PDA

View Full Version : Искам да споделя нещо ... :(



LostInMe
03-11-2008, 18:11
Здрасти на всички :( от много време ме мъчи един проблем. ;(
значи 7ми клас съм и има 2ма човека дето постоянно ма тормозят и нищо немога да направя.. единия е колкото мен а другия е 8ми клас.. единия тренира бокс , другия борба.. а аз нищо и да му скоча най много да не стана... когато се движим с компания като ма викне нали аз отивам и всички си продължават и ма зарязват никой не помага... напрао нз какво да правя.. през ваканцията тренирах малко киокошин , но заради даскалото се отказах понеже нямах достатъчно свободно време.. сега лятната ваканция цялата ще ходя.. иначе не съм нито някаф смотан тъп и т.н. всичко си ми е нормално завиждат ли Нз или просто имат проблеми в тях Нз ама си го изкарват на мен... даже 1нъж бях заплашил 1 с наще ама... не исках де ама нз може би като защитна реакция или нещо такова и така нещата станаха още по зле.. вчера замалко да не ма пореже с 1 нож ... вика извикай брат си и може да не го видиш повече пълен психопат.. не искам да останете с впечетление че съм някафо пишлеме дето си остава магарето в батака НО немога нищо да направя .. нямам на кой да се оплача .. нямам приятели който мога да разчитам на тях имам само познати който като попадна в опасност офейкват няма смисъл да казвам на нашите едва ли ще направят нещо :(

дайте някакъв савет неможе вечно да ги отбягвам.. вярно скоро ще се махна от тва даскало няма да ги виждам там но постоянно ме засичат по улицата и още повечепо тъмното..

Нз :(

Seducti0n
03-11-2008, 18:15
Говориш като някоя страхлива мишка.Вземи и си уреди сметките с тези две момчета по най-лесния възможен начин.Според мен в такива ситуации приятелите нямат място, защото спора си е по между ви.Взимай се в ръце, престани да хленчиш, ами се изправи срещу тях и направи всичко възможно за да не те закачат повече.Айде успех! :)

LostInMe
03-11-2008, 18:19
Говориш като някоя страхлива мишка.Вземи и си уреди сметките с тези две момчета по най-лесния възможен начин.Според мен в такива ситуации приятелите нямат място, защото спора си е по между ви.Взимай се в ръце, престани да хленчиш, ами се изправи срещу тях и направи всичко възможно за да не те закачат повече.Айде успех! :)

А какво предлагаш да направя???
вече 2-3 пъти им казвам да спрът че няма смисъл ако съм ги подразнил нещо да кажат какво мн пъти сме говорили ама се до 1 и също се стига и то е боя...

splendour
03-11-2008, 18:23
smeni podxoda ili ne im obr16tai vnimanie ili gi zatapvai ili kaji da prestanat ili ddz....qvno tva do sq ne pomaga probvai s dr

kico
03-11-2008, 18:23
govori6 kato nqkoq strahliva mishka .... da te vidim tebe v takava situaciq dve ludi putki da se zaqjdat postoqnno s teb i da nema6 kam koi da se obarne6 kakvo 6e napravi6 ... moq savet e da kaje6 na nqkoi bratov4ed tvoi ili batko da gi spla6i zdravo 6toto te kogato i da si te vidqt se 6e si te tretirat ;) SAM spored men v nikakav slu4ai nemoje6 da se opravi6 , s tiq osven s boi nemoje6 da se razbere6 ....

LostInMe
03-11-2008, 18:29
govori6 kato nqkoq strahliva mishka .... da te vidim tebe v takava situaciq dve ludi putki da se zaqjdat postoqnno s teb i da nema6 kam koi da se obarne6 kakvo 6e napravi6 ... moq savet e da kaje6 na nqkoi bratov4ed tvoi ili batko da gi spla6i zdravo 6toto te kogato i da si te vidqt se 6e si te tretirat ;) SAM spored men v nikakav slu4ai nemoje6 da se opravi6 , s tiq osven s boi nemoje6 da se razbere6 ....

проблема е че от 1ви до 4ти бях в един град там са ми всички роднини и т.н. не че са много де..

