PDA

View Full Version : Въпроси за козметични продукти



LuCiFersAngeL
03-13-2008, 07:21
Предлагам в тази тема да пишат всички, които искат да разберат нещо повече за някой козметичен продукт, който искат да изпробват, но не са сигурни в качествата му. На въпросите могат да отговарят всички ползвали съответния продукт. Надявам се да съм била достатъчно ясна и точна. Смятам, че темата ще бъде много полезна и ще помогне в решенията кой козметичен продукт да закупим! :-)

LuCiFersAngeL
03-13-2008, 07:27
Аз ще съм първа! Искам да попитам някой ползвал ли е измиващия гел за нормална до смесена кожа на Нивеа:
http://www.marvistore.com/images/mek%20penliv%20izmiva%20gel.jpg

или Oxygen power пак на Нивеа:
http://i.data.bg/08/03/13/852767_orig.jpg

kalinkata <3
03-13-2008, 08:55
аз съм ползвала Oxygen Power не е никак лош даже бях много доволна от него :) все пак зависи и от кожата всичко е индивидуално но аз поне бях доволна ;)

Liar
03-13-2008, 14:46
Страхотна тема,браво!
Мен ме интересува спиралата Теlescopic (знам че са два вида кажете и за двата 8-) )и Manhattan hardener gloss for thin nails?

marilyn
03-13-2008, 18:21
ами за телескопик ..аз не я харесвам. прави ти миглите мн мн дълги и за тфа изглеждат гадно и ако не ги извиваш пък е ужасно.

аз искам да питам за някой лосион за тяло който е за мн суха кожа, моля ви се препоръ4айте ми.

Liar
03-13-2008, 18:27
Мерилин,мерси,ще си я взема значи 8-)
А иначе Гарниер имат мляко за много суха кожа,но не съм го ползвала,моята не е такава.

donkihot
03-13-2008, 18:47
за лосиона за тяло...мога да ти препоръ4ам на нивея има то4но такъв,или пък има един на джонсън с бадемово масло много добре ухае и е страхотен,както и душ гела,ако ги комбинираш става супер...


ползвах оксиджен пауър на нивея гела и дневният крем..в на4алото ми помагаше но след 1 месец използване спря...и сега си взех на гарниер 3 в едно..мн добър....

marilyn
03-13-2008, 19:00
мс на си4ки. ще пробвам. :) :) :)

Undying
03-13-2008, 19:26
аз искам да питам за някой лосион за тяло който е за мн суха кожа, моля ви се препоръ4айте ми.
Щом кожата ти е много суха е най-добре да ползваш и олио за тяло,то омазнява.На Джонсънс бейби е много добро.

LannyBarbie
03-14-2008, 10:47
за да не отварям нова тема направо тук ще питам:) тази серия Pure Zone на L`oreal http://www.lorealparis.ca/en/skincare/products/purezone/index.asp 3те продукта как точно се използват и ако някой ползва доволен ли е:)

Nadelina
03-14-2008, 12:42
Az sym polzvala... taka de... oshte polzvam izmivashtia gel na Nivea i sym mnogo dovolna ot nego... a zaedno s nego polzvam i tonika za lice i kremcheto ot sashtata seria... i gi haresvam mnogo... A Pure Zone на L`oreal ne sym polzvala... syjlqvam...

chipi_kaoo
03-14-2008, 14:23
Това (http://www.google.bg/aclk?sa=L&ai=B_sU5w5jaR-vSFZ_mQpHF9dAP3NvNKszW-rUEgtX0wQHQ6AwQARgBIMmokg8oAjABOAFQyYqi_Pv_____AWD lsNqAjALIAQGpAmQtk6NjwKo-2QP55JFrMuhVLuADCA&num=1&sig=AGiWqtzhJc-Tw_gQe-NcqLSvdlrQro9ryA&q=http://www.arinar.com) е за лигистика и дистрибуция. има и много инфо.

BlueCat
03-14-2008, 16:35
Ами тези лосиони на Dove за изкуствен тен на кожата действат ли? И естествено ли се получава?

Liar
03-14-2008, 17:04
Ето какво мога да кажа за автобронзантите по принцип-цапат дрехите и ако не ги разнесеш правилно можеш да станеш не петна.Защо по-добре не отидеш на солариум?

