Русия в своите изследвания из обширните полета на Средна Азия също се натъкват на северен светлокос тип, “в източните части на Средна Азия както признават антрополозите съществува особена раса с продълго вати лица, светла кожа и коси, със зелени или сини очи (динлини,айни). Изтъкнатия руски антрополог Анучин в своята статия “Предварителен отчет за изследванията в енисейския ареал в 1905 год.” пише “Аз видях народи които по външен вид напълно се отнасят към арийците. Децата им са с бяла кожа. Очите им са сини, открити и хори зонтални, носовете им са прави и тънки”. Руския антрополог Харузин изучавайки територията на Персия, окончателно потвърждава базовите изводи на расовата теория станали впоследствие класически: “ЧЕ ВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ В СВЕТОВНАТА ИСТОРИЯ ИЗХОДНИЯ РАСОВ ТИП СЪЗДАТЕЛ НА КУЛТУРА БИЛ ЧОВЕКЪТ ОТ БЯЛАТА РАСА. ЗА ТОВА ТОЙ СЕ ЯВЯВЯ НАЙ-МНОГО БИОЛОГИЧЕСКИ ЦЕНЕН”. За това аз смятам, че ние арийците принадлежим към най–талантливата част от човечеството отличаваме се със сила и дълбоки дарования особено в създаването на културни ценности, творени с широта и разностранност, при вроден идеализъм и идеална постройка на живота. В ТОЗИ СМИСЪЛ С АРИЙЦИТЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ СРАВНЯВА НИТО ЕДНА ДРУГА ЧОВЕШКА РАСА. Това утвърдило първенство за нас арийците сред хората в обладаването на света.
При тънкостта на своя ум Арийците дълбоко проникват в същността на нещата, способността ни към наука и изкуство, вярното предвиждане на бъдещето и подготвянето на съответните мерки и действия за това. Идеализмът на нашата раса ни
възприемане платната на Майстора, Златю Бояджиев, Дюрер, Микеланджело, Леонардо, винаги ще изпитва физиологически дискомфорт при вида на "живописта " на Шагал и цапаниците на евреина Пикасо.
Така, че всичко зависи от повика на кръвта обусловен на различни места на Земята или на друго място важното е, че вече никой не вярва в моногенизма, здравите научни сили на нашата раса въз основа на своите задълбочени знания отхвърлят библейската скододумия за единния произход на човека, Полигенизма тази възродена магия на арийската раса започната от гениалния швейцарски лекар Теофраст Парацелс (1493-1541), който в 1520 година възражда античната представа за природния произход на расите КАЗВА: “невъзможно е даже и да предположим, че жителите по новооткритите острови могат да се нарекат потомци на Адам и Ева”.
Великия италиянски учен-просветител Джордано Бруно (1548-1600) изказва сходни възгледи през 1584 година в своята книга "Прогонване на тържествуващия звяр". За някои "човешки" раси той пише: ”Тези от "новите земи" до един не представляват част от човешкия род, те не са хора, макар и да приличат на тях със своите ръце крака, фигура и мозък". През 1591 година Бруно добавя, че "нито един разумен човек не извежда етиопците и еврейте от протоплазмата на бялата раса". Малко хора знаят, че Джордано Бруно е изгорен на кладата не защото утвърждавал, че земята е кръгла, а защото е застъпвал идеята за полигенизма, и разобличаване на евреите. В края на краищата трябва да престанете да браните с пяна на уста евреите, бранете само своя народ той ще ви се отблагодари. Ние трябва да си припомним легендите на нашите съседи от Памир и Хиндокуш където в тяхната историческа памет, се
неграмотен български народ, вярващ на разни чужди емисари, които се наричат българи, че щом са живели в България 5-10 години то веднага видите ли станали и се чувствали българи, че те страшно много обичали българите, и за тези цветнокожи навлеци е гордост българи да се наричат. И наивния българин вярва.
ДРАГИ СЪНАРОДНИЦИ; БЪЛГАРИН ТОВА Е БИОЛОГИЧЕСКО ПОНЯТИЕ, НЕ ИКОНОМИЧЕСКО, НЕ ЕМИ ГРАНТСКО, НЕ КУЛТУРНО, НЕ ФИНАНСОВО, НЕ РЕЛИГИ ОЗНО, А САМО И ЕДИНСТВЕНО БИО-ЛО-ГИ-ЧЕС-КО, ВСИЧКО ОСТАНАЛО, Е В ГЛАВИТЕ НА ВАШАТА КОЛОНИЗИРАНА ОТ ЧУЖДОРАСОВИТЕ ЕВРЕЙСКИ ОБСТРУКЦИИ ПСИХИКА!
Именно, това показва, изучаването на рефлексите на различните раси, и стават ясни и очевидни мотивите на тяхното поведение целите които преследват и техните културни ценности. Съвременното положение в България, т.е. искам да кажа, също и в България, може да бъде разбрано само ако се основа на точните знания за рефлексите в кръвта на белия и цветнокожия. СЪВРЕМЕННИЯ ДЕМОКРАТ-ЕТНИЧЕСКИ ЕКСПЕРИМЕНТ В БЪЛГАРИЯ, Е ПРОВЕРКА НА РАСОВИЯ РЕФЛЕКС НА БЪЛГАРИНА. Белия рефлекс никога не е признавал равенството с цветнокожите раси и никога няма да го признае, така както кръвосмешението рефлектно отравя психиката; колизията-различната кръв снижава расовите достойнства на Бялата раса и физически я води към израждане, и заедно с безродниците отива в небитието.
МЕРАЦИТЕ НА ЦВЕТНИЯ ИНТЕРНАЦИОНАЛ СА СТАРИ КАТО СВЕТА!
Известния руски учен В. Осипов подчертава: "Всички без изключение психически актове се развиват по пътя на рефлекса". Това означава, че расово чуждите, а също и откровено извратените расово-дегенеративни идеи винаги ще оказват негативно въздействие в развитието на естестве ните рефлекси в сърцето на Бялата раса. Мозъкът на човек, който е конструиран за