а от 5ти до 7ми съм в друг и не познавам абсолютно никой


smeni podxoda ili ne im obr16tai vnimanie ili gi zatapvai ili kaji da prestanat ili ddz....qvno tva do sq ne pomaga probvai s dr

ако тръгвам да ги затапвам може да не оживея... а това с вниманието съм го пробвал ама не деиства особено много...
друг подход... ммм... мисля че няма друг , според теб как трябва да се говори с малоумен човек :shock:

kico
03-11-2008, 18:31
6e tarpi6 brat i tva e ....

splendour
03-11-2008, 18:32
govori6 kato nqkoq strahliva mishka .... da te vidim tebe v takava situaciq dve ludi putki da se zaqjdat postoqnno s teb i da nema6 kam koi da se obarne6 kakvo 6e napravi6 ... moq savet e da kaje6 na nqkoi bratov4ed tvoi ili batko da gi spla6i zdravo 6toto te kogato i da si te vidqt se 6e si te tretirat ;) SAM spored men v nikakav slu4ai nemoje6 da se opravi6 , s tiq osven s boi nemoje6 da se razbere6 ....

проблема е че от 1ви до 4ти бях в един град там са ми всички роднини и т.н. не че са много де..

а от 5ти до 7ми съм в друг и не познавам абсолютно никой


smeni podxoda ili ne im obr16tai vnimanie ili gi zatapvai ili kaji da prestanat ili ddz....qvno tva do sq ne pomaga probvai s dr

ако тръгвам да ги затапвам може да не оживея... а това с вниманието съм го пробвал ама не деиства особено много...
друг подход... ммм... мисля че няма друг , според теб как трябва да се говори с малоумен човек :shock: mi ot si4ko po malko probvai a ako frtata mi ma ostaqt tak1v skandal i cypene 6e padne............. mn 6e im sa obidq

LostInMe
03-11-2008, 18:32
в момента се сещам само за 1 решение...
да чакам да дойде лятанта ваканция да почна да тренирам малко бой
ама до тогас..

Serseri91
03-11-2008, 18:33
А бе как така ще те торм0зят и ти ще ги 0ставяш... ???!!! яяяяяяя имаш си права бе,училищен педагог,учители,директори.. ? това всичк0то е за т0ва,а ак0 те т0рм0зят извън училище и ак0 те е 'страх' да им ск0чиш има п0лиция.Подай оплакване бе синк0.Кв0 те е страх те нямат смелостта да та наръгат,най-мн0го да те набият от т0ва ли те е страх 1-2 синини максималн0,и т0 синини излизат вече при г0ляма степен б0й.Те най-мн0го да те ударят 2-3 пъти нищ0 п0вече.НЯМА ДА СЕ СТРАХУВАШ ОТ МИШКИ КАТО ТЕЗИ!
М/у другот0 0т к0й град си ?

GerSity
03-11-2008, 18:34
карате ли се за нещо?
има ли някаква основателна причина да го правят?
изобщо говорите ли си,имате ли някви допирни точки?

kico
03-11-2008, 18:35
ako se obarne kam u4ilishtniq savet ...avtomati4no stava nai golqmata putka v daskaloto ...a toi tva ne go iska

LostInMe
03-11-2008, 18:36
ем не не се познаваме просто нз защо са ме набелязали...
нито си говорим нито нищо..
даже не му знам второто име на тоя..

ако става въпрос кръсницата ми работи в скат мога да я накарам да нарпави нещо , ама :( не ми се иска да и казвам защото май ще стане по лошо
пък и не искам да се унижавам пред цяла България

GerSity
03-11-2008, 18:40
незнам честно казано...
ама си мисля че тряа има някаква причина да го правят...нз :o

GameFace
03-11-2008, 18:44
Пич, това са хора, които искат да изпъкнат пред някой... Лошото е, че използват теб за целта. :)

Можеш да направиш няколко неща - обърни се към училищен педагог или директора. Това не те прави путка, а човек, който не иска да се занимава с празноглави идиоти. ;)

Да им теглиш една майна и като те извикат да се направиш, че не ги чуваш. Ако си сам по-добре смени посоката на движение, а ако си с компания си карай напред без да фи забелязваш.

