PDA

View Full Version : Харесва ме или се лигави?



sladk1q
03-11-2008, 16:26
Здр.От някъде ми бе изпаднал скайпа на едно момиче и исках детаилс да я видя каква е що е и т.н.Писахме сди ние и се оказа ,че сме от едно у.ще ,даже и една смяна :P На шега я попитах кога ще се запознаем лично и тя почна ми приказва къде да сме се били видели из даскало и къде на шега ,къде не и казах ,че в пон сме на кафе и тя се съгласи.Преди да легне ми бе казала да и пращам смс-и от мтел ,за да заспи по-лесно и да си мисли за мене.Докато не и пратя ,тя ми кликва 100 пъти.Пращах и и се спря.В пон пак ми кликна сутринта излязохме ,после ходихме на даскало заедно ,ама нема време я гушна и целуна.Вечерта пак ми писа ,колко и било харесало и т.н.И пак иска да и пращам смс аз и пратих 3-4 и после тя след всеки ми кликва и ,когат легна пак ми е кликнала.Днеска я видях из у-ще спрях я да разменим 2-3 приказки и тва беше..После на спирката тя с нейни 2 фрки ме подмина като бърз влак и накрая ,като слязохме пак "не ме видя"Според вас дали ме харесва или просто се лигави?

Ъпд.1

Ся ми писа ,че мн искала се видим днеска ит.н.После ми каза ,че мн иска да се видим .После и казах ,че нзн вчера ,кат и казах ,че мн ме кефи що е написала само ок ,а тя каза ,еми кво да кажа.После и казах "е да кат не те кефя за кво да лъжеш" и тя каза да.После и казах за кво ми вика милу и т.н. ме баламосва ,кат даже и я не кефя и тя нищо не каза ,даже и чао.Само сложи за мууд ;(;(;( mn sad (u) после и писах смс ,че нзн за кво ме е баламосвала и че не е случила на кого да се лигани ,като и пратих и друг ,ако съжалява за нещо да ми кликне ,а ако не утре да доде си кажем чао ,нищо че сме се познавали мн. малко дни и тя ми кликна...Мисля да я отебавам и тва е
Ся и звънях да и кажа няма ли поне едно чао за мене ми не дигнаха ме бързо и така ти кво праиш ем нищо мотам се и тя мммм и аз ок чао и тя мииии добреее аиде чао.

ъпд.2
Ся получих смс отг на написаното от мен "tctc ako ne ti pi6a nqma se seti6 mi click Very Happy qvno tolkoz i se se6ta6 za mene ;( sig nikoga ne se se6ta6 a samo kat polu4i6 sms leka {}" И тя бе писала "maleeee taman si mislix za teb da ti pi6a i ti me prevari spox mislq si za teb postoqnno ms leka i na teb" Незнам кво да мисля...

Ъпд.3+4
Ся ми каза в прав текст ,че съм бил мн симпатичен и т.н. ,ама иска да сме само фрс ,и че съжелява ,ако съм искал сме нещо повече
Бааа никой нищо не пише...После нещо тя ми не писа и я питах къде е и тя вика мисля си нещо...Питям я Кво?Тайна...Викам и е нали не е свързано с мен ,кажи де и тя еми ако е ?После я питах дали клика на всеки дето го има за фр преди да заспи и тя мии да.Казах и ,дай си утре джсма да видя ,че не вярвам и тя не иска...После я питах и тогава ,кого харесваш и тя ем едно момче още от 15.09 и ми е в класа...Според Вас как е най-добре да я оставя в илюзорния и свят да си живурка или има още някакъв шанс да си крие чувствата ,въпреки че ми каза ,че съжалява ако съм искал нещо повече?

