PDA

View Full Version : Как да го забравя?



miss_broken_heart
03-11-2008, 16:47
ima mom4e koeto edva li ne obi4am,stana taka 4e toi mi otkaza nqkolko pyti ,a az ne se predadoh i izvyr6ih kakvi li ne gre6ki bez izob6to da mislq-predstavqh mu se za druga ot drug skaip,pyk i 4esto pyti mu pra6tah po nqkoi sms,posle na koleda edin moi poznat mu be6e govoril gluposti i toi me napsuva na koleda oba4e tova ne me e nakaralo da go mrazq,sled tova naskoro razbra 4e az sym onazi ot drugiq skaip i priklu4ihme vsi4ki otno6eniq,znam 4e sym izvyr6vala super dolni postypki no prosto i az nz za6to togava ne misleh i mn syjalqvam ,i hilqdi pyti mu se izvinih no qvno za tova pro6ka nqma,i naskoro go vidqh i s drugo momi4e,gadjeto mu nai veroqtno...no 4uvstvata mi ne sa prestanali dori i za mig,pove4e ot vsqkoga go obi4am i imam 4uvstvoto 4e tva se prevry6ta v nqkva bolest ,mnogo v molq ako ima le44enie da go zabraav kolkoto se moje po skoro ili na4in da byde s men kajete mi 4e poludqvam!!!!!!!!

Модерирано от [B]a[N]D[i]T[k]a по т.7 от правилата

_BuNnY_
03-11-2008, 17:06
Я се стегни! Ти достойнство нямаш ли си?! Тоя ще те тъпче пък ти ще бягаш след него ...
Лекарство за болеста наречена ЛЮБОВ е само времето. За съжаление хапчета няма :( А ти се замисли той дали те заслужава :o

TheNewReligion
03-11-2008, 17:11
Nqma nachin da go zabravish , kogato ti iskash !Da si mislila predi da si deistvala ! Znam , che tova nqma da te uspokoi , no se nadqvam da se zamislish nad sledvashtoto mi izrechenie ! Nqma greshka , koqto da ne moje da bude prostena ! No si zavisi ot choveka i chuvstvata mu kum teb !Uspeh ti pojelavam ! :)

barbolinka
03-11-2008, 17:15
oo.. poznata istoriq.. znam kakvo ti e prosto misli za nego kato za drug obekt i se pravi 4e ne ti puka za nego taka toi 6te re6i 4e e naprawil gre6ka i 6te se v1rne ako ne se v1rne ne gledai nazad..

kiss_{P}
03-11-2008, 17:29
Ei nqma smisul da izpada6 v isteriq i da se poburkva6.Az bqh v su6toto polojenie,no s podkrepata na priqteli se vdignah na kraka.Osuznah 4e toi e pustinqk i sprqh da go tursq daje i zdrasti ne my kazvam iskam da se 4ustva taka kakto az nqkoga.Zapo4nah da izlizam pove4e.Namerih si novo gadje i sega sme zaedno ot 2 meseca i s nego mi e mn po dobre.Az onzi go zabraih.Napravi kato men nqma da sujalqva6-garantiram!!

ELFIQ
03-11-2008, 17:32
Naistina ne6tata koito si pravila ne sa podhodq6ti :? ako iska6 da vpe4atli6 nqkoe mom4e,no ponqkoga lubovta ni kara da pravim i gluposti :) MOQT SAVET KAM TEB E - AKO ISKA6 DA VPE4ATLI6 NQKOE MOM4E BILO TO TOVA KOETO HARESVA6 SEGA ILI TEZI SLED NEGO-PROSTO BADI SEBE SI!!!! :wink: A ZA TVA KAK DA GO ZABRAVI6-SAMO VREMETO LEKUVA NAISTINA!

miss_broken_heart
03-11-2008, 17:33
nai lo6oto e 4e se opitvam da go zabravq oba4e o4ite mi go tyrsqt,molq se da ne go vijdam kogato izlizam no vytre6no kopneq,nqma li go 1 sedmca napravo mi lipsva,a mejdunas nqma ni6to ,nai syjalqvam za vsi4ko trqabva6e da si stradam bez da praq gluposti oba4e...

