PDA

View Full Version : А бе как може да сьм толкова задрьстен!



acidbomb
03-12-2008, 20:01
В моя клас има 1 момиче което страшно много харесвам тя е мн. забавна,интелигентна,краси ва и т.н.Обаче сме мн. различни,аз съм доста затворен необичам да излизам да ходя по дискотеки предпочитам да си седя в къщи и т.н.А тя е съвсем различна винаги е в движение на купони с приятели и така.Но в даскалото постоянно се закачаме ако не я заговоря тя ме заговоря и мисля,че ме харесва,но ме е срам да я поканя на кафе и въобще за нещо повече от 1 закачки. ](*,) ](*,) ](*,) :cry: :cry: :cry: :-k

w0sh
03-12-2008, 20:09
Ми мъж си... действай. не се дръж като путьо щот ми писна от такива.

tuzaro
03-12-2008, 20:17
Ми мъж си... действай. не се дръж като путьо щот ми писна от такива.Дръж се мъжки путкo 8-) Давай баце ние сме с тебе

prettyIdeath
03-12-2008, 20:25
Еми стой си у къщи... Покани я на кафе бе... Кфо толкова те е срам?

skatemore
03-12-2008, 20:27
кажи:


"дай путка , путко"

Offspring
03-12-2008, 20:30
кажи:


"дай путка , путко"

:D :booooomb:

BlindedAngel
03-12-2008, 20:33
Еми кат чета ко си писал явно бива :grin:

VinDiesel
03-12-2008, 21:05
Трябва да преудолееш този срам и аз до 8 клас бях много срамежлив а после изведнъж почна да не ми пука от нищо и не ме е срам да поканя момиче на кафе и т.н просто действай и не се срамувай

5StaR
03-12-2008, 21:17
Tи на колко години си е? А бтв докато се "закачате" кажи и ..кога ще вода на кафе :P, но ако толкова не ти се излиза стой си у вас

hooliganka89
03-13-2008, 08:07
E verno si zadrasten!
Pokaniq na kafe be,tq nqma da te izqde,sigorna sam.
Kato te e sram,kakvo ochakvash?Nqkoi ot foruma da q pokani ot tvoe ime :-o Ne stava taka.Otivash i smelo,jenite ne obichame takiva sramejlivci.

kPuCkA
03-13-2008, 09:14
Ми мъж си... действай. не се дръж като путьо щот ми писна от такива.Ти щото си по-различен от него,нали?

Alabalaportokala
03-13-2008, 09:23
Колкото повече се бавиш толкова по скоро ще се появят приятелските отношения и когато я поканиш може да е прекалено късно. Действай бе педал !!!! :grin: Кво се плашиш. Отиваш при нея така така и така айде да излезнем на 1 кафенце. Толкоз ли е трудно ее направо се излагате. Бъди мъж, а не срамжелива путка. АЙде успех. Вършей 8)

DeepEnoughForYou
03-13-2008, 09:29
davai bace s teb sme,da ne ti puka vyobshte...tiq tuka det mn govorqt 4e si zadrusten i pro4ie...ebi im maikata...i tqh gi e bilo sram v na4aloto ama nakraq im e sprqlo da im puka tyu 4e davai i na teb da ne ti puka i q vzimai putkata...i samo nqma da se spi4a6 i da se pravi6 na neshto koeto ne si!!! ai i da kaje6 ko e stanalo :-P

spyk22
03-13-2008, 09:33
Незнам как може но явно си доста сдухан. Нито едно момиче няма да те чака вечно да се престрашиш да направиш нещо или ще и писне и тя ще го направи или няма да се занимава с теб повече. Затова давай докато не е късно просто я питай: "Ко га ще ходим на кафе" ;) Успех

BlueFace
03-13-2008, 09:41
Колкото повече се бавиш толкова по скоро ще се появят приятелските отношения и когато я поканиш може да е прекалено късно. Действай бе педал !!!! :grin: Кво се плашиш. Отиваш при нея така така и така айде да излезнем на 1 кафенце. Толкоз ли е трудно ее направо се излагате. Бъди мъж, а не срамжелива путка. АЙде успех. Вършей 8)
+1 :D :D :D