Ъпд 5.1+5.2
А баш едно смислено мнение.Казах и кат спре да живее в измисления си свят и види кой може да и даде любов ,а не да вика лав съкс и т.н. да ми пише тя нищо не каза излезе и не ми писа ,ся е онлайн и ни и пиша ни и клик.Мс за съвета и др. съвети приемам
Е го е ся цяла вечер не съм и писал накрая ми кликва пак ,след като е оффлайн....И най-нагло и написах красноречивия смс leka no6t



Ъпд 6.1+6.2+6.3
Ся мууда и е
Mood: ObI4Am Te Za6To Da Kriq? ObI4AmTe Nima tOva e Grqx? DoRi pReD sI4ki Da OtrI4aM ObI4aMte OtKaKto Te viDqx[!]~As sam samo 8-mi klas No po Ni6to ne lI4i~

Днеска пълен цирк хора....Ама пълееенннн.Вчера ми не кликва и днеска в физк. салон понеже имаше волей и отидох и понеже и се бях разсърдил и я подминах и нищо не и казах и ся кат се прибирам и в скайпа е писала
[20:41:51] : oOOOo neska minava6 i ne kazva6 zdr ;( sardia sam ti и мууда и е

Mood: Moga da ne tI GoVoRq Ve4E [!] MoGa Da Te GlEdaM oT DalE4E[!] MoGa ImEtoTi Da Ne IzRi4Am, No NQmA Da SpRa Da Te ObI4Am [!][!][!] ;(
Незам и аз кво да мисля...

И ся преди да заспи пак ми кликна 2 пъти...

prettyIdeath
03-11-2008, 16:37
Ами хаха.. от една страна си мисля че се лигави яко с тебе, от друга може би просто все още не е казала на приятелките си... На колко години сте? :-o

sladk1q
03-11-2008, 16:40
16 i 15

prettyIdeath
03-11-2008, 16:42
м.. да ти кажа честно /без да се обиждаш/ пърчо си помислих че сте някакви на по 13-14. Що не я попиташ за ко прай така?

sladk1q
03-11-2008, 16:52
Еми поне за мен я е срам...Ако се лигавеше ,нямаше да иска да излезем ,а щеше ми върже тенекия и....ни мислиш ли?!

BlueFace
03-11-2008, 16:54
Еми поне за мен я е срам...Ако се лигавеше ,нямаше да иска да излезем ,а щеше ми върже тенекия и....ни мислиш ли?!
Може би!Кой е по големия??>

sladk1q
03-11-2008, 16:55
Е аз :P :P :P :P

BlueFace
03-11-2008, 16:56
Еми значи вероятността само да те мотае е доста малка.Но има сякакви хора!! :D

MiMcHeToOo
03-11-2008, 16:57
Според мен се прай на интересна.. Тва не значи, че не те харесва ;)

sladk1q
03-11-2008, 17:35
Чак ся видях ,че доде сме били в тролея ми е клик 4 пъти :shock: :shock: :shock:

sladk1q
03-11-2008, 19:41
Ся се оказа , че не ме е видяла на спирката ,ама ддз.странно ми е ,като ми каза ,че днес ме е виждала само около стаята ми ,а аз съм на др. край от нейната :-o :-o :-o И ми е странно ,че ми говори на милу :shock:И се пренервих накрая ,като и казах ,че мн ме кефи ,вместо да каже и ти мен каза само ок :-x :-x :-x

Wessly
03-11-2008, 19:45
Според мен те пробва...продължавай така...на някои хора им е трудно да покажат чувстата си наживо... ( друго е там в чата, скайпа и тнт ) и ще се увери какво иска...Ти сам знаеш - възможностите са само две ;)

Yanichka
03-11-2008, 19:45
Ся се оказа , че не ме е видяла на спирката ,ама ддз.странно ми е ,като ми каза ,че днес ме е виждала само около стаята ми ,а аз съм на др. край от нейната :-o :-o :-o И ми е странно ,че ми говори на милу :shock:И се пренервих накрая ,като и казах ,че мн ме кефи ,вместо да каже и ти мен каза само ок :-x :-x :-xМного детска история...питай я направо дали те харесва и ако не не се занимавай

sladk1q
03-11-2008, 21:04
Еми нзн...Като излязохме се усмихваше гледахме се в очите всичко точно.После каза ,че сме си исккарали супер...Днеска накрая и казах да си знае ,че ме кефи спр много ,ама тя бързаше ,че я гониха от пс-то и ми каза само ок.Ама иначе винаги накрая си казва да я сънувам ,да и кликам през ноща ,пиша смс-и и т.н.И отг поече ора де..

