PDA

View Full Version : Възрастта и мнението на приятелките й



RulerA90
03-11-2008, 12:27
Здравейте всички,

С риск да се покажа като пълен глупак за нещо почти елементарно, имам нужда от съвет.

Имам приятелка, която много обичам. Проблемът е възрастта ни. Тя е на 20, а аз - на 17. Живеем в малък град, всичко се знае и ние трябва непрекъснато да се крием, за да не разберат приятелките й, от които тя много се влияе. На мен не ми пука, наистина я обичам :-k Вярвам, че и тя мен. Но начина по който разсъждава за това не е никак хубав. Повтарях й да не се връзва, както аз не бих се вързал, но просто почва да ми писва когато се осамотим да слушам само "А на еди-коя-си гаджето е на 22...", "А на еди-коя-си гаджето тази година взима диплома за висше"... Моята приятелка просто я е срам, че ходи с по-малък :-k А иначе съм свестен, нищо ми няма, единствения проблем е свързан с годините. И си мисля, че щом сега се притеснява, имаме ли изобщо бъдеще? Не издържам на напрежението. Как е възможно хората да се влияят толкова от мнението на другите? Все едно очаква, ако те разберат за нас, да я питат "Какъв е тоя 17 годишен пикльо?" :-k

Моля ви, дайте ми съвет, какво да правя? Как да я убедя, че не трябва да й пука, като то явно това у нея си е генетично заложено?... И как да действам изобщо?

coolkiss
03-11-2008, 12:30
Щом се кефите един на друг - от къв зор Ви пука за мнението на другите...

5StaR
03-11-2008, 12:37
1. Говори с нея.
2. Давайте го тайно като по филмите..
3. Късайте
4. Преглътни собствените си чувства и продължавай по начина по който сте били до ся...

prettyIdeath
03-11-2008, 12:43
Ами кофти ти е ситуацията, ама не се сдухвай толкова. Говорил ли си с нея за това? Кажи и че не ти е приятно. В крайна сметка ако е така както казваш ти - да я е срам от теб, то по-добре да не сте заедно. :?
Мене ако някой ме караше да се крия за да бъда с него - вярвай... нямаше и да ми хрумне да остана с този човек.

TheNewReligion
03-11-2008, 17:46
:razz: Ti si glupak , kolkoto i gruboi da zvuchi ! Momchetata nqmat pravo da budat obichani i da obichat ! :D :D :D Vie ste absolutno goveda i dano po-skoro se razdelite za da se oturve momicheto ot navlek kato teb ! :D :D :D :D

i_bleed
03-11-2008, 18:11
Честно казано не виждам къде е проблема за нея, ти не си малко дете вече в крайна сметка, а и предполагам че щом ходи с теб не изглеждаш като 15 годишен и надявам се не разсъждаваш като такъв. Едно момиче от моя клас ходеше и продължава да ходи с момче с 2 години по-малко от нея, постоянно излизахме заедно, не го криеше от никого, даже беше на бала с нея. Брат ми току що навърши 18, а сега ходи с мацка на 21, тя определено няма против. Примери бол. Поговори с нея да си промени малко мисленето, което е леко ограничено според мен :-o (не се обиждай обаче, просто се държи странно)

ThePowerOfLove
03-11-2008, 18:34
Кажи й как се чувстваш и я питай дали има проблем с това,че си по-малък от нея :) И се изяснете и не знам ама не би трябвало така да те крие. Ако те обича (както ти казваш) мнението на приятелките й няма да е проблем :neutral:

Yanichka
03-11-2008, 18:56
Гадно е като цяло, защото ти ще се кефиш, че ходиш с кака...обаче за нея не стоят така нещата

MiMcHeToOo
03-11-2008, 19:04
Не мога да разбера как издържате да ходите с хора, които ги е срам от вас.. Не само ми и ти го намеква.. Баси!

love_veselka
03-11-2008, 19:16
Гадно е като цяло, защото ти ще се кефиш, че ходиш с кака...обаче за нея не стоят така нещата


Значи започвам от там,че и моя приятел е по-малък от мен и никога не съм се срамувала ,нито той се е гордял с тфа.
А ако толкова се влияе от мнението на приятелките и,те просто не са й истински приятели,мойте никога не са ме съдили или подигравали.Поговори с нея,ама един сериозен разговор и я попитай директно дали се срамува и какво ще става в бъдеще с вас.

RulerA90
03-11-2008, 19:25
Щом се кефите един на друг - от къв зор Ви пука за мнението на другите...
На мен не ми пука.