дава разбиране и сила за идейна организация на бъдещия прогрес на човечеството, и разбиране за възможностите на низшите раси, без пренебрежение към тях, а с оценка на реалните различия. Ние Арийците сме създали образцова литература, музеи, библиотеки, академии, картинни галерии, училища, всякакъв род правителствени учреждения, за разлика от турците които за петстотин години построиха в България само джамии, то ние българите изградихме училища във всяко село и планински колиби, в градове, ние създадохме уникалното интелектуално сборище наречено от нашите първенци ЧИТАЛИЩА–ОБЩЕСТВА ЗА УСЪВЪРШЕНСТВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ЖИВОТ ВЪВ ВСЯКО ОТНОШЕНИЕ, Съобразно тези идейни програми ние арийците сме осъществили на дело правдив съд и добро законодателство ( това разбира се не се отнася за днес когато съдебната власт е просто една еврейска слугиня), арийците съзидават и постоянно усъвършенстват човешкия живот съобразно изискванията на науката, изкуството и жизнения опит. Целият наш живот във всички свои стъпки е превърнат в искуството, да живееш добре, всестранно управляема наука, изкуство, художественост, хигиена и техника, при постоянното загриженост за бъдещето. ВСИЧКИ АРИЙСКИ НАРОДИ ВКЛЮЧИТЕЛНО И БЪЛГАРСКИЯ, КОИТО НАМИРАТ ОСНОВАНИЕ ЗА СВОЯ ЖИВОТ ПО НАЦИОНАЛЕН ТИП ИМАТ ШАНС ДА УДЪРЖАТ ПОБЕДА НАД МНОГОБРОЙНИТЕ НИЗ ШИ НАРОДИ И РАСИ И ПО ТОЗИ НАЧИН ЩЕ МОГАТ ДА ПРОСЪЩЕСТВУВАТ В БЪДЕЩЕТО. И ПОНЕЖЕ МЕСТОЖИВЕ ЕНЕТО НА АРИЙСКАТА РАСА Е ЕВРОПА, ТО ТЯ Е СТАНАЛА СИНОНИМ НА АРИЙСКОТО ИЛИ ВИСЩЕТО.......................
из "ОСНОВИ НА БЪЛГАРСКАТА РАСОВА ТЕОРИЯ"
автор Мико Вълчев -Идеолог на расисткото движение в България

