PDA

View Full Version : Към всички момчета с проблем при забелването



albert1
03-12-2008, 09:19
Всички, които имат този проблем при ерекция нека оставят мейл или скайп, за да споделим и обсъдим проблемите си. Тези, които са имали проблема и са го преодолели също да се чувстват свободни. Нека поговорим по тези проблеми.
Може дори да основем клуб на "сексулано осакатените" :razz:.
Шегата настрана, мисля че би било полезно на всеки.

batkodoki
03-12-2008, 21:27
Всички, които имат този проблем при ерекция нека оставят мейл или скайп, за да споделим и обсъдим проблемите си. Тези, които са имали проблема и са го преодолели също да се чувстват свободни. Нека поговорим по тези проблеми.
Може дори да основем клуб на "сексулано осакатените" :razz:.
Шегата настрана, мисля че би било полезно на всеки.

има тема закрепена като "важна".


не мисля, че момчетата с този проблем са "сексуално осакатени" !!!!


ако това е поредния педофилски опит за лов - виждам, че това ти е първи пост тук - следва да си наясно, че и зад 100 проксита ще те локализират без проблем. от педофили се гнусят дори в китай!


p.s. моля някой правоимащ да изтрие цялата тема. благодаря!

swords1010
03-12-2008, 21:41
Здравей!
Всъщност, имаме цяла тема в този раздел, в която се дискутира фимозата и хора споделят опит. :)
Зповядай: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598

albert1
03-13-2008, 05:43
@batkodoki,
много си мнителен бе човек, айде малко по-спокойно! Интересно какъв педофил съм на 16!? :shock: А това за сексуално осакатените беше просто на шега, не е било нищо лошо, все пак и аз имам този проблем.

@swords1010,
благодаря за този линк, но всъщност прочетох цялата тема и именно това ме накара да пиша, защото виждам, че хората с този проблем не сме въобще малко... Аз си мислех, че съм някакво изключение и се притеснявах много, но сега виждам че доста други хора са като мене и затова просто мислех че не е лошо да обсъдим проблема в личен чат, за да не занимаваме останалите с лични въпроси. Просто исках да питам някой със същия проблем за някои работи, но както и да е.