PDA

View Full Version : Помогнете! Имам един проблем с едно момиче!



Martinch0
03-13-2008, 06:52
Ето какво: Тя е от класа ми. Много я харесвам, но незнам какво да правя... Красива е, умна е и не е много стеснителна! Да и кажа по скайпа че я харесвам ми се струва доста детинско, но стои като последен вариант! Как ще е най-добре да и го съобщя и какво да и кажа... А и имам съмнения, че си има приятел. Има ли някакви знаци по които мога да разбера? А аз така леко се срамувам като отида при нея! :oops: А иначе почти не ми пука от нищо! Подготвил съм се и да ме отреже, но все пак трябва да опитам! Ще стане доста неодобно ако ме отреже, щото сме в един клас, но ще се справя! Много съм неопитен в тая област, но моля някои от по-напредналите да ми помогнат. :oops:

Darling88
03-13-2008, 07:07
:grin: Ей я горе главата ! :grin:

Ех кога бях и аз така влюбена ,загубена :-D Бележки в час ,това онова :) ... Малко се отклоних!

До колкото разбирам не сте много близки,ако и го кажеш направо има вероятност да я стреснеш .За това моя съвет е да излезете с компания от класа ,в някои свободен час ,уж кафенце тва онова и като се съберете заговори я ... Така ще изглежда съвсем естествено без излишно напрежение и хем ще се опознаете малко!

След известно време я покани някъде , но трябва да изглежда че излизате приятелски ,пази границата обаче да не минете съвсем приятелски.След 3тата среща вече можеш да я "настъпиш" малко :D и да минете към фаза "цунка" за лека нощ ! :grin:

Не е нужно да и го признаваш,просто я сваляй ,флиртувай с нея ... Хайде сега е времето да си развинтиш фантазията малко! 8)

fr3e_s7yle
03-13-2008, 07:09
Пич.. много бързаш е .. първо станете приятели както се казва пък после вече мисли по занапред .. :?

hooliganka89
03-13-2008, 08:12
Damm,saglasna sam s dvete mneniq predi moeto.

"Bavno,no slavno" :D

SoVieT
03-13-2008, 08:53
Това па да си станеш приятел с готино момиче е една от най-големите грешки. Просто си я заговори да усети как се приявличате малко, иначе наистина ще се сстресне ;)

GameMaster
03-13-2008, 12:50
Byrzai bavno :) ...Kakto se kaza po-gore pyrvo stanete priqteli posle veche drugo...Ili ne znam ti preceni nai-dobre.Hayde uspeh

ad_infinitum
03-13-2008, 12:56
Абе отиваш при нея и и казваш в очите, мадам, намирам ви са много очарователна и интелигентна личност, каня ви на театър в сряда вечерта, билетите и пуканките са от мен :lol: :lol: :lol:

hooliganka89
03-13-2008, 13:29
Абе отиваш при нея и и казваш в очите, мадам, намирам ви са много очарователна и интелигентна личност, каня ви на театър в сряда вечерта, билетите и пуканките са от мен :lol: :lol: :lol:

Bre,che i na Vie da i govori :-D

ice_f90
03-13-2008, 13:41
zdr parvo moga da ti kaja 4e znam kakvo e , za6toto az sam bila na mqstoto na tova momi4e neka da razkaja s nqloko dumi "v edin klas sme s tova mom4e ne sme mn blizki ili pone ne bqhme no az podozirah 4e toi ima 4uvstva kam men vse pak edin dvapati izleznahme na kafe s edna dosta golqma kompaniq i edna ve4er toi mi prizna za 4uvstvata si po mns pri koeto az kazah 4e znam i toi se u4udi no makar 4e go otblasnah toi si mi ostana priqtel i sao4enik daje po4nahme pove4e da se razbirame dori po dobre ot predi otbalsnah go za6toto az ne moga da sam s 4ovek kam koito nqmam 4uvstva a i nee moi tip no tova toi go razbera i si ostanah me priqteli no ostanalite ot klasa ne znaqt za6toto taka re6ih me i dvamata " moga da ti kaja 4e trqbva da i priznae6 a dori da da te othvarli da vdigne6 glavata i da prodalji6 vse pak sveta nee svar6il q ami uspeh :):)

spyk22
03-13-2008, 14:02
Чак да ставате приатели преди да и се обесниш в любов не. Както казаха излизайте с компания, обръщай и повече внимание на нея, опознай те се, флиртувайте, после кафенце само двамата, гушкане цункане .... И от там нататък си ти ако не пак питай във форума.

Айде и УСПЕХ :)

Scared_Straight
03-13-2008, 14:09
Опитай се преди това да и показваш че имаш интерес,защото ако и го изтрсеш дирктно ще се обърка. Почни да и обръщаш по-голямо внимание и разговаряй повече с нея.

eclipseee
03-13-2008, 14:17
Мхм обръщай й повече внимание, говорете си, покани я на кафе, когато мислиш, че е подходящо. А за това как да разбереш дали си има гадже просто задавай някфи въпроси там и после "А имаш ли си гадже?" или по скайпа можеш да я питаш. Айде успех :)

evelinka1122
03-13-2008, 14:56
Заговаряй я по-често през междучасията, чатете си по скайп и когато мислиш че е най-удобния момент я покани на кафе :) Можела да има гадже ли ? И какво от това? 8-) :lol:

BlueFace
03-14-2008, 16:55
Заговаряй я по-често през междучасията, чатете си по скайп и когато мислиш че е най-удобния момент я покани на кафе :) Можела да има гадже ли ? И какво от това? 8-) :lol:
Хахахахахаа +1

tan0
03-14-2008, 16:59
Пич.. много бързаш е .. първо станете приятели както се казва пък после вече мисли по занапред .. :?
abe ti lud li si be parvo priqtel s neq posle vrazka az taka se preebah 1 pat ne go pravi shtot stanete li prqteli tq she gleda na teb kato na fr i ako i predloish mn lesno shti kaje ama az si te obicham kato fr....
ne se preebvai prosto q karai kato gazar svalqi si q po malko i tva e

w0sh
03-14-2008, 18:29
Ако има халка значи е заета.

TheNewReligion
03-14-2008, 18:35
Ei , chshshshshsh kude si trugnal , be ? Ti poznavash li q kato chovek za da i kajesh , che q haresvash ? Edva li ... Nai-mnogo da te skusa i taka .Ne i kazvai nishto , zashtoto nai-mnogo da ti se izsmee v licetom i posle da otidesh na daskalo s guzu napred . :? :? :?