PDA

View Full Version : Тя не иска да я лижат



dqdomart
03-13-2008, 06:05
Снощи с приятелката ми го правихме за първи път, но преди да започнем, аз реших да й направя френска любов, но още преди да съм започнал и разбра какво ще правя ми дръпна главата и ми каза, че не обича това?! На какво може да се дължи това, нормално ли е?!

Stela90
03-13-2008, 06:08
ami moje da se pritesnqva dali ne miri6e gadno primerno...6toto dosta moi priatelki to4no zaradi tova ne iskat

hooliganka89
03-13-2008, 06:15
Emi i az otnachalo ne davah na nikoi da me lije,no s vremeto se prestrashih.
Mislq,che i na neq i trqbva malko vreme i shte ti dade,spoko :D

MishitoOo
03-13-2008, 06:50
може да и е неловко :-)

gilY
03-13-2008, 06:54
Mi pritesnqva se ot neshto i nadali nqkoi drug osven neq znae kakvo e.No sigurno sled vreme shte go preudolee 8)

_Radostina_
03-13-2008, 07:02
Може пък да не и е приятно наистина.Аз например мразя момчето, с което съм по време на любовната игра да ми пипа гърдите и да ги целува, просто усещането ми е неприятно, а знам, че доста момичета го обожават това

Seducti0n
03-13-2008, 07:43
В секса като цяло няма нормални/ненормални неща.Идеята е и двамата партньори да имат пълна свобода в действията си, но да се съобразяват едни с друг и с предпочитанията си.
Твоята приятелка, едва ли е първото, че и последното момиче, което отказва френска.Причините за това могат да бъдат много-предрасъдъци, неувереност, лоши спомени от миналото свързнаи с този вид секс и т.н. и т.н.За протокала да отбележа, че има и момчета, които са забранили на приятелките си да ги задоволяват орално, защото не искат да ги умърсяват/унижват и т.н.Така, всеки с разбиранията и вкусовете си.
Според мен, би трябвало да уважиш молбата на приятелката си, а пък може би някой ден тя сама да си поиска.Успех. :)

lwsu
03-13-2008, 07:54
ами предразположи я бе мен, кажи е че и е красива, че мирише хубаво, че те възбужда и тн.. ако и след такива слова ти откаже значи си има проблеми - не я мъчи повече

buxbull
03-13-2008, 07:56
лизането е гадна работа, радвай се че не иска

darla
03-13-2008, 08:00
qvno mackata ti e ot po-pritesnitelnite ili puk ot skoro vodi polov jivot.Na men v na4aloto su6to mi be6e nelovko,kogato 4oveka proqvi takiva jelaniq,no posle se otpusnah i vsi4ko mina.Nz kak da ti pomogna,no spored men 6te e tupo da q razpitva6 na taq tema,za6toto tq e delikatna za vsqko momi4e,a o6t epove4e za po-stesnitelnite

amatorium
03-13-2008, 09:58
qvno mackata ti e ot po-pritesnitelnite ili puk ot skoro vodi polov jivot.Na men v na4aloto su6to mi be6e nelovko,kogato 4oveka proqvi takiva jelaniq,no posle se otpusnah i vsi4ko mina.Nz kak da ti pomogna,no spored men 6te e tupo da q razpitva6 na taq tema,za6toto tq e delikatna za vsqko momi4e,a o6t epove4e za po-stesnitelnite

+1 Predrazpoloji q. Nqkoi momicheta v nachaloto ili puk s nov partnior se prietesnqvat. Obiknoveno kazvat, che ne im haresva, a nqkoi dori vqrvat v tova. Sviknesh li gi obache da poluchavat edno dobro predrazpolojenie ot ezika ti kum tumnata strana preminavat te ... 8)

mother
03-13-2008, 10:00
qvno mackata ti e ot po-pritesnitelnite ili puk ot skoro vodi polov jivot.Na men v na4aloto su6to mi be6e nelovko,kogato 4oveka proqvi takiva jelaniq,no posle se otpusnah i vsi4ko mina.Nz kak da ti pomogna,no spored men 6te e tupo da q razpitva6 na taq tema,za6toto tq e delikatna za vsqko momi4e,a o6t epove4e za po-stesnitelnite

