PDA

View Full Version : Униформи?



Miss_Perfekt
03-12-2008, 15:21
Разбрах че във някой училища са въведени униформите и искам да помоля ако някой има снимка на униформата си да я качи а другите просто да отговорят имат ли и ако да харесва ли им? :)

candy_little_girl
03-12-2008, 15:52
ami az nqmam :grin: ama kato gledam na moite fr kakvi sa...mn lo6 vkus imat direktorite.nqk1de mogat u4enicite da izbirat ama nqk1de im kazvat tova 6te sa i tva e.ni6to ne mogat da kajat :-D

sexa_na_kompleksa
03-12-2008, 15:54
Нямам снимки на униформите да ти ги покажа. Състоят се от фанелка с къ ръкав, с дълъг ръкав, суичър и чанта. Само суичъра е по-светло син, другите са по-тъмни и са с емблемата на училището. Не са толкова зле, стават, но никой не ги носи. Носеха се само първия месец и след това, като се видя, че няма никакви наказания, ако не ги носиш, всички спряха. Така, че и в твоето училище, ако въведат, не си мисли, че ще е кой знай какво ...

buxbull
03-12-2008, 15:58
в мойто няма слава богу

valentinka_1990
03-12-2008, 16:31
i nie imame,imam i snimka,no ne se vijda dobre.plisirana pola s bqka riza i 4erno sako-gotina e ama nie si gi pravim malko po-iz4an4eni.imame i 4erni pantaloni,no se sly4va da ne gi nosim :)

st1ka
03-12-2008, 19:16
Имаме,да!Синя риза и вратовръзка на червени,сини и бели ленти...Сега ще имаме и лятна,но още не съм я виждала...Не ми харесва униформата,ама можеше и по-зле да е!

mhmhmhmhm
03-12-2008, 19:35
имаме,ама никой не ги носи,щото не са задължители

TheSadGirl
03-12-2008, 20:19
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: iskam i az takiva yniformi weeeeeeee :? :? :? az nqmam snimka no 6te vi gi opi6a da se posmeete takaam:
MOMI4ETA: 4erveno sako(super zle e, s nekvi podplanki det mi star4at po 2 prasta vsqka nema taliq nema ni6to ,daje i rezervno kop4e nqma xax :D ) , teniska- mn svetlo jalto,nekvo nz to4no kvo sredno m/y jalto i kremavo i zimna bluza koqto e TAMNO sinq
MOM4ETA: sinio sako(mn qko im sedi na 90%, samo na zajcite ama te kato sa nekvi drebni o6te i sa malko smeh :D ) sinq teniska i SVETLO sinq zimna bluza

ta s 2 dymi na momi4etata sa super ama super otvratitelni osobenno sakata sa super zle, na mom4etata im sedat mn qko sakata
Nosim gi vseki den(v torbi4ka i se preobli4ame pred daskalo) ili si gi hvarlqme prez prozoreca :D bez tqh ne puskat :-x

emi tva e :)

psychopath
03-12-2008, 21:46
във всяко училище са различни

prettyIdeath
03-13-2008, 04:07
В мойто уж щяха да налагат униформите - пуснаха анкета ''за или против униформите'' и надделяха Против ... :? Тъпа работа - не директорката да каже "Ще има уноформи" ами тръгнала да пита...

bub4eto_933
03-13-2008, 05:17
:shock: опазил ни Господ от такова нещо!!!

•._.•No_NaMe•._.•
03-13-2008, 07:43
:shock: опазил ни Господ от такова нещо!!!
+1 :shock: :? :D

fuckingwhore
03-13-2008, 09:19
Ние нямаме униформи,но казаха че се гласят да ни правят..ужас..
Надявам се да не са задължителни..

jony
03-13-2008, 09:31
На събрание на ученическия съвет, влезе директорката (т'ва като бях 8 клас, а сега съм 11) и каза: "Драги ученици, искам да обсъдим въпроса с униформите. При което се надигна групов вой от сорта на "УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУ" и на следващия ден беше събрана подписка от цялото даскало (около 89%) против униформите.

zorikost90
03-13-2008, 14:04
:grin: добре че нямаме, ама понякога мисля че е по.добре да ги има ама не знам

RuKsP1n
03-13-2008, 16:13
В мойто даскало (уча в НТБГ) ги въведоха в началото на 2рия срок. Не са чак толкова зле. На мен даже ми харесва. Почти всички ги носят. Състои се от черно сако и панталон, бяла или лилава риза и едно пуловерче без ръкави. Носят се слухове и за задължителна вратовръзка, но нищо не е сигурно. Ще се поразровя някъде за снимка.

