PDA

View Full Version : Моят проблем...



Pliok0019
03-13-2008, 07:11
От известно /кратко/ време познавам едно момче - най-прекрастния човек, който съм срещала някога в живота ми. Чувствата ни са споделени, усещането да сме заедно е невероятно... Но..родителите ми /по-специално майка ми/ не мисли така. Не ми позволява да се срещам с него, не мога да говоря по телефона с него, да пишем по Скайп... Например снощи той ми се обади и тя веднага се опита да влезе в Скайпа ми... Просто не мога да го разбера...

Наистина тя има причина да не го харесва, но всичко и е пределно неясно.. Опитвала съм се да говоря с нея хиляди пъти. Той също говори с нея по телефона, след което тя ми се обади и каза, че е очарована от него, но след 1-2 часа промени мнението си под чуждо влияние.

Аз няма нито да спра да го обичам, нито да спра да го виждам. Няма да се откажа, каквото и да ми струва това. Единственото нещо, което искам е накрая само аз да понеса последствията. Пиша тук с надеждата за съвет - дано нещата станат по-лесни, дано и аз имам право да бъда щастлива, без някой да се намества в живота ми...


Извинявам се за неяснотите, грешките и дължината на написаното...

hooliganka89
03-13-2008, 07:16
Ami mila ne znam kak da ti pomogna.
Chudno mi e zashto maika ti reagira taka...
Savetat mi e,da prodaljish da si izlizash s nego,tova che maika ti ne go haresva ne e ot znachenie spored men.Sledvashtoto gadje moje pak bashta ti da ne go haresva,ne moje da ogudish na vsichki.


V podpisa ti se vijda,che ste ot skoro zaedno.Maika ti moje da omekne oshte,nadejdata umira posledna.

Uspeh,dano vsichko se opravi.

reni7o0o
03-13-2008, 07:17
ave maika ti ko se mesi ve bahti tva si e tvoi problem s kogo izliza6 i s kogo se sre6tat bahti :-x li4no az mn mrazq na6te da mi se byrkat v ne6tata :x i sym im go kazala
vzemi i kaji na maika si da spe da se prai na udarena tva 4e hodi6 s edno mom4e za neizvestno vreme ne ozna4ava 4e 6te trygnete da se jenite, da si pravite deca i t.n, a i obqsni i 4e nqma da praviti mrysni ne6ta (ako se dose6ta6 za kakvo stava duma :P )

SunSmile
03-13-2008, 07:25
такива родителски намеси в личния живот са много тупа постъпка! :? Да не би майка ти да се жени?! Ако баща ти те подкрепя може да го поговориш с него и той да се опита да промени мнението на майка ти. Иначе седни и си поговори много добре с нея, нека тя да ти изясни що не го харесва и ти защо го харесваш и... дано стигнете до решение в твоя полза. :grin: Успехчетаааа!

FTFOI
03-13-2008, 07:30
Първо - откъде накъде майка ти ще се меси в личния ти живот? Мразя властни родители, които си въобразяват че могат да притежават живота на децата си само защото се грижат за тях примерно. Абсолютно глупаво.
Второ - От друга страна каква е причината майка ти да не го харесва, мисля че беше споменала, че има такава. Доста важно е всъщност, защото може да се опитва да те предпази от нещо. Пък и от подписа ти разбирам че ходите ъм..от 18 дни. Доста кратко време да опознаеш някои. Дано да греша.
Успех и обичай които искаш, живота си е твой. :)

Darling88
03-13-2008, 07:34
Аз имах подобен проблем с майката на гаджето ми.
Говори му какво ли не,била съ бременна от друг,била съм му изневерявала ,простотий и накрая и се обадих лично аз и и казах ето така "На 50 год си а се държиш като 14ет год хлапачка,нали си много зряла що не си гледаш твоя живот или нямаш личен?" Аиде няма да продължавам,че не говорим за мен тука!

Първо покажи на родителите си,че той е много важен за теб и че няма да се откажеш ,ти и го показваш сега,но въпроса е да го правиш до като не го разберат! Поне моя направи така и тая простата не смее вече да се меси!

След това се опитайте взаимно да изгладите отношенията ,било вечеря у дома или разговор просто!