+1 Predrazpoloji q. Nqkoi momicheta v nachaloto ili puk s nov partnior se prietesnqvat. Obiknoveno kazvat, che ne im haresva, a nqkoi dori vqrvat v tova. Sviknesh li gi obache da poluchavat edno dobro predrazpolojenie ot ezika ti kum tumnata strana preminavat te ... 8)

Yoda :razz:

amatorium
03-13-2008, 10:40
:razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :-)

gaberot
03-13-2008, 10:59
Nz kak da ti pomogna,no spored men 6te e tupo da q razpitva6 na taq tema,za6toto tq e delikatna za vsqko momi4e,a o6t epove4e za po-stesnitelnite
Глупости! Няма проблем да я пита или поне не би трябвало да има! Все някога трябва да започнат да говорят за секс, дори и за нещо толкова сериозно. Той обаче, трябва да знае как да й зададе въпроса! Иначе изложи ли се, наистина ще е много тъпо.

aanitogb
03-13-2008, 13:12
spored teb svi4ki momi4eta li trqbva da iskat da gi lijat ne na vsi4ki im haresva

mother
03-13-2008, 13:14
spored teb svi4ki momi4eta li trqbva da iskat da gi lijat ne na vsi4ki im haresva

Психологически задръжки ако питаш мен. Никой не би отказал да му доставят удоволствие.

Но това е лично мое мнение.

amatorium
03-13-2008, 13:19
spored teb svi4ki momi4eta li trqbva da iskat da gi lijat ne na vsi4ki im haresva

Психологически задръжки ако питаш мен. Никой не би отказал да му доставят удоволствие.

Но това е лично мое мнение.

Absotlutno. Bil sum s takiva, na koito ne im haresva i ne izpitvat nishto no postepenno ot nqkolko seansa s eziche i prustche zapochvat vse poveche i poveche da se naslajdavat napulno na tova prostichko udovolstvie. :-)

poizon_avy
03-13-2008, 13:39
Щом си достатъчно зрял за секс би трябвало да можеш да говориш с нея за секс- попитай я защо не иска..или по-добре я предразположи и тя няма да се отдръпне(на повечето момичета ни харесва да ни лижат)

Boss
03-13-2008, 13:42
Накарай я следващия път да се изкъпе :D Примерно :D Питай дали нещо е чувала за едни специални сапунчета....ала-бала :)

TopTa
03-13-2008, 13:48
mi ili naisitna ne ii haresva ili togava ne se e 4ustvala komfortno ili ii trqbva vreme za da se otpusne i da ti pozvoli. po pitai q mili4ko i tq 6te ti kaje.

darla
03-13-2008, 15:59
Nz kak da ti pomogna,no spored men 6te e tupo da q razpitva6 na taq tema,za6toto tq e delikatna za vsqko momi4e,a o6t epove4e za po-stesnitelnite
Глупости! Няма проблем да я пита или поне не би трябвало да има! Все някога трябва да започнат да говорят за секс, дори и за нещо толкова сериозно. Той обаче, трябва да знае как да й зададе въпроса! Иначе изложи ли се, наистина ще е много тъпо.
uuuuu.....mi qvno momi4eto vse o6te ne e doraslo da govori svobodno na tazi tema i edinstvenoto koeto 6te kaje e "mi prosto ne mi dostavq udovolstvie!"...kuv e smisala togava

Bousz
03-13-2008, 16:05
Saglasen sam s ostanalite moje da se strahuva da ne miri6e osobenno lqtno vreme edva li tam dolu (na mom4etata i momi4etata) 6te miri6e na rozi i moje se izpla6ilo momi4eto 6te se opravi spox ;)