5StaR
03-11-2008, 21:10
Tя сигурно пред приятелките си само вади ГСМ-а и почва да показва колко обаждания / смс-а има май а ? :)

Presley
03-11-2008, 21:43
Абе ясно е ,че си пада по тебе.
Може би просто е някаква по-стеснителна и эатова се е направила,че не те е видяла.Или пък се прави на интересна.Абе де де энам.Все тая.Важното е ,че си пада по тебе :D

sladk1q
03-11-2008, 22:25
Абе ясно е ,че си пада по тебе.
Може би просто е някаква по-стеснителна и эатова се е направила,че не те е видяла.Или пък се прави на интересна.Абе де де энам.Все тая.Важното е ,че си пада по тебе :DЕдин пич в тоя форум ,да не ме отчая.. 8) 8)

hooliganka89
03-12-2008, 05:57
I az sam na mnenie,che te haresva,no prosto se pravi na interesna.
Nqma nishto ne se otchaivai,shte budete zaedno.
Samo edin savet shte ti dam,vnimavai kak se darjish ti s neq,nedei da udesh prekaleno dobar i nastoqtelen,che nakraq shte ti se kachi na glavata,imai si edno na um.Aide jelaq ti mnogo uspeh s mackata.

РоЗуФ БиБеРоНеЦ
03-12-2008, 06:45
Ам,не ,че искам да те обезсърчавам нещо,ама...това в момента се случва и на мен..и аз съм тази която се лигавя :) И ако той си помисли,че е нещо повече,бих се отдръпнала ..
Но иначе щом те подминава,значи я е срам и може би те харесва.Нема лошо.

sladk1q
03-12-2008, 16:49
Др. мнения?!?!?!???!?!!?!??!?!

betyrk
03-12-2008, 16:53
Имала съм подобна ситуация...По-добре говори с нея и я питай..но честно да ти кажа май не те взима на сериозно :?

sladk1q
03-12-2008, 16:57
Eм ддз днеска не я видях из даскало ,ама гледам пак ми бе кликала...

betyrk
03-12-2008, 17:05
Хм..еми звънни и и се оговорете да се видите някъде и поговори с нея :)

sexy_momi4e
03-12-2008, 17:52
Tя сигурно пред приятелките си само вади ГСМ-а и почва да показва колко обаждания / смс-а има май а ? :)май да...не знам ама не вярвам да сте на повече от 13,а ако сте не мисля,че те харесва...кви са тея лигави истории(кликанията)казал си й че те кефи,би трябвало и тя да каже това...много мразя тея дето се правят на важни...най-добре я питай директно щото тя сега знае,0че я харесваш и си прави квото иска а ти тичаш по ния

sladk1q
03-12-2008, 18:05
Ся ми писа ,че мн искала се видим днеска ит.н.После ми каза ,че мн иска да се видим .После и казах ,че нзн вчера ,кат и казах ,че мн ме кефи що е написала само ок ,а тя каза ,еми кво да кажа.После и казах "е да кат не те кефя за кво да лъжеш" и тя каза да.После и казах за кво ми вика милу и т.н. ме баламосва ,кат даже и я не кефя и тя нищо не каза ,даже и чао.Само сложи за мууд ;(;(;( mn sad (u) после и писах смс ,че нзн за кво ме е баламосвала и че не е случила на кого да се лигани ,като и пратих и друг ,ако съжалява за нещо да ми кликне ,а ако не утре да доде си кажем чао ,нищо че сме се познавали мн. малко дни и тя ми кликна...Мисля да я отебавам и тва е

sladk1q
03-12-2008, 18:42
Ся и звънях да и кажа няма ли поне едно чао за мене ми не дигнаха ме бързо и така ти кво праиш ем нищо мотам се и тя мммм и аз ок чао и тя мииии добреее аиде чао.

