PDA

View Full Version : Обичам я ,но немога..



sAd_boY
03-11-2008, 13:42
Обичам едно момиче страшно много. Повече от всичко на света,но просто немога да бъда пак с нея,защото ми писна от лъжите и. Тя все вика,че повече няма да ме лъже,но всеки път и прощавам и тя продължава.Зарязва ме без причина после пак ме иска.Доказвала ми е че ме обича и то неведнъж и знам,че ме обича,но как да и повярвам отново.Обичам я,но винаги ме кара да се чувствам ужасно зле.Хубаво ми е с нея и то много но не спираме да се караме заради нейните лъжи !! Знам и аз съм правил доста грешки,но тя.. направо прекалява ;( .Просто вече се побърквам боли ме адски много а нищо немога да направя.Сега пак по същия начин причинява ми болка и иска пак да се върне при мен.Незнам какво да правя но неиздържам психически вече на всичко което ми причинява това момиче ;( . Аз съм тотално обсебен от нея а тя си играе с мен и чувствата ми.Опитах се да избягам от нея и да я забравя но не се получава бях с други момичета но нищо просто немога .. ;( ;(

BlindedAngel
03-11-2008, 13:53
Човек само още болка може да ти причини...Забрави я по най - бързия начин ( излизане с приятели,събиране някаде на домашно да пиете).Като се почне така караници и лъжи и няма спиране а аз се чудя как може да има такива момичета дето да си играят с малкото останали добри и свестни момчета :-x .
П.П.Накратко : мн пиене и приятели и я забравяш а и времето лекува всичко :grin:

Alabalaportokala
03-11-2008, 13:55
Вълкът козината си мене но нрава не. Време е да и биеш шута без да и цепиш басма :o

prettyIdeath
03-11-2008, 13:57
Много кофти се държи това момиче с теб. Не трябва да търпиш такова отношение. Не че не си го знаеш де.. но какво толкова намираш в нея. Опитай се да я забравиш. Не намирам логика в това, да знаеш какво би ти пречинила и отново да я допускаш до себе си. Мисля че си си втълпил че не можеш без нея и тя това нещо много добре го знае... Не и позволявай да се държи така с теб. В крайна сметка ти си момчето ши му се и невидело, що и играеш по свирката?В такива случаи подкрепям момчетата... :?

5StaR
03-11-2008, 13:59
Напий се!Ако не ти мине, пробвай пак!

sAd_boY
03-11-2008, 14:27
Почти година е всичко това разделяме се аз съм с други момичета забравям я.Но после тя идва и ми реве и ми се кълне,че ме обича и че този път ще е по-различно.Винаги ми минава с номера и ти не си безгрешен ок аз и бях изневерил в началото на връзката ни защото неисках нищо сериозно а пък тя тогава била мн влюбена в мен още от преди и аз съм я наранил и тя ми простила.Пф аз колко пъти трябва да прощавам нейните грешки и това че си прави каквото иска и не се съобразява и винаги ме лъже.Винаги ми каже нещо или гледа да направи нещо за да ми е зле.. Преди няколко седмици имах мач и тя дошла с приятелките си и аз супер мн кефя се такъф и накрая такъв бързам да се изкъпя и да хода да я вида да ходим някъде и я гледам гушнала едно момче от другия отбор и се смее такава и аз само минавам покрай нея и я изгледах мн гадно и я чувам смее се и вика тоя пък глупак как ме подмина.. И аз само се обърнах и викам с тоя глупак вече нямате нищо.И тя нищо не каза след няколко часа ми звъни и ми реве по телефона.Всеки път е така иначе отидем някъде 2-та не ме оставя все оо мило слънце мн те обичам а у глупости а когато аз си лафа с друго момиче ми дига скандали до небето ама тя ходи се шиба с кой ли не PFff

gaberot
03-11-2008, 14:35
Тя тая болна, бе! :shock: В театър да отиде, най-добре ще е :D . Хич не й се давай на интригичките, чу ли? Заеби я и ако ти каже, че ще се самоубие, не и вярвай за нищо на света! Няма да го направи, споко :?
Зарежи я по възможно най-гадния начин и после и се изсмей! На такива като тая и това им е малко, честно ти казвам!

