PDA

View Full Version : Не изпитвам никакво удоволствие



Ladypill
03-12-2008, 06:56
Здравейте.Значи аз имам един страхотен проблем,който много ме тревожи!С приятеля ми водим полов живот от около 3-4 месеца,той ми беше първият,но проблема е,че аз и до сега не изпитвам никакво удоволствие!Дори и от френска -НИЩО!Преди си мислех,че това е само от начало,нооо НЕ!Започвам да си мисля,че съм фригидна....ЗНАМ,ЧЕ ВИНАТА Е В МЕН и много се притеснявам!От какво друго може да се дължи това?Моля Ви дайте ми съвет,че много се притеснявам!
А ако има значение-на 17 съм!

Благодаря Ви!

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

hooliganka89
03-12-2008, 07:05
Emi i az otnachaloto na sexualniq si jivot,ne izpitvah pochti nikakvo udovolstvie,daje i az kato teb,nishto ne izpitvah.
Sas segashniq mi priqtel mi e mnogo hubavo da pravq sex,i pred nego se otpuskam mnogo poveche ot predishnite si partniori,no do orgazam oshte ne sam stignala :shock: koeto i men me pretisnqva.

Imash li nqkakvi kompleksi,za tqloto si naprimer?
Otpuskash l se dostatachno,ili neshto te pretisnqva?
Shtom ne izpitvas nishto,i orgazam ne si poluchavala nali?

princesa_viki
03-12-2008, 07:10
Аз имам предложение,което предполагам нито ти,нито приятелят ти няма да приемете.Защо не опиташ с друго момче.Един път,така ще видиш дали проблема е наистина в теб.
Може да ти се стори глупаво,но така поне ще разбереш дали ти си "фригидна" или пък гаджето ти не може да се справя със секса добре. :?

Ladypill
03-12-2008, 07:11
Комплекси ми липсват,нo за оргазам не мога и да си помисля :-o ! :oops:

princesa_viki - твойто предложение е логично,но ако го направя няма да се чувствам по-добре,защото много обичам приятеля си и дори и аз няма да го поискам!

buxbull
03-12-2008, 07:12
а мастурбираш ли?

princesa_viki
03-12-2008, 08:05
Комплекси ми липсват,нo за оргазам не мога и да си помисля :-o ! :oops:

princesa_viki - твойто предложение е логично,но ако го направя няма да се чувствам по-добре,защото много обичам приятеля си и дори и аз няма да го поискам!
Да,затова казах,че едва ли ще се съгласите :)

SINDEL
03-12-2008, 09:00
Мили4ка, и аз в на4алото не изпитвах удоволствие. А 3-4 месеца изобщо не е толкова много, има жени, които запо4ват да изпитват удоволствие след години :) Не вярвам да си фригидна, по-скоро просто се притесняваш прекалено или прекалено се навиваш, 4е трябва да ти е хубаво. Отпусни се, не го мисли и само ще се слу4и

amatorium
03-12-2008, 10:06
Аз имам предложение,което предполагам нито ти,нито приятелят ти няма да приемете.Защо не опиташ с друго момче.Един път,така ще видиш дали проблема е наистина в теб.
Може да ти се стори глупаво,но така поне ще разбереш дали ти си "фригидна" или пък гаджето ти не може да се справя със секса добре. :?

+1

eblio
03-12-2008, 11:20
Здравейте.Значи аз имам един страхотен проблем,който много ме тревожи!С приятеля ми водим полов живот от около 3-4 месеца,той ми беше първият,но проблема е,че аз и до сега не изпитвам никакво удоволствие!Дори и от френска -НИЩО!Преди си мислех,че това е само от начало,нооо НЕ!Започвам да си мисля,че съм фригидна....ЗНАМ,ЧЕ ВИНАТА Е В МЕН и много се притеснявам!От какво друго може да се дължи това?Моля Ви дайте ми съвет,че много се притеснявам!
А ако има значение-на 17 съм!

Благодаря Ви!

Приеми факта, че гаджето ти може да не е толкова добър в секса и проблема да е в него.
Приеми факта, че може все още да не си достигнала фазата когато да се отпуснеш напълно.

А той колко опит има преди теб? Подкрепям мнението евентуално да пробваш с друг.

amatorium
03-12-2008, 12:05
Vsqko momiche moje da bude predrazpolojeno pochti kum orgazum. Nqkoi imat naistina hormonalni problemi ili tejki travmi ot detsvoto, no kato cqlo ako vuv vruzkata ima silno sexualno privlichane i partniora e dobur nqma prichina da ne moje momicheto da bude stimulirano da poluchi.

Jeuelle
03-12-2008, 12:17
Ооо и аз имах същия "проблем" , но реших да проверя дали вината е в мен - е , не беше :)
Та , съвета ми към теб е - направи го с друго момче , виж дали я има тръпката , как е секса и тн. (ти си разбираш) .. и ако пак не изпитваш нищо , посъветвай се със специалист :)

TopTa
03-12-2008, 18:46
ako se navlajnqva6 i vse pak vuzbujda6 ot nego nemoje da si fregidna! dai si o6te vreme :) nqkude bqh 4ela statia 4e kogato misli6 za problemite si v legloto ne si pomaga6 a samo se vmania4ava6 v tqh. zatova nemisli i ne si postavqi za cel nepremenno da ti e hubavo i da svur6i6
uspeh :)

le6per4e
03-13-2008, 20:21
не бъди сигурна че вината е в тебе пробвай и други

eblio
03-13-2008, 20:23
Сега е момента оня дет' джитна всички жени във форума да се предложи :razz:

love_veselka
03-13-2008, 20:25
Аз имам предложение,което предполагам нито ти,нито приятелят ти няма да приемете.Защо не опиташ с друго момче.Един път,така ще видиш дали проблема е наистина в теб.
Може да ти се стори глупаво,но така поне ще разбереш дали ти си "фригидна" или пък гаджето ти не може да се справя със секса добре. :?

да и аз съм на това мнение.

Made_of_Pain
03-13-2008, 20:25
Много го мислиш...