r3al_l0ff
03-12-2008, 19:34
0ох кфи сте ми глупачета... :-D :-D 8-) 0тиаш и ка3ваш "аве булка Ше са 3еМаме или няа?! " :P ....сп0ред мен м0мичет0 се притеснява пр0ст0 да си при3нае чуствата..н3 м0же преди т0ва да е била наранявана и така.. ;))

MoHuTo
03-12-2008, 19:36
Според мен не си и безразличен... но по-добре вземи поговори с нея. Питай я директно харесва ли те или само се лигави.

sladk1q
03-12-2008, 20:59
Ся я гледам влизала в скайпа си и ест не ми е писала..Че и бях писал за днеска уникум...А за нараняването на аватара и пише Не съм спряла да обичам...спрях да го показвам.А нали ви кацнам кат и звъннах звучеше хем тъжна ,хем че се радва че говорим ддз...
А бду махнала е онова от моода си

sladk1q
03-12-2008, 21:04
Ся получих смс отг на написаното от мен "tctc ako ne ti pi6a nqma se seti6 mi click :D qvno tolkoz i se se6ta6 za mene ;( sig nikoga ne se se6ta6 a samo kat polu4i6 sms leka {}" И тя бе писала "maleeee taman si mislix za teb da ti pi6a i ti me prevari spox mislq si za teb postoqnno ms leka i na teb" Незнам кво да мисля...

sladk1q
03-13-2008, 08:45
А някой да отг най-сетне уе...

sexy_momi4e
03-13-2008, 12:05
.После и казах ,че нзн вчера ,кат и казах ,че мн ме кефи що е написала само ок ,а тя каза ,еми кво да кажа.После и казах "е да кат не те кефя за кво да лъжеш" и тя каза да.После и казах за кво ми вика милу и т.н. ме баламосва ,кат даже и я не кефя и тя нищо не каза ,даже и чао.еми пич аз мисля,че ясно е казала че не те харесва :? а това,че ти клика и че ти пише че мисли за теб нищо не значи...една моя приятелка пише това на всяко момче,което я пита какво прави

Obsession
03-13-2008, 12:33
Eм пробвай да не се занимаваш малко с нея и виж ква ще и е реакцията. Ако тръгне след тебе, значи може и да те харесва. Ако не - здраве да е, със следващата ще стане ;)

thedutchess
03-13-2008, 12:38
Eм пробвай да не се занимаваш малко с нея и виж ква ще и е реакцията. Ако тръгне след тебе, значи може и да те харесва. Ако не - здраве да е, със следващата ще стане ;)

И аз съм на същото мнение... Остай я малко да видим дали ще усети че те няма покрай нея и ако прояви интерес значи те харесва... Аз съм го пробвала тоя метод, мн е ефективен. Ай успех с мацката! Ако не с нея, със следващата :D :D

Scared_Straight
03-13-2008, 13:11
Може би я е срам девойчето :)

sladk1q
03-13-2008, 16:08
И аз тъй си викам ,днеска в тролея се объргнах тя ме загледа и веднага изви поглед встрани :D :D :D Ама да спре да клика и е трудно :D :D Ама тва ,че е мислила само за мен ,ми навява мисълта ,че най-малкото оня мууд ;(;((u) е бил за мен...А от там др. изводи са лесни..

sladk1q
03-13-2008, 17:42
Ся ми каза в прав текст ,че съм бил мн симпатичен и т.н. ,ама иска да сме само фрс ,и че съжелява ,ако съм искал сме нещо повече :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sladk1q
03-13-2008, 20:18
Бааа никой нищо не пише...После нещо тя ми не писа и я питах къде е и тя вика мисля си нещо...Питям я Кво?Тайна...Викам и е нали не е свързано с мен ,кажи де и тя еми ако е ?После я питах дали клика на всеки дето го има за фр преди да заспи и тя мии да.Казах и ,дай си утре джсма да видя ,че не вярвам и тя не иска...После я питах и тогава ,кого харесваш и тя ем едно момче още от 15.09 и ми е в класа...Според Вас как е най-добре да я оставя в илюзорния и свят да си живурка или има още някакъв шанс да си крие чувствата ,въпреки че ми каза ,че съжалява ако съм искал нещо повече?

