PDA

View Full Version : Кой от двамата???



Sharpay
03-12-2008, 11:43
Лятото на лагер се запознах с бившия си приятел.Ходихме около година и скоро се разделихме. По времето когато бяхме заедно ме е лъгал доста.. правил е някои кофти работи, но се поправяше.Когато се разделихме реших да пробвам нещо ново и тръгнах с момче (не е от моя град и се виждаме само петък,събота и неделя). Обаче бившият ми приятел не ме оставя намира постоянно ми звъни, пита ме къде съм с кой съм,идва до дома.Та въпроса ми е кой да избера
Сигурна съм в бившия знам че ме обича повече от всеки друг,че прави и би направил всичко за мен.Пред него мога да се отпусна истински.Обаче има неща които мн ме дразнят в него и той продължава да ги прави и попр съм много злопаметна а той ме е лъгал мн мн мн..,но пък казва че се е променил и виждам значителна промяна от 3 месеца почти не сме заеднп,но не спира да се държи добре даже е плакал не веднъж пред мен когато се видим сега..
Сегашния ми приятел е много влюбен в мен прекарва 90% от свободното си време с мен, но все още не мога да се отпусна пред него.Проблема ми е че не се виждаме често а имам нужда от връзка повече от 2 дена в седмицата.

hooliganka89
03-12-2008, 12:02
E izbora si e tvoi,az ne moga da ti kaja s koi da badesh.

I v edini i v drugiq ima i polojitelni i otricatelni kachestva,no samo ti mojesh da reshish s koi da badesh.

Sharpay
03-12-2008, 12:06
естествено че не можеш да избереш мен просто очаквам савети
Ти как би постъпила??

Mr.bEps
03-12-2008, 12:32
а ти кой обичаш.. ПЪРВО ТОВА СИ ИЗЯСНИ!!! ако изпитваш и най-малко колебания зарежи и двамата, за да не си огурчаваш живота в близко бъдеще! :( :-o :o

Sharpay
03-12-2008, 12:41
незнам кого обичам с бившия съм била толкова време но и ме е наранявал изкл мн,а с настоящия сме били прекалено малко че да кажа че го обичам

prettyIdeath
03-12-2008, 12:42
Моя съвет е да си поговориш с бившия и да се съберете. Естетвено му кажи какво те е наранявало и че ако ще е така отново то няма да има смисъл.
Всъщност обичаш ли го? С кого ти е по-хубаво? Отговори си на тези въпроси и ще си отговориш и на своя...

Sharpay
03-12-2008, 12:50
към бившия все още имам чувства все пак близо година бяхме заедно с кого ми е по-хубаво не мога да кажа, защото когато съм с настоящия не мога да се отпусна напълно (а и се виждаме 3 дена в седм. даже понякога по-малко),но въпреки това ми е хубаво.. а с бившия докато бях ми беше хубаво,изненадваше ме често,стараеше се но има изкл мн дребни неща които ме дразнят и той продължава да ги прави.

hooliganka89
03-12-2008, 12:50
естествено че не можеш да избереш мен просто очаквам савети
Ти как би постъпила??

Mi az na tvoe mqsto,bih probvala s novoto momche makar,che se vijdate rqdko.

5StaR
03-12-2008, 14:08
но не спира да се държи добре даже е плакал не веднъж пред мен когато се видим сега..


Леле леле, превърлана си момчето в г*й!! Още един от силния пол се провали! :(

sexy_momi4e
03-12-2008, 14:27
Проблема ми е че не се виждаме често а имам нужда от връзка повече от 2 дена в седмицата.не разбрах от какво се нуждаеш по точно?Аз бих избрала втория

kifla
03-12-2008, 14:37
Определено второто ,новото момче в живота ти!

SoulSteal
03-12-2008, 14:47
Определено второто ,новото момче в живота ти!+1

koalka
03-12-2008, 15:03
Бъди с втория...
Вече си пробвала с бившия и както ти каза - лъгал те е за много неща и прави неща, които много те дразнят.Новото момче е тръпка, хубаво ти е с него, харесва ти.Нормално е да не можеш да се отпуснеш пред него много-много, но това е, защото сте от малко време заедно и не го познаваш толкова добре.С времето това ще отмине.Няма смисъл да проваляш новата си и хубава връзка, за да се връщаш в миналото.

Sharpay
03-12-2008, 15:28
и аз мисля че ми е добре сега но бившия се промени отдава се на 100% и би дал 10 пъти повече зза мен от новия би ми угаждал би се инт повече как се чувствам аз а и искам да се виждаме по-често с новия а няма как

Sharpay
03-12-2008, 18:11
вярно че всичко ново е по-интересно но пък дали би дал толкова колкото бившия

MoHuTo
03-12-2008, 20:53
Бъди с втория...
Вече си пробвала с бившия и както ти каза - лъгал те е за много неща и прави неща, които много те дразнят.Новото момче е тръпка, хубаво ти е с него, харесва ти.Нормално е да не можеш да се отпуснеш пред него много-много, но това е, защото сте от малко време заедно и не го познаваш толкова добре.С времето това ще отмине.Няма смисъл да проваляш новата си и хубава връзка, за да се връщаш в миналото.
+1

Sharpay
03-13-2008, 03:24
ама кога ще мога да се отпусна и пред него така както искам..??

Darling88
03-13-2008, 05:39
Здрастиии и от мен :grin:

Моя съвет пък е да ги зарежеш и двамата!Я си намери един готин ,свестен мъж и да е от твоя град!Само не ми казвай,че ги няма такива.....Слава Богу още съществуват! 8)

С бившия изобщо няма смисъл да се занимаваш....защото той ще се променя само до като се върнеш пак при него и после всичко ще се повтори от начало!

Сама написа,че е правил кофти неща .... едва ли би искала да минеш през всичко това отново,а знаеш за поговорката "Вълкът козината си мени,но нрава не" Помисли хубаво!

Относно другото момче,пак няма смисъл за мен!Това си е мъчение ,дори нещата да стигнат по -далеч и станат сериозни,само си представи всеки път като се разделяте .Аз имам връзка от разстояние и е много трудно да се съхрани и запази любовта!

За това моя съвет е да не си пропиляваш времето с напразни надежди и очаквания !

И още нещо,не е важно кои те обича повече ... кои дава за теб повече и т.н. ,важно е ти кои обичаш,с кои се чувстваш добре ,спокоина и защитена и дали този човек отговаря на очакванията ти !

Това е ! :-)

reni7o0o
03-13-2008, 07:46
az bih izbrala biv6i dai mu posledna vyzmojnost :smt007 :smt008 :mrgreen:

tan0
03-13-2008, 07:52
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: i s dvamata :grin: :grin: :grin: :grin:

Sharpay
03-13-2008, 11:29
както каза едно умно момиче с бившия няма смисъл защото не искам да минавам през вс това още веднъж само толкова възможности е имал..
А за настоящия не мисля че няма смисъл защото все пак когато има някакви чувства не знам как разтоянието може да въздейства по начин че да развали всичко,но наистина е трудно да се поддържа такава връзка