marilyn
03-13-2008, 16:28
АЗ у4а в 22-ро и нямаме униформи, ама и да въведът съм сигурна 4е никой няма да ги носи :) и въобще какъв им е смисъла????? мн съм щастлива 4е нямаме :grin: :grin: :grin: :grin:

iMmOrAl`GiRl
03-13-2008, 16:39
Еми в нашето има попринцип униформи,но са само за 1-ви,8-ми и 9-ти клас.
Така или иначе вече никой не ги носи :-D
Та еднакви са за момичета и момчета-бели тениски за физе,червени и сини за зимата и пак червени и сини за по-топло време.И всичките са огромни дори най-малкия размер е доооста голям и като цяло са отвратителни.Снимки нямам,ам може ако се сетя да кача да се посмеете :grin:

Iria
03-13-2008, 17:53
ние имаме, ама са парадни, на мен не ми трябва, нито ще я снимам, просто ако не трябваше да я връщам щях да я нарежа на парчнца :) :D

Co0kIe
03-14-2008, 19:25
При нас още няма обаче се носят слухове че от другата година ще има :( дано да не са задължителни

nIkEnCeTy_bE
03-15-2008, 13:32
Униформите много ми допадат, но за жалост в нашето училище няма. Единственото им негативно влияние, което е било и преди е, че по някакъв начин уеднаквява учениците, прави ги всички еднакви, което не е типично за сегашния живот, в който живеем, но мисля, че въвеждането на униформи в средните училища е много подходящо, защото много голямо значение вече се отдава на това, кой какви дрехи носи, напр. колко скъпи, как изглежда и особено по-малките ученици съдят по дрехите за самия човек, което е адски лошо. :( На тях им трябват грозни униформи, за да разберат, че са като всички останали, а не нещо повече, защото мама и тати дават малко повече парички от нормалното за възрастта им. 8)

ofyes
03-15-2008, 14:09
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: iskam i az takiva yniformi weeeeeeee :? :? :? az nqmam snimka no 6te vi gi opi6a da se posmeete takaam:
MOMI4ETA: 4erveno sako(super zle e, s nekvi podplanki det mi star4at po 2 prasta vsqka nema taliq nema ni6to ,daje i rezervno kop4e nqma xax :D ) , teniska- mn svetlo jalto,nekvo nz to4no kvo sredno m/y jalto i kremavo i zimna bluza koqto e TAMNO sinq
MOM4ETA: sinio sako(mn qko im sedi na 90%, samo na zajcite ama te kato sa nekvi drebni o6te i sa malko smeh :D ) sinq teniska i SVETLO sinq zimna bluza

ta s 2 dymi na momi4etata sa super ama super otvratitelni osobenno sakata sa super zle, na mom4etata im sedat mn qko sakata
Nosim gi vseki den(v torbi4ka i se preobli4ame pred daskalo) ili si gi hvarlqme prez prozoreca :D bez tqh ne puskat :-x

emi tva e :)


и тва ако не е в икономиката :lol: :lol: :lol:

mhmhmhmhm
03-15-2008, 14:24
Бахти,все едно са го прочели тва...
от оня ден вече са задължителни... :shock:
Обаче те понеже проверяват първия час,ние си ги слагаме в един шкаф в даскало и като минат си ги обличаме 8-) и като свърши първия час пак ги прибираме в шкафа... 8-)

nikenceto
03-15-2008, 15:10
и в нашето даскало имаме униформи :D не са чак толкова зле...еднотипни са и за момичетат и момчетата.синя риза и вратовръзка синьо и жълто на раенца с емблемата на даскало.като цяло се възприемат от учениците и се носят...щото иначе има наказания :D :D :D

TheSadGirl
03-15-2008, 17:19
и тва ако не е в икономиката :lol: :lol: :lol: [/quote]


e 4e kade drygade da e :D :lol: :lol: :lol: :D

fUcK_LoF
03-15-2008, 17:48
Униформите много ми допадат, но за жалост в нашето училище няма. Единственото им негативно влияние, което е било и преди е, че по някакъв начин уеднаквява учениците, прави ги всички еднакви, което не е типично за сегашния живот, в който живеем, но мисля, че въвеждането на униформи в средните училища е много подходящо, защото много голямо значение вече се отдава на това, кой какви дрехи носи, напр. колко скъпи, как изглежда и особено по-малките ученици съдят по дрехите за самия човек, което е адски лошо. :( На тях им трябват грозни униформи, за да разберат, че са като всички останали, а не нещо повече, защото мама и тати дават малко повече парички от нормалното за възрастта им. 8)

Да абсолютно съм съгласна аз съм "за униформите" да се въведът най-добре е и в нащо даскало щото има е*а си фуклите :-x :-x :-x :-x

metal_princess. ™
03-16-2008, 13:59
Nie nqmame. Az sym tvyrdo PROTIV uniformite.Mani gi teq otjivelici...