MartiSSima
03-11-2008, 15:00
Сорка че ще ти го кажа ама тая е баси издънката.Не знам как си търпял такова отношение...Просто безобразие!!!!!!!!! :shock:
Вземи се в ръце, предполагам хубаво момче си, умно, добро...зарязвай я и си гледай живота.Като ти звънне не дигай, като ти говори не отговаряй, прекасни всичките си контакти с нея...Това че ти си и изневерил в началото и тя ти е простила е супер но нататък нещата са се развили по друг начин ти си и показал че си влюбен и тя може би си мисли че може да си играе с теб!
Просто се дръж мъжки и хич не й прави евалата.Не е единствена жена на земята.А от думите ти си мисля че ВЪОБЩЕ НЕЗНАЕ КАКВО ИСКА!Така че горе главата и успехчета.Пиши какво е станало! :-)

ivelin9021
03-11-2008, 15:12
am q dai pove4e info za taq koi kv pic neshto ala bala da ida da i zapala kosata da vidime koi she razigrava taq pa4avra s pa4avra..

TheNewReligion
03-11-2008, 17:29
Вълкът козината си мене но нрава не. Време е да и биеш шута без да и цепиш басма :o
+1000 Pi4 , ako iskash da si zapazish nervnata sistema e dobre da q zareje6 ! :-) :-) :-)

evelinka1122
03-11-2008, 19:47
Оо не и позволявай на тая лигла си играе с теб! :shock:

Fierro
03-11-2008, 20:07
Така, какво точно обичаш в това момиче, при положение, че продължава да те наранява. Това колко време продължава вече? Или просто имаш много силна воля, или се оставяш да те тъпчат, но все пак ако ти не можеш сам да си помогнеш, не очаквай някакви непознати от един форум да ти помогнат. А пък може и да е прекалено чувствителна и да си го връща в десеторно за твойте грешки. И все пак ти си я познаваш най-добре, ти трябва да решиш, ако я познаваш достатъчно добре, не би трябвало да търсиш съвет от нас...

JUST_ME_
03-11-2008, 20:13
Опитай се да я избягваш. Не я търси за 2-3 седмици, нека тя да види, колко много значиш за нея и да осмисли дали иска да продължава в същия дух. Ако дори след всичко пак продължава не се занимавай повече. Просто няма смисъл... :( :?

drozila
03-11-2008, 20:24
emi az sega sam v takava situaciq. obi4am 1 mom4e koeto e sus su6tiq problem kato tvoq i go e strah da dopusne 4ovek do sebe si, no mi se doverqva za vsi4ko. ako ima6 takuv 4ovek i ti. opri mu se ne e neobhodimo da ste gadjeta, prosto ti trqbva nqkoi koito da te razbira, da ti pomogne da zagurbi6 minaloto i da pogledne6 napred. yspeh

Scared_Straight
03-11-2008, 20:48
Имах подобен проблем но просто дойдемомент в които казах баста и ми е по добре

betyrk
03-12-2008, 13:16
еее Тва момичеее кво иска ебаси..!?Мен ми е чудно как я обичаш след тези лъжи.. :? замисли се добре над нещата!Тя незаслужава да я обичаш щом прави така!Не се връзвай повече защото после ще ти е още по трудно..

Alabalaportokala
03-12-2008, 13:59
и вика тоя пък глупак как ме подмина..

Лелее. Как може да се оставяш на момиче да ти говори бе ей ? Явно си се държал като някое мекотело... Момче вземай се в ръце, яко си и разпуснал юздите. На мене ако някоя слива тръгне да говори така ще ме запомни за цял живот. Така е когато отпускаш момичето. Качва ти си на главата. Затова давай по мъжки. Прочети ми предния пост.

kifla
03-12-2008, 14:04
Опитай за последен път с нея и щом видиш ,че отново те лъже найстина я остави без да и обръщаш каквото и да било внимание! :x

sAd_boY
03-12-2008, 14:08
nene nemoga da q turpa ve4e napravo .. mi kusa nervite ama q obi4am..
Samo kato mi se usmihne i kato me cunka i mi kaje izvinqvai mili4ko ii az qdosvam se qdosvam se ama .. kato q obi4am nemoga vupreki vsi4ko deto mi e pravila prosto nemoga da q ostava .. sega tq hodila s nekfo mom4e teq dni za malko za da go preebe nekfi takifa mi govori i az mn se qdosah i vikam mi hodi pri nego kvo pak pri men idvash i tq ama ne be az te obi4am be milo i mi se obqsnqvashe tam ne6to az i vikam 6te vidim kakvo 6te pravim neznam .. i tq molq te.. tfa bqhme v nas e sa predi malko i az seda na stola na p-c a tq na legloto i vika i sa kvo tfa li e si4ko i az i vikam kato ne me ponasq6 znaesh kude e vratata 4ao i tq takava se razplaka i az stavam i tq trugva da izliza i az q gushnah i vikam sori mnogo ama taka e podobre za 2-ta i tq samo reve ama mi stana mn gadno i samo me gushka i vika molq te obi4am te ... i az vikam ne ne trqbva da si hodish .. za6toto.. sigurno 6tqhme da se suberem mn mi e gadno sega ;(

kifla
03-12-2008, 14:10
...Женски сцени ,всяко момиче понякога ги прави и съзнателно и не съзнателно!