Sintya
03-13-2008, 12:18
Няма да те изяде момичето, щом се закача покани я, кво се правиш...
то жените са опасни... :grin:

thedutchess
03-13-2008, 12:27
ОфФф ама кфо толко го мислиш?? Щом я харесваш и тя показва че не ти е безразлична, давай, покани я... Не може да стане по-лошо ако я поканиш, по-скоро ако не я поканиш би загубила интерес скоро... Така че, давай, защото както каза някой по-горе, ние, момичетата не обичаме такива срамежливи истории... :D Ай успех!! :-)

naze
03-13-2008, 12:30
ili strelq6 naprawo ili strelq6 po sebe si .. ne moje winagi da byde6 takyw lamer kyfto se opisa ....... awe ei 6 q ne padai duhom osyznai sa malko idi i kaji "sladki6 ai na kafe da te wodq " da widim 6ti otkaje li .... pyk ako ti kaje nekwi pri4ini ot sorta 4e hareswa drug i nz si ko (po prostata pri4ina 4e e sram da izleze s tebe ili se pritesnqwa ... znae6 li kak 6e reargira??) kaji i .... e samo na edno kafe e .... i polzwai mili dumi ..... ne predizwikatelni !

6te napraim pi4 spoks ... sre6tu 5lewa na 4as dawam 4astni uroci po skype (xahahx OMG!!)

Scared_Straight
03-13-2008, 13:17
Просто не губиш нищо. Както казаха всички покани я на кафе, вземи 1 китка и така.

slladkata
03-13-2008, 13:24
A shtom ne obichash da izlizash po kafeta nasam na tam moje i da q pokanish na kafe vav vas

evelinka1122
03-13-2008, 13:50
Колкото по-бързо преодолееш страха си, толкова по-бързо ще бъдеш щастлив! Давай пич действай не стой пред тоя компютър!

drozila
03-13-2008, 13:58
olele mi otiva6 i i kaza6, koga 6te voda ne kafe i si gotov. edva li 6ti otkaje 6tom se zaka4e s tebe :D :D

tan0
03-13-2008, 15:53
Колкото повече се бавиш толкова по скоро ще се появят приятелските отношения и когато я поканиш може да е прекалено късно. Действай бе педал !!!! :grin: Кво се плашиш. Отиваш при нея така така и така айде да излезнем на 1 кафенце. Толкоз ли е трудно ее направо се излагате. Бъди мъж, а не срамжелива путка. АЙде успех. Вършей 8)

+1
+1
+1 :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

TheNewReligion
03-13-2008, 17:50
Ot kfo te e sram ? Da ne bi da te e sram ot tova , koeto si ili e neshto drugo?Osven tova , ne se znae dali te haresva kato gaje , taka 4e ne si davai naprazni nadejdi , 4e kato q pokani6 6te stanete gajeta.Po-dobre se UVERI , 4e te haresva kato gaje i togava misli kak da q pokani6 !

Nefarian
03-13-2008, 18:30
Налъзгваш се яко с нещо алкохолно..резултата може да не е добър, но поне няя ти пука :razz:

acidbomb
03-13-2008, 19:16
Ма как да разбера дали ме харесва.

Chess
03-13-2008, 19:17
Горкия човечец...Той че е зле е зле, ама и вие го довършихте...Ако ви чете коментарите толкова много убиди не вярвам да е отнесъл на веднъж :lol: ...Путка та путьо, та педал...

scout4e94
03-13-2008, 19:30
awe kvo stoi6 v ku6ti i pi6e6 nqkvi temi v koito te nari4at kak li ne!!!!!!!! izlez i ne se vru6tai dokato ne izpie6 edno kafe s taq macka..... :P

skatemore
03-13-2008, 19:35
Ма как да разбера дали ме харесва.




