PDA

View Full Version : Ухото ми....



SiNiStEr
03-11-2008, 18:08
Началото на феврури месец си продупчих ухото.Аз от малка нямах никакви дупки и сега реших да си направя на едното ухо три дупки и на др ухо само една.Търсих студиото ''На Тъмно'' в В.Търново,но неможах да го открия къде е.Казаха ми да отида там при някакъв златар.Той бил пробивал вс.Отидох аз пробиме не ме заболя,но после 10мин. ми се виеше свят,но както и да е....Той ми каза след две седмици да махна медицинските обици и да си слагам каквито си искам и през това дреме да ги промивам с спирт.Така и направих.Но последната ми дупка от 3-те мн яко се поду.Аз си мислех,че ще спадне и си сложих др златни обици.И сега вече месец ми е подуто ухото.Днес си викам ся тря да си сложа пак мед. обица,че да се оправи.Но проблема е,че немога да я навра.Един фр се пробва,но не стана ;( тече кръв и гной.Оставих го така без обеца и сиг е зараснала,а аз искам да си я оправя,но как???
плс кажете.Знам,че е мн тъпо че точно при този некадърник се пробих,но точно тогава бях мн навита и.......

SoVieT
03-11-2008, 18:21
Това с възпалнието е възможно да се получи дори и при професионалист!!

GerSity
03-11-2008, 18:30
Иди на лекар!!!
ако го оставиш може да стане сериозно!
Случва се дори и при проф.студия...шанс!

SiNiStEr
03-11-2008, 18:52
Всеки ми казва да отида на лекар,но честно казано мен мн ме е страх.В смисъл,че ушите са ми мн ама мн чувствителни.
Нз утре ако се навия да отида на лекар....
Е мерси,че дадохте някакво мнение :)