ThunderGoddess
05-11-2008, 19:54
Тук вече няма да споря че имаме фанатик.
Мохамед е ебал момиче което е било не 9 годинки дефакто е бил изнасилвач.
Оженил се за жена на 6 години и я "обладал" на 9.
Аре прослави идолът на сатаната самоубии се в името на бай салам и после гнии в ада и съжелявай за всичко но ще е късно пич.
Аа да и коранът е откраднал толкова много от библията че простоо...
Бая сте крали авторски права.
Ай да не вадим шумерските митове, че от тъз крадената Библия ми излезе пъпка на гъза. На, чети:
http://mythology.dir.bg/_wm/library/item.php?did=341055&df=508008&dflid=3
http://mythology.dir.bg/_wm/library/item.php?did=341056&df=508008&dflid=3

Jesus_is_good
05-12-2008, 09:20
От тук започва плагиатството на Библията, което завършва с пълно нахалство, което ще видите в следващата история ... (alt+q)

Така следващата история е описана в световноизвестният на всички сайт ......дир.бг
Всякакви датирания и история по стара от 2000 години е много манипулативна и неточна за определяне на поява.
Демек не можеш да кажеш със сигурност какво е станало преди!!!
Долколкото съм наясно библията се основава на ВЯРА а не доказателства.И разбира се веднага повдигаме възражението че следователно и библията не може да се докаже тогава защо и вярваме?
Ами например ако имаше Бог то ще се разкрие на повечето хора,(библията е най-разпространената книга на света).И още на нещо да ми отговориш.Какви за тези изцеления които стават с вяра.Лекарите са вдигнали ръце,пациентът си поставя упование в Бог и се оправя.
Какво ще ми кажеш за предсказанията които се збъдват?
Ако се опитваш да оспориш историческото съществуване на Исус няма смисъл защото по това вече не се спори.
До тук знам че билията е запазена непокътната че е много стара и може тези щумери да са крали от книгите на пророците.
Знам и че когато имам нужда от помощ Бог ми помага.
Проблем?

ThunderGoddess
05-13-2008, 19:54
ЦЕНЗУРА

2 точка от правилата
moderated by Coki

TheNewReligion
05-15-2008, 22:50
Така... Да видим сега ... МРАЗЯ ДА ПРИЕМАМ НЕЩАТА ЗА ДАДЕНОСТ , но до голяма степен си зависи и от човека . Има момичета , които на 12 вече са се "разопаковали" , защото ходят с батковци на по 20 ! Сега това е моедерно . Според мен е нормално да се започне полов живот след 18 годишна възраст ...Ако до тогава човекът е девствен , значи че е отговорен , но ако принципно не се доказва като такъв може да приемем девствеността му и като даденост . Както по-горе казах до голяма степен си завсиси от човека ! :)

