PDA

View Full Version : Зъбчета!



hooliganka89
03-12-2008, 11:36
Znachi na 18 godini sam,i imam 3 mlechni zaba v ustata si :shock:
Napravo i az ne moga da se nachudq,zashto ne sam gi smenila,darto magare sam,a s mlechni zabi v ustata :shock: I sega edinqt mnogo se klati,i napravo se chudq dali da ne go razklatq oshte poveche,i da vzeme da izlezne,zashtoto e bolen i me drazni,napravo se roni kato vafla...
Imali nqkoi drug,koito da ima mlechni zabi,ama da e na poveche ot 8 godini :D

Aileen
03-12-2008, 12:30
На 15 съм и също имам 3 млечни зъба. Това не е ненормално, макар че е странно. Говорих със зъболекаря ми и той ми каза, че няма страшно. Имал случай с 32-годишна жена с млечен зъб. По принцип могат да се извадят, но ако корените са цели (не са почнали да се топят) ще те боли много дори и с упойка. Според мен е по-добре да изчакаш сами да си паднат. Ако много те притесняват говори със зъболекар и той ще ти каже какво точно да правиш. :)

Mr.bEps
03-12-2008, 12:34
миналата година, когато и аз БЯХ НА 18 ми беше останал един млечен кътник... е извадох го но се оказа, че отдолу просто няма зародиш и така... :-o

prettyIdeath
03-12-2008, 12:45
Ами нямам си на предства защо е така... :-o Ходила ли си на зъболекар да питаш .. ?

hooliganka89
03-12-2008, 15:06
миналата година, когато и аз БЯХ НА 18 ми беше останал един млечен кътник... е извадох го но се оказа, че отдолу просто няма зародиш и така... :-o

I moite sa taka,tochno zaradi tova,che nqma zarodish otdolu ne sa padnali i ne sa poniknali drugi :lol: Ediniq se klati ot dosta vreme,i iskam sega da go izvadq sama.A na zabolekar ne moga da otida,zashtoto sam izvan BG,i tuk e mnogo ama mnogo skapo,kato ne sam zdravno osigorena,apak i nqmam jelanie,iskam si moqta zabolekarka...

hooliganka89
03-12-2008, 15:07
Ами нямам си на предства защо е така... :-o Ходила ли си на зъболекар да питаш .. ?

Vinoven e Chernoobil spored men...

Romance
03-12-2008, 15:24
Аз пък имам един розов.. :(

hooliganka89
03-12-2008, 16:45
Аз пък имам един розов.. :(


Eeee,izlaga 8)

Romance
03-12-2008, 18:42
Абсолютно сериозно..!

l2p4fs
03-12-2008, 18:49
Хах... винаги съм си мислел, че не са ми се сменили всички зъби. Но всеки ми казваше, че това е невъзможно (на 15г съм) и че просто не помня... а сега някои от вас като казахте, че и вие имате още млечни зъби, съм 99% сигурен, че и аз имам най-малко 3 такива!

st1ka
03-12-2008, 19:23
Имам приятелка на 15 година,на която досега не й е сменен нито един зъб и все още всички са й млечни,но това вече е нещо като болест...

hooliganka89
03-13-2008, 08:21
Male kakvo li ne ima v horskite usti :shock: Na men mi e mnogo gadno,che imam mlechni zabi,i ne sa mnogo zdravi...Ujasno e !

Айеми
03-13-2008, 12:27
Аз мойте зъби ги смених още в 4 кл...Майка ми работи при зъболекар и разбира тея неща,така че довечера ще я поразпитам малко повечко и ще едитна мнението,но до колкото съм запозната това е нормално...

ABF
03-13-2008, 20:27
Няма невъзможни неща.На един мой приятел дядо му (мир на праха му) умря на 56 години с млечен зъб в устата .

sanch0
03-14-2008, 09:51
Ами нямам си на предства защо е така... :-o Ходила ли си на зъболекар да питаш .. ?

Vinoven e Chernoobil spored men...тцпт
познавам жена '72 с млечен зъб в устата и без зародиш отдолу :)
Имам 4 млечни кътника, имам с 3 кучешки. Два от тях се клатят малко и се вижда постоянния как избутва. А млечните са едни изтъркани... пооловината ги няма :razz: (като питах зъболекаря, ми каза, че са изтъркани. Не съм го измислил азз.)

Viche
03-14-2008, 22:16
попринцип мойте всички зъби ги смених около 8 някъде :p обаче съм учил по биология,че единия млечен кътник си ти остава-не го сменяш или нещо подобно де 8-)

hooliganka89
03-15-2008, 06:49
Ами нямам си на предства защо е така... :-o Ходила ли си на зъболекар да питаш .. ?

Vinoven e Chernoobil spored men...тцпт
познавам жена '72 с млечен зъб в устата и без зародиш отдолу :)
Имам 4 млечни кътника, имам с 3 кучешки. Два от тях се клатят малко и се вижда постоянния как избутва. А млечните са едни изтъркани... пооловината ги няма :razz: (като питах зъболекаря, ми каза, че са изтъркани. Не съм го измислил азз.)

Mi te moite mlechni zabi,ne samo sa iztarkani ama i n napravo sa pochti prozrachni.Mnogo e gadno,ediniq se klati i iskam da go izvadq,zashtoto mi sazdava mnogo problemi,ama mnogo zor mi dava,vseki de go klatq ama ne pada,uj padat lesno mlechnite zabi...

Rebellion_Angel
03-15-2008, 07:13
Znachi na 18 godini sam,i imam 3 mlechni zaba v ustata si :shock:
Napravo i az ne moga da se nachudq,zashto ne sam gi smenila,darto magare sam,a s mlechni zabi v ustata :shock: I sega edinqt mnogo se klati,i napravo se chudq dali da ne go razklatq oshte poveche,i da vzeme da izlezne,zashtoto e bolen i me drazni,napravo se roni kato vafla...
Imali nqkoi drug,koito da ima mlechni zabi,ama da e na poveche ot 8 godini :D

Специален поздрав- http://www.vbox7.com/play:d8ef9e33. Това беше в кръга на шегата. :lol:
Аз имам много познати с млечни зъби. :-)