sladku_bebzi
03-17-2008, 03:02
Nie nqmame. Az sym tvyrdo PROTIV uniformite.Mani gi teq otjivelici...

gorska
03-17-2008, 07:00
Ние имаме някакви глупави сака, но не се носят всеки ден, а по празници. Тъпо... :?
По-готино е: някъде четох, някой каза за бяла или лилава риза с вратовръзка... мммм... кефи ме! 8-)

voodoodoll1
03-17-2008, 07:00
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: iskam i az takiva yniformi weeeeeeee :? :? :? az nqmam snimka no 6te vi gi opi6a da se posmeete takaam:
MOMI4ETA: 4erveno sako(super zle e, s nekvi podplanki det mi star4at po 2 prasta vsqka nema taliq nema ni6to ,daje i rezervno kop4e nqma xax :D ) , teniska- mn svetlo jalto,nekvo nz to4no kvo sredno m/y jalto i kremavo i zimna bluza koqto e TAMNO sinq
MOM4ETA: sinio sako(mn qko im sedi na 90%, samo na zajcite ama te kato sa nekvi drebni o6te i sa malko smeh :D ) sinq teniska i SVETLO sinq zimna bluza

ta s 2 dymi na momi4etata sa super ama super otvratitelni osobenno sakata sa super zle, na mom4etata im sedat mn qko sakata
Nosim gi vseki den(v torbi4ka i se preobli4ame pred daskalo) ili si gi hvarlqme prez prozoreca :D bez tqh ne puskat :-x

emi tva e :)

Ти откъде си?И къде учиш?.Защото нашите униформи са същите :D

Madness
03-17-2008, 07:48
Бахти,все едно са го прочели тва...
от оня ден вече са задължителни... :shock:
Обаче те понеже проверяват първия час,ние си ги слагаме в един шкаф в даскало и като минат си ги обличаме 8-) и като свърши първия час пак ги прибираме в шкафа... 8-)
аахахахаххах
що не отидох във ващо училище...да ви сера на унифрмите...
Не знам кво са ви задължили,ама аз не бих носила :lol:

А нан ас ни дадоха един оранжеви тениски,на момичетата и сини на момчетата-50 пъти ХЛ размер...
И шалчета,и значки хахаха
И казаха,че не са задължителни,че не искат да ни уеднаквяват,да бъдеме стадо и бла бла
Ама директора ни е пич((((((((:

Аз със тениската си спя,супер удобна ми е,шала го изгубих,значката се въргаля някъде в нас сигурно.

*Wanker*...никъв шанс :-D

TheSadGirl
03-17-2008, 11:15
Ти откъде си?И къде учиш?.Защото нашите униформи са същите :D[/quote]

mi to pi6e po gore 4e sam ot ikonomikata v pz :lol: :lol: :lol:

vercheto
03-17-2008, 12:01
Униформите много ми допадат, но за жалост в нашето училище няма. Единственото им негативно влияние, което е било и преди е, че по някакъв начин уеднаквява учениците, прави ги всички еднакви, което не е типично за сегашния живот, в който живеем, но мисля, че въвеждането на униформи в средните училища е много подходящо, защото много голямо значение вече се отдава на това, кой какви дрехи носи, напр. колко скъпи, как изглежда и особено по-малките ученици съдят по дрехите за самия човек, което е адски лошо. :( На тях им трябват грозни униформи, за да разберат, че са като всички останали, а не нещо повече, защото мама и тати дават малко повече парички от нормалното за възрастта им. 8)
Аз съм на същото мнение. :)

Devilsplaymate
03-17-2008, 12:04
Нямаме, но от една страна искам да имаме... о.О

mhmhmhmhm
03-17-2008, 12:08
Хахаха..то да ставаше така .. ;)
Като няколко пъти не ги носиш-забележка.
при няколко забележки-те гонят ;)

KaKaShI
03-17-2008, 12:27
Дам... така е и според мене т'ва с униформите е много тъпо. Аз ако ме накарат да сложа униформа ще си тегля ножа 8)

sladku_bebzi
03-17-2008, 13:17
Еее няма ли някой да постне снимки :(

Madness
03-17-2008, 17:29
Хахаха..то да ставаше така .. ;)
Като няколко пъти не ги носиш-забележка.
при няколко забележки-те гонят ;)
Да,бе...
Те ин а 15 отсъствия гонят...
И като се сбиеш те гонят...
((((((:

Бе не знам...