‡-КукЛъТЪъ-‡
03-13-2008, 21:33
Според мен се прай на интересна.. Тва не значи, че не те харесва ;)
да и според мен е така :?

sladk1q
03-13-2008, 23:22
Според мен се прай на интересна.. Тва не значи, че не те харесва ;)
да и според мен е така :?И след последното развитие пак тъй ли мислиш?БДУ тя отново ми кликна инак :razz: :razz: :razz: :razz: Ама тва че преди да заспи клика на всичките си фрс ме преби...

Ou7taControL
03-14-2008, 02:08
хах пич тази много си играе с тебе ;] според мен и тя незнае кво иска, по добре и дай да разбере че неможе да те върти на малкия си пръст. Остави я за кратко без да и звъниш или пишеш и тя сама ще започне да ти пише първа и да ти клика и ще си признае че я кефиш и ти (ако е така де) :-)

sladk1q
03-14-2008, 08:54
хах пич тази много си играе с тебе ;] според мен и тя незнае кво иска, по добре и дай да разбере че неможе да те върти на малкия си пръст. Остави я за кратко без да и звъниш или пишеш и тя сама ще започне да ти пише първа и да ти клика и ще си признае че я кефиш и ти (ако е така де) :-)Епа ддз и аз.Вчера на майтап и казах ,че е единственото момиче в даскало де ме кефи :razz: :razz: :razz: сяс таам и тя обикн към 12-1 звънка ся звъняла в 10 и 11 :razz: :razz:

ice_cream_f
03-14-2008, 09:07
Бааа никой нищо не пише...После нещо тя ми не писа и я питах къде е и тя вика мисля си нещо...Питям я Кво?Тайна...Викам и е нали не е свързано с мен ,кажи де и тя еми ако е ?После я питах дали клика на всеки дето го има за фр преди да заспи и тя мии да.Казах и ,дай си утре джсма да видя ,че не вярвам и тя не иска...После я питах и тогава ,кого харесваш и тя ем едно момче още от 15.09 и ми е в класа...Според Вас как е най-добре да я оставя в илюзорния и свят да си живурка или има още някакъв шанс да си крие чувствата ,въпреки че ми каза ,че съжалява ако съм искал нещо повече?Abe haresva te !Mai naro4no ti otgovarq taka za da vidi kak 6e reagira6 ilii po-to4no iska da te drazni AIDE USPEH :)

sladk1q
03-14-2008, 09:13
И аз се нервирах и почнах да и викам ,че за мен тя е единственото момиче в у-ще :razz: :razz: :razz: А и преди това и казах ,че мн. мразя срамежливи момичета или такива де крият чувствата си да ме зарибяват..

_BuNnY_
03-14-2008, 11:49
Аз не мога да разбера как я търпиш да ти се качва така на главата :-o Явно е недорасла или пък се гаври с теб! Не знам колко я харесваш, но мен ако питаш и тегли майната - само ще си скъсаш нервите с нея! :)

BaiboCo
03-14-2008, 13:02
/drama on

tan0
03-14-2008, 13:32
Ами хаха.. от една страна си мисля че се лигави яко с тебе, от друга може би просто все още не е казала на приятелките си... На колко години сте? :-o
+1

sladk1q
03-14-2008, 19:58
Аз не мога да разбера как я търпиш да ти се качва така на главата :-o Явно е недорасла или пък се гаври с теб! Не знам колко я харесваш, но мен ако питаш и тегли майната - само ще си скъсаш нервите с нея! :) Епа ддз...Не ме кефи много :P

eminem_girl
03-14-2008, 20:08
Не съм чела другите отговори по въпроса, така че ако повторя нещо, което някой е казал да ме извинява.
Тая е от ония лигли... Има една от моя клас - същатата! Ей така мота момчета и само се бъзика с тях... Моето мнение е тегли и една майна и толкоз...