Momchetata nqmat pravo da budat obichani i da obichat!
Простотията ходи по хората, нали знаеш... Тебе вече те е застигнала. По твоята логика само лесбийките могат да са щастливи.

Кажи й как се чувстваш и я питай дали има проблем с това,че си по-малък от нея :) И се изяснете и не знам ама не би трябвало така да те крие. Ако те обича (както ти казваш) мнението на приятелките й няма да е проблем :neutral:
Ми тя очевидно има... А просто в нашия град нещата са така, че никое момиче на тая възраст не смее даже да излезе да хвърли боклука без грим, щото хората щели да говорят :( Искам в София...

Гадно е като цяло, защото ти ще се кефиш, че ходиш с кака...обаче за нея не стоят така нещата
За мен няма значение кака или не, просто обичам нея!

TheNewReligion
03-11-2008, 19:32
dark_sw написа:
Momchetata nqmat pravo da budat obichani i da obichat!

Простотията ходи по хората, нали знаеш... Тебе вече те е застигнала. По твоята логика само лесбийките могат да са щастливи.
Nqmah predvid tova , no kakto i da e ! Vie momchetata ste tupi , smotani , smeshni , sus samochuvstvie bez pokritie ...Abe nqmam dumi !Ne zaslujavate da ste obichani , zashtoto shte naranite vsqko momiche s "lubovta " si kum seksa , zashtoto samo za tova mislite! :D :D :D :D

RulerA90
03-11-2008, 19:48
Nqmah predvid tova , no kakto i da e ! Vie momchetata ste tupi , smotani , smeshni , sus samochuvstvie bez pokritie ...Abe nqmam dumi !Ne zaslujavate da ste obichani , zashtoto shte naranite vsqko momiche s "lubovta " si kum seksa , zashtoto samo za tova mislite! :D :D :D :D
Ми мисли каквото искаш... Но аз нямам причина да лъжа, че я обичам, при положение, че не познавам никой от този форум и не ми пука, дори някой да си помисли, че съм женкар. Още повече, че съм наясно със собствените си чувства и знам какво искам от тоя живот, колкото и нереално да звучи. А твоето мислене... Нз кой те е разочаровал, но не можеш да слагаш всички момчета под един знаменател :)

Yanichka
03-11-2008, 19:54
Nqmah predvid tova , no kakto i da e ! Vie momchetata ste tupi , smotani , smeshni , sus samochuvstvie bez pokritie ...Abe nqmam dumi !Ne zaslujavate da ste obichani , zashtoto shte naranite vsqko momiche s "lubovta " si kum seksa , zashtoto samo za tova mislite! :D :D :D :D
Ми мисли каквото искаш... Но аз нямам причина да лъжа, че я обичам, при положение, че не познавам никой от този форум и не ми пука, дори някой да си помисли, че съм женкар. Още повече, че съм наясно със собствените си чувства и знам какво искам от тоя живот, колкото и нереално да звучи. А твоето мислене... Нз кой те е разочаровал, но не можеш да слагаш всички момчета под един знаменател :)В този случей като я обичаш просто като излизате я запознай с някой твой приятел после с друг и така постепенно тя ще се отпусне сред приятелите ти и може да те запознае с неините...от само себе си трябва да станат нещата не може днес да я е срам а утре да каже на всички

JUST_ME_
03-11-2008, 20:17
Познато. Само, че аз ходих с човек смятан, че е пропаднал боклук и отначало съще се криехме. В последствие аз се научих да не ме ебе за това ,което хората, които не са наясно с мен и живта ми, мислят за мен и за мен и него. Просто трябва да се научите да не ви ебе и всички ще тръгне. :)

BrokenInnocence
03-11-2008, 23:13
Обясни й, че все пак е на 20, не на 12 и е време да спре да се държи като хлапе, което се страхува да погледне наляво, само защото всички други гледат надясно. Като стане на 50 връзката й с теб ще е нещо, за което с умиление и гордост ще разказва на същите тези приятелки, от които сега се срамува, а те ще й завиждат.

Wrathchild
03-12-2008, 04:00
dark_sw написа:
Momchetata nqmat pravo da budat obichani i da obichat!