се тая

•._.•No_NaMe•._.•
03-17-2008, 18:14
Еее няма ли някой да постне снимки :(
+1
daite da gi vidim tez uniformi :P

ThunderGoddess
03-17-2008, 18:40
Нямаме, но лично на мен работата ми понамирисва на униформи - предишния директор само въвел някакви забравни колко къси да са поличките, колко дълбоки да са теколтетата и т.н, но не знам дали ще се спазват, защото всъщност никой не е наясно какви точно са и още не е дошло лятото да се разсъблечем. Сега, обаче сме с друг директор и той не си поплюва - преди като беше даскал и му се носеше славата на най-сторгия даскал и всички ни плашеха с него. Лично на мен ми е все едно, но съм повече "за". Щото ме мързи всяка сутрин да си избирам дрехи. Вместо това мога да поспя 10-15 минути още. Ако ще има униформи, надявам се да са готина материя и сносен модел. Защото СОУЕЕ в Русе имат униформи и са ужасни. С едни тъмно сини ризи са - плата, обаче е все едно преди малко са го смъкнали от някое перде на 20-годишен автобус "Чавдар". А жълто-синята вратовръзка е повече от ужасна. Едни наклонени райета е. Пффф. Ужас! И ризите за момчета и момичета са еднакви. Няма нещо вталено, някоя чупка - нищо. Само различни размери :D

mickelangelo
03-18-2008, 14:59
Мии нашите униформи са най готините които съм виждал ( толкова и ходим с тях ... ) тааа зимата .. имаме .. Жилетки тъмно сини .. с емблемата точно до сърцето ... ( като иска да те застреля някои даскало да знае къде да се цели :D ) черен панталон черни обувки а лятото на мястото на жилетката бяла тениска тип " Холандка " ( като на Попай моряка от едноименното анимационно филмче " )

Rofl4e
03-18-2008, 16:19
V moeto nqma :grin:

babylove
03-18-2008, 17:03
V nasheto daskalo nqma... ama ako ima sigurno 6te sa nqkoi gadni i staromodni i az ne iskam

Selene
03-18-2008, 17:21
http://img.zamunda.net/bitbucket/DSC00354asss.jpg
Това са на НТБГ (там уча,момичето най У дЕсно 8-) ) ... закрила съм лицата , че не съм питала дали може да ги кача 8-)

ThunderGoddess
03-18-2008, 17:29
Доста е официално, мисля, прекалено е, но като модел не е лошо. Препочитам нещо традиционно, отколкото нещо чалнато, което да се харесва само на малко хора.

Selene
03-18-2008, 17:38
Мен въобще не ми харесват :smt078 . Почнах да ходя само с полата защото я слагам върху дънките 8-) и блузка няква под ризата , така не е чак толкова лошо 8-)

RottenFlesh
03-18-2008, 17:39
В нащо даскало имаме , ама ги носим само по празниците(аз не де)
Много са смотани ](*,)
За момичета има карирана тъмносиня пола и талията и стига до циците с извинение , една малка синя вратовръзка (аз само нея си турвам) и едно сако с цвят нещо средно между жълто , зелено и кафяво :?
За момчетата същото само че с панталон

8-[

joalbrito
03-18-2008, 17:40
твърдо против,аз напълно отговорно заявявам, че НИКОГА НЯМА ДА ОБЛЕКА УНИФОРМА !

Miss_Perfekt
03-18-2008, 17:51
Айде постнете още снимки който има

RuKsP1n
03-18-2008, 18:09
http://pics.limpa.bg/dating/1/0/3/1034164896.jpg

Това е пак в НТБГ...... :-P
Утре ще си взема апарата в даскало и ще нащракам още няколко

ThunderGoddess
03-18-2008, 18:14
Мен въобще не ми харесват :smt078 . Почнах да ходя само с полата защото я слагам върху дънките 8-) и блузка няква под ризата , така не е чак толкова лошо 8-)
Можеше да бъде много по-лошо, повярвай ми :D :D :D

amarok
03-18-2008, 21:57
НИКОГА НЯМА ДА ОБЛЕКА УНИФОРМА ! :D

Selene
03-20-2008, 08:47
НИКОГА НЯМА ДА ОБЛЕКА УНИФОРМА ! :D

Да бе ... и аз така казвах 8-)

mhmhmhmhm
03-20-2008, 15:37
Хахаха..то да ставаше така .. ;)
Като няколко пъти не ги носиш-забележка.
при няколко забележки-те гонят ;)
Да,бе...
Те ин а 15 отсъствия гонят...
И като се сбиеш те гонят...
((((((:

Бе не знам...

се тая
Било някога....в Любчо .... ;)


иначе и аз си казвах,че това няма да го облекаа никога ... =)
ама кой те пита :P
айде можеше и по-зле да са