sladk1q
03-14-2008, 21:52
Е ддз аз се забавлявам ,като и пиша смс ех човек да не се влюби ;(;(;( (u)(u)(u)

Ou7taControL
03-15-2008, 00:15
хах пич тази много си играе с тебе ;] според мен и тя незнае кво иска, по добре и дай да разбере че неможе да те върти на малкия си пръст. Остави я за кратко без да и звъниш или пишеш и тя сама ще започне да ти пише първа и да ти клика и ще си признае че я кефиш и ти (ако е така де) :-)Епа ддз и аз.Вчера на майтап и казах ,че е единственото момиче в даскало де ме кефи :razz: :razz: :razz: сяс таам и тя обикн към 12-1 звънка ся звъняла в 10 и 11 :razz: :razz: хах много объркана история... цял сериал стана.. хехе ;]

PepiDesigns
03-15-2008, 10:46
Питай я директно , дали те харесва или не ..
Квото и да каже , не се занимавай повече ;)
Тя ще те потърси сама .. ако те потърси , вече ти казвам - действай :)

h0t_bAbE
03-15-2008, 11:02
Питай я директно , дали те харесва или не ..
Квото и да каже , не се занимавай повече ;)
Тя ще те потърси сама .. ако те потърси , вече ти казвам - действай :)
+1 mi daaa...tfa pa e*asi k0mpleksar4et0...dae*a az ak0 bqh da sam i teglila mainata 0dafna...sam0 te balam0sfa..am,6t0m te kefi,karai napra0...

sladk1q
03-15-2008, 13:25
Еми не ме кефи...Ся от лигавене и пиша смс-и.Кажете каква стратегия да предприеам

Obsession
03-15-2008, 16:42
Еми не ме кефи...Ся от лигавене и пиша смс-и.Кажете каква стратегия да предприеам

Казахме вече: да не се занимаваш с нея известно време и да спреш с "лигавенето" и смс-ите и ще видиш как ще тръгне след теб като чау-чау на каишка... Сериозно трябва да се спреш, бе, момче! Стига си е мислила, че си и в ръцете 8)

sladk1q
03-15-2008, 18:41
Еми не ме кефи...Ся от лигавене и пиша смс-и.Кажете каква стратегия да предприеам

Казахме вече: да не се занимаваш с нея известно време и да спреш с "лигавенето" и смс-ите и ще видиш как ще тръгне след теб като чау-чау на каишка... Сериозно трябва да се спреш, бе, момче! Стига си е мислила, че си и в ръцете 8)А баш едно смислено мнение.Казах и кат спре да живее в измисления си свят и види кой може да и даде любов ,а не да вика лав съкс и т.н. да ми пише тя нищо не каза излезе и не ми писа ,ся е онлайн и ни и пиша ни и клик.Мс за съвета :-) и др. съвети приемам

TheNewReligion
03-15-2008, 19:00
Emi to e ochevidno , che se ligavi i ti se podigrava .Nai-dobre q zareji , dokato ne si se vlubil , che togava igrata zagrubqva.

punkrock
03-15-2008, 19:06
Еми поредната хлапачка, ама и ти и се връзваш... Тцтц

sladk1q
03-16-2008, 01:28
Е го е ся цяла вечер не съм и писал накрая ми кликва пак ,след като е оффлайн....И най-нагло и написах красноречивия смс leka no6t :grin: :grin: :grin: :grin:

ad_infinitum
03-16-2008, 04:16
ПХАХАХАХХА МЕН НОН СТОМ МИ ЗВЪНЯТ НЯКВИ АБОНАТКИ ДА СЕ ВИДИМ НА ЦЕНТЪРА :? :? :? :? НЕ Е ХАВА. ..... САМО ТЕНИКИИ ВРЪЗВАТ И ТЕ МОТАЯТ Е ТВА Е! НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ ! :o :o :o :?