ThunderGoddess
05-16-2008, 17:43
Съгласна съм за това, че е нормално на 16-18 да започне да се води полов живот, но не смятам, че това може да е мерило за отговорност. Може просто да е някой супергрозен и смотан, който никой не го ще в леглото си :D . Но чисто здравословно погледнато, наистина един развиващ се организъм няма нужда от такова натоварване като секса. Бях чела някъде, че било вредно, защото се отделяли нам си какви си вещества, които иначе подпомагали растежа и правилното развитие на човека. Освен това риска да се направи някое дете е неоправдан. Не обичам на генериализирам нещата и да ги слагам под общ знаменател, но за мен всеки човек, който е започнал да води полов живот без да знае тези факти и който рискува здравето и правилното си развитие само от любопитство или да се изгъзари, може да се нарече при всички случаи безотговорен, понеже от човек, който не се грижи за собственото си благо и не поема отговорностите, които касаят самия него, едва ли може да направи това за другите. Не съм съгласна с твърдението на експлодитийн, че като се наебеш и вече си в света на големите и се чувстваш голям. Една 12-годишна пикла колкото и пъти да го прави, си остава 12-годишна пикла и нищо повече. Човек съзрява с годините като трупа опит от различни места, най-малкото пък можем да научим всичко за живота, докато правим секс. Е, можем да се научим как се прави нов живот, де :lol:

lLady_MooN_RaiN
05-30-2008, 14:05
Девствеността в днешно време е ценност. И ако човек на 15-18 е девствен означава, че има достатъчно акъл в главата и е осъзнал, че сексът е любов, той се прави с любов и от любов. А не просто забавление. Ако се е опазил, значи е разумен човек, със собствено мнение, а не кукла на конци, която се поддава на разни моди и течения.
Когато го направих за първи път бях много горда, че съм се запазила чиста, за човека, когото обичам. Не че не ми се е правил секс, хормоните действат еднакво при всички. Но аз знаех, че направя ли го - после ще съжалявам. Сега още съм с момчето, с което заедно изгубихме девствеността си, защото и той беше девствен...Нямате представа какво щастие е това!

betterman
05-27-2010, 10:40
Какво общо имат Чувствата с Чукането :razz: :razz:

MochaOnMyLips
05-28-2010, 10:26
Няма да казвам, че всеки си има мнение и пр. Ще си кажа моето мнение :).
Когато бях девствена, което беше до съвсем скоро между другото, не гледах на девствеността като на нещо специално. За мен тя не прави човека по-чист или по-отговорен - всеки е виждал примери за девствени момичета или момчета, които по никакъв начин не могат да се нарекат ангелчета и обратно - аз лично се смятам за здрав, прав и разумен човек, който има целия свят пред себе си о може да живее достойно и смислено.
Отношението на един човек към секса може и да има много общо с отношението му към света като цяло, но според мен за девствеността не може да се каже същото.
Аз не оценявам хората според това дали са правили секс. Критерий, който ми се случва да използвам в оценката си, е с колко души са го правили. Не казвам, че да се пазиш не е достойно - оценявам мнението на всички, които не са съгласни с мен. И, все пак, в живота има много по-важни неща...

ToshkoAfrikanski
05-28-2010, 16:59
Какво общо имат Чувствата с Чукането :razz: :razz:

Shte doide den tova koeto sega ti e dostatuchno, shte ti vtrusne i pisne, i veche nyama da oburnesh glava nazad. I dano skoro da doide, poneje sega si emocionalno nezryala.

Edin chovek vednuj obyasni shto e profanizm. To e kogato ne mojesh da ocenish stoinostta na neshtata. Kakto e pisano: ne hvurlyaite biserite si na svinete.
Kogato imash biser, no ne osuznavash stoinostta mu i go hvurlish v lainata na svinete. Grozno zvuchi i si e grozno.

Ako iskash da si s nyakogo napravi go za pravilnata prichina, zashtoto vsichko koeto vurshish sega ima posledstviya v budeshteto. vsichko.

betterman
05-28-2010, 17:31
Какво общо имат Чувствата с Чукането :razz: :razz:

Shte doide den tova koeto sega ti e dostatuchno, shte ti vtrusne i pisne, i veche nyama da oburnesh glava nazad. I dano skoro da doide, poneje sega si emocionalno nezryala.

Edin chovek vednuj obyasni shto e profanizm. To e kogato ne mojesh da ocenish stoinostta na neshtata. Kakto e pisano: ne hvurlyaite biserite si na svinete.
Kogato imash biser, no ne osuznavash stoinostta mu i go hvurlish v lainata na svinete. Grozno zvuchi i si e grozno.