Nadelina
03-14-2008, 17:05
Ами тези лосиони на Dove за изкуствен тен на кожата действат ли? И естествено ли се получава?
Az sym gi polzvala i mi haresvat. Tena stava estestven ako go razmajesh dobre...trqbva dosta da si poigraesh sys vtrivaneto v kojata za da popie dobre i ravnomerno inache e neestestveno i ponqkoga se poluchavat petna (sestra mi imashe kato ryjda mejdu prystite ot tova). No inache sa mnogo hubavi.

marilyn
03-14-2008, 17:25
Ами тези лосиони на Dove за изкуствен тен на кожата действат ли? И естествено ли се получава? edna fr stana na petna ot tova.

LannyBarbie
03-15-2008, 19:29
за да не отварям нова тема направо тук ще питам:) тази серия Pure Zone на L`oreal http://www.lorealparis.ca/en/skincare/products/purezone/index.asp 3те продукта как точно се използват и ако някой ползва доволен ли е:)
никой ли не е ползвал?? :?

zvezdichkaaa
03-16-2008, 07:47
А след колко време се маха ефекта от изкуствените бронзанти,пробвах малко върху ръката си и сега стой смешно.

Nadelina
03-16-2008, 09:55
Ne si go razmazala dobre za tova stoi smeshno. Trqbva da si poigraesh dosta za da stane estestveno. Az predi 2 godini nqkyde mai si igrah s takiva i efekta mi haresvashe ama posle ne mi se zanimavashe che mnogo vreme otnema. A ako se majesh redovno shte si stoi.

zvezdichkaaa
03-20-2008, 15:53
А я кажете някой хубав продукт за лице,имам малко пъпки и ползвам Гарниер 3 в 1,но не е излишно да използвам още нещичко.

marilyn
03-20-2008, 16:28
Аз бях помолила да ми препоръ4ате лосион за тяло, мс на си4ки, някой беше казал да си взема гарниер, видях го в билла...може да си го взема...зн.... ама някой др беше казал 4е е по добре да си купя джонсън'с бейби ойл.. та въпроса ми е тфа олио не е ли само за бебета??? и въобще олио?! плс кажете щото нз кфо да праа...мн ми е суха кожата (сега ползвам na avon natural losion yogurt s 4erna 4ere6a) :)

Liar
03-20-2008, 16:39
Аз бях помолила да ми препоръ4ате лосион за тяло, мс на си4ки, някой беше казал да си взема гарниер, видях го в билла...може да си го взема...зн.... ама някой др беше казал 4е е по добре да си купя джонсън'с бейби ойл.. та въпроса ми е тфа олио не е ли само за бебета??? и въобще олио?! плс кажете щото нз кфо да праа...мн ми е суха кожата (сега ползвам na avon natural losion yogurt s 4erna 4ere6a) :)
Не е само за бебета.Да не те притеснява названието олио-то е такова защото консистенцията на продукта не е като на крем ами е течна и наподобява олио но не и на състав =p
За пъпки-хубав е крема Акне Аут.Не се нанася върху непроблемни участъци защото ги изсушава.За около 2 часа една пъпка значително намалява.

marilyn
03-20-2008, 17:13
Аз бях помолила да ми препоръ4ате лосион за тяло, мс на си4ки, някой беше казал да си взема гарниер, видях го в билла...може да си го взема...зн.... ама някой др беше казал 4е е по добре да си купя джонсън'с бейби ойл.. та въпроса ми е тфа олио не е ли само за бебета??? и въобще олио?! плс кажете щото нз кфо да праа...мн ми е суха кожата (сега ползвам na avon natural losion yogurt s 4erna 4ere6a) :)
Не е само за бебета.Да не те притеснява названието олио-то е такова защото консистенцията на продукта не е като на крем ами е течна и наподобява олио но не и на състав =p
За пъпки-хубав е крема Акне Аут.Не се нанася върху непроблемни участъци защото ги изсушава.За около 2 часа една пъпка значително намалява. блг ти лайър, а за тфа Акне Аут ...ползвах го преди време и изобщо не ми помогна(защото имам пъпки по лицето) но наистина блг ти. :) :) :)

CataclysmicAbyss
03-21-2008, 07:06
Някой ползвал ли е :
:mrgreen:
http://www.ok.co.uk/dynamic/8/451x567/354_2.jpg