sladk1q
03-16-2008, 11:02
ПХАХАХАХХА МЕН НОН СТОМ МИ ЗВЪНЯТ НЯКВИ АБОНАТКИ ДА СЕ ВИДИМ НА ЦЕНТЪРА :? :? :? :? НЕ Е ХАВА. ..... САМО ТЕНИКИИ ВРЪЗВАТ И ТЕ МОТАЯТ Е ТВА Е! НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ ! :o :o :o :? :shock: :shock: Чек ние с нея си излязохме...Просто кат не си пишем и не моа разбера за кво ми кликва ,кат излишно ми и натяква ,че не си мисли за мен ,а същевренно ми кликва...

Obsession
03-16-2008, 11:26
Ти пък не и кликвай. После излизай с оправданието, че си си забравил тела у вас или нещо такова. Не и пращай смс-и и не и пиши в Скайп първи. Ако тя ти пише и отговаряй кратко и разсеяно, казвай, че много хора ти пишат и нямаш време за нея сега. Просто я накарай да почувства, че можеш и без нея и не е в мислите си. ;) Успехче

sladk1q
03-16-2008, 14:19
А баш..Оня ден я питам за рд {P} приемаш ли и тя оо да с кеф...Ся пак не си пишем и довечера 100% ще ми клик..

h0t_bAbE
03-16-2008, 15:53
А баш..Оня ден я питам за рд {P} приемаш ли и тя оо да с кеф...Ся пак не си пишем и довечера 100% ще ми клик..
ем хвани й пиши по скайп ..сори,че ти казвам,ама плс,спри да ми кликваш,щоту .. и скалъпи там нещ0...ааамахаа...хвани и ти малк0 да й потъпчеш самочуствието...тя си играе с теб и + тфа най-нахално хем те отрязва,хем шансове ти дава...ае уааа...

sladk1q
03-16-2008, 20:45
Ся мууда и е
Mood: ObI4Am Te Za6To Da Kriq? ObI4AmTe Nima tOva e Grqx? DoRi pReD sI4ki Da OtrI4aM ObI4aMte OtKaKto Te viDqx[!]~As sam samo 8-mi klas No po Ni6to ne lI4i~
:? :? :?

zaraaa
03-17-2008, 11:47
Tova momichence qvno iska da i xodish po svirkata :-D i da se saobrazqvash s neq da pravish kvoto tq ti kaje igrae si s tebe nai-naglo ....a ti iskash li da se prevarnesh v kuchence na kaishka???? :-D

sladk1q
03-17-2008, 18:26
Tova momichence qvno iska da i xodish po svirkata :-D i da se saobrazqvash s neq da pravish kvoto tq ti kaje igrae si s tebe nai-naglo ....a ti iskash li da se prevarnesh v kuchence na kaishka???? :-DДнеска пълен цирк хора....Ама пълееенннн.Вчера ми не кликва и днеска в физк. салон понеже имаше волей и отидох и понеже и се бях разсърдил и я подминах и нищо не и казах и ся кат се прибирам и в скайпа е писала
[20:41:51] : oOOOo neska minava6 i ne kazva6 zdr ;( sardia sam ti и мууда и е

Mood: Moga da ne tI GoVoRq Ve4E [!] MoGa Da Te GlEdaM oT DalE4E[!] MoGa ImEtoTi Da Ne IzRi4Am, No NQmA Da SpRa Da Te ObI4Am [!][!][!] ;(

Незам и аз кво да мисля...

woshata
03-17-2008, 18:33
Чак ся видях ,че доде сме били в тролея ми е клик 4 пъти :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: деба и смеха...

