PDA

View Full Version : Срам ме е да кажа на майка ми,че искам да ми купи сутиен



7oup
03-13-2008, 08:14
Здравейте!На 14 съм и все още не съм носила сутиен,а много искам още от 6кл.,имам достатъчно голям бюст и все ме е срам да кажа на майка ми,че искам да ми купи сутиен.А ако си купя сама,после ще каже защо не съм я попитала.Какво да правя? :oops: :oops: :oops:

Glezanka
03-13-2008, 08:15
Ми тогава и кажи,че искаш да си купиш.Тоест предупреди я и си купи сама,щом те е срам от нея :)

darla
03-13-2008, 09:01
?????????mi spored men trqbva da po4aka6 dokato se sgodi6?!?! :-o

Seducti0n
03-13-2008, 09:04
Майка ти за странни неща ти държи сметка, както забелзвям.
Щом имаш "съдържание", си купи сутиен сама.
Порастваш и трябва да се чувстваш комфортно, надявам се майка ти да разбира това. :)

fuckingwhore
03-13-2008, 09:11
Няма от какво да те е срам..и аз бях така,но после порумях,че майка ми е до мен за да ми помага със всеки женски "проблем" или там както искаш го наречи..Просто й кажи,че искаш сутиен,защото не ти е удобно вече..

Хайде,успех!

7oup
03-13-2008, 09:29
Ох,не мога да си купя сама,нали трябва да й поискам пари.А щом й поискам тя веднага ще иска да дойде с мен,ще ме кара да се показвам полу гола пред нея. :( Няма друг начин освен да дойде с мен...Лелее такъв срам не съм изпитвала от както й казах,че ми е дошло...Ужас,не знам какво да правя,аз дори незнам кой размер сутиен трябва нося. :cry: :cry: :cry: :oops: Вие как се сдобихте с първия си сутиен?

Roiroi
03-13-2008, 09:34
Добре майка ти не те ли е предопредила ... за менстуацията и друите момичешки . Вие да не говорите на различни езици ... че да не можеш да проведеш един женски разговор.

darla
03-13-2008, 09:34
kak se sdoboh s parviq si sutien??? ami kazah na maika mi 4e iskam da nosq sutien i tq mi kupi mn sladak.ot tam natatak ve4e sama si gi kopuvah,parvata i reakciq be6e "estestveno,4e 6te nosi6 sutien,nali si momi4e!" i se zaradva....za tova tvoqta maika mi e mn 4udna!

Айеми
03-13-2008, 12:38
Вие как се сдобихте с първия си сутиен?

Мен майка ми ме накара,аз не исках... :oops:

Иначе не виждам нищо срамно.Сподели с нея,че ще се чувстваш по-добре така или колко много искаш...А и какво като дойде с теб,туко виж и тя си харесала някой...

plamsityy
03-13-2008, 13:56
и какво срамно има майка ти да те види полу гола ? аз поне не намирам нищо срамно... нали и двете сте жени ;) пък и нищо срамно няма да и кажеш,че искаш да носиш сутиен

TellMeYourName
03-13-2008, 14:55
Много срам, да накараш майка си да ти купи сутиен :razz:

7oup
03-13-2008, 16:40
Ми не знам,с нея никога не обсъждаме такива въпроси.Всичко сама съм си научила с времето и от приятелките ми.
Айеми,уау.Страшна майка имаш. :)
mEChyY аз пък намирам,че е срамно...Странно е,но... :( А,забравих да отбележа,че майка ми е доста възрастна-на 45.

sladku_bebzi
03-13-2008, 17:40
Ми то би трябвало майка ти, вече да се е сетила да ти купи.. Все пак то ако имаш кво да сложиш, е грозно да си без сутиен, така че, кажи й да ти купи :wink:

fuckingwhore
03-13-2008, 17:54
Много срам, да накараш майка си да ти купи сутиен :razz:
Абе Свилене..друго си е момичето..ти като нямаш цици не се меси..