Liar
03-21-2008, 07:22
Аз бях помолила да ми препоръ4ате лосион за тяло, мс на си4ки, някой беше казал да си взема гарниер, видях го в билла...може да си го взема...зн.... ама някой др беше казал 4е е по добре да си купя джонсън'с бейби ойл.. та въпроса ми е тфа олио не е ли само за бебета??? и въобще олио?! плс кажете щото нз кфо да праа...мн ми е суха кожата (сега ползвам na avon natural losion yogurt s 4erna 4ere6a) :)
Не е само за бебета.Да не те притеснява названието олио-то е такова защото консистенцията на продукта не е като на крем ами е течна и наподобява олио но не и на състав =p
За пъпки-хубав е крема Акне Аут.Не се нанася върху непроблемни участъци защото ги изсушава.За около 2 часа една пъпка значително намалява. блг ти лайър, а за тфа Акне Аут ...ползвах го преди време и изобщо не ми помогна(защото имам пъпки по лицето) но наистина блг ти. :) :) :)
Нп =)
Иначе на мен от време на време ми се появяват малки пъпчици и Акне Аут много ми помага.Но явно за да действа проблема трябва да е малък не сериозен...

Presley
03-21-2008, 10:48
или Oxygen power пак на Нивеа:
http://i.data.bg/08/03/13/852767_orig.jpg
Много некачествен продукт.Не се подвеждайте по рекламата.

Presley
03-21-2008, 10:55
за да не отварям нова тема направо тук ще питам:) тази серия Pure Zone на L`oreal http://www.lorealparis.ca/en/skincare/products/purezone/index.asp 3те продукта как точно се използват и ако някой ползва доволен ли е:)
В началото бях много доволна от серията.Но след време се раэочаровах,даже ми направиха кожата суха и ужасна.Наистина много иэсушават.Не е кой энае какво.А ако кожата ви е по-чувствителна эабравете эа крема от серията-ще ви съсипе кожата...само двата гела эа иэмиване в дълбочина са горе-долу добри,но до време.Ако трябва да кажа дали го препоръчвам-НЕ.

LuCiFersAngeL
03-21-2008, 19:58
Такаа... сега и аз да споделя за моя прословут измиващ гел (дано да съм полезна на някой, който се интересува от продукта):
Много се двоумих, но понеже се оказа, че в Кауфланд има само този: http://www.marvistore.com/images/mek%20penliv%20izmiva%20gel.jpg си взех него. Останах изненадана от него, не очаквах да е толкова добър. Измива много нежно и мирише приятно и най-важното не изсушава кожата :) Не ми хареса единствено, че не прави пяна, но не е болка за умиране - нали почиства добре... с пяна, без пяна не е от голямо значение за мен. Бих повторила покупката след време.

За крема против пъпки Акне аут подкрепям с две ръце. Неведнъж съм го препоръчвала в други теми.

Много се чудих за тази Nivea My Shilouette! но не се реших да си го взема. Казаха ми, че на Eveline стягащите продукти са много добри и мисля да си взема нещо на тази марка - за сега съм се насочила към стягащия гел за коремче. А и цените също са достъпни.

LuCiFersAngeL
03-22-2008, 05:58
А някой да знае дали този крем на ЕЛЕА за нормална към смесена кожа е добър:
http://www.solvexcp.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/4011.png
Ако знаете и други добри кремчета за нормална кожа, дайте насам! :) :-)

e_21.11
03-22-2008, 06:16
^Една приятелка използва Garnier total fresh за нормална към смесена кожа и е много доволна,но не знам дали е това,което ти търсиш.

LuCiFersAngeL
03-22-2008, 20:00
^Една приятелка използва Garnier total fresh за нормална към смесена кожа и е много доволна,но не знам дали е това,което ти търсиш.
Да, търся нещо подобно, но точно на Гарниер не бих си взела отново. Имах хидратиращия флуид от същата серия, за която говориш. Ето този http://www.hankashop.cz/images/306x07.jpg Първоначално бях много доволна! Попиваще бързо, миришеше чудесно и като че ли и добре ми действаше, но после от него ми се появиха от онези големите подкожни пъпки, които не са зачервени, възпалени или изагноясали, а са подути и изключително болезнение. Болеше ме носа дори когато говоря. Беше някакъв ужас. Не бях срещала такова нещо до тогава затова вече съм доста предубедена към тази марка.
Благодаря за предложението все пак!

