PDA

View Full Version : христянски добродетели



the_black_heart
03-12-2008, 12:31
знаете ли кои са 7-те християнски добродетели? мн е важно, 100000х предварително...

Naman07
03-12-2008, 13:21
Dobre ve pi4,za teb google nqma li ?! :-o

the_black_heart
03-12-2008, 14:05
щом пиша във форума мислиш ли че съм намерила нещо :-P

ThunderGoddess
03-16-2008, 12:59
любов, любов, любов, любов, любов, любов, любов. На ти ги :D . Не, сега сериозно. Отиваш и си купуваш едно църковно календарче - не са повече от 40 стотинки. Имаше някакви неща от рода на "Блажени са верущите, тяхно е царството небесно". Мисля, че това са им добродетелите, но все пак има индивиди във форума, които могат да ти помогнат повече от мене.

Jesus_is_good
03-17-2008, 12:20
Нее :) слушай в шибаният си час мизерният даскал/дскалка завърши с 6 живей приятно умри ама преди тва прочети в речника значението на думата забавно или : "аз съм тъпа" и след тва се прави на интересна в детската градина,някой може да се върже.
п.п. не е мн сигурно.

ThunderGoddess
03-17-2008, 17:00
Дума като "аз съм тъпа" няма - това е цяло изречение, премъдри професоре, знаменити богослове. Така, че мисля да си завърша със 6 и да си умра по някое време, да. Пък това къде какво ще правя не е твоя работа, не се бъркай така в нещата на хората - нахално, грозно и примитивно е. За морала ти би ти завидял дори и римлянин (т.е липсата ти на такъв).

Christ
03-17-2008, 21:41
Нее :) слушай в шибаният си час мизерният даскал/дскалка завърши с 6 живей приятно умри ама преди тва прочети в речника значението на думата забавно или : "аз съм тъпа" и след тва се прави на интересна в детската градина,някой може да се върже.
п.п. не е мн сигурно. бухахахаха. Lame.

ThunderGoddess, не му объщай внимание. :) Същото ще посъветвам и него.

Няма такова нещо като "7 християнски добродетели". Научете се, католическата църква не е християнство.