PDA

View Full Version : Съмнения за рак



benlong
03-12-2008, 18:28
Здравейте, на 17 години съм и имам съмнения, че съм болен от рак. От 2 години съм пушач. Имам една такава гадна кашлица:като кашлям горната половина от дясната гърда започва да ми пари. Та кажете дали просто съм се филмирал или трябва да се обърна към лекър.

l2p4fs
03-12-2008, 18:42
Ами да имаш кашлица е напълно нормално, щом пушиш от 2 години. Но тази болка, която описваш не е много нормална (аз почти не пуша и не мога да кажа от личен опит, но не съм чул някой да се оплаква от такова нещо). И все пак нека изчакаме някой друг да си каже мнението, както казах не съм сигурен. И не се плаши, малко вероятно е, но пак няма да е зле да се обърнеш към лекар.

Roiroi
03-12-2008, 19:09
Абе не знам ... но имам приятели които кашлят кръв и някви други кафеви образувания ... хич не им дреме . Ако питаш мен иди на ренген ... да се успокоиш .

batkodoki
03-12-2008, 21:14
Здравейте, на 17 години съм и имам съмнения, че съм болен от рак. От 2 години съм пушач. Имам една такава гадна кашлица:като кашлям горната половина от дясната гърда започва да ми пари. Та кажете дали просто съм се филмирал или трябва да се обърна към лекър.

тютюна зарежи и то веднага!

ОПЛ талонче -> графии/скопии на бял дроб ..etc...

вероятно още не е рак. но ако не ги зарежеш ще стане...

EarthShaker
03-13-2008, 04:46
как може да си го причинявате на телата питам аз

hooliganka89
03-13-2008, 08:30
Pusha ot 4-5 godini i nito kashlqm nito nishto,dobre sam si.
Sigorno i az shte razviq rak,no ne vqrvam da e na tazi vazrast.


P.S.Baba mi Bog da q prosti,pochina ot rak na beliq drob na 54 godini,a prez jivota si dori ne se e opitvala da pushi.Taka,che ne e garanciq.

SunSmile
03-13-2008, 11:50
Абе не знам ... но имам приятели които кашлят кръв и някви други кафеви образувания ... хич не им дреме . Ако питаш мен иди на ренген ... да се успокоиш .


+1

benlong
03-13-2008, 13:27
Мина ми.Беше само вчера... Ама мисля да спра да пуша. Поне ще се опитам де:)