Undying
03-27-2008, 08:53
Да ви попитам,има един лосион на Dove срещу целулит,не съм сигурна обаче дали е от серията Intensive (или нещо такова беше).Някой случайно да знае за него и да има представа на каква цена е горе-долу? :-o

LuCiFersAngeL
03-27-2008, 19:18
Undying не съм сигурна точно за кой продукт говориш, но аз преди имах този:
http://www.beautyheaven.com.au/product_images/14447/tn_1-4.jpg
Да ти кажа не забелязах някакъв особен ефект, освен че миришеше невероятно и правеше кожата мека. Но нали основната му цел ужким е стягане... Само заради аромата не бих си го купила пак.

Nadelina
03-27-2008, 19:49
Undying не съм сигурна точно за кой продукт говориш, но аз преди имах този:
http://www.beautyheaven.com.au/product_images/14447/tn_1-4.jpg
Да ти кажа не забелязах някакъв особен ефект, освен че миришеше невероятно и правеше кожата мека. Но нали основната му цел ужким е стягане... Само заради аромата не бих си го купила пак.
Stranno zashtoto maika mi e mnogo dovolna ot nego.

Undying
03-28-2008, 15:37
А тогава препоръчайте някакъв ефикасен антицелулитен гел/крем,и цени ако може да споменете ще съм ви много благодарна. :)

foreverr
03-28-2008, 16:01
ами имам въпрос за интимен гел-какъв ще ми препоръчате(досега съм използвала само карсная линия) ама сега той свърши и ще си взимам нов-днес като бях за лекарства в нашата аптека и ги разгледах-имаше на красная линия, на билка, на AGIVA, и не FINESSE(НЕ СЪМ СИГУРНА ДАЛИ ТАКА СЕ ПИШЕШЕ)та някой от вас доволен ли е от някои от изброените?

Liar
03-28-2008, 19:43
Вземи си Лактацид.В него има млечна к-на(или бактерия не помня кво беше 8-) ) за разлика от Красная линия.Стува 6-7 лева и е най-доброто което можеш да намериш за тази цена.Изобщо-наистина е добър.

LuCiFersAngeL
03-28-2008, 19:59
Вземи си Лактацид.В него има млечна к-на(или бактерия не помня кво беше 8-) ) за разлика от Красная линия.Стува 6-7 лева и е най-доброто което можеш да намериш за тази цена.Изобщо-наистина е добър.
Киселина е, киселина е.... :wink: И мирише много нежно и приятно, жалко че имам непоносимост към интимни гелове... :(

Undying
03-29-2008, 14:23
Вземи си Лактацид.В него има млечна к-на(или бактерия не помня кво беше 8-) ) за разлика от Красная линия.Стува 6-7 лева и е най-доброто което можеш да намериш за тази цена.Изобщо-наистина е добър.
+1 Лактацит за мен е най-добрия интимен гел.В аптеките се продава (поне аз от там съм го купила).

RaI4etO
04-06-2008, 08:35
измиващия гел на нивея е супер почиства кожата отлично и после цял ден я исещаш свежа и хидратирана
направо се родих отново с него

LuCiFersAngeL
04-06-2008, 10:56
Аз да отпражя още едно запитване. Добра ли е маската на Garnier Fructis за суха коса (repair & shine май че беше). Моята косица е доста изтормозена и за момента съм доволна от "Миосотис", но искам да знам и тази дали е подходяща за екстремно сухи коси, защото ароматът й направо ме очарова. И още едно въпросче - консистенцията каква е, защото аз искам по-гъстичка?
А ако някой е ползвал и двете маски ще съм му много много благодарна да направи сравнение :-)

LuCiFersAngeL
04-07-2008, 17:02
А и още нещо. Някой случайно да знае колко струва ФДТ на Yves Rocher - Extreme velvet и от къде мога да си го взема ( в Русе ако може, ако не - София)
10х! :-)

foreverr
04-07-2008, 20:01
Вземи си Лактацид.В него има млечна к-на(или бактерия не помня кво беше 8-) ) за разлика от Красная линия.Стува 6-7 лева и е най-доброто което можеш да намериш за тази цена.Изобщо-наистина е добър.Доста учудващо е, но мама един път си беше взела лактацид и аз тайничко и го пробвах и ми се получи сърбеж и и казах и тя ми каза, че и на нея и се е появил сърбеж :-o :shock: Така, че с удоволствие го изхвърлихме!Мама купи 2 интимни гела на GENERA BEAUTY - не мен ми зе с лайка, а на нея с нещо друго :) Използвам го вече от 1-2 седмици и направо е супер-по добър е от красная линия и се чувствам по свежа :)

Liar
04-08-2008, 11:09
Аз нямам такива проблеми,а и по форумите той е най-хваления,за това го препоръчах :-o
Луцифер's eйнджъл,щом ти е суха косата,защо не пробваш някое от маслата на Икаров?За сухи коси са много добри,даже и ще ти намалят обема,защото са мазни.Ако решиш да ги ползваш и имаш някакви въпроси-питай =)
Продукти на Ив Роше има и в Пловдив иначе...