п.п. мисля че те харесва но просто и е такъв характера..поне според мен :-o

zaraaa
03-17-2008, 18:44
Za men istinata e samo edna-tova momi4e si igrae s teb i ti xodi6 podire i :P

sladk1q
03-17-2008, 18:58
Е добе последното прочете ли го или пишеш наизуст...

sladk1q
03-18-2008, 00:17
ва зДнеска пълен цирк хора....Ама пълееенннн.Вчера ми не кликва и днеска в физк. салон понеже имаше волей и отидох и понеже и се бях разсърдил и я подминах и нищо не и казах и ся кат се прибирам и в скайпа е писала
[20:41:51] : oOOOo neska minava6 i ne kazva6 zdr ;( sardia sam ti и мууда и е

Mood: Moga da ne tI GoVoRq Ve4E [!] MoGa Da Te GlEdaM oT DalE4E[!] MoGa ImEtoTi Da Ne IzRi4Am, No NQmA Da SpRa Da Te ObI4Am [!][!][!] ;(

Незам и аз кво да мисля...Е та мен е една от най-важните части и викам да наблегнете на нея...Че се чудя мууда и дали е за мен ,защото е ,си е явно че ме харесва...
И ся преди да заспи пак ми кликна 2 пъти...

Obsession
03-18-2008, 11:52
Май не се усещаш, ама пренебрегваш всяко мнение ралично от "Да, харесва те!" :-D
И какво, ако е за тебе муудът?! Ти пък се прави, че не вдяваш, аз ли да те уча? Докато не дойде да си изпее всичко (което надали ще стане, ако продължаваш да я галиш с перца) няма да и кликаш първи, няма да и пишеш 47236537 смс преди лягане, след лягане, по време на лягане... Дрън-дрън! Дръж се мъжки, не и ходи след парфюмираната опашчица :D
Вярно, че момичетата обичаме да ни ухажват, ама ти пък прекаляваш с вниманието и само и вдигаш рейтинга, с което пък нищо не печелиш.

NFW`
03-18-2008, 11:58
ва зДнеска пълен цирк хора....Ама пълееенннн.Вчера ми не кликва и днеска в физк. салон понеже имаше волей и отидох и понеже и се бях разсърдил и я подминах и нищо не и казах и ся кат се прибирам и в скайпа е писала
[20:41:51] : oOOOo neska minava6 i ne kazva6 zdr ;( sardia sam ti и мууда и е

Mood: Moga da ne tI GoVoRq Ve4E [!] MoGa Da Te GlEdaM oT DalE4E[!] MoGa ImEtoTi Da Ne IzRi4Am, No NQmA Da SpRa Da Te ObI4Am [!][!][!] ;(

Незам и аз кво да мисля...Е та мен е една от най-важните части и викам да наблегнете на нея...Че се чудя мууда и дали е за мен ,защото е ,си е явно че ме харесва...
И ся преди да заспи пак ми кликна 2 пъти...

Аз викам да наблегнеш на факта, че си се родил момче. Момче си се родил...нали? От всички тези истерични "Харесва ли ме или нее?!" не мога да разбера със сигурност. :о

sladk1q
03-18-2008, 16:19
И кво кат съм се родил момче...Неможе да изпитвам чувства и аз ли...Ся я видях в тролея отидох я поговорихме към 5 мин после кво ми каза аз вчера ти клик ,защото кликах на сички в тела ми и тая до нея кат каза ми на мен не си ми кликвала и оная направо се застреля 8-) 8-) Ама инак се усмихва момичето сичко точно.

woshata
03-18-2008, 18:08
И кво кат съм се родил момче...Неможе да изпитвам чувства и аз ли...Ся я видях в тролея отидох я поговорихме към 5 мин после кво ми каза аз вчера ти клик ,защото кликах на сички в тела ми и тая до нея кат каза ми на мен не си ми кликвала и оная направо се застреля 8-) 8-) Ама инак се усмихва момичето сичко точно.офф по дяволите всеки ден ли ще разказваш кво е станало... :-o

NFW`
03-18-2008, 18:24
Просто на такива хора трябва да им забранят да чуивстват, наистина. Това твоето не е харесване, не е опростено човешко чувство, а вманиачаване, с нюанси на лунатизъм.

П.П. Следващия път разкажи подробно накъде е погледнало момичето, докато си е вземало билетче в тролея - през прозореца, после към вратата, след това кондукторката...и т.н. Сещаш се. ^^