PDA

View Full Version : Свирка



Orbit1
03-12-2008, 17:40
преди известно време едно момиче ми направи свирка
четох из форума че верятността да се заразиш с ХИВ чрез орална любов е минимален и че трябва да има контакт дори и с най - малката и незабележима раничка около гениталийте за да се разразиш
въпросът ми е там че до колкото аз разбирам нещата в случая ако тя е заразена и нейната слюнка докосне въпросната раничка (която мисля че не съм имал само тогава ли е възможно да се заразиш и ако аз в случая съм бил заразен а тя не то трябва да има раничка в устата или развален зъб за да се зарази тя от мен)
до сега не съм имал рискови контакти и сега ми е много притеснено но както казах разбирам че трябва контакт с кръв или генетичен матерял
Моля ви кажете какво мислите и има ли някакъв шанс да съм пипнал нещо друго освен венерическо заболяване ... :(

Snitch
03-12-2008, 18:15
Ем зависи от партньорката бе мен,
ако е била некоя курва по-добре си направи един тест
и дано да няма нищо

Orbit1
03-12-2008, 18:41
Ем зависи от партньорката бе мен,
ако е била некоя курва по-добре си направи един тест
и дано да няма нищо

познавам я от доста време но не знам какви връзки е имала
това ме притеснява ... :(

Snitch
03-12-2008, 19:05
mi veroiatnostta e malka, no ako iska6 da di6a6 spokoino idi i si naprai test pak ti kaam

Orbit1
03-12-2008, 19:10
mi veroiatnostta e malka, no ako iska6 da di6a6 spokoino idi i si naprai test pak ti kaam

не искам да те обиждам но ако можех щях да си направя ...

batkodoki
03-12-2008, 21:08
преди известно време едно момиче ми направи свирка
четох из форума че верятността да се заразиш с ХИВ чрез орална любов е минимален и че трябва да има контакт дори и с най - малката и незабележима раничка около гениталийте за да се разразиш
въпросът ми е там че до колкото аз разбирам нещата в случая ако тя е заразена и нейната слюнка докосне въпросната раничка (която мисля че не съм имал само тогава ли е възможно да се заразиш и ако аз в случая съм бил заразен а тя не то трябва да има раничка в устата или развален зъб за да се зарази тя от мен)
до сега не съм имал рискови контакти и сега ми е много притеснено но както казах разбирам че трябва контакт с кръв или генетичен матерял
Моля ви кажете какво мислите и има ли някакъв шанс да съм пипнал нещо друго освен венерическо заболяване ... :(

контаминация с ХИВ чрез "орална любов" е толкова реален, колкото и при "вагинална любов". дори е по-рисков. стига сме се лъгали и стига сме лъгали и децата за това!

а децата са умни и би трябвало сами да преценят, че там дето се срещат, лапкат, смучат, духат... нежна лигавица(на гланса) и най-твърдата тъкан в човешкия организъм(зъбките) в една кухина богато снабдена със секрети евентуално населени с ХИВ риска е......какъв според вас?

Orbit1
03-13-2008, 04:48
преди известно време едно момиче ми направи свирка
четох из форума че верятността да се заразиш с ХИВ чрез орална любов е минимален и че трябва да има контакт дори и с най - малката и незабележима раничка около гениталийте за да се разразиш
въпросът ми е там че до колкото аз разбирам нещата в случая ако тя е заразена и нейната слюнка докосне въпросната раничка (която мисля че не съм имал само тогава ли е възможно да се заразиш и ако аз в случая съм бил заразен а тя не то трябва да има раничка в устата или развален зъб за да се зарази тя от мен)
до сега не съм имал рискови контакти и сега ми е много притеснено но както казах разбирам че трябва контакт с кръв или генетичен матерял
Моля ви кажете какво мислите и има ли някакъв шанс да съм пипнал нещо друго освен венерическо заболяване ... :(

контаминация с ХИВ чрез "орална любов" е толкова реален, колкото и при "вагинална любов". дори е по-рисков. стига сме се лъгали и стига сме лъгали и децата за това!

а децата са умни и би трябвало сами да преценят, че там дето се срещат, лапкат, смучат, духат... нежна лигавица(на гланса) и най-твърдата тъкан в човешкия организъм(зъбките) в една кухина богато снабдена със секрети евентуално населени с ХИВ риска е......какъв според вас?

е ти казваш едно аз чета друго ...

Най-малко опасности крие оралната любов, но тук от голямо значение е хигиената на устата. Разранен венец или развален зъб могат да станат причина за заразяване. В това отношение е много важно да се разбере, че смазващата течност, изпускана от пениса по време на ерекция (pre-cum), също съдържа опасна концентрация вируси.
Основното е, че за да Ви зарази, HIV трябва да проникне в кръвообращението Ви. Това означава, че по време на сексуален акт потенциална опасност съществува винаги, когато кръв, сперма, смазваща течност или вагинален секрет на партньора има допир дори с най-малко и незабележимо нараняване на вагината, ануса или устата.

Seducti0n
03-13-2008, 07:01
Според мен рискът за зарязавене с ХИВ вируса при орална любов, в никакъв случай не е по-малък от колкото при вагиниалния секс да речем.
Към автора, щом толкова много се тревожиш отиди и си напави един тест-безплатен и анонимен е.Успех и искрено се надявам тревогите ти да останат неоправдани. :)

hooliganka89
03-13-2008, 08:24
Da napravi si test,vmesto da se pretisnqvash.

Po-nagore kaza,che ne mojesh da si napravish test...Zashto?Kakva e prichinata,che da ne mojesh?

Orbit1
03-13-2008, 15:33
Da napravi si test,vmesto da se pretisnqvash.

Po-nagore kaza,che ne mojesh da si napravish test...Zashto?Kakva e prichinata,che da ne mojesh?


страхувам се какво ще ми кажат ... :cry:

Anna5339
03-13-2008, 16:59
Da napravi si test,vmesto da se pretisnqvash.

Po-nagore kaza,che ne mojesh da si napravish test...Zashto?Kakva e prichinata,che da ne mojesh?


страхувам се какво ще ми кажат ... :cry:

+това,в някои градове няма лаборатории на КАБКИС . . . .
А иначе причината,че се страхуваш е тъпа. ОК стой си с притеснението.......Твой проблем

sanch0
03-14-2008, 09:49
А свирка с кондом как звучи :D :D

BoSSMan
03-17-2008, 04:07
trq ti 2-3 litrq slunki za da se zarazi6 ot slunka e po4ti nevazmojno da se zarazi6

Snitch
03-17-2008, 17:38
trq ti 2-3 litrq slunki za da se zarazi6 ot slunka e po4ti nevazmojno da se zarazi6

awe to zaraziavaneto niaa stane sas sliunka we man, tuz ako e imala rani4ka v ustata a toi na huia pak e vuzmojno da se zarazi