AliceSw
04-08-2008, 11:29
Рипеър енд шайн е гаден, първите 1-2 седмици що-годе добре, косата ми обаче е дълга и заради това суха и ужастно обемна...стана още по-обемна и суха...цялата серия не я харесвам

LuCiFersAngeL
04-11-2008, 19:25
Благодаря за отговорите скъпи дами! Относно икаров съм изключително доволна от стимуланта за коса :)

Сега още един въпрос (леле непрестанно бълвам някакви такива 8-) )
Една фр. ми каза, че шампоана на Шаума с кивито бил много готин. На аромат наистина са го докарали, но не съм сигурна дали е подходящ за боядисаната ми косица. Притесняваме дали няма да ми отмие цвета, който и без това трябва да повтарям отново, защото преди да се боядисам са къноса. Някой с боядисана коса ползвалли го е?

Liar
04-11-2008, 21:46
Първо си се къносала а сега искаш да се боядисаш така ли???Щот изобщо не е хубаво да се прави така...
Иначе тази Шаума съм я пробвала но косата ми не е боядисана.Защо не си вземеш за боядисната коса?Аромата и без това няма да седи толкова колкото ти се иска.

LuCiFersAngeL
04-11-2008, 22:06
Liar за аромата не съм се и надявала да се запази... то с всички маски, балсами, кристали, които клепам след това от аромата шампоана не остава и спомен. Просто би ми правило кеф да ми мирише на киви докато се къпа (тъпа причина, но уви) 8-) Иначе съм по принцип си вземам шампоани за боядисана коса, но както споменах вече искам малко разнообразие с аромат на киви.
А за боядисването да уточня... къносах се преди доста време, в последствие реших да се боядисам и вече година и половина си карам на боята. притеснява ме само, данеби ако ползвам шампоан който не е за боядисана коса няма да ми се отмие по-бързо боята от къносаната част на косата, защото къната по принцип трудно задържа боя.

mimsssssss
04-12-2008, 05:46
ами аз ползвам на shauma за поядисана коса едно червено шишенце :D и съм доволна

Iria
04-13-2008, 10:08
Аз имам въпроси за няколко продукта на Ейвън. Така, някой ползвал ли е стягащия лосион за тяло( в брошурата го има) и доволни ли сте от него? Ползвали ли сте ексфолианта на Clear Skin, доволни ли сте?

SlAdKa_ShMaTkA_69
04-13-2008, 17:56
na4i az poprincip ot seriata Clear Skin sam mn dovolna ... no zavisi moqta koja ne e 4ak tolkova problemna ....

a LuCiFer`s AngeL poprincip 6ampoanite za boqdisana kosa sa sazdadeni za da zapazvat cveta, a ne da go otmivat. az li4no ne sam se boqdisvala do sega no pak za smetka na tova maika mi si e promenqla cveta mn pati ... parvo be6e 4ervena, posle na ki4yri,posle cqlata rysa sega si e s neiniq cvqt no kakto i da e. kogato be6e rysa re6i da napravi 1 eksperiment i vmesto 6ampoan za boqdisana da si zeme s aromat na plodove i da ti kaja cveta i ne se otimi oba4e to zavisi ot boqta,ot tfa koga si se boqdisala za posledno,ponqkoga ot samiq 6ampoan taka 4e ako ti se ekspiremintira ... probvai go :)

gerincety_pz1
04-22-2008, 16:41
искам да ви питам за новия фон дио тен на Max Factor-Miracle touch liqued illusion доволни ли сте :)

LuCiFersAngeL
04-24-2008, 15:36
А някой пробвал ли е ФДТ на Eveline - Finish show? Хубав ли е?
http://image.ceneo.pl/data/products/436073/product.jpg

o0ps
06-20-2008, 21:07
Ползвали ли сте този лосион на Ейвън? И ако да доволни ли останахте? Добре ли хидратира? :-)
http://prikachi.com/files/205923L.jpg