GabisiTa
03-13-2008, 16:22
Може да не се притеснява, да й е некомфортно, да не се отпуска достатъчно или да е опитвала преди и да не и е харесало. Има много варианти :) Няма нищо лошо да я питаш защо не иска, стига да си зададеш правилно въпроса, че да не направиш някой гаф :P :)

emviii
03-14-2008, 19:56
mmm men me e sram nz shto :] :oops:

bubole4e
03-14-2008, 19:59
Дай малко време на момичето и нещата може да се променят. :) МОже да и е неудобно или да си има причина...Ще разбереш като му дойде времето,а може и да се опиташ да поговорите за това 8)

Rise_Against
03-14-2008, 20:04
emi az naprimer super mn q mrazq taq frenska liubov. nito mi xaresva,nito iskam da mi xaresva,davam na priqtelq mi da miq pravi,za6toto mu xaresva,daje ponqkoga ne mu razre6avam pove4e ot 1 min. az obojvam da pravq,no mrazq na men da mi pravqt :? predi mi se struva6e gnusno i v na4aaloto suvsem ne davax,posle leko se pootpusnax. tq ne ti dava,za6toto q e sram i ne moje da se otpusne,sled vreme nqma da se durpa :)

krem4et0
03-14-2008, 20:06
Nz kak da ti pomogna,no spored men 6te e tupo da q razpitva6 na taq tema,za6toto tq e delikatna za vsqko momi4e,a o6t epove4e za po-stesnitelnite
Глупости! Няма проблем да я пита или поне не би трябвало да има! Все някога трябва да започнат да говорят за секс, дори и за нещо толкова сериозно. Той обаче, трябва да знае как да й зададе въпроса! Иначе изложи ли се, наистина ще е много тъпо.

В 1 ВРЪЗКА разговорите на тема секс трябва да почнат преди да е стартирал съвместният сексуален живот на партньорите. Срам ви е да кажете пенис или вагина, ама не ви е срам да лапате съответните атрибути и да правите анален секс.

ghostwisper
03-15-2008, 09:59
emi chestno kazano predi pyrviq mi put i moq priqtel iskashe da mi pravi frenska ama az ne mu dadah..poradi prostata prichina,che tochno tova ne mi haresva..prosto ne izpitvam dostatychno udovolstvie(i za moe shtastie ne e povdigal vyprosa:))pyk i kakto spomenaha v edna tema rqdko se namirat momcheta,koito mogat da pravqt hubava frenska..kakto pri svirkite ne stava da lapash kato nqkoi zvqr i da si dvijish glavata nadolu nagore,taka i pri jenskata oralna trqbva malko izkustvo(ako moga taka da go nareka ;))

hooliganka89
03-15-2008, 10:18
emi chestno kazano predi pyrviq mi put i moq priqtel iskashe da mi pravi frenska ama az ne mu dadah..poradi prostata prichina,che tochno tova ne mi haresva..prosto ne izpitvam dostatychno udovolstvie(i za moe shtastie ne e povdigal vyprosa:))pyk i kakto spomenaha v edna tema rqdko se namirat momcheta,koito mogat da pravqt hubava frenska..kakto pri svirkite ne stava da lapash kato nqkoi zvqr i da si dvijish glavata nadolu nagore,taka i pri jenskata oralna trqbva malko izkustvo(ako moga taka da go nareka ;))

Taka e naistina,malko muje mogat da pravqt svqsna frenska lubov.
Ako iskash da izpitash naistina golqmo udovolstvie ot frenska lubov,trqbva da probvash s jena :-D Samo edna jena znae tolkova dobre,koe e hubavo tam otdolu i koe ne e :oops:

FantaMen
03-15-2008, 10:39
абе мен може и да е хемафродит от каде да знаеш.може би затова не иска :P

Schnitzer
03-15-2008, 10:42
Тя и моята си мислеше че не иска ама като и го напраих после само да я лижа ме молеше. :-)

ad_infinitum
03-15-2008, 10:44
НЕ ИСКА АМА И СЕ ИСКА, ПРИТЕСТЕНИЕ.... ! :-) :-P :-P :-P :-P :razz: :razz:

ReNiTy_VArna
03-15-2008, 12:22
Цък-Цък(хахаххаха).Момиче да не иска лизане(?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: )...тва е интересно и иска питането за причината...питай я задължително.