Ako iskash da si s nyakogo napravi go za pravilnata prichina, zashtoto vsichko koeto vurshish sega ima posledstviya v budeshteto. vsichko.


:lol: :lol: :lol: Пиши на Кирилица бе

Chrissie
05-31-2010, 00:04
Какво общо имат Чувствата с Чукането :razz: :razz:


Чукане? Така ли му се казва сега?! Чукане?! Ехааа, супер, как да не ти се прииска да загубиш девствеността си при такава съблазнителна думичка. :? Определенията за "чукане" , "секс" и "правене на любов" са многобройни, но думите означават съвсем различни неща, макар да се свързват само с едно нещо, само с физическата наслада и задоволяването на нагона.

Естествено, че девствеността е важна за момичето - тя не само показва отговорността, но и желанието да я изгубиш с определен човек - с правилният човек, според теб. Съществено е, не е нещо, което можеш да си върнеш по всяко време, което можеш да си купиш от магазина или да намериш по случайност на улицата. Не можеш просто да поставиш въпроса "или спиш с мен или късаме" - показваш само колко си отчаян, с незадоволен нагон, обиждаш и нея, и себе си и й показваш как изобщо не те интересува същността й, но в момента толкова ти се иска да се отдадеш на желанието, че би "изчукал" и дърво - отчаяно, примитивно и грозно действие.

Та, така значи, а? Чукане? Значи, независимо с кой спиш, как, кога, къде, защо и изясняването на всички други фактори е напълно ненужно и незначително, само защото на теб ти се иска да задоволиш сексуалните си желания? Що за хора биха го направили?
Без чувства, няма секс.
Без секс, няма любов.
Без любов, няма връзка.
Извод: Всичко се корени в чувствата.
Но щом толкова ти се иска всичко да е само за една нощ и да изживееш прословутото "чукане" - давай, кой те спира?! Проблемът си е твой, само ти спомагаш за рухването на ценностната си ситема и показваш на заобикалящия те свят колко ниско можеш да паднеш, преследвайки физическото удоволствие.

Какво искам да кажа с всичко това? Девствеността е важна - тя може да заздрави определената връзка, а и е важна както за момчето, така и за момичето. Момчетата сякаш бързат да изгубят девствеността си - разбирам, признак на мъжество и все пак трябва да имаш с какво да се изфукаш пред приятелите си утре. Но за момичетата това е нещо по-важно, нещо ценно, което е по-трудно да дадат на всеки /само за някои, има и такива, за които това не се отанся/.

YzyrpatoR
05-31-2010, 22:03
Проблем?
вреден си
Сега по темата. Девствеността е от тия работи,за които всички се правят че ги ценят и харесват,но всъщност грам не ги интересуват.
Бисери,чистоти - много филми гледате,единственото реално влияние което може да окаже е да ти повдигне малко самочувствието или да оправдае лошото представяне в леглото но за важните неща няма абсолютно никаква тежест

Braceface
07-01-2010, 08:25
Предполагам, че има някаква стойност, ако си на тринадесет и още я притежаваш..... което е рядко срещано. Вече е нормално тринадесет годишните да имат повече бройки от майка си. Не само, че не ни прави впечатление, но и го търсим, защото е малко, лесно и наивно. ; ))))) Това не говори ли достатъчно за обществото ни, само до колко сме свикнали с разврата в България.... И как факта, че си запазил девствеността си да те прави по-силен, по-устойчив характер, след като биваш отъпкван, подиграван и гледан с лошо око, сякаш има нещо странно в това, което си избрал да НЕ направиш. Та, огледайте се, хората ги е срам да си признаят, че са девствени...... До къде стигнахме? А това "поласкани, че сте първи" няма смисъл направо да го коментирам, само ще се изсмея. Нека да бъдем реалисти, нещата отдавна нямат същите значения.

