PDA

View Full Version : Първа Частна Английска Гимназия "Уилиям Шекспир"



Margy
03-12-2008, 16:45
Някой, който учи там ще може ли да ми каже малко за у-тето, тъй като мисля там да кандидатствам? Много ще съм благодарна.
:smt061

LipSoFAnAnGel
03-12-2008, 17:45
Незнаех че там се кандидатства....не се ли влиза направо все пак е платено училище....Незнам аз съм против платените училища, защото там не се учи нищо се пак си плащаш и следователно ще получаваш хубави оценки...Едма позмата учеше там и не и хареса и се измести !

Margy
03-12-2008, 17:50
]Незнаех че там се кандидатства....не се ли влиза направо все пак е платено училище....Незнам аз съм против платените училища, защото там не се учи нищо се пак си плащаш и следователно ще получаваш хубави оценки...Едма позмата учеше там и не и хареса и се измести !

Еми влезнах в сайта на у-тето и видях, че се влиза с кандидатстване.
Но все пак искам да го видя училището. Аз в момента уча в платено училище и съм доволна.
Другите хора си имат различни мнения.

hottie
03-12-2008, 19:22
една моя позната я завърши. не беше особено доволна. не ти препоръчвам частно у-ще, защото се води за "лесно" и после те гледат накриво и те мислят за глупав

bub4eto_933
03-13-2008, 05:18
Чувала съм че за нищо не става ама...не знам :-o

Seducti0n
03-13-2008, 07:53
[*Cr!ST!AnO`STyLe*]-От частно до частно си има разлика.Уча в частна гимназия, не е Шекспир и съм много доволна.Глупаво е да се говори така на изуст.Критериите са добри, оценяването обективно. :)

Margy
03-13-2008, 14:37
Всички имат различно мнение. :( Сего не знам кой е прав, кой не.

Seducti0n
03-14-2008, 23:32
Всички имат различно мнение. :( Сего не знам кой е прав, кой не.

Всеки е прав сам за себе си.Няма как да получиш реална представа за дадено училище, преди да станеш негова възпитаничка.Давам ти за пример едни мой бивш съученик, който в момента учи в Търговско-банковата, та неговите думи са-"А пък аз си мислех, че тук живот ще си живея..."Други пък, могат въобще да не са на това мнение и да не откриват във въпросната гимназия, някакви по-специални ограничея.Това е от мен.Успех с избора. :)

Margy
03-15-2008, 18:08
Всички имат различно мнение. :( Сего не знам кой е прав, кой не.

Всеки е прав сам за себе си.Няма как да получиш реална представа за дадено училище, преди да станеш негова възпитаничка.Давам ти за пример едни мой бивш съученик, който в момента учи в Търговско-банковата, та неговите думи са-"А пък аз си мислех, че тук живот ще си живея..."Други пък, могат въобще да не са на това мнение и да не откриват във въпросната гимназия, някакви по-специални ограничея.Това е от мен.Успех с избора. :)
Права си. Днес бях на изложението в НДК, получих исканата информация и изглежда, че не е чак толкова лошо у-тето. Мисля там вече да кандидатствам. И освен това скоро ще са изпитите, искам бързо да свърша, че вече да си имам повечко свободно време-пък ако не влезна, ще се пробвам отново ^^