PDA

View Full Version : Прозира!!!



scout4e94
03-12-2008, 07:13
sujalqvam ako ima taka tema :( kakvo da pravq ako bluzata mi prozira adski mnogo i se vijda vsi4ko :oops:

shivacheva
03-12-2008, 07:16
Носиш ли сутиен?
Ако не,и ако позволява блузата (като модел става въпрос) можеш да сложиш някакво потниче или нещо от сорта... :)

scout4e94
03-12-2008, 07:22
emiii s potni4e ili ne6to takoa probvah ,ama to se o4etava i ne stoi mn dobre :?

wasntme_
03-12-2008, 07:39
aaaa sutien !?!? ili pone biustie ?!?!

BeBsItO
03-12-2008, 08:02
:D tva e nai gadnata vuzrast.... nito si za sutien,tino si za bez nego... :D kofti rabota :D na kolko godini si??? kupi si nqkakvo bustie... ili sutien4e.... :-D

fuklu
03-12-2008, 10:39
vzemi si potni4e deto da e po tqloto i go slagai pod bluzata :P

LuCiFersAngeL
03-12-2008, 10:59
Бюстие, спортен сутиен... както искаш го наречи, става въпрос за нещо от този тип:
http://www.pokana.com/images/tsmsmall/m5638smal1.jpg
http://www.pokana.com/images/tsmsmall/m4735smal1.jpg
http://www.pokana.com/images/tsmsmall/m2866smal1.jpg
Намират се в много голяма част от магазините за бельо, удобни са и са на достъпна цена :wink:
Другото, което ми хрумва е просто да не носиш прозиращата блузка, но идеята с бюстието сакаш е по-добра 8-)

great_mari
03-12-2008, 11:31
zemi si sutien a ako nqma6 cici go tup4i s pamuk :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
sega seriozno: mm mai buistieto e nai uda4niq variant :lol:

suunlight
03-12-2008, 13:39
носи др. блузки и потничета .. ако не ти дават сутиени .. и такива ти работи .. ала-бала

scout4e94
03-12-2008, 16:51
tva e nai gadnata vuzrast.... nito si za sutien,tino si za bez nego... Very Happy kofti rabota Very Happy na kolko godini si??? kupi si nqkakvo bustie... ili sutien4e.... funfunfun mi na 14 i nosq bustie ama s taq bluza se o4etava i samoto biustie :)

dan4ety
03-12-2008, 16:54
Не е ли най-лесно просто да не я обличаш :-o Защо трябва да си на всяка цена с нея? Или слагаш едно бюстие и не ти пука, че се очертава (което не е най-добрия вариант) или просто не слагаш блузата, какво толкова има... :-o

sladur4e_
03-12-2008, 17:03
Ако е топло слагаш суиен под блузата,а ако не е чак толкова топло някой потник,но да е прилепнал по тялото,иначе няма да е стилно

BeBsItO
03-12-2008, 17:06
tva e nai gadnata vuzrast.... nito si za sutien,tino si za bez nego... Very Happy kofti rabota Very Happy na kolko godini si??? kupi si nqkakvo bustie... ili sutien4e.... funfunfun mi na 14 i nosq bustie ama s taq bluza se o4etava i samoto biustie :) znam za6toto i az imah toq problem kogato bqh na 12 oba4e :D koftie.... prosto trea da se saobrazqva6...... s bluzkite :?

Madness
03-12-2008, 17:57
Оф,супер годно е точно тоя момент в който нямаш цици за сутиен(не че после сички имаме ама се пак),нито пък можеш спокойно да се размотаваш е така...щото сичко прозира...

Попринцип по-тесните и плътни блузки седят доста по добре,аз помня че носех и някви потници или дълъг ръкав и върху него тениска...
Може ид а си купиш бюстие.


А аз в един момент казах"Мамо,писна ми да обличам по 5 потника един върху друг,дай ми някъв сутиен" :lol:

nicolepcd
03-12-2008, 18:00
Емиии... ще се наложи да си облечеш нещо отдолу... :lol: Няма да се излагаш с прозираща блуза, я... :? Аз като бях по - малка... знаеш ли с колко блузи съм ходела? :D

BeBsItO
03-13-2008, 08:21
Оф,супер годно е точно тоя момент в който нямаш цици за сутиен(не че после сички имаме ама се пак),нито пък можеш спокойно да се размотаваш е така...щото сичко прозира...

Попринцип по-тесните и плътни блузки седят доста по добре,аз помня че носех и някви потници или дълъг ръкав и върху него тениска...
Може ид а си купиш бюстие.


А аз в един момент казах"Мамо,писна ми да обличам по 5 потника един върху друг,дай ми някъв сутиен" :lol: i az kazah ne6to podobno na moqta :D

AnIcHkAtA
03-14-2008, 08:07
Оф,супер годно е точно тоя момент в който нямаш цици за сутиен(не че после сички имаме ама се пак),нито пък можеш спокойно да се размотаваш е така...щото сичко прозира...

Попринцип по-тесните и плътни блузки седят доста по добре,аз помня че носех и някви потници или дълъг ръкав и върху него тениска...
Може ид а си купиш бюстие.


А аз в един момент казах"Мамо,писна ми да обличам по 5 потника един върху друг,дай ми някъв сутиен" :lol: i az kazah ne6to podobno na moqta :D
Мойта мама сама си ме заведе в 5 клас за първия сутиен :D .

По темата:Бюстие или прилепнало потниче ако нямаш достатъчно големи гърди за сутиен.

varnen4e
03-15-2008, 11:33
Просто мисли преди да си купиш дадена дреха!