TellMeYourName
03-13-2008, 17:56
Много срам, да накараш майка си да ти купи сутиен :razz:
Абе Свилене..друго си е момичето..ти като нямаш цици не се меси..На мен майка ми ми копува гащи, зачита ли се? :razz:

Rofl4e
03-13-2008, 18:00
Em spored men nqma ni6to sramno v tova maikati da te vidi 4isto gola,da ikaje6 4e iska6 da nosi6 sutien i t.n. po dobre spodeli s neq i 6te ti kupi :) [/b]

Forester
03-13-2008, 18:54
Спокойно,мила ! И аз бях така като теб,но се оказа ,че майка ми няма нищо напротив и дори и тя е била на мнение ,че вече има нужда от сутиен ! Просто някой път,излезте заедно и по пътя и кажи "мамо искам да си купя сутиен" (лично аз така направих) и съм сигурна ,че тя ще се съгласи . А както някой каза,нали все пак сте жени.Няма нищо срамно!Айде ,успех !

iMmOrAl`GiRl
03-13-2008, 19:13
Няма нищо срамно,напротив-нормално си е да искаш сутиен и за какво да се срамуваш :)

7oup
03-13-2008, 19:16
Казах й! :grin: Сякаш камък ми падна от сърцето. :grin: Тя отговори:"Ми хубаво,ще ти купя." И сега в събота ми е обещала да ме заведе и да ми купи.И все пак,няма да й дам да ме гледа полу гола. :oops:

skatemore
03-13-2008, 19:25
Казах й! :grin: Сякаш камък ми падна от сърцето. :grin: Тя отговори:"Ми хубаво,ще ти купя." И сега в събота ми е обещала да ме заведе и да ми купи.И все пак,няма да й дам да ме гледа полу гола. :oops:

май си на 12 не на 14...
мене мама ми купува гащи и рол-они примерно и незнам за кво да мее срам и чорапи ми кyпува , добре че е тя иначе гол щях да хода
и секи ден забравям да й кажи да ми купи нова бръсначка 8-)

VilleBaby
03-13-2008, 19:32
еми на мене първия ми сутиен беше от сестра ми...смисъл вече си се усещаше , че просто ми трябва сутиен , отидох с нея,пробвах най-различни моделчета и размери и така си харесах първото сутиенче...обаче изоооообщо неисках с майка ми...предпочитам да се събличам пред кака ми...по-комфортно ми е и изобщо не се притеснявам...а ти защо не си събереш пари и готово? няма нужда да й искаш :)

7oup
03-13-2008, 19:40
Ми не ми се чака да събирам пари,пък и после тя ще ме попита защо не съм й казала.Аз нямам сестра иначе щеше да е по-лесно.
skatemore и на мен майка ми ми купува гащи.И все ги избира едни тавкива детски,със зайчета и котенца. :D

skatemore
03-13-2008, 20:09
Ми не ми се чака да събирам пари,пък и после тя ще ме попита защо не съм й казала.Аз нямам сестра иначе щеше да е по-лесно.
skatemore и на мен майка ми ми купува гащи.И все ги избира едни тавкива детски,със зайчета и котенца. :D


карай я и прашки да ти купи

fuckingwhore
03-13-2008, 20:16
Много срам, да накараш майка си да ти купи сутиен :razz:
Абе Свилене..друго си е момичето..ти като нямаш цици не се меси..На мен майка ми ми копува гащи, зачита ли се? :razz:
Друго си е пак!

Selene
03-13-2008, 20:18
мене мама ми купува гащи и рол-они примерно и незнам за кво да мее срам и чорапи ми кyпува , добре че е тя иначе гол щях да хода
и секи ден забравям да й кажи да ми купи нова бръсначка 8-)

хаха ама то май всички момчета/мъже ;d сте така ... като го гледам брат ми... ако не е майка ми гол щеше да си ходи ... ако не съм аз нямаше да се сеща да яде 8-)

bub4eto_933
03-13-2008, 20:56
Какво срамно има в това?!?!?!Тя ти е майка...споделяш това с нас а със собствената ти майка(предполагам най-близкия ти човек)-не...срам те е :-o спокс...няма нищо страшно :)

7oup
03-14-2008, 05:15
Тя ти е майка...споделяш това с нас а със собствената ти майка(предполагам най-близкия ти човек)-не...срам те е :-o
Ами,вие не ме познавате и никога не сте ме виждали,пък сте и тийнове,затова.

