PDA

View Full Version : Тъпото око....



krisi_kote
03-13-2008, 06:29
Значи днес сутринта се събидих с голям оток на окото. Ходих на очен лекар и той ми предписа някви капки,една мас и топли компреси. Сложих си капките-гледам има някакъв ефект.Посмали ми се отокът. Сега съм сложила едно памуче с гореща вода и за да го закрепя съм сложила и слънчевите очила.Голям смях :D Та въпроса ми е, ако до утре вечерта не спадне (ще ходя на дискотека и мисля да спечеля момочето, в което съм влюбена, а с този оток няма да стане :x ) как мога да го прикрия поне малкооо. :oops:

•._.•No_NaMe•._.•
03-13-2008, 06:32
Sus slun4evi o4ila, samo ne prekalqvai s grima da ne stane po-zle,no iz4akai moje i da ti mine :neutral:

krisi_kote
03-13-2008, 06:35
Е как ще се появя в дискотеката със слънчеви очила?!? То направо ще е смешно :oops:

SoVieT
03-13-2008, 07:55
Внимавай с очилата да не стане някоя изцепка че ис наркоманка!

pepita87
03-13-2008, 08:20
Ne moje6 li da go otloji6 za drugata sedmica,be?6tom sega tepurva 6te go pe4eli6,po-dobre ne riskuvai v tva polojenie,4e moje da ostane6 razo4arovana...a kolkoto do slun4evite o4ila...tupo e,prez denq da,no ve4er verno v diskotekata...a i kato trugnete da se celuvate v tumnoto s o4ilata li 6te sedi6 :-D Puk moje i da mine do ytre,uspeh :)

Glezanka
03-13-2008, 08:22
Първо си гледай здравето,а после момчетата :) Защо не изчакаш да ти се оправи окото и тогава да изкачаш :)

Abigoria
03-13-2008, 13:09
Внимавай с очилата да не стане някоя изцепка че ис наркоманка!
Че кво, нищо не губи... :D :D :D

pyfpaff
03-13-2008, 14:12
ako e tova koeto si mislq..otoka ti e vytreshen echimik..az imah sushto samoche chakah okolo 2 meseca predi da otida na lekar..i veche beshe kusno za le4enie i trqbvashe leka operativna namesa..po ironiq na sudbata mi izlezna i na drygoto oko i mi predpisaha ochna mas i topli kompresi( s laika ili samo s voda)...i mi spadna za okolo 4 dena ne spadna absolutno no pone za4ervqvaneto se mahna..
osven tova okoto e mn chustvitelno mqsto..i sled kato ima takava infekciq(otok,echimik) ne trqbva da eksperimentirash za ednata diskoteka...vnimavai :)

Liar
03-13-2008, 14:36
До утре няма да спадне,а ако сложиш грим ще стане по-лошо.

Айеми
03-13-2008, 15:15
Е как ще се появя в дискотеката със слънчеви очила?!? То направо ще е смешно :oops:

Хах...Имам една позната дет не си сваля очилата,сутрин-вечер се с тях...

Но все пак ти не прави като нея...Опитай да го замаскираш с малко грим,но не прекалявай,че да не изглеждаш накрая като бита.Ако не пък отложи за някой друг път ако прициниш,че той би ти се присмял или нещо подобно...Но все пак внимавай и с грима,че може да стане и по-лошо

Liar
03-13-2008, 18:30
Не може,ами ЩЕ СТАНЕ по-лошо!!!!Никакъв грим!!!