PDA

View Full Version : Обица на носа



sexy_bebz
03-12-2008, 13:26
Искам да си сложа обичка на нослето - сложих си такава дето се лепи и мисля че ми стой много сладко. А тези който имат кой ви я сложи? боля ли ви много? и с какво ви продупчиха нослето? и ако реша да я махна ще остане ли белек и за колко време ще изчезне/зарастне?

ПП съжелявам за правописните грешки
ППП не ме упреквайте че не съм запозната

vapros
03-12-2008, 15:24
върви във някое пиърсинг студио най добре ще ти вземат 10шсна лева за дупката и 67 за обичката
от мои познати малко сас е оплакали да боли
не вярвам да остане голям и траен белег, предпалагам че ще зарастне цялото- се пак нема слагаш флешове ами една кърфичка

мн сладко и секси е обичка с камаче(цвета на очите) на нослето :oops:

sexy_bebz
03-12-2008, 16:55
мерси много а от твоя съвет в цвета на очите значи ще си сложа синичка :grin:

sladur4e_
03-12-2008, 16:58
Не съм си слагала,но моя приятелка си сложи на пъпа,махна я и й остана толкова грозен белег.На носа пък такъв белег ще остане,че после ще прокълнаваш деня,в който си се решила да си сложиж пиърсинг

Jamalska
03-12-2008, 17:14
Мм сигурно си зависи.
Моя съученичка си имаше обица..беше й я дупчила гаджето на брат й...с игла за кърпене и ябълка:/И като я махна изобщо нищо не си личеше,че някога е имало нещо там
(аз съжалявам че я махна щото й седеше жестоко)

barbolinka
03-12-2008, 19:35
az imam obi4ka na noslety super sladku e i ne boli to e okolo 2-3 sec i se dup4i sus ne6ty katy voden pistolet :lol: az si q slojih vuv edno studio za piersing

miloto_girl_4e
03-12-2008, 19:51
Аз имам обичка на нослето, сложих си я преди почти година.. Ходих в едно студио, взеха ми 30-35 лв за пробиването и обичката. Пробиха ме с абокат(за нос е повече от препоръчително да е с абокат, а не с пистолет), когато съм си сменяла обичката дупчицата почти не си е личала.., такаче мисля, че лесно ми зараснала и не би имало белег :)
Не, не ме боля и грам като ме дупчиха :)

Abigoria
03-12-2008, 20:33
Моето носленценце го пробих в едно козметично салонченце... И ми излезе само 40 левчета... Както и да е , вече си разкарах обичката, обаче нямам белегче на носленцето... (Колко е дразнещичко като говорим в умалителни именца а? ^^) :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

EarthShaker
03-13-2008, 04:52
тес пиерци на носа тип 'сополче от външната страна' не ме кефят хич...

MisS__
03-13-2008, 13:08
тес пиерци на носа тип 'сополче от външната страна' не ме кефят хич...

+1