Или както бих постъпил аз (това е най-малоумното нещо и аз бих направил с голям кеф) е да хванеш един винкел или някоя дебела пръчка и да им я забиеш в лицето. (аз като го направих в 5-ти клас ходих с гипс после ама мойто беше по-зле щото им изкъртих зъбите 8-) ) и да ги оставиш на земята. Ако решиш да правиш това по-добре ги издебни и ги накажи един по един.

И пича, който каза да търпиш явно не му стиска да си пази достойнството. Успех! :)

splendour
03-11-2008, 18:45
незнам честно казано...
ама си мисля че тряа има някаква причина да го правят...нз :o 6tot sa "g1zari" i izbivat kompleksi v1rxy nqkoi koito polzvat za kenef 6tot ima nqkoi s koit ne mogat sa spravqt :D :D :D az pak kazvam !!!!!!!!!! pogovori s fr tata si

LostInMe
03-11-2008, 18:45
нямат причина.
това са такива хора който се мислят за велики , че те са над всичко..
единия е турчин мисля че щото е такъф черен апък другия
е деб** колкото 2 слона взети заедно

не че се присмивам , не е така имам приятели който са пълни колкото него , но не са с такъв характер и винаги ще ги уважавам докато тая утре*** кола да го сгази няма да си мигна окото

LostInMe
03-11-2008, 18:48
6tot sa "g1zari" i izbivat kompleksi v1rxy nqkoi koito polzvat za kenef 6tot ima nqkoi s koit ne mogat sa spravqt :D :D :D az pak kazvam !!!!!!!!!! pogovori s fr tata si

най точно казано!

GerSity
03-11-2008, 18:56
Да им теглиш една майна и като те извикат да се направиш, че не ги чуваш. Ако си сам по-добре смени посоката на движение, а ако си с компания си карай напред без да фи забелязваш.

Аз намирам това решение за най-добро!
Те са станали "гъзари" щот някой им е обърнал внимание...
Ако не реагираш като те викат,никой няма да ги забележи какво правят и след 2-3 път ще се откажат... Айди успех! :)

GameFace
03-11-2008, 18:58
Да им теглиш една майна и като те извикат да се направиш, че не ги чуваш. Ако си сам по-добре смени посоката на движение, а ако си с компания си карай напред без да фи забелязваш.

Аз намирам това решение за най-добро!
Те са станали "гъзари" щот някой им е обърнал внимание...
Ако не реагираш като те викат,никой няма да ги забележи какво правят и след 2-3 път ще се откажат... Айди успех! :)

И аз предпочитам това, или директора, но тръпката от винкел в ръка си е незаменима. 8-)

GerSity
03-11-2008, 18:59
Ти си луууд!!! (rofl) :PpP~

LostInMe
03-11-2008, 19:01
невярвам да помогне ама ще пробвамм :?

Rza
03-11-2008, 19:05
вземи точилката на баба ти и :lol: сещаш се :-D

LostInMe
03-11-2008, 19:15
аз немога да разбера как може да има приятели тоя човек..
или върят след него щото е голямата "битка"
нз немога да го проумея

иначе тва с точилката и то е варянт :D

Seducti0n
03-11-2008, 19:30
govori6 kato nqkoq strahliva mishka .... da te vidim tebe v takava situaciq dve ludi putki da se zaqjdat postoqnno s teb i da nema6 kam koi da se obarne6 kakvo 6e napravi6 ... moq savet e da kaje6 na nqkoi bratov4ed tvoi ili batko da gi spla6i zdravo 6toto te kogato i da si te vidqt se 6e si te tretirat ;) SAM spored men v nikakav slu4ai nemoje6 da se opravi6 , s tiq osven s boi nemoje6 da se razbere6 ....

За какво трябва да ме поставяш на мястото на автора.До сега съм се справяла с къде, къде по-големи дразнители и простаци от по-горе описаните!Изразих своето мнение по въпроса, ако ти виждаш друго решение-предложи.Това с родителите е глупаво.Заплахите с бащи, чичовци, вуйчовци етц. са на ниво детска градина, според мен.

Castaway
03-11-2008, 19:31
Ще цитирам малко от филма One Three Hill - 'За да се изправиш пред проблема, първо трябва д аразбереш,от какво те е старх.. и после.. Не им се давай.."