viqnkababyy
07-04-2010, 12:06
За мен девствеността е ценност, която вече много малко са способни да запазят. Човек, който я има трябва да се гордее със себе си и да не се срамува, че все още не я е загубил. :)

strave
07-04-2010, 14:25
Девстевеността от това което аз прочетох из мненията се е превърнало в някакво мерило затова дали момичето е целеустремено и морално,което според мен няма как да зависи от такова нещо.Притесняващо е това,че от немай къде се налагa модата,да не си девствен и това да се превърне в нещо което да се хвалиш пред другите.Всеки рано или късно му се случва това ярко събитие,но то не бива да се поставя в рамики и да обвързва с точни години и тн.

gandalfepi4
07-04-2010, 20:12
абе хора какво толкова се превъзнасяте по едната путкa. голяма работа в крайна сметка, нито е някакво голямо съкровище това състояние, нито е съвсем без стойност но само като мерило на глупост обикновено (ако се "загуби" с кварталния олигофрен или на 12 да не ти се смеят).

точка, какво му разсъждавате не мога да разбера :(

Neutral
08-13-2010, 17:29
абе хора какво толкова се превъзнасяте по едната пу***. голяма работа в крайна сметка, нито е някакво голямо съкровище това състояние, нито е съвсем без стойност но само като мерило на глупост обикновено (ако се "загуби" с кварталния олигофрен или на 12 да не ти се смеят).

точка, какво му разсъждавате не мога да разбера :(

+1 най-накрая :?

Nam3less3
08-13-2010, 20:00
Абе това не е толкова важно. Няма "да гориш в ада" ако си изгубиш девствеността на 13, не в тия работи е същността.

Bukmopu
09-07-2010, 19:49
Девствеността няма нищо общо с душевността или с морала.Запазването й не прави един човек по-стойностен,а задоволяването на плътските му желания не го принизява духовно.Трябва да има някакво разграничение между душевност и телесност,което не се прави в нашето общество.Аз правя това разграничение и мисля,че девствеността не е никаква ценност,ако със загубването й можеш да си донесеш удоволствие и се лишаваш от него само в името на някакъв си морал.

ZipFail
09-07-2010, 22:10
Тялото и духа са цяло. Тялото прави това, което волята му нареди ;)

Di
09-07-2010, 22:47
Мислех,че като загубя девственоста си нещо ще се промени,но не виждам кой знае каква промяна в себе си..Поредната ми грешка
Не ми пречи някой да е 'чист' или не..
Но като си помисля че има толкова хубави момичета и момчета,които са 'чисти' и ми става доста приятно,харесват ми
Искам и аз да съм така,но..живот :)

neocide
09-08-2010, 14:25

vIKToriYa
09-11-2010, 16:03
няма значение на колко години ще го направиш рано или късно това се случва искаш не искаш ... според мен по-важното е да е с човек който обичаш и на когото вярваш и наистина да не е заради това че вече няма да си девствен/а и ще си от кюпа ами заради това че наистина го искаш ... :)

GunSnSteelflowers
11-03-2010, 21:31
Проблемът на обществото ни е, че превръщаме такива теми в табута. Заблудата, че сексът е нещо грешно и срамно води хората до крайности. Или ще са монахини дето се пазят до 30 годишни , или ще се отворят на 11 пак заради нечии разбирания. Табуто е забранена тема, а винаги се злоупотребява най-много със забранени работи. Ето до какво водят чуждите мнения.

HRaBr0TyYKeBaPcHe
11-04-2010, 13:06
Проблемът на обществото ни е, че превръщаме такива теми в табута. Заблудата, че сексът е нещо грешно и срамно води хората до крайности. Или ще са монахини дето се пазят до 30 годишни , или ще се отворят на 11 пак заради нечии разбирания. Табуто е забранена тема, а винаги се злоупотребява най-много със забранени работи. Ето до какво водят чуждите мнения.

Има истина в това.