PDA

View Full Version : Относно кандидатстването след VII клас



malko mace
03-11-2008, 14:30
Здравейте! :-D Тази година ми предстои кандидатстване,така че искам да попитам вече запознатите по този въпрос нещичко по темата.
Училището,в което уча,не се намира в квартала,където живея,та се чудя може ли в него да държа изпитите или трябва да е някое училище в района ми задължително :? ?Същото искам да попитам и за училищата гнезда-може ли в училището,в което уча,независимо колко далеч живея от него,да си подам документите за кандидатстването?И как определят в кое у-ще ще държиш изпитите-ти си го избираш или те(от училището гнездо) определят къде? :oops: Много ме е срам за тъпите въпроси,предварително се извинявам,но изпитите приближават с бясна скорост,а аз се страхувам,че ще осера нещата...с извинение :D Надявам се да сте разбрали запитването ми и да успеете да ми помогнете...

Seducti0n
03-11-2008, 14:35
Малко объркано си го обяснила, но ще се опитамаз да ти опиша цялата схема.
Отиваш в някое училище-гнездо, в което избереш и си подаваш документите за кандидатстване.Принципно училащата-гнезда са по едно-две за съответния район.От там ти дават,така наречената служебна бележка, на която пише къде ще полагаш съответните изпити.Общо взето, така се нагласяват нещата, че и чилището-гнездо и това, в което ще се проведе изпита да бъдат относително близко едно до друго.Вече на теб остава избора, дали ще потърсиш учище-гнездо в кварртала, в който живееш или такова по-билзо до настоящето ти училище.Ако не си разбрала, можеш пак да питаш за да ти обясня наново. :)

malko mace
03-11-2008, 14:44
ЦвЕтИтО,благодаря ти ама МНОООГООО!!! :-) Значи мога сама да избера училището гнездо,а не съм принудена да е непременно в квартала ми!При това положение ще бъде моето си даскало! :D
Пак ти благодаря много за търпението и разбирането,което прояви!Аз си знаех,че доста обърканичко се получи... :)

Seducti0n
03-11-2008, 15:33
Не се тревожи за това съм в този форум за да помагам с каквого мога.Минах по твоя път преди около 3 години вече.Оставам за сега темата отключена, ако някой решиш да допълни нещо по нея.Още веднъж-Успех. :)