стягай се и т'ва е... Просто не показвай,че си слаб..аз в предишното даскало бях кат теб (момиче съм .. ) и някфи женки ме заплашват, а аз не смя нищо да им кажа..и т'ва доста време беше продължило..та разреши се проблема де .. (не много..но все пак .. ) минавала съм през кви ли не забутани улички,само и смао да не ми изкочат от някъде..но както и да е..

тая година в даскалото, още на 2рата седмица след 15ти и някфи женкки пак от горниа клас яко злобно ме гледат, убиждат ме..нз си що си.. ама аз тоя път не си затраях .. отвиках им се 1/2 пъти .. кат минавам през тях - ВДИГНАТА ГЛАВА ВИСОКО ГОРЕ - ... и вече нищо не ми казват ..

пич, тря'а им покажеш че не си някъф .. покажи им,че си НЯКОЙ .. не им показвай,че те е страх от тях, колкото и да те е страх .. мене кат ме бяха заплашвали тея женките в новото даскало, просто краката ми трепераха, ма си казах,че тоя път няма да се оставя така ..

ПОвярвай ми, действа...

ай успех! 8-)

comics
03-11-2008, 19:37
emi kato ne mojesh sam, sabirash edna grupichka hora i gi troshite - ne da govorite s tqh, ami da gi metnete. Poveche nqa da se osmelqt da dokosnat nito teb, nito nqkoi ot tqh, shtoto shte znaqt kakvo gi chaka

LostInMe
03-11-2008, 19:46
Ще цитирам малко от филма One Three Hill - 'За да се изправиш пред проблема, първо трябва д аразбереш,от какво те е старх.. и после.. Не им се давай.."

стягай се и т'ва е... Просто не показвай,че си слаб..аз в предишното даскало бях кат теб (момиче съм .. ) и някфи женки ме заплашват, а аз не смя нищо да им кажа..и т'ва доста време беше продължило..та разреши се проблема де .. (не много..но все пак .. ) минавала съм през кви ли не забутани улички,само и смао да не ми изкочат от някъде..но както и да е..

тая година в даскалото, още на 2рата седмица след 15ти и някфи женкки пак от горниа клас яко злобно ме гледат, убиждат ме..нз си що си.. ама аз тоя път не си затраях .. отвиках им се 1/2 пъти .. кат минавам през тях - ВДИГНАТА ГЛАВА ВИСОКО ГОРЕ - ... и вече нищо не ми казват ..

пич, тря'а им покажеш че не си някъф .. покажи им,че си НЯКОЙ .. не им показвай,че те е страх от тях, колкото и да те е страх .. мене кат ме бяха заплашвали тея женките в новото даскало, просто краката ми трепераха, ма си казах,че тоя път няма да се оставя така ..

ПОвярвай ми, действа...

ай успех! 8-)

мерси за мнението , но мисля че има малка разлика между това да си момиче да те заплашват момичета и да си момче и да те заплашват момчета

иначе мн ми помогна с мнението ти за което ти благодаря :grin:

ANTIHUMAN
03-12-2008, 12:17
Emi ima6e edin v novoto daskalo i az kazah na zamesnik direktorkata.I onaz kato izvikala: u4itelq po nemski .Ciganena stoql i se razplakal.Nz onq kvo mu e kazal no posle doide i mi se izvini :D I ve4e daje ne me poznava a ako kaje ne6to kazvam na bra4ed si toi v sysednoto daskalo i gledai kak padat ciganski glavi :D :D :D

To4no kato kaje6 na direktorkata ili nqkoi drug ne zna4i 4e si putka.Zna4i 4e si inteligenten i ne ti se zanimava s pylni kreteni 8)

Mono_Blok
03-12-2008, 12:36
nema ko da ti kaja i men pr me bie6e edno mom4e ama izleznax i mu svih perkite
ta neam ve4e takav problem :grin: :-D :D

KUDJO
03-12-2008, 13:18
Пффф от кой град си да дойда ти разреша проблема? :o

LostInMe
03-12-2008, 15:34
bs

kakaomen
03-12-2008, 15:40
Плати на някои борчета за 100 лева ще осакатят тея дето те дразнят. :)

LostInMe
03-12-2008, 16:36
попринцип не съм такъв ама в краен случай..

Nefarian
03-12-2008, 16:46
уйклинги...Земи си 1 бокс, като сте само двамата му покажи кой си или викни там френдовете.И да те набие поне ще си запазил шибаното достойнство..пък и той ще си изпати със сигурност

KUDJO
03-12-2008, 17:12
Град? :-o

alfa_hunter
03-12-2008, 19:23
брато броблема има няколко решения :
1. да се сбиес тях , но трябва да знаеш че небива да се биес тях като са двамата (защото ако сте 1 vs 2 нямаш шанс)
2. да ги избягваш(да ги игнорираш) пак е решение - да не им обръщаш внимание като те обиждат , викат и т.н.
:o
и аз имах подобен проблем но не баха 2-ма , а около 3-4 човека , дейставаха в коалиция . не е лесно да се биеш с 3-ма на веднъж 8)
но се справих ;)

но все пак не трябва да се отчайваш !!! ще се справиш!!!

KUDJO
03-13-2008, 11:27
1 vs 2 -ма трудно единия се прай на боксьор другия некаф увяхнал наркоман е немога да те разбера... :shock:

davigonabiekon
03-13-2008, 13:41
Абе човек я се стегни! Тия са отишлш по 1-2 пъти на тренировки и се мислят за нещо - има МНОГО такива и тези са такива ! Жалки комплексари, които като са 2ма и са били на по 1 тренировка се мислят за нещо! Не им се оставяй така - 100% не им стиска да те наръгат с нож или нещо такова! Като ти се отворят не им бягай, не се крии отиваш вкарваш на единия 1 тупаница (ако до сега си бягал няма да очакват нещо такова)
може да си изядеш боя от другия , а може би не ;) може да си спечелиш уважението им! Във всеки сучаи ще ти имат страх ! Разпитай и ако тормозят някои друг/и от училището се съберете и ги ступайте! Това да им се оставяш да те унижават и да те бият без да правиш нищо ... неможеш постоянно да бягаш, а според мен не са чак толкова "силни" щом си ходил на карате би трябвало да са ти обяснили поне как да удряш правилно и ако удариш единия няма да знае къде се намира много дълго време, а току виж си се справил и с другия... може би се правят така, защото знаят, че няма да им скочиш, а ако им скочиш и удариш единия другия ще сдуха и нищо няма да направи! Замисли се добре и осмисли какво ти правят и дали така искаш да остане ;) Успех! :o

LostInMe
03-13-2008, 15:21
ем да знам къде се удря ама... страх ме е да се сбия с него защото има хипер много приятели които после НЗ... а аз като не познавам никои..

KUDJO
03-13-2008, 19:16
Като не ми приемаш помоща няма да ти пиша в темата вече... :-x

LostInMe
03-13-2008, 19:24
Как така не ти приемам помоща..
приемам я ест...
казах че съм от БС

Mono_Blok
03-14-2008, 09:47
moito mnenie da idi6 i da mu svie6 perkite teq pedali kat razberat 4e nema ve4e da im se ostavq6 i 6e im omrazne6 te 6e si namerqt dr jertva :o :o :o :o

PinkFloydSound
03-14-2008, 13:13
govori6 kato nqkoq strahliva mishka .... da te vidim tebe v takava situaciq dve ludi putki da se zaqjdat postoqnno s teb i da nema6 kam koi da se obarne6 kakvo 6e napravi6 ... moq savet e da kaje6 na nqkoi bratov4ed tvoi ili batko da gi spla6i zdravo 6toto te kogato i da si te vidqt se 6e si te tretirat ;) SAM spored men v nikakav slu4ai nemoje6 da se opravi6 , s tiq osven s boi nemoje6 da se razbere6 ....

проблема е че от 1ви до 4ти бях в един град там са ми всички роднини и т.н. не че са много де..