ти верно си ебах таа путка бе! чак ти са дразна

отиваш казваш й искаш ли на кафе
ако се съгласи си уговаряте среща
отиваш отивате в кафето
най-евентуално ше седне срещу тебе
щот ви е първа среща
говорите си там
задаваш и въпроси някви ако успееш щот кат те гледам ше си заапал масата от притеснение
бъди забавен..не тъп а забавен
ставате , плащаш и я изпращаш
кат те гледам може да не стане от първия път
на следващия ден или когат можеш пак така
може да седне до тебе вече там на др среща
глей да са не препотиш от вълнение
накрая я заведи на по романтично място
ако успееш да я погледнеш в очите и кажи че имаш симпатий към нея и я попитай дали ше излезне нещо между вас
ако случайно за секунда спреш с женствената страна от себе си можеш директно да опиташ да я целунеш
ако не успееш и тва се надявам мацката да напрай първата крачка
ПУТКА С ПУТКА!

acidbomb
03-13-2008, 19:49
Еми зле съм кво да направя отдавна съм го приел тва не ми е за 1 път поне 2 още е ставало обикновенно като не поканех момичето ставахме или добри приятели (доколкото може с момиче)или губеше интерес но някак си нямам смелост да кажа нещо знам мн. добре кво да правя но просто немога да го направя и знам че докато него преодолея това винаги ще става така

skatemore
03-13-2008, 20:08
Еми зле съм кво да направя отдавна съм го приел тва не ми е за 1 път поне 2 още е ставало обикновенно като не поканех момичето ставахме или добри приятели (доколкото може с момиче)или губеше интерес но някак си нямам смелост да кажа нещо знам мн. добре кво да правя но просто немога да го направя и знам че докато него преодолея това винаги ще става така


кажи го на ебавка ей тъй и някоя път я питай кво ше го прайме тва кафе примерно или ако не смееш давай с смс или по скайп

sanch0
03-14-2008, 09:14
В моя клас има 1 момиче което страшно много харесвам тя е мн. забавна,интелигентна,краси ва и т.н.Обаче сме мн. различни,аз съм доста затворен необичам да излизам да ходя по дискотеки предпочитам да си седя в къщи и т.н.А тя е съвсем различна винаги е в движение на купони с приятели и така.Но в даскалото постоянно се закачаме ако не я заговоря тя ме заговоря и мисля,че ме харесва,но ме е срам да я поканя на кафе и въобще за нещо повече от 1 закачки. ](*,) ](*,) ](*,) :cry: :cry: :cry: :-kТи тя ли да те свали очакваш... :-o

mon4eto
03-14-2008, 09:43
Nali znae6 frazata : Protivopolojnostite se privli4at :) Pokani q na kafe kakvo tolkoz ima :)

WTH
03-14-2008, 21:42
А бе кво има,момчето го е срам.А и що пък тя да не го покани на кафе кво лошо има?

WhiteOneBG
03-14-2008, 22:38
АБЕ ВИЕ СТЕ ПО ЗАДРЪСТЕНИ ОТ НЕГО БЕ
Човека ви казва че няма идея кво да прай вие го псувате
ЕЙ ПРОСТ НАРОД ЕЙ !!! Как да направи нещо без да има идея какво въобще се прави и най вече как ( то секи е гледал 2-3 американски филмчета )
Пробвай с някое кафе , хубаво ако си от софия или студенски или в центъра , лично аз харесвам На края на вселената
Гледай да не чуства глупаво забавлявай я , най важното е момичето да се чуства добре , пък и щом се познавате до толкова добре ... :)
След известно време се пречупи (измоли ваще ако не ти дават ) идете на диско ( зависи на колко сте ако нямате 15 най добре Амор Дабър Вижън )
Ако сте над 15 и половина 16 - някъде в студенски ти си знаеш.
Но главното трогни я с внимание не с пари , трогни я с усмивки и добро държание не бъди простак :)
Жените искат нежност и отношения , дай им малко за да получиш всичко :)))

MiMcHeToOo
03-15-2008, 00:05
Ми мъж си... действай. не се дръж като путьо щот ми писна от такива.Дръж се мъжки путкo 8-) Давай баце ние сме с тебе

А така. Толко ли му е сложно, баси, момичето няма да те изяде..