Madness
03-14-2008, 05:56
Хех
И мен ме беше срам...във...ъъъ...6ти клас май...или 5ти...
Ама не знам да са били чак такива филми :lol:

Pedigree
03-14-2008, 06:14
Хаха.

Няма нищо срамно.Ти изобщо не си ли говорила на такива теми с нея?Отиваш и й обясняваш,че имаш нужда от това,без да се срамуваш.Напълно нормално е,при положение,че имаш какво да слагаш в сутиена.Едва ли ще ти държи сметка защо искаш да носиш сутиен. :)

sanch0
03-14-2008, 08:52
Много срам, да накараш майка си да ти купи сутиен :razz:
Абе Свилене..друго си е момичето..ти като нямаш цици не се меси..На мен майка ми ми копува гащи, зачита ли се? :razz:
Друго си е пак!Тя му ги кОпува :lol:

inSane_baby
03-14-2008, 16:55
Майка ти за странни неща ти държи сметка, както забелзвям.
Щом имаш "съдържание", си купи сутиен сама.
Порастваш и трябва да се чувстваш комфортно, надявам се майка ти да разбира това. :)

Даммм.. така е! Аз си подписвам бележника сама, даже на скоро заявих на баща ми: тате между другото съм ти измислила нов подпис, стария беше глупав :lol: а дрехите си купувам сама!

HePeAJIeH
03-14-2008, 16:59
Майките не са ли за това...да се споделя с тях?

freaky_angel
03-14-2008, 17:23
божкее как ше те е срам бе момиче,просто иди и си я питай.. тцтцтц....

lipsvashh_mi
03-14-2008, 17:25
няма нищо срамно да кажеш...то дори вече е задължително да носиш..след като и имаш достатъчно голям бюст...не е нещо срамно,тъй,че няма за какво да се притесняваш 8)

gorska
03-14-2008, 18:58
И на мен майка ми ми го купи без да ме пита. Отидохме на пазар и бляк - тя взе някъв бежов. Бях на 12 или 13. Много се ядосах... :-x Глупаво, нали? Хах... предпочитах бюстиета.
Няма нищо срамно. Браво за "смелостта" и да знаеш: "не си сама". И аз съм като теб. Не мога да споделям с майка си... :)

Justified
03-15-2008, 09:48
Ами ест че ще те е срам.То и аз като бях на 2 ме беше срам да кажа на наще, че вече искам гащи ,а не памперси :razz:

vamp
03-15-2008, 10:39
Добре майка ти не те ли е предопредила ... за менстуацията и друите момичешки . Вие да не говорите на различни езици ... че да не можеш да проведеш един женски разговор.

Какво странно виждаш?Пълно е с родители-деспоти!

temari1785
03-15-2008, 14:48
Според мен няма срамно просто да я попиташ !

didivid
03-15-2008, 16:27
По-добре иди и я попитай. Няма нищо срамно... Аз самата (за мое съжаление) съм надарена малко повече отколкото искам. Когато бях 6ти клас всички момичета от моя клас носеха бюстиета (ластичните потничета) и аз помолих мама да ми купи такова. Тя се съгласи разбира се. И така един ден.. тя дойде и ми каза, че вече имам нужда от нормален сутиен (такъв с банели и чашка) и отидохме до магазина и ми купи. Мен ме беше много срам, но сега като се сетя умирам от смях! :D :D :D :D

7oup
03-15-2008, 18:30
Купи ми сутиен вече,хубав е,в розово и светло синьо. :)

GerSity
03-15-2008, 19:11
Само едно ще ти кажа-преодолей срама си!!!
Това е нормално,но до определени граници.Още повече това е майка ти-най-близкият ти човек,дет те е гледала от парче месо...
А и изобщо,не трябва да се срамуваш толкова много от голото си тяло,това ще ти помогне много(пък и си е твое,не е крадено)! :oops:
*********

Ами ест че ще те е срам.То и аз като бях на 2 ме беше срам да кажа на наще, че вече искам гащи ,а не памперси :razz: :razz:

Miss_Perfekt
03-15-2008, 22:09
Абе момиче не се на 2 отиваш и казваш искам сутиен кво му има майкати е все пак

black_mermaid
03-16-2008, 08:56
Ако имах с какво да го запълня, нямаше да ме е срам за секунда. :P
Все пак се радвам, че си преодоляла срама си и си си взела. :-)

