PDA

View Full Version : Относно наркотиците (нз какво става помощ)



{LiL MoMa}
03-12-2008, 21:31
Здравейте. В петък ходих на един купон. Та по някое време, пия си аз от чашата и ми стана много странно, някакви супер ненормални цветове и форми. След няколко часа мина. Приятелите ми предполагат, че най-вероятно някой ми е пуснал нещо в чашата, често се случвало, ОБАЧЕ... От тогава мина почти една седмица и от време на време (поне веднъж на ден) тея ярки цветове, които виждах, се възвръщат, почва да ми се вие свят и падам на земята... :o Как да разбера какво точно са ми пуснали и как да премахна тая ефекти, без нашите да разберат?
На 16 съм, ако това има значение.
П.С. Сори за невежеството :oops: Ама не съм се интересувала много за такива неща.

batkodoki
03-12-2008, 21:58
Здравейте. В петък ходих на един купон. Та по някое време, пия си аз от чашата и ми стана много странно, някакви супер ненормални цветове и форми. След няколко часа мина. Приятелите ми предполагат, че най-вероятно някой ми е пуснал нещо в чашата, често се случвало, ОБАЧЕ... От тогава мина почти една седмица и от време на време (поне веднъж на ден) тея ярки цветове, които виждах, се възвръщат, почва да ми се вие свят и падам на земята... :o Как да разбера какво точно са ми пуснали и как да премахна тая ефекти, без нашите да разберат?
На 16 съм, ако това има значение.
П.С. Сори за невежеството :oops: Ама не съм се интересувала много за такива неща.

възраста винаги ИМА значение :)

по това, което описваш най-вероятно си била интоксикирана с деривати на LSD(малко вероятно) или с производни от амфетаминовата група (най-вероятно) или с концентрат на канабиноли (в нас е рядкост).

и трите дават т.н "ехо-ефект" = това, което описваш. непредсказуемо е, случва се навсякъде и всякога и зависи само от специфични биохимични нива на мозъчни невромедиатори.

ще избледнеее и отмине с времето.
като начало - има във вс аптека хапове "мента+глог+валериан" (но хапове, не "какпи" и не "на д-р тошков"!). по 1 вечер.

korabokroshenec
03-12-2008, 21:59
kolko vreme te e durjalo ??? samo cvetovete li ti bqha qrki ne6o dr da ti se e struvalo neobi4aino? spored men e ili bonbon nekuf ili LSD ma 2roto e po4ti nevuzmojno..

Nik4o_Spain
03-13-2008, 00:04
Opredeleno ne e bil nikakav halicugen ne e i bilo drugo za6toto efektite ne sa takiva s dni i kakvi li ne gluposti i ... ostava samo 4e si voobrazqva6 ili prosto si nqmala kakvo da pravi6 i si pisala tezi gluposti :)

{LiL MoMa}
03-13-2008, 16:47
и трите дават т.н "ехо-ефект" = това, което описваш. непредсказуемо е, случва се навсякъде и всякога и зависи само от специфични биохимични нива на мозъчни невромедиатори.

ще избледнеее и отмине с времето.
като начало - има във вс аптека хапове "мента+глог+валериан" (но хапове, не "какпи" и не "на д-р тошков"!). по 1 вечер.
Колко време?
Това ще помогне ли? Поне да не падам по пода. Не че се случва често и за сега е ставало само като съм сама, но примерно ако отида на училище и стане нещо такова :shock:


kolko vreme te e durjalo ??? samo cvetovete li ti bqha qrki ne6o dr da ti se e struvalo neobi4aino? spored men e ili bonbon nekuf ili LSD ma 2roto e po4ti nevuzmojno..
Ми нз точно... Някъде 3 часа. А иначе друго необичайно май не... Освен, че се чувствах като парцал след това и ми се приспа.


Opredeleno ne e bil nikakav halicugen ne e i bilo drugo za6toto efektite ne sa takiva s dni i kakvi li ne gluposti i ... ostava samo 4e si voobrazqva6 ili prosto si nqmala kakvo da pravi6 i si pisala tezi gluposti :)
Не си вЪобразявам, нито пиша глупости :)

korabokroshenec
03-13-2008, 21:06
bombonec 6te da e bilo... 6ti mine be nemoje tolkoz vreme da ti staa tka...

Sarabi
03-14-2008, 13:33
Абе кой би си похабил бонбона (или какъвто и да е друг наркотик) да го сипва по чашите на някакви си непознати. Всеки, който друса е зле с парите и едва ли ще жертва мин 10 - 12 кинта за напълно безсмислена куза - да надрусаш друг...
Пффф... а и щом чак падаш по земята... я кажи на майка си да те заведе на лекар, че може да имаш някакъв по - сериозен проблем със здравето (щом имаш и проблем със зрението... )... чак пък такива афтъри не са ми се случвали, не съм и чувала да има.