comics
03-11-2008, 18:00
ima mom4e koeto edva li ne obi4am,stana taka 4e toi mi otkaza nqkolko pyti ,a az ne se predadoh i izvyr6ih kakvi li ne gre6ki bez izob6to da mislq-predstavqh mu se za druga ot drug skaip,pyk i 4esto pyti mu pra6tah po nqkoi sms,posle na koleda edin moi poznat mu be6e govoril gluposti i toi me napsuva na koleda oba4e tova ne me e nakaralo da go mrazq,sled tova naskoro razbra 4e az sym onazi ot drugiq skaip i priklu4ihme vsi4ki otno6eniq,znam 4e sym izvyr6vala super dolni postypki no prosto i az nz za6to togava ne misleh i mn syjalqvam ,i hilqdi pyti mu se izvinih no qvno za tova pro6ka nqma,i naskoro go vidqh i s drugo momi4e,gadjeto mu nai veroqtno...no 4uvstvata mi ne sa prestanali dori i za mig,pove4e ot vsqkoga go obi4am i imam 4uvstvoto 4e tva se prevry6ta v nqkva bolest ,mnogo v molq ako ima le44enie da go zabraav kolkoto se moje po skoro ili na4in da byde s men kajete mi 4e poludqvam!!!!!!!!
еми ти наистина си б0лна :?

SoVieT
03-11-2008, 18:16
Ами това ти е ггрешката ве. Това което ни го казваш на нас ГО КАЖИ НА НЕГО а той сам ще реши ккакво да нашрави. Ако трябва да го забравиш той ще направи така! Ако не трябва ще си промени отношението кам теб. А другото което е , ако мислиш че нямаш добра външност , ндей да си мислиш че на него не му дреме. Когато видиш в огледалото това което искаш ще получиш това което искаш по лесно!!!
НЕДЕЙТЕ ДА ПОСТВАТЕ МЕНКОМПРПМЕТИРАЩИ МЕ КОМЕНТАРИ, ТОВА Е ИСТИНАТА,това е реалния свят!!!

MiMcHeToOo
03-11-2008, 19:12
Време ..

w0sh
03-11-2008, 19:16
Кръц Кръц.

toshkosk
03-12-2008, 07:38
Я се стегни! Ти достойнство нямаш ли си?! Тоя ще те тъпче пък ти ще бягаш след него ...
Лекарство за болеста наречена ЛЮБОВ е само времето. За съжаление хапчета няма :( А ти се замисли той дали те заслужава :o



+1

hooliganka89
03-12-2008, 07:44
Ами това ти е ггрешката ве. Това което ни го казваш на нас ГО КАЖИ НА НЕГО а той сам ще реши ккакво да нашрави. Ако трябва да го забравиш той ще направи така! Ако не трябва ще си промени отношението кам теб. А другото което е , ако мислиш че нямаш добра външност , ндей да си мислиш че на него не му дреме. Когато видиш в огледалото това което искаш ще получиш това което искаш по лесно!!!
НЕДЕЙТЕ ДА ПОСТВАТЕ МЕНКОМПРПМЕТИРАЩИ МЕ КОМЕНТАРИ, ТОВА Е ИСТИНАТА,това е реалния свят!!!

Boje,nishto ne ti se razbira be chovek... :shock:
I kakva e taq duma МЕНКОМПРПМЕТИРАЩИ?

SoVieT
03-12-2008, 08:05
Сори ако не ми се разбира имам малко проблеми с писането на бг , руснак съм :)

reni7o0o
03-12-2008, 08:53
izlizai s priqteli, zabavlqvai se, slu6ai qka muzika(bez baladi) sre6tai se s drugi mom4eta nameri si aver, spri da misli6 za nego(kato po4ne6 da se se6ta6 za nego, smeni temata na mislene :D )
na men li4no mi pomogna :grin: a sega oniq kreten zad kogoto ti4ah adski mn go e qd 4e ne se se6tam za nego (dori i na praznicite) postoqnno kato me vidi s drug se qdosva, a na men vyob6te i ne mi puka ve4e prosto vsi4ko otmina bez da se usetq :P :grin: 8-)