PDA

View Full Version : Приятелят ми е най-ревнивият човек на света!



Globul_f
03-11-2008, 16:20
Приятелят ми е ужасно ревнив. Не ме пуска на кафе с приятелки посред бял ден дори. Прави ми проблеми че съм отишла например да си взема един сертификат от един изпит. Чашата преля когато снощи му казах че искам да си почина и че не искам да ходя на спя у тях и той се разсърди, обвини ме на другия ден че цяла нощ съм била по купони и тн. Сега иска да скъсаме. Проблемът е там че съм се привързала към него и сега ми е кофти :-&

hooliganka89
03-11-2008, 16:23
Emi revnosta e mnogo losh defekt v horata.Vsichki revnuvame,no nqkoi hora kato tvoq priqtel prekalqvat.
Prosto momcheto ti sigorno strada ot chustvo za malocennost,i si misli,che ti pri vsqka udobna vazmojnost bi mu izneverila...Savet nqma kakav da ti dam,osven da go ostavish,no shtom tolkova si sviknala s nego...Koeto ne e osnovatelna prichina da si s nego,ako go obichash tova veche e drugo neshto.

prettyIdeath
03-11-2008, 16:25
Просто говори с него и му кажи че това което мправи на тебе не ти харесва. Кажи м уче по този начин само може да те отблъсне, защото точно това прави. И ако снощи не си ходила на дискотеки съвсем спокойно можеш да му кажеш, че вече започва да преовеличава. Дано няма за какво да ревнува и да иска да къса с тебе, защото там вече не е добре.. :-o

koalka
03-11-2008, 16:26
Най-добре се съгласи и скъсайте...този човек не е добре, прави проблем за щяло и нещяло.И после има наглостта той да иска да се разделите.Отърви се от него, защото ще ти огорчи още живота.

Alabalaportokala
03-11-2008, 16:44
Предразположи го към доверие. Покажи му че той е единствения който обичаш и готово

monkata93
03-11-2008, 17:12
Най-добре си поговорете.Сподели му всичко, което искаш д аму кажеш. :-D

darla
03-11-2008, 17:21
ako prosto si "sviknala" s nego kakto kazva6,tova ne e lubov i ne e nujno da go tarpi6,no vij ako go obi4a6-togava ve4e re6enieto e po-slojno i ti sama trqbva da preceni6 kakvo si gotova da jertva6(kakto v slu4aq li4nata si svoboda)v imeto na tazi lubov :)

ThePowerOfLove
03-11-2008, 18:42
Или му кажи да се промени или го зарязвай... :?

MiMcHeToOo
03-11-2008, 19:06
Най-добре се съгласи и скъсайте...този човек не е добре, прави проблем за щяло и нещяло.И после има наглостта той да иска да се разделите.Отърви се от него, защото ще ти огорчи още живота.

+1

drunk
03-11-2008, 19:53
кажи му че мбого те е яд кусай му билета и ходи някаде на купонче 8)

evelinka1122
03-11-2008, 19:56
" Ревнува само този, който се страхува, че ще изгуби нещо, което не заслужава" Нз от къде го бях чула, но ми се заби в главата... според мен има нещо вярно...

5StaR
03-11-2008, 20:04
Хахахахах ае ти ако го траеш си мн пекана ..лол... тва е като затвор без право на обжалване :D

Presley
03-11-2008, 21:46
Уау,не те энам как го търпиш :D
То,ако нещата ще продължават така,по-добре да се раэделите наистина.Това си е накаэание.Или сядате и говориш сериоэно с него,или направо се раэделяте.Ти решаваш.Но според мен един ревнив човек,винаги си остава такъв.

rame
03-11-2008, 22:44
Уау,не те энам как го търпиш :D
То,ако нещата ще продължават така,по-добре да се раэделите наистина.Това си е накаэание.Или сядате и говориш сериоэно с него,или направо се раэделяте.Ти решаваш.Но според мен един ревнив човек,винаги си остава такъв.+1.

eblio
03-11-2008, 22:53
Зарежи го. Не си заслужава да се изолираш заради човек с когото ще се разделиш рано или късно.

acidburn1
03-11-2008, 23:55
Най-добре се съгласи и скъсайте...този човек не е добре, прави проблем за щяло и нещяло.И после има наглостта той да иска да се разделите.Отърви се от него, защото ще ти огорчи още живота.

Накрая той сам ще тича при теб :)

MartiSSima
03-12-2008, 09:45
Знаеш ли , това е лично мое мнение че тея хора въобще не са наред с главния.Знам колко е неприятно и аз имах едно такова гадже...същата история като твоята неможех да излизам и т.н и се стигна до раздяла защото неговата ревност УБИ всичко...Сама казваш че си се привързала, но не споменаваш чувства като любов и т.н...Може би просто е увлечение...
Но ако се събереш с този човек поне го научи един вид да не ревнува толкова защото по нататък ще става все по ужасно и по ужасно.Знам че е кофти но...бягай далеко колкото можеш.Е това си е мое мнение!
Пожелавам ти успех и горе главата! :-)

Spider4eto
03-12-2008, 10:46
ох ревността е мн гаден недостатък, той и моя е ревнив но не чак в такава степен. По-добре го зарежи защото накрая само ти ще страдаш и няма въобще да те пуска да излизаш и тем подобни. Бягай докато е време. И да искаш не можеш да го промениш :(

petyrit
03-12-2008, 15:36
Приятелят ми е ужасно ревнив. Не ме пуска на кафе с приятелки посред бял ден дори. Прави ми проблеми че съм отишла например да си взема един сертификат от един изпит. Чашата преля когато снощи му казах че искам да си почина и че не искам да ходя на спя у тях и той се разсърди, обвини ме на другия ден че цяла нощ съм била по купони и тн. Сега иска да скъсаме. Проблемът е там че съм се привързала към него и сега ми е кофти :-&

Или си е такъф или предишните гаджета са му предали доверието (изневерявали са му).Зарежи го, ако те обича ще се промени и ще дойде пак.

MoHuTo
03-12-2008, 20:59
Чудя ти се как издържаш. По-добре според мен е да се разделите. Не стига, че те ограничава, ами и иска да скъса с теб. Твърде нагло от негова страна. Няма смисъл да си с такъв човек. Всеки човек има право на свобода, а приятеля ти не е човека, който да се разпорежда с твоята свобода, не мислиш ли ?!