Майка ти просто много те обича и се страхува за теб,може да й говорят простотии по негов адрес!
Изпълни това,което ти казах (не това с телефона :? ) и ще видиш че ще има ефект

Pliok0019
03-13-2008, 07:35
Първо - откъде накъде майка ти ще се меси в личния ти живот? Мразя властни родители, които си въобразяват че могат да притежават живота на децата си само защото се грижат за тях примерно. Абсолютно глупаво.
Второ - От друга страна каква е причината майка ти да не го харесва, мисля че беше споменала, че има такава. Доста важно е всъщност, защото може да се опитва да те предпази от нещо. Пък и от подписа ти разбирам че ходите ъм..от 18 дни. Доста кратко време да опознаеш някои. Дано да греша.
Успех и обичай които искаш, живота си е твой. :)
Тя го мисли за нещо средно м/у наркодилър, сериен изнасилвач и престълник от тези, който ги търсят от НСБОП. Хванаха ме, че съм пушила марихуана и си мисли, че той ми я е дал. Почнаха се едни разследвания... Версията е, че един негов приятел я е дал, нейната - че действат заедно, за да зарибяват момичета с дрога....

В крайна сметка стигнахме до някакъв консенсус - няма да бъдем заедно 1-2месеца. Естествено ще се срещаме тайно и предпазливо. След това - всичко ще бъде явно.

Roiroi
03-13-2008, 09:22
И това е майка така ли ... Смята се че трябва да ти помага в такива моменти , а тя прави точно обратното .
Зависи ... дали притесненията и са основателни - Естествено че ще иска да предпази дъщеря си от наркотици и прочее . Ако приятелят ти те променя към по-лошо , може да се вслушаш малко в думите й .
В противен случай - И обясни най-нагледно ,че си достатъчно зряла за да решаваш сама и да избираш.

w0sh
03-13-2008, 10:03
Найссссс

kPuCkA
03-13-2008, 10:39
Определено го обичаш доста,все пак сте от "цели" 18 дни заедно...пожелавам ви още 2 пъти по толкова...

GameMaster
03-13-2008, 11:46
Skarai se na maika si :-D ....

ad_infinitum
03-13-2008, 11:49
ЩЕ СИ ХОДИШ С НЕГО, А МАЙКА ТИ ДА НЕ ТЕ КАСАЕ, ТОВА СИ Е НЕЙН ПРОБЛЕМ ЧЕ НЕ ГО ХАРЕСВА, ТЕБЕ КАКВО ТЕ ИНТЕРЕСУВА!!! ДАВАЙ НАПРЕД И ДА НЕ ТИ ПУКА, ТОЙ ЩЕ ТЕ РАЗБЕРЕ

thedutchess
03-13-2008, 13:19
И това е майка така ли ... Смята се че трябва да ти помага в такива моменти , а тя прави точно обратното .
Зависи ... дали притесненията и са основателни - Естествено че ще иска да предпази дъщеря си от наркотици и прочее . Ако приятелят ти те променя към по-лошо , може да се вслушаш малко в думите й .
В противен случай - И обясни най-нагледно ,че си достатъчно зряла за да решаваш сама и да избираш.

+1... Лошото е че то няма трудни моменти, а майка й ги създава... Опитай се да я убедиш че наистина държиш на него, дано да те разбере...

evelinka1122
03-13-2008, 14:01
Ех тия родители... понякога вместо да ми помогнат правят нещата по-сложни... Ами виж моя съвет е да не се отказваш от него, бъди по силната от майка ти! Щом се обичате и искате да сте заедно не виждам причина да сте заедно... надявам се майка ти да отстъпи и да разбере че това е момче е подходящо за теб. Успех миличка! :-)

MartiSSima
03-13-2008, 15:00
Леле изтрещяла работа...Съгласна съм че майка ти те обича и се старае да те предпази от нещо...(от твоя приятел) който в случея въобще не е виновен...но не е права и въобще не е наясно със ситуацията.Да не говорим че самата тя се влияе от чужно мнение а е зряла жена...това е лошо...
Ами мила обясни и как седят нещата, понякога се налага доста да си поговорим с тях и да им поговорим за това-онова.Смятам че след като ти е майка би трябвало да е наясно с твоя живот.Напомни и че и тя все пак някога е била тиинейджърка и че е правила грешки.Говорете си като приятелки защото тя трябва да е твоята майчина опора.
Пожелавам ти успех и ни дръж в течение!

Pliok0019
03-13-2008, 18:38
Благодаря на всички за отговорите. Всичко това значи много за мен. :-)