PepiDesigns
03-15-2008, 10:41
Относно това , че си задръстен или не .. абе , тва не е да си задръстен , просто не си като другите .. и аз не обичам да излизам по дискотеки , да се напивам и да се доказвам .. нещо като теб съм , винаги съм в дефенс , не действам .. поне не с цел , а може би подсъзнателно ..

За връзките в класа ми е проблема само - не , че сега имам подобна ситуация , но искам да ти кажа , че ако сте в Един клас .. не мисля , че това е добра идея .. не знам , все пак всеки има мнение ..

Действай , ако мислиш , че всичко ще се получи .. късмет.

vamp
03-15-2008, 10:55
Ми мъж си... действай. не се дръж като путьо щот ми писна от такива.

Ти едно време не си ли бил така :)
Аз съм бил и виждам,че е тъпо,просто на такива хора им трябва кураж,те го нямат :)

anatoll_
03-15-2008, 20:08
tfa e typo :-x

h0t_bAbE
03-15-2008, 20:11
Ми мъж си... действай. не се дръж като путьо щот ми писна от такива.

Ти едно време не си ли бил така :)
Аз съм бил и виждам,че е тъпо,просто на такива хора им трябва кураж,те го нямат :)
+1

shiT_ShiT=]
03-15-2008, 20:58
Отиваш и я каниш!

Rofl4e
03-15-2008, 21:39
Emi kato te e sram...nqma da e tvoq...ole vie kfo 4akate vs na gotovo li..haha mi mai ne ste poznali .. kak moje we kak moje..!!??Basi 4oveka si maina(4ak se qdosvam na takifa mom4eta)

delitoooooooo
03-16-2008, 08:17
ама ахйде бе момоче давай покани я на кафенце ала бала отпусни се малко няма да те изяде.. O:) смело страните са 2 или ще се получи добре или няма рискувай ако-те е страх стой си в къщиии :-D

malka_f
03-16-2008, 09:47
Ем да бе,ако си стоиш у вс като някакъв мухъл и не мърдаш от компа,не се сещаш да идеш на кафе или на диско където ходи тя,как искаш да стане нещо бе човек?!Човек не може бързо да се промени,но ти поне опитай.Стани такъв какъвто мислиш,че ще и хареса,ако искаш и може и да стане.

selassie
03-16-2008, 09:50
Бралте ако мислиш че е твърде хубава за теб , напълно те разбирам. Щото според мен си се отегчил и мислиш че няма момиче което да излезе с теб. Все пак ако не сме ние задръстените сухите и грозните момчета , то нямаше да има хубави жени за другите. Тай че споко не си единствен.

acidbomb
03-18-2008, 19:36
Eми най-накрая се престраших и я питах и знаете ли кво стана изсмя ми се и ме отряза след което се сдухах,накрая се ядосах защото не я мислех за такава и я на напсувах.После ми олекна много.

BringBackDaBeat
03-18-2008, 19:41
В моя клас има 1 момиче което страшно много харесвам тя е мн. забавна,интелигентна,краси ва и т.н.Обаче сме мн. различни,аз съм доста затворен необичам да излизам да ходя по дискотеки предпочитам да си седя в къщи и т.н.А тя е съвсем различна винаги е в движение на купони с приятели и така.Но в даскалото постоянно се закачаме ако не я заговоря тя ме заговоря и мисля,че ме харесва,но ме е срам да я поканя на кафе и въобще за нещо повече от 1 закачки. ](*,) ](*,) ](*,) :cry: :cry: :cry: :-k

ако найстина те харесва ще го поеме в анала за теб :)

BlueFace
03-18-2008, 19:42
Eми най-накрая се престраших и я питах и знаете ли кво стана изсмя ми се и ме отряза след което се сдухах,накрая се ядосах защото не я мислех за такава и я на напсувах.После ми олекна много.
Ебахти момичетата дето има е .... малеее :shock: :shock:

