PDA

View Full Version : Дали ме обича още?



betyrk
03-12-2008, 13:25
Здравейте на всички!Ето го и моя проблем надявам се да ми помогнете...Имам приятел вече 2 месеца /сигурно смятате че е прекалено малко за да имам чувства,но факт е../ та заедно сме 2 месеца вече и..напоследък много се карахме...виждахме се много рядко само събота...рядко е ДА ,но просто живеем на голямо разтояние..той има тренировки зает е ... Та проблемат е че събота аз трябваше да остана да чистя в нас и нежах да излезем и той се нацупи и му казах че неделя ще се видим но той пак си остана нацупен..и се скарахме.И аз му казах утре ще се видим за да преключим...Малко силно казано..видяхме се и мълчахме през цялото време.казахме си сигурно само 3-4 думи за 1 час.Просто нямах сили да му кажа че го обичам защото знаех че ще се разплача.той ме цунка по бузката и си тръгна и каза сбогом и аз му се обадих и му казах върниии сее..Та той се върна и седна и после вече се прегърнахме и т.н цункахме.аз му казах че го обичам и че искам да сме заедно.. :o
И понеже той бързаше разходихме се малко и си тръгна..И някакси този ден беше толкова хубав бях толкова щастлива,до вечерта ...като влязох в скайп той каза че му трябва време..в тоя момент в който ми го каза напрао ях да умра заклевам се!Нямате си и на идея колко е мил добър какви хубави моменти сме имали..Защо подяволите ми се случи това..все ое не е взел решение..но се държи някак студено..Хора кажете ми какво да правя...според него се виждаме много рядко.Аз какво да направя че преди училище е зает и неможе.. ;( Обичам го безкрайно много..Просто той ми даваше кораж за всичко...Какво да правя... ;(

prettyIdeath
03-12-2008, 13:32
Няма ли някакъв начин да се виждате по честичко. Остави го малко да помисли на първо време, може да има някакви проблеми. Не го притискай, а като мине малко време си поговорете.

betyrk
03-12-2008, 13:37
Да,но това време в което уж мисли някакси се чувствам толкова нежелана и...той иска да е с мен каза ми го,но сме се виждали рядко ... аз му казах че съм готова на събота и неделя и на през седмицата когато каже просто само да сме заедноооооо ... Според вас може ли това че не се виждаме често да попречи на връзката ни..не сме се лъгали за нищо така че си имаме доверие...незнам просто какво го кара да не ми вярва ;(

estreq
03-12-2008, 13:37
него притискай,казвам ти от личен опит,защото най-много да го изплашиш и няма да се престраши да разкрие чувствата си :?

п.п момчетата понякога са по стеснителни и от момичетата

betyrk
03-12-2008, 13:39
Да,аз мога дане го притискам разбира се.но ме е страх да не го изгубя..но така или иначе каквото съдбата е решила ще стане.неможем да го променим.Благодаря ви за сега събота дано се видим тогава е ви кажа какво е станало!

kifla
03-12-2008, 14:08
Ами остави го да помисли щом така иска .... А за това да се виждате по-често все пак трябва и от двете страни да има разбирателство за това....

vapros
03-12-2008, 14:26
Да

koalka
03-12-2008, 15:08
Не е сигурен в чувствата си, за да каже, че иска време.Може би иска да види дали ще му липсваш и нещо такова.А може би се е уплашил, че си му казала "обичам те", което според мен е глупаво - за такова нещо да се разделите (не знам дали това е причината).Дай му време, както той иска и да видим как ще постъпи.Но ситуацията е гадна, защото ти имаш супер силни чувства един към друг, а той точно в момента така постъпва...ама какво да се прави.

MartiSSima
03-12-2008, 15:17
От това което си написала съдя че той все още не е сигурен в себе си и чувствата си.При повечето момичета (признавам си и аз) бързо се появяват чувства, не казвам че и при момчетата не е така но явно твоето момче все още не знае какво да прави.Дай му време да помисли и да реши.Относно вижданията ви, мисля че дори 30 мин. да сте прекарали заедно не е важно стига наистина да се обичате.Иначе моя съвет е след училище, вечер, уикенд-а си отделяйте повечко време.Все пак една любов има нужда от 2-ма души и от повече време заедно!
Пожелавам ти успех! :-) [/i]

vamp
03-12-2008, 16:17
Да,но това време в което уж мисли някакси се чувствам толкова нежелана и...той иска да е с мен каза ми го,но сме се виждали рядко ... аз му казах че съм готова на събота и неделя и на през седмицата когато каже просто само да сме заедноооооо ... Според вас може ли това че не се виждаме често да попречи на връзката ни..не сме се лъгали за нищо така че си имаме доверие...незнам просто какво го кара да не ми вярва ;(

Ако се обичате,виждайте се всеки път когато имате нужда един от друг,налагат се компромиси понякога в любовта.Абе хора,защо не говорите,не казвате кви са ви чувствата...Иначе е така лесно...

betyrk
03-12-2008, 16:22
Ние с него говорим..Просто той незнам нещо му стана ..Когато се скарахме последния път той ме пита дали искам да сме заедно и аз казах незнам..Казах го защото исках да разбера дали ще се бори за мен тогава.. ;( станал е страшно дръпнат..не ми праща смс-си вече.. напрао нз в сяко едно отношение..като приятел се държи не като гадже...ЗНам че му трябва време но немога вече неиздържам обичам го... искам да е с мен наистина ..

hooliganka89
03-12-2008, 17:01
Mi shte izmislish nachin da se vijdate po-chesto,nqma znachenie koga,no pri vsqka udobna vazmojnost,trqbva da se vijdate.
Vse pak edin den v sedmicata,e prekaleno malo vreme spored men.

betyrk
03-12-2008, 18:08
ХОРА ДА ВИ КАЖА..НЕ ПИШЕТЕ ВЕЧЕ ТУК...Той току що ме скъса всичко приключи..каза че нечувства нищо и че неможе да продължи...E хора радвам се че ми помогнахте поне с нещо ..въпреки че сега плача надявам се някой ден да съм щастлива с истинската си любов...ще умра без него боже..ухх

5StaR
03-12-2008, 18:33
ще умра без него боже..ухх

Емии какво ми остава освен да ти пожелая късмет в отвъдния живот.

betyrk
03-12-2008, 19:02
ЪЪЪъ не бъди груб де..Не го казах в буквален смисъл~!

snowyy
03-15-2008, 18:07
Емии какво ми остава освен да ти пожелая късмет в отвъдния живот.

Искаш ли да ти помогна на теб да отидеш там?

betyrk
03-15-2008, 18:30
Хъъъ айде са няма нужда от мухата да правим слон... :-D