PDA

View Full Version : Физика хелп



wo0p
03-12-2008, 08:10
:oops: значи имам голям проблем с физиката ... сега съм 8 клас ... и съм в строителен техником и без физика съм за никъде .. та мога ли да ви помоля дали можете да ми намерете някакав сайт или нещо да ми помогне ... 7 клас изобщо не учех физика,мислех си че няма да ми трябва толкова много НО! ... та нещо да ми помоггне от самото начало сега сме на изотермен процес и от началото на 8 клас до сега нищо немога да схвана .. по този предмет съм много зле ... по другите съм добре :) плс някой да ми помогне ! (закъсъл съм яко) !!!

SoVieT
03-12-2008, 09:43
В училищните библиотеки има учебници които са много точни-на анубис са най-добрите. Не се притеснявай да отиваш до библиотеката,, ако тряя отивай сам.

Water_lili
03-12-2008, 10:29
ми сподели с учителката си и тя ще те насочи най точно от къде и какво да научиш, по мое време поне даскалите се радваха да помагат при нещо такова

Mono_Blok
03-12-2008, 11:44
i az sam 8 klas i da ti kaja 4esno edin yrok po fizika izgubi6 li i ot tam na tatak nema opravqne osven da po4ne6 cqlata fizika ot na4alo.Mn e trudno ma mn se kefq 6ot 6e zavar6vam. Smo o6te malko :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P