sAd_boY
03-12-2008, 14:45
e nz dali naro4no go prai ama mi e gadno za tfa 4e q razplakah ;(

koalka
03-12-2008, 15:05
Ти си си виновен, че търпиш това положение...
Ясно ми е, че ти е хубаво и се държи от време на време добре, но това не компенсира лъжите и нервите, които си похабил, за да се разправяте.Явно тя няма да се промени.И ако наистина те обичаше, нямаше да те лъже.С това трябва да си наясно или поне щеше да се опита да се промени, а тя не може.Това нейното не е любов!

LizZz
03-12-2008, 15:09
e nz dali naro4no go prai ama mi e gadno za tfa 4e q razplakah ;(
Стига си мислил само за нея!
Време е да се поосъзнаеш и просто да я заебеш, защото тя това си е заслужила!
Другия път като иска да говорите и кажи, че не искаш да я виждаш повече, знам, че искаш, но просто това е решението за такива като нея... Трудно ще е, даже много, но трябва да минеш през него - неможе да те върти както си иска! :-x :-x :-x

drozila
03-12-2008, 15:19
mom4e osuznai se malko, takova momi4e zaslujabva li si? lugala te e, tolko gluposti ti napravila, i tolko nervi si ishabil za neq. prosto se zamisli malko ne zaslujava6 li ne6to po-dobro? zareji q taq

Alabalaportokala
03-12-2008, 15:23
Приятелката ти е много добра манипулаторка. Бъди твърд кво се хващаш на тия крокодилски сълзи. Било му гадно че я разплакал. Не бъди наивник, това са женски номерца.

MartiSSima
03-12-2008, 15:24
Според мен по добре е че си прекратил всичко.Няма да страдаш и да търпиш лъжите й както сам казваш.Реално погледнато всички правим глупости, дали момичета или момчета но някой (както това момиче) направо е прекалявала.Сега си един вид "свободен човек", погледни по ведро на живота, а пък и края на вашата връзка не означава the edn.
Излизай с приятели, забавлявай се, в крайна сметка сега ти си този който трябва да се весели и да казва "как я подминах тая глупачка" (както тя на теб е казала или нещо от сорта беше)
Много усмивки и положителни емоции! :-)

sAd_boY
03-12-2008, 15:24
Ami ne mislq 4e zaslujavam ne6to po dobro ;( Zashtoto mn momi4eta sum naranqval predi ama tq me promeni smisul vliubih se obi4am q adcki mnogo ama si4ko tfa deto mi pri4inqva moje bi si go zaslujavam ;( Ili pone taka si mislq neznam ama mi e gadno za tfa 4e tq e tujna .. po-dobre men da me boli otkolkoto neq :(

MartiSSima
03-12-2008, 15:28
Ама то на всеки в живота има един такъв преломен момент.Това че преди си наранявал не означава че сега трябва да страдаш.Мисли за себе си, никой друг няма да те мисли.А от къде си сигурен че вече не и е минало и не се забавлява.В крайна сметка живеем един път и такива неща не трябва да те депресират и отчайват.
И ти ще намериш своята перфектна половинка, но не това е било момичето. :)

drozila
03-12-2008, 15:41
aLoNe`In`ThE`dArK`f e mnogo prava. tva 4e predi e bilo taka ne ozna4ava 4e sega trqbva da ponasq6 takova otno6enie. pogledi napred jivota e pred teb, i kakvoto i da si bil predi sega ne si takuv, vse ima 4ovek koto zaslujava pove4e i moje da ti dade pove4e, ne se vkop4vai v neq

sAd_boY
03-12-2008, 15:56
am az neiskam sega da iam priqtelka ili pone ni6to seriozno .. am to az vse sum si navunka i po kafeta a y diskoteki samo deto sa ne6to 1 2 dni ne se 4uvstvam dobre i za tfa pove4e sum si v nas prez denq .. prosto e taka kato q vida shot u4im blizo edin do drug ii vse q vijdam i mi e nekfo kofti takova iskam da hoda si q vida da si q gushna ama znam 4e ne trqbva zaradi igri4kite i .. prosto neznam kakvo mi napravi tova momi4e ma stanah mn po dobur i po4nah mn pove4e da se zamislqm za nqkoi ne6ta samo 4e tq ne6to se promeni ii s tfa durjanie e za nikude puk edna fr mi vika 4e sym bil Mom4eto me4ta hahaha pyk tq ne go ocenqvala nekfi gluposti am ne mi puka tq mi vikashe moita fr am ima mn momi4eta deto biha iskali da sa s teb da ama az neiskam mnogo momi4eta iskam tova momi4e ;(