Justified
03-17-2008, 14:41
Как ще те е срам,разбирам да те е срам да и кажеш нещо друго каквото и да е било,но точно за това.Все едно да те е срам да и кажеш да ти купи чорапи или гащи(образно казано)

SexYLipS
03-17-2008, 15:13
Еми просто и кажи, че искаш.Какво се притесняваш пък ти.. всеедно и тя не носи :) Събираш кураж, отиваш и искаш. Все пак и на 14 момиче

ThunderGoddess
03-17-2008, 16:41
Оф, като тръгнеш да носиш, ще ти мине мерака. Баси отврата, който е, честно. На мене гърдите ми пораснтнаха много бързо и един ден майка ми каза, че трябва вече да нося сутиен. Така се случи. На втория ден протестирах дълго и бурно, защото ми беше адски дискомфортно с него. После свикнах. Въпреки, че и сега ги мразя, дейба. Иначе няма от какво да се срамуваш. Като те види майка ти полугола какво? Да не си синя, извънземна нещо? Нали и майка ти има гърди, ве. Пък и нали знаеш кой ти е сменял памперсите и ти е мажел дупето с крем като си била бебе, не съм била аз. Така, че едва ли майка ти я бърка да те види тей. И тебе не требява да те бърка :)

BaTe_Martoo
03-17-2008, 17:32
Ми обърни се към баща ти тогава :lol:

mihichkaaa
03-19-2008, 19:17
Много срам, да накараш майка си да ти купи сутиен :razz:
+1 кое е му е срамното да не си направила нещо лошо че да те е срам

PepiDesigns
03-19-2008, 22:29
Прати й SMS от Мтел .. анонимен

"Ei , q vzemi kupi na 6terka si edin sutien , 4e tiq zurna mi izkarvat o4ite .." :D

Кажи й - Абе , мамо .. кво се клати толкова :D А , не .. това са гърдите ми .. малко са необуздани . .забелязала ли си ?

btw научих се , на телефона с шайба , да набирам с гърдите .. :D

Спя по корем .. ама главата ми не стига възглавницата .. защо ли ?


Поне намек ,че имаш гърди за начало би било добре , а после за тва , че ти трее сутиен :oops:


Иначе .. са сериозно , кажи й .. кво толкова .. няма да стане война , ще се усмихне и ще ходите на пазар :P

Ou7taControL
03-19-2008, 23:09
няма нищо срамно да питаш майка си за такова нещо... майка ти е все пак.. а с времето ще има много по трудни неща да и съобщаваш.. така че свиквай от сега.. :-)

Ou7taControL
03-19-2008, 23:11
Прати й SMS от Мтел .. анонимен

"Ei , q vzemi kupi na 6terka si edin sutien , 4e tiq zurna mi izkarvat o4ite .." :D

Кажи й - Абе , мамо .. кво се клати толкова :D А , не .. това са гърдите ми .. малко са необуздани . .забелязала ли си ?

btw научих се , на телефона с шайба , да набирам с гърдите .. :D

Спя по корем .. ама главата ми не стига възглавницата .. защо ли ?


Поне намек ,че имаш гърди за начало би било добре , а после за тва , че ти трее сутиен :oops:


Иначе .. са сериозно , кажи й .. кво толкова .. няма да стане война , ще се усмихне и ще ходите на пазар :P хахаха аз тези неща ако ги кажа на майка ми тя ще падне от смях.. ама аз докато ги казвам ще се разсмея също.. :grin:

COP-OUT
03-20-2008, 16:30
Kak moje da razsujdava6 taka? ;}
Kakvo sramno ima v tova da spodeli6 s maika si za purvata menstruaciq? Za belioto, ot koeto se nujdae6? I tq e minala po tozi put...Nqma da q u4udqt podobni ne6ta.
Puk i e hubavo da se dopita6 do neq za razmera na samoto belio. Ako trugne6 sama da si kupuva6 sutien - sus sigurnost nqma da naceli6 onova, koeto 6te ti e udobno i priqtno. :}}
Ako puk si 4ak tolkova sramejliva - obqsni na maika si, 4e jelae6 sama da svur6i6 onova, koeto iska6. Tq 6te te razbere. :)

Vilsy
03-21-2008, 12:37
Кажи на майка си и съм сигурна,че ще ти купи.Мисля,че няма от какво да се срамуваш.