WTH
03-18-2008, 19:48
Е поне си я напсувал. :D :D :D

evelinka1122
03-18-2008, 20:28
Ееее да наистина и аз започвам да се питам как може да си толкова задръстен?!?!?! Ето това е то българския селянин... да харесва той едно момиче, да пише по форуми как да я свали и какво ?!? накрая да я напсува... е браво бе мен... честито влизаш в класациите на най-голям задръстеняк....! ВЕЗМУТЕНА СЪМ!!! Толкова си я и харесвал... знам че си бил наранен от отговора й, но тва ли е начина?!?! :-x :-x :-x

MC_Kubbe
03-18-2008, 21:11
В моя клас има 1 момиче което страшно много харесвам тя е мн. забавна,интелигентна,краси ва и т.н.Обаче сме мн. различни,аз съм доста затворен необичам да излизам да ходя по дискотеки предпочитам да си седя в къщи и т.н.А тя е съвсем различна винаги е в движение на купони с приятели и така.Но в даскалото постоянно се закачаме ако не я заговоря тя ме заговоря и мисля,че ме харесва,но ме е срам да я поканя на кафе и въобще за нещо повече от 1 закачки. ](*,) ](*,) ](*,) :cry: :cry: :cry: :-k

ако найстина те харесва ще го поеме в анала за теб :)

Не баце - ти ме уби. направо ме разкопа :lol:
иначе, такъв късмет на всички


Иначе по темата - защо псуваш, счупи някой чин, поне ще добие респект от теб 8-)
Та я твоята история е толкова шаблонна и толкова вечна, че се чудя, какво питаш тук ...
Моят съвет - порасни емоционално :?

PoisoNGirL
03-18-2008, 21:54
moje tova da i e bila zashtitnata reakciq
moje da te e priela veche samo kato priqtel i da ne moje da si predstavi da izleze s teb
ti pyk si velik kato si q napsuval...kazvash,che predimno si mylchish i ne mojesh da q zagovorish ama inache mojesh da q napsuvash...mn int sluchai si eiii.
Karai napred.Veche e izgubena kauza.Nameri si druga i se nauchi da izlizash ot vas..nikoe momiche nqma da ti doide na vratata da te kani da izlezete!

Ivalinka
03-20-2008, 14:51
pokani q !!!!!! ot opit ti go kazvam..dori i da ne te haresva 6te e po-dobre :wink:

marche
03-20-2008, 19:03
Stegni se i riskuvai za6toto ako iska6 ne6to pove4e ima samo edna vuzmojnost-preodolei straha si i q pokani ili kvoto tam misli6 da pravi6 :D :) kusmet :)

DevilWish
03-20-2008, 19:11
Ми мъж си... действай. не се дръж като путьо щот ми писна от такива.Дръж се мъжки путкo 8-) Давай баце ние сме с тебе
I az taka mislq ;) smisyl kvo drugo da ti pojelaq osven uspeh ;)

h4ck
03-20-2008, 19:30
Нека позная поредният 13-14 годишен хлапак комплексиран от игри като Counter-Strike и т.н. решил че дома на компа е най-добре. Има и други места освен това да си вкъщи и да зубриш (защото татко пак ще се кара и ще ме накаже заради слабия успех в училище) и да се кефиш на новите скинове на кънтара които ти прати едно фр. Определено момичетата не си падат по тоя типаж момчета трябва да се промениш поне малко за да имаш някав шанс според мен. Пък и нищо лошо няма в това да я поканиш на кафе момичетата не хапят даже напротив правят доста по приятни неща. Ако ли пък не седи и цикли пред саита на Aha.bg и се кефи на порденото раголено коремче на някоя мацка която е по голяма от теб с поне 4-5 години.... боже в какъф свят живеем по принци момичетата са претиснителната половинка.....

Escarina
03-20-2008, 20:01
А недей да питаш пи1, всичко е възможно... Май са ти чужди нормалните отношения с хората около теб, а? :D