Sigrina
06-20-2008, 21:18
Здравейте! :)
Искам да попитам дали някоя от вас е използвала лосиона на Dove за изкувствен тен, доволна ли е, станала ли е на петна, колко време е стоял тена... Общи впечатления? И ако някой знае някой добър автобронзант, без петна да каже :)
п.с. НЕ МИ ПРЕПОРЪЧВАЙТЕ Avon!

o0ps
06-20-2008, 21:23
Здравейте! :)
Искам да попитам дали някоя от вас е използвала лосиона на Dove за изкувствен тен, доволна ли е, станала ли е на петна, колко време е стоял тена... Общи впечатления? И ако някой знае някой добър автобронзант, без петна да каже :)
п.с. НЕ МИ ПРЕПОРЪЧВАЙТЕ Avon!
Аз лично съм за Garnier Sun-Kissed Skin. Тена е много естествен, не става на петна и хидратира добре... :-)

Sigrina
06-20-2008, 21:53
Звучи обещаващо.
Колко пари? и колко време ти стои тена?

splendour
06-20-2008, 22:12
Ползвали ли сте този лосион на Ейвън? И ако да доволни ли останахте? Добре ли хидратира? :-)
http://prikachi.com/files/205923L.jpg na aromat e spr a za efekt...mi ko da ti kaja losion kat losion meki4ko sedi kat namaje6 ama posle ne.spr e za sled kat se obr1sne6 da omekoti osobenno na krakata

splendour
06-20-2008, 22:14
s kakvo da si izsvetlq kosmite po r1cete i gore na teme li kak be6e {gore g1rba k1m vrata i vob6te det ima nqkakvi.kislorodna voda li ,perxidrol li?ideq nqmam a lqtoto dodi

indecent
06-21-2008, 09:43
hubavo li miri6e losiona za tqlo na avon s kypina i vaniliq ?

TheNewReligion
06-21-2008, 23:23
Абе , хора някой да е имал парфюма na Fabio Verso - Ocean Fun ? Може ли някой да ми каже от къде мога да ти го купя и ориентировъчна цена ?Благодаря предварително ! :)

o0ps
06-21-2008, 23:32
Една приятелка го имаше и направо се задушавах като се напръска! УЖАСНО сладък е. Но щом си решила да си го купиш значи ти харесва. Не съм от София, но тук го има почти на всякъде. Ако не знаеш как изглежда опаковката му мога да ти дам снимка, защото на бутилката нищо не пише. Не е повече от 5 лева... 8-)

TheNewReligion
06-21-2008, 23:44
Една приятелка го имаше и направо се задушавах като се напръска! УЖАСНО сладък е. Но щом си решила да си го купиш значи ти харесва. Не съм от София, но тук го има почти на всякъде. Ако не знаеш как изглежда опаковката му мога да ти дам снимка, защото на бутилката нищо не пише. Не е повече от 5 лева... 8-)
Знам как изглежда . :lol: Аз няма да го ползвам , просто си колекционирам сладникави парфюмчета . :grin: Не ми се вярва да е около 5 лева , ами около 40-50 , ама от къде да знам ... Нали питам за да разбера ! 8-)

o0ps
06-21-2008, 23:46
Ааа не, то Фабио Версо не е марков до колкото знам и наистина е 5 лева, не веднъж продавачки са ми го предлагали като им кажа че търся сладникав. Толкова е наистина. 8-)
ЕДИТ: Ааа сетих се къде, днес го гледах в "Ивел" 8-)

romantika_f_13
06-22-2008, 21:06
Ааа не, то Фабио Версо не е марков до колкото знам и наистина е 5 лева, не веднъж продавачки са ми го предлагали като им кажа че търся сладникав. Толкова е наистина. 8-)
ЕДИТ: Ааа сетих се къде, днес го гледах в "Ивел" 8-) 5 лева е и аз имах...и много е сладък ама много :-D

искам да ви питам ии е много спешно :D ползвали ли сте крем на Дева против стрии или на Dove и помага ли..... щото аз имам на Икаров...преди ми помогна сега не виждам никакъв ефект а и мирише много гадно

ии някои от вас ползвал ли е нещо против стрии и какво :oops: :cry: :-)

ra4ence
06-22-2008, 21:11
На Билка ползвам- антицелулитния. Също така имат и Модулиращ крем за тяло. Мног съм доволна от продуктите им.
А за целите ръце ви препоръчвам пак на Билка- крем с грозде Мавруд. Около 2лв е. Мирише страхотноооо,дълготраен аромат и кожата е стегната,еластична..мн готинко :)