Basketball
03-21-2008, 13:11
Кажи на майка си и съм сигурна,че ще ти купи.Мисля,че няма от какво да се срамуваш.
на същото мнение съм, а ако не иска да ти купи си събери пари и си купи.. :)

s1NNer
03-21-2008, 13:31
Ако имах с какво да го запълня, нямаше да ме е срам за секунда. :P

vercheto
03-21-2008, 14:49
Не разбрахте ли вече че момичето си има сутиен??? 8)

LiLGrizzly
03-21-2008, 20:44
em 4istito.. za sutiena... 8-)

TheNewReligion
03-22-2008, 22:09
Az puk kazah na mama , che iskam da mi kupi sutien i tq mi kupi .Ot kakvo te e sram ? :) Nqma nishto sramno , no ima i takiva hora kato teb !Taka , che mojesh spokoino da i akajesh , che iskash sutien ! :)

ResPekT333
03-24-2008, 20:10
Защо трябва тя да ти купува ..? Купи си сама :)

5StaR
03-24-2008, 22:14
Аз съм на 17 и още не съм носил сутиен, не се притеснявай :razz: :razz: :razz:

tochka
03-25-2008, 16:05
олее като се сетя че и аз бях така ужас
и мене ме беше срам да кажа на майка ми да ми купи сутиен
ама накрая не издържах ии само й намеквах някви и тя ми купи :smt083 :smt046

Pepincetyy
05-18-2008, 16:17
Няма от какво да те е срам..и аз бях така,но после порумях,че майка ми е до мен за да ми помага със всеки женски "проблем" или там както искаш го наречи..Просто й кажи,че искаш сутиен,защото не ти е удобно вече..

Хайде,успех!
+1

jozefina_93
05-18-2008, 18:58
Nqma ni6to sramno v tova.Prosto i kaji 4e ve4e ima6 nujda ot tozi jenski aksesoar (ako moga taka da go nareka).Nie s maika mi daje zaedno hodim na pazar za takiva ne6ta... :-D

Blo0dyBitch
05-18-2008, 21:41
аз в това отношение мн глупаво постъпих
понеже на мен си ми растяха гърди от 3ти клас и в 5ти вече ми беше просто наложително да си купя сютиен(нямам увиснали гърди,просто повечето ми блузи прозираха,а и тогава си мислех,че циците ми имат странна форма) с мама не си споделяне много,а и ме беше срам да говоря с нея по този въпрос и така 1 ден си купих сами4ка. бях с 1 приятелка,купих сютиена без да го меря,закъснявахме за 1 концерт и се наложи да го облека на 1 баир...абе мн зле
и така се крих от наще 2 месеца. майка ми го откри 1 ден и сякаш и стана малко неприятно,4е не съм я питала,ама се поприкри.почнаха 1 приказки,4е съм нямала нужда и прочие(демек разговора които отбягвах)
поуката нз каква е,ако ме питаш-пак нямаше да и кажа преди това,но това съм си аз...
за да не каже някои "ти не 4етеш ли предходните мнения"-да,знам,4е моми4ето ве4е си е купило и нямам идея защо си разказах моята история...
:oops:

Ice
05-18-2008, 22:24
Аз си купих първия сутиен сама.Няма от какво да те е срам все пак тя ти е майка.И мен ме беше срам, и накрая си купих. :) Просто й кажи, че вече ти е време, или пък най-лесното купи си сама. :)

Krasencety
05-19-2008, 05:59
Аз с мойта майка всичко споделям и не виждам нищо срамно в това! :grin: Тя също е жена! :)

takethispill
05-19-2008, 06:00
:grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D

XAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAX AXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAX AXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXA AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAX AXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAX AXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAX AXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAX AXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAX AXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX XAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAX AXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAX AXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXA AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAX AXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAX AXXAAXAXAXAXAXAXAX


posle shte te e sram che sa ti uvisnali cickite xhaaxhaxhaxhