PDA

View Full Version : как ще реагират другите, ако тръгнем..



lipsvashh_mi
03-12-2008, 06:33
Здравейте,сладури..За пореден път пиша във форума,за да искам помощ и съвети..Убедих се,че всичко казано и дадено като съвет тук помага..тъй,че оказвайте пак помощ :grin:
Моят проблем така да кажа е следният..
Харесвам си едно момче ,което е от моя клас..Той също е показвал не 1 път,че е заинтересуван от мен..приятели сме си,лафим,закачаме се..до тук всичко е наред..Но понеже момчето си е умно и не е от най-отворените хората в даскало не го възприемат..Никак даже...При мен положението е по-различно..Имам мн фрс...Излизам насам -натам...Та може малко лекомислено да ви прозвучи ,но се чудя какво ще стане ако 2мата тръгнем..имам предвид как ще реагират другитне..Имам лошото чувство,че ще започнат да пми говорят зад гърба...Принципно не се интересувам от хорското мнение и правя това,което аз самата смятам за редно,но в тоза случай съм раздвоена..Много се дрязня като чувам останалите да говорят за него,че бил зубър и тн ,а дори не го познават..
Е,това е..колебая се е нз на къде да поема..Чакам всякакви съвети и мс предварително,на хората ,които ще си направят труда да прочетат в темичката :P

7 точка от правилата
moderated by Coki

zvQr_nO_s_ChAr
03-12-2008, 06:40
Лично според мен следвай и слушаш сърцето си :)

Vaniushkata
03-12-2008, 06:46
Прави това, което ти харесва, което смяташ за правилно.Щом го харесваш тръгни с него.Не се влияи от мнението на хората,това съсипва.Винаги да слушаш другите,да се съобразяваш с тях - няма смисъл.Ако искаш да си щастлива слушаш сърцето си.А тези които говорят - завиждат.Пък нали знаеш - по-добре в на хората устата,отколкото в на хората краката!!!Късмет

mon4eto
03-12-2008, 06:54
Ako tolkova se pritesnqva6 kakvo 6te kajat drugite tragnete si ama v daskalo se drajte samo kato fr,pak izvan daskalo ne6to pove4e :) Vapreki 4e spored men nqma kakvo da se pritesnqva6 ot horskoto mnenie a slu6ai sarceto si :)

spyk22
03-12-2008, 08:33
Не се интересувай о мнението на другите истинските ти френдове няма да си променят мнението за тебе. За всички останали не трябва да ти пука :) Ако се кефиш на момчето направи каквото можеж за да тръгнете и да сте заедно ;)
Успех

Iv4eTy
03-12-2008, 08:36
Е ти да не живееш заради хората?! Щом се харесвате да не ти пука какво ще кажат другите. Ако започнат да ти говорят зад гърба, просто ще разбереш какви приятели са ти били... Ако са ти истински приятели ще те подкрепят каквото и решение да вземеш. Според мен ако има шанс да стане нещо м/у вас не го изпускай. Късмет :P

hooliganka89
03-12-2008, 08:39
...Та може малко лекомислено да ви прозвучи ,но се чудя какво ще стане ако 2мата тръгнем..имам предвид как ще реагират другитне..Имам лошото чувство,че ще започнат да пми говорят зад гърба...:P

Ne ni zvuchi lekomisleno,a po-skoro povarhnostno.Ima razlika v dvete ponqtiq.

Ne mislq,che trqbva da slushash drugite,vse pak ti tarsish sobstvenoto si shtastie.V smisal,ako sega ne predpriemesh nikakvi merki za osashtestvqvane na nqkakva vrazka s momcheto,shte udesh li po-shtastliva s priqtelite si?Zamisli se koe e po-vajno,nechie mnenie ili tvoq kef...

lipsvashh_mi
03-12-2008, 08:44
мхм hooliganka89,напълно съм съгласна с теб..естествено собствения кеф е най-важен...аз не говорех,че приятелите ми ще ме одумват,а останалите..щото приятелите,които имам са истински и ме подкрепят :P
мс за всички коментарченца..чакам и още съветчета :oops:

djeini
03-12-2008, 08:59
Ami pogovori s priqtelite si opitai da gi nakara6 da go priemat v tvoita sreda i taka , kakto kaza zvQr_nO_s_ChAr sledavi i slu6ai surceto si :wink:

MartiSSima
03-12-2008, 09:39
Хич да не ти пука от хорското мнение, всепак ти трябва да го харесваш а не те!Е какво от това че те не го харесват, опитай се да им обясниш по по нормалния начин ако не искат така прав им път.Все пак това си е твоя живот но според мен опитай да си с това момче нищо не губиш!Успех!!! :twisted:

ssg_93
03-12-2008, 09:43
мисля че не трябва да ти пука кво мислят другите.тръгнете и самата ти ще разбереш дали можеш да бъдеш с момче,което набляга повече на ученето отколкото на забавленията.аз лично смятам че от опит глава не боли,макар че тва че имате донякъде различни интереси няма как да не повлияе на връзката ви.Успех!!!

NightGuardian
03-12-2008, 10:27
И аз по-принцип мисля ,че не трябва да се вслушваш в хорското мнение.Но има едно НО те като говорят за него лоши работи и теб не ти прави кеф да си с него :( . Ако е точен пич забери го в твоята компания , да разберат какъв е. Успех момчето го заслужава ! :) Ако е симпатичен и разберът всъщност какъв e , ще спрат приказките по негов адрес . :grin:

stoi4o_90
03-12-2008, 10:35
:( :( Не го прави най-голямата ти грешка в живота ще е да тръгнеш с момче от твоя клас (или момиче зависи...) от личен опит ти го казвам после няма да можете да се погледнете в очите когато скъсате.... :?

koalka
03-12-2008, 10:47
Няма да си щастлива много-много, ако се съобразяваш постоянно с другите и мислиш как те ще възприемат дадено нещо...
Виж, и с него, и без него на всеки говорят зад гърба, така че каква е разликата?Няма да се промени много положението.Важно е на вас да ви е добре.

eclipseee
03-12-2008, 11:19
мисля че не трябва да ти пука кво мислят другите.тръгнете и самата ти ще разбереш дали можеш да бъдеш с момче,което набляга повече на ученето отколкото на забавленията.аз лично смятам че от опит глава не боли,макар че тва че имате донякъде различни интереси няма как да не повлияе на връзката ви.Успех!!!
+1, Давай :wink:

Mono_Blok
03-12-2008, 11:53
slu6ai sq ko 6ti kaja:
Ako naistina go haresva6 6te tragni6 s nego i i zob6to nem ti puka ko si mislqt dr i znae6 li ako zapo4nat da govorqt zad garba ti ostaa6 gi i si glei kefa tva 4e govorqt ozna4ava 4e ti i zavijdat.Prosto nema da im obra6ta6 vnimanie.


MOETO MOTO E:" AZ SAM SI AZ I NE ME EBE ZA VAS "

petyrit
03-12-2008, 15:20
Да не ти пука за другите ( ако наистина го харесваш).Е какво толкова, ще говорят една седмица и толкоз.Ако толкова искаш да не се разбира, можете с това момче да обмислите нещо и да не се разбере, че сте гаджета.

BlueMushroom
03-12-2008, 16:10
Idealno..toi uchi i shte ti povliqe polojitelno v tazi nasoka..a ti obichash da se zabavlqvash i si po otvorena qvno i shte go otrakash i shte moje i toi da pojivee...abe vzimaite se 8-)

vamp
03-12-2008, 16:13
Здравейте,сладури..За пореден път пиша във форума,за да искам помощ и съвети..Убедих се,че всичко казано и дадено като съвет тук помага..тъй,че оказвайте пак помощ :grin:
Моят проблем така да кажа е следният..
Харесвам си едно момче ,което е от моя клас..Той също е показвал не 1 път,че е заинтересуван от мен..приятели сме си,лафим,закачаме се..до тук всичко е наред..Но понеже момчето си е умно и не е от най-отворените хората в даскало не го възприемат..Никак даже...При мен положението е по-различно..Имам мн фрс...Излизам насам -натам...Та може малко лекомислено да ви прозвучи ,но се чудя какво ще стане ако 2мата тръгнем..имам предвид как ще реагират другитне..Имам лошото чувство,че ще започнат да пми говорят зад гърба...Принципно не се интересувам от хорското мнение и правя това,което аз самата смятам за редно,но в тоза случай съм раздвоена..Много се дрязня като чувам останалите да говорят за него,че бил зубър и тн ,а дори не го познават..
Е,това е..колебая се е нз на къде да поема..Чакам всякакви съвети и мс предварително,на хората ,които ще си направят труда да прочетат в темичката :P

7 точка от правилата
moderated by Coki
Няма пълно щастие,ако намираш нещо в него рискувай,не се чуди.Днес може да бъде твой,а утре може да е чужд.Запомни в любовта,момента винаги е "точно сега",после има само страдание.
Майната им на всички останали,света е за 2-ма!

moonwarrior
03-12-2008, 16:48
Здравейте,сладури..За пореден път пиша във форума,за да искам помощ и съвети..Убедих се,че всичко казано и дадено като съвет тук помага..тъй,че оказвайте пак помощ :grin:
Моят проблем така да кажа е следният..
Харесвам си едно момче ,което е от моя клас..Той също е показвал не 1 път,че е заинтересуван от мен..приятели сме си,лафим,закачаме се..до тук всичко е наред..Но понеже момчето си е умно и не е от най-отворените хората в даскало не го възприемат..Никак даже...При мен положението е по-различно..Имам мн фрс...Излизам насам -натам...Та може малко лекомислено да ви прозвучи ,но се чудя какво ще стане ако 2мата тръгнем..имам предвид как ще реагират другитне..Имам лошото чувство,че ще започнат да пми говорят зад гърба...Принципно не се интересувам от хорското мнение и правя това,което аз самата смятам за редно,но в тоза случай съм раздвоена..Много се дрязня като чувам останалите да говорят за него,че бил зубър и тн ,а дори не го познават..
Е,това е..колебая се е нз на къде да поема..Чакам всякакви съвети и мс предварително,на хората ,които ще си направят труда да прочетат в темичката :P

7 точка от правилата
moderated by Coki

ама абсолютно същия проблем и то актуален,само дето аз тръгнах с него.Но искам да го крием от класа но пък той не иска ,днес почна публично да ме прегръща а аз само го бутам ,,Не не ше ни видят ,, знам че го наранявам Ама аз наистина го обичам ,но той е затворен и почти половината клас има негативно мниние за него :( ма кфо да направа обичам го и искам да съм с него ,но не искам да ми се смеят :lol:

Spider4eto
03-12-2008, 18:55
аве ако наистина се интересуваш от него няма да ти пука кво говорят повечето путки зад гърба ти.

Chess
03-12-2008, 19:01
Да не ти пукак какво мислят другите... Действай...

lipsvashh_mi
03-12-2008, 19:22
Здравейте,сладури..За пореден път пиша във форума,за да искам помощ и съвети..Убедих се,че всичко казано и дадено като съвет тук помага..тъй,че оказвайте пак помощ :grin:
Моят проблем така да кажа е следният..
Харесвам си едно момче ,което е от моя клас..Той също е показвал не 1 път,че е заинтересуван от мен..приятели сме си,лафим,закачаме се..до тук всичко е наред..Но понеже момчето си е умно и не е от най-отворените хората в даскало не го възприемат..Никак даже...При мен положението е по-различно..Имам мн фрс...Излизам насам -натам...Та може малко лекомислено да ви прозвучи ,но се чудя какво ще стане ако 2мата тръгнем..имам предвид как ще реагират другитне..Имам лошото чувство,че ще започнат да пми говорят зад гърба...Принципно не се интересувам от хорското мнение и правя това,което аз самата смятам за редно,но в тоза случай съм раздвоена..Много се дрязня като чувам останалите да говорят за него,че бил зубър и тн ,а дори не го познават..
Е,това е..колебая се е нз на къде да поема..Чакам всякакви съвети и мс предварително,на хората ,които ще си направят труда да прочетат в темичката :P

7 точка от правилата
moderated by Coki

ама абсолютно същия проблем и то актуален,само дето аз тръгнах с него.Но искам да го крием от класа но пък той не иска ,днес почна публично да ме прегръща а аз само го бутам ,,Не не ше ни видят ,, знам че го наранявам Ама аз наистина го обичам ,но той е затворен и почти половината клас има негативно мниние за него :( ма кфо да направа обичам го и искам да съм с него ,но не искам да ми се смеят :lol:

МММ..Абсолютно същият проблем имаш наистина.....дори ми става смешно като си помисля,че ми пука за чуждото мнение..никога не ебило така и ми е странно в момента..
Освен това другото нещо е ,че момчето не знае за чувствата ми..Смисъл той явно показва,че ме харесва,а аз и пред него си говоря за някакви странични момчета дет изобщо не ме бъркат и интересуват..и изкарвам,че тях харесвам.. :oops:
Чувствам се до известна степен глупаво в това положение и ако зема да му кажа се чудя как ли ще реагира..Щот е от срамежливите..сигурно езика ще си глътне... :?
Те моите фрс май вече почват да се усещат...днес цял ден ми правеха намеци...и като питаха ти харесваш ли го аз отричах ма явно яко съм се изчервявала та..почна и да ми личи... :oops: Като се замисля трябва да ми евсе тая за другите..щом умее да ме разсмива и ми е приятно с него...какво по-хубаво..И все пак тъпо може да стане ако зема да му изтърся нещо от сарта на Мноо те харесвам :lol: Дайте идейки как да му покажа или кажа...чувствата си..Мс предварително на всички,които ще пишат и на тези,които вече подадоха ръка :)