drozila
03-12-2008, 16:01
ami za6to ne pomisli6 malko, otdrupni se malko ot neq. spri da tursi6 kontakt s neq, prosto prekrati otno6eniqta si s neq i 6te vidi6 sam 4e 6te ti e po-dobre. taka kato se vijdate i 4uvate nqma da moje6 da se ottursi6 ot neq. puk tazi tvoq priqtelka ot tova koeto pi6e6 malko navqva na misulta 4e mnogo momi4eta te iskat, a po-skoro tq te iska. nz kak sedqt m/u vas ne6tata, no ako produljava6 da tursi6 kontakt s neq edinstvenoto koeto moje6 da postigne6 e pove4e bolka za teb. za6toto tq edva li 6te se promeni

vamp
03-12-2008, 16:08
Просто трябва да си по-брутален и да я държиш изкъсо,да има твоя контрол и уважение,но това не е точно любов.
В другия вариант не се мъчи,години съм се мъчил като теб,сега ми беше трудно да кажа на моето момиче довиждане,но ще срещна друга или тя ще се върне при мен.
Бъди честен доколкото искаш и може,обичай я,показвай и го,но никога не и тичай след гъза.Бъди мил,но ако се налага трябва да си готов да и набиеш и шамар(не че аз бих ударил моята,но има такива за които няма да се замисля).Просто зависи с какъв човек си,така се държиш с нея.
НИКОГА НЕ ТИЧАЙ СЛЕД ГЪЗА Й!

betyrk
03-12-2008, 16:10
Според мен няма смисъл да сте заедно...Първо тя не е за теб.Смисъл тя не е готова за сериозна връзка така като гледам,ти даваш всичко за нея тя явно не го оценява!Не се затормозявай...Тя губи!Не тъжи за нея не го заслужава..Тва е..Ше намериш момичето на живота си и ще се обичате :)

Прецакан
03-12-2015, 20:43
Аз също имам подобен на твоя проблем.Запознах се с едно момиче,което за момента е най-хубавото нещо в живота ми! Както повечето хубави приказки,има и доста пречки в любовта.Тя има приятел с който е от 4 години.. Твърди,че ме обича,аз също съм луд по нея.Използваме всяка минута да се чуем по телефона или да се видим. Проблемът е там,че тя не иска да го остави,а аз не мога да я деля.Обожавам я и постоянно и повтарям да го остави , за да бъдем заедно. Всеки път когато и го кажа,тя се сърди и не иска да говорим за това. Вече се чудя дали наистина ме обича и дали имам бъдеще с нея. Показвала ми е много пъти,че ме обича,но,защо тогава не иска да се раздели с него и да бъдем заедно ? Моля за съвет

TheDeath
03-13-2015, 06:37
Аз също имам подобен на твоя проблем.Запознах се с едно момиче,което за момента е най-хубавото нещо в живота ми! Както повечето хубави приказки,има и доста пречки в любовта.Тя има приятел с който е от 4 години.. Твърди,че ме обича,аз също съм луд по нея.Използваме всяка минута да се чуем по телефона или да се видим. Проблемът е там,че тя не иска да го остави,а аз не мога да я деля.Обожавам я и постоянно и повтарям да го остави , за да бъдем заедно. Всеки път когато и го кажа,тя се сърди и не иска да говорим за това. Вече се чудя дали наистина ме обича и дали имам бъдеще с нея. Показвала ми е много пъти,че ме обича,но,защо тогава не иска да се раздели с него и да бъдем заедно ? Моля за съвет

Има няколко варианта на твоята ситуация - или има някакви чувства към теб, но не е сигурна, че ако остави сегашния, с теб ще се получат нещата. Може би е от тези момичета, които не могат да са сами и иска да си подкове работата с теб, и тогава да зареже другия.
Опция 2 - ти си й просто забавление, нещо което я разсейва, разнообразява й скучния (вероятно) живот с гаджето и няма никакво намерение да се разделя с него. Ти си просто някаква временна тръпка , която скоро ще отмине и ще си АУТ.
Опция 3 - просто не знае какво иска и използва и двама ви.
Сигурно има и други варианти, като например да е съвсем обикновена шаврантия, ама айде да не съм груба...
Най-правилното действие според ме е край на всякакви контакти, докато сама не реши кой от двамата иска