Простотията ходи по хората, нали знаеш... Тебе вече те е застигнала. По твоята логика само лесбийките могат да са щастливи.
Nqmah predvid tova , no kakto i da e ! Vie momchetata ste tupi , smotani , smeshni , sus samochuvstvie bez pokritie ...Abe nqmam dumi !Ne zaslujavate da ste obichani , zashtoto shte naranite vsqko momiche s "lubovta " si kum seksa , zashtoto samo za tova mislite! :D :D :D :DПърво, ти си макс на 13 нали? И второ, момчетата са боклуци, ама като ти се доебе до тях прибягваш, нали?
Говори с нея. В крайна сметка приятелите й може да не одобряват, но не означава, че ще й промиват мозъка...

poltergais
03-12-2008, 06:43
dark_sw написа:
Momchetata nqmat pravo da budat obichani i da obichat!

Простотията ходи по хората, нали знаеш... Тебе вече те е застигнала. По твоята логика само лесбийките могат да са щастливи.
Nqmah predvid tova , no kakto i da e ! Vie momchetata ste tupi , smotani , smeshni , sus samochuvstvie bez pokritie ...Abe nqmam dumi !Ne zaslujavate da ste obichani , zashtoto shte naranite vsqko momiche s "lubovta " si kum seksa , zashtoto samo za tova mislite! :D :D :D :D

Много относително го казваш, за което не си права. Това че ти си попадала на такива не значи, че всични са такива... Зависи ако си некое малко на 13 или 15 начи толко и разбираш кой какъв е.

N0_feAR
03-12-2008, 07:59
епа ко са притиснявате....та то ся е модерно жената да е по-голяма от мъжа :-P

hooliganka89
03-12-2008, 08:42
Kaji na priqtelkata si da ne se pretisnqva,che si po-malak ot neq.
Kaji i,che ste perfektni edin za drug,zashtoto tq e na 20,no rasajdava kato 15 godishna i taka ti pak si po-golemq v vrazkata :D

Naistina posledoto neshto koeto pravi priqtelkata ti e da rasajdava kato 20 godishna...

ssg_93
03-12-2008, 09:39
поговорете и ако тя не осъзнае колко ти е гадно на теб и колко мн се дразниш на влиянието оказано от фр й,по-добре се разделете за известно време и ако тя осъзнае колко готин човек е имала до себе си,ще те потърси и ще се съберете.а ако не осъзнае значи може би е било по-добре да се разделите.Успех

koalka
03-12-2008, 15:13
Защо трябва да знаят на колко години си? :D Особено, ако не ти личат...
Иначе, ако това е проблем за нея - защо е тръгнала с теб?И какво мисли да прави, ако се интересува толкова какво ще кажат другите.Е, какво, то на всички зад гърба шушнат, така че вие не сте единствените.

kifla
03-12-2008, 15:15
След като я е срам от теб пред приятелките и кво правиш още с нея?!?!? Тва изобщо не е любов !!! :?

SuNsEt
03-12-2008, 15:43
Съжалявам да ти го кажа,но...зарежи я :? Това няма да доведе до нищо добро,казвам ти.Знам от личен опит...Просто щом я е срам от теб,тогава да ти кажа,не те и обича толкова много.Ако те обичаше,нямаше да й пука какво мислят другите.С теб е само за забавление...Ако се запознае с някой друг,по-голям от нея...Красив,умен и т.н. просто съм сигурна,че ще те зареже и ще страдаш много.Попринцип разликата няма значение,но...ако нея я е срам,че ти си по-малък с 3 год. просто няма за какво да се залъгваш. :-o

MoHuTo
03-12-2008, 21:02
Поговори с нея. Това е най-доброто решение за момента. Но според мен е глупаво да се криете, сякаш я е срам от теб. Ако толкова я е срам, тогава защо изобщо е избрала да е с теб, а не с някой на 22? И какво толкова се вълнува от мнението на приятелките си. Те ако й бяха истински приятелки, щяха да уважат избора й.

5StaR
03-12-2008, 21:32
И второ, момчетата са боклуци, ама като ти се доебе до тях прибягваш, нали?

Ся ако ше се обиждаме!!

Darling88
03-13-2008, 06:18
Това пък че момчетата са боклуци е баси простотията ,честно !
Се едно да кажеш,че всички жени са курви .... ама то простотията по хората ходи ся...какво да се прави!

Относно темата ,един мои приятел имаше такава връзка с по-голяма и се криеха от нейни познати и роднини ... Издържаха 2год и се разделиха защото осъзнаха ,че просто не са един за друг и имат различни цели и виждания за живота !

Помисли над това !И все пак ти пожелавам да се разберете и да постигнете взаимен компромис!