MoHuTo
03-12-2008, 19:29
Е ти да не живееш заради хората?! Щом се харесвате да не ти пука какво ще кажат другите. Ако започнат да ти говорят зад гърба, просто ще разбереш какви приятели са ти били... Ако са ти истински приятели ще те подкрепят каквото и решение да вземеш. Според мен ако има шанс да стане нещо м/у вас не го изпускай. Късмет :P

BlueFace
03-13-2008, 10:02
Лично според мен следвай и слушаш сърцето си :)
+1 :) :P

Obsession
03-13-2008, 12:47
Е ти да не мислиш, че сега никой не ти говори зад гърба? Естествено, че говорят няма значение на каква тема ;)
А, щом си уверена в чувствата си и щом имаш подкрепата на фрс, тогава не виждам пречка за вас (: А и, ако много държи на теб мисля, че би се съгласил да не казвате на останалите 8)

thedutchess
03-13-2008, 12:53
Лично според мен следвай и слушаш сърцето си :)


+1... Не мисля че и сега трябва да се влияеш от хорското мнение... Нали ще си бъдете заедно... какво по-важно от това?! Айде успех! :-)

Scared_Straight
03-13-2008, 13:04
Кво ти пука въобще от останалите? Допада ли ти момчето? Допада ти! Ако се съобразяваш с другите хора до никъде няма да стигнеш.

macka123
03-13-2008, 13:39
Щом го харесваш ----> ДАВАЙ!!!

evelinka1122
03-13-2008, 13:42
Харесваш ли го, тръгвайте... не обръщай внимание на хорските мнения и приказки... :)

moonwarrior
03-13-2008, 15:36
ооо да престраших се :D вече света знае за връзката ни и не ми пука :grin: :smt008
ами виж сега как стана при мене .. забелязах че той има чувства към мене и почнахме да си чатиме той започна да праща целувки и прегръдки аз отговарах катобяхме вчас само се гледахме после излязохме 1-2 и то нищата се наредиха само се дръж естествено ае успех :-)

жижи
03-13-2008, 15:41
Лично според мен следвай и слушаш сърцето си :) разбира се +1

Zealot
03-13-2008, 15:43
ако не се интересуваше от мнение на хората ,нямаше да пускаш тази тема...

SunSmile
03-13-2008, 15:45
Ами щом ти го познаваш и смяташ, че не е зубър, за какъвто го имат другите - пражи каквото искаш. Не се влияй от мнението на хора, които не ви познават. То е важно ти да го знаеш какъв е и на теб да ти харесва. После като сте щастливи, няма да ти пука кой какво мисли и говори за вас! :grin: Успехчетааа!!!

AFT
03-13-2008, 15:45
Епа, щом приятелите ти ще те подкрепят и ще си с тоя, който харесваш, кво ти пука някви вчерашни кво ще кажат? о.О

FuCk.YoUr.RuLeS
03-13-2008, 15:55
Кво ти пука какво ще кажат някви завистливи смотаняци. :) Прави кот си искаш. :grin: "Нали знаеш, хорското мнение след моето погребение!" :grin: :D

donkihot
03-13-2008, 16:00
щом не ти пука от хорското мнение,защо си раздвоена.? всеки казва не ми пука...ама както виждаш ти пука! ко ти ПУКА какво ще казват другите...нека си говорят,слушай сърцето си и стига ти е ПУКАЛО за хорското мнение! то си е тяхно,не твое!

TheNewReligion
03-13-2008, 17:44
Ne vprqgai karucata pred konq , ako ne iskash da ostanesh na suho .Ne se znae dali 6te trugnete taka , 4e trai tam ! Puk i da trugnete , nikoi nqma da go interesuva s koi hodi6 , za6toto ne celiq svqt se vurti okolo teb ! :?

MisS__
03-13-2008, 18:14
Е ти да не живееш заради хората?! Щом се харесвате да не ти пука какво ще кажат другите. Ако започнат да ти говорят зад гърба, просто ще разбереш какви приятели са ти били... Ако са ти истински приятели ще те подкрепят каквото и решение да вземеш. Според мен ако има шанс да стане нещо м/у вас не го изпускай. Късмет :P


+1 !!!

Pliok0019
03-13-2008, 18:43
Ако момчето си струва и чувствата ти към него са силни - земайте се :) Какво ти пука за мнението на останалите? И все пак нещо ми подсказа, че не всичко върви идеално от самото начало...

menta_loverka
03-13-2008, 18:49
Abe spored men trqbva da trugne6 s nego az sum vijdala obratniq variant zubarkata na klasa s pi4a ot susedniq klas i hodiha 2 godini i kato skusaha tq ve4e ne be6e zubarkata a mi qkata macka .....

MaRsChO
03-13-2008, 18:51
Еми и аз бях така, преди да тръгна с момчето с което ходя , все му задавах въпроса добре де ми помисли как ще реагират другите като разберат и той все ми отговаряше, защо толкова се влияеш от мнението на хората.И сега в момента ходим и сме от едно училище, но в повечето случаи като го видя някаде по коридора и го подминавам, но иначе когато се обади винаги когато мога излизам от час заради него и вече половинта и повечето от моето училище знаят, даже и класния ми е щом сме били с него на кафе считаи 8-) . Така че , даваи не се влияи от мнението на другите и аз бях така, но се старая да не ми пука. 8-)

never-gonna-leave-u
03-13-2008, 19:06
:-) ,........../heyyyyyyyy.. da ne ti pukaaaaaa .. moq fr. e po malak 0tt men , NO SE OBI4AME ! TOVA E VAJNO... {}uspehhhhhhhhhhhh....{~}

slun4ice_90
03-14-2008, 10:17
Абе, да не те интересуват другите.Важното е,ти да си щастлива :grin: :-P

prettyIdeath
03-14-2008, 10:28
Не трябва да те интересува мнението на хората. Прави това което сметнеш за добре, още повече ,че от това зависи твоето щастие.

h0t_bAbE
03-14-2008, 15:26
Abe spored men trqbva da trugne6 s nego az sum vijdala obratniq variant zubarkata na klasa s pi4a ot susedniq klas i hodiha 2 godini i kato skusaha tq ve4e ne be6e zubarkata a mi qkata macka .....
:-# yhh raz4ustfah se .. n0fata versiq na Briliantin ... :D mn p0zdravi na qkata macka ... 0tn0sn0 temata ...p0g0v0ri s priqtelite si[kat0 si izg0tfi6 1 re4,dety 6 gi zatapi vs,i 6 gi ybedi 4e t0i e PErFekt3n] neka te sa na tf0q strana[p0ne] zasega,pЪk 6t0m ti pyka,p0starai se da gi ybedi6 kЪf pi4 e "zybЪra",neka i te g0 0p0znaqt,kakt0 i ti...6t0m kazva6 4e ima6 mn frs. dai sq da d0kajat, 4e sa ti istinski,kat0 te p0dkrepqt...ai yspeh :] c[:

eclipseee
03-14-2008, 18:14
МММ..Абсолютно същият проблем имаш наистина.....дори ми става смешно като си помисля,че ми пука за чуждото мнение..никога не ебило така и ми е странно в момента..
Освен това другото нещо е ,че момчето не знае за чувствата ми..Смисъл той явно показва,че ме харесва,а аз и пред него си говоря за някакви странични момчета дет изобщо не ме бъркат и интересуват..и изкарвам,че тях харесвам.. :oops:
Чувствам се до известна степен глупаво в това положение и ако зема да му кажа се чудя как ли ще реагира..Щот е от срамежливите..сигурно езика ще си глътне... :?
Те моите фрс май вече почват да се усещат...днес цял ден ми правеха намеци...и като питаха ти харесваш ли го аз отричах ма явно яко съм се изчервявала та..почна и да ми личи... :oops: Като се замисля трябва да ми евсе тая за другите..щом умее да ме разсмива и ми е приятно с него...какво по-хубаво..И все пак тъпо може да стане ако зема да му изтърся нещо от сарта на Мноо те харесвам :lol: Дайте идейки как да му покажа или кажа...чувствата си..Мс предварително на всички,които ще пишат и на тези,които вече подадоха ръка :)
Не приказвай за други пред него щом не е истина!! И що да не му кажеш "Мноо те харесвам", може би и той тфа чака. Ае събирайте се по-често, обръщай му най-мн внимание и така, дано потръгне.

tan0
03-14-2008, 20:32
ako i ti jiveeesh za horata nqma da stignesh dalech ili si prai gotino ili ne se zanimavai s nego po dobre

moonwarrior
03-17-2008, 17:47
кажи какво стана :-D

snowgirl
03-17-2008, 18:44
Не бива да ти пука какво ще си помислят другите... Ако смяташ, че това ще повлияе на отношенията ви с момчето обаче и че няма да се чувстваш комфортно... не мисля, че трябва да го причиняваш най-вече на него :)