а от 5ти до 7ми съм в друг и не познавам абсолютно никой


smeni podxoda ili ne im obr16tai vnimanie ili gi zatapvai ili kaji da prestanat ili ddz....qvno tva do sq ne pomaga probvai s dr

ако тръгвам да ги затапвам може да не оживея... а това с вниманието съм го пробвал ама не деиства особено много...
друг подход... ммм... мисля че няма друг , според теб как трябва да се говори с малоумен човек :shock: mi ot si4ko po malko probvai a ako frtata mi ma ostaqt tak1v skandal i cypene 6e padne............. mn 6e im sa obidq
оффф...лигла...те тогава въобще няма да са ти приятели ;)
по темата: въобще ама въобще не им обръщай внимание, прави се, че не ги чуваш като ти викат нещо подминавай ги, и може би след около седмица нещата ще се оправят

Mono_Blok
03-14-2008, 13:23
samo s boi s ni6tu dr nqma da te ostaqt :o :o :o :o :o

eminem_girl
03-14-2008, 15:04
Абе тормозят те?! Как ще им се оставяш?! Учители, директори, училищен педагог, имаш си права все пак! Ако е извън училище - полиция, бе човек! Подаваш оплакване, кви са те, че да те тормозят! Може да казват, че тези, които се обръщат към директори, учители и т.н. са пу**и, ама не е вярно... Тези, които се бият са тъпи. Психически и физически тормоз са против закона, бе! Да обидиш някого - ми той може да те съди за това, камоли пък да го удариш! Тъй че единственото умно решение, което можеш да вземеш е да се обърнеш към учители, директор, училищен педагог, полиция! Пък ако някой ти каже пу**а, ти му кажи да си гледа работата, щот той е такъв. Впрочем един бой може да нанесе сериозни последствия, пък ако ще и един шамар да е! Така, че тези които казват, че като им скочиш дори да те набият нищо няма да ти стане жестоко се лъжат, защото от един шамар може да се оглушее! Ако удариш на някой шамар може да му се спука тъпанчето и да оглушее за цял живот и после кво - оня, който е ударил този шамар цял живот ще плаща едно ухо и така няма да му се върне слуха на човека! Няма смисъл да казвам какво още може да стане... Та затова се обръщай към гореспоменатите хора. ;-)

П.С. Тези, които те питат от кой град си, за да дойдат при теб да ти оправят проблема са ей такива перковци, като тези, които те тормозят! Мноо тъпо и смешно някой да идва да ти оправя проблемите и то с бой... :-D

hild
06-26-2008, 22:10
И все пак не оставяй родителите ти на заден план. Те са единствените хора, които винаги ще ти се притекат на помощ!

SK0RP10N
06-27-2008, 05:49
Купи си лютив спрей (pepper gas).
Ама бойните му вещества да са CN и CS (и 2те).
Като те срещнат "биячите", ръсиш където ти падне.Действа на пияни, на наркомани, на животни, върху кожата - също, а на очите е просто ад (първия път умишлено го пробвах върху мен, за да знам какво се очаква от спрея).
За 10 минути онези ще бъдат слепи, със зачервена кожа и болки.През това време можеш да ги ориташ спокойно, просто няма да знаят на кой свят са.

fire_cat
06-27-2008, 05:59
И все пак не оставяй родителите ти на заден план. Те са единствените хора, които винаги ще ти се притекат на помощ!

И аз така мисля. Трябва да им кажеш.

your_secret
06-27-2008, 11:06
нз кво става при тебе но при мен веднъж един приятел ей така от нищото ми се обиди и ми викаше че съм курва и нз си кво още. питах го сто пъти какво е станало че така изведнъж да си промени отношението.така и не разбрах...но на него след време му мина и пак бяхме фрс.сигурно някой му е клюкарил нещо за мене и той се е нервирал...нз...може и при теб да е така...или по-скоро някой с който си се спречкал да ги е извикал,нали са борци... :(

nefchi_bs
06-27-2008, 20:13
А какво предлагаш да направя???
вече 2-3 пъти им казвам да спрът че няма смисъл ако съм ги подразнил нещо да кажат какво мн пъти сме говорили ама се до 1 и също се стига и то е боя...

щом се стига до бой отговори им и ти с това не е нужно ти да ги биеш една тупалка струва 20 лева...ако сам неможеш поразходи се из двора на някое даскало към 10-11 вечерта и се заговори с някои от присъстващите там за 20 лева не само ше ги сплашат ами може и в болница да ги пратят :D един приятел така го набиха казвам ти работи..

petet
06-28-2008, 17:46
Звучиш ми точно като нямакаква смеска между емо и фешън

Forester
06-29-2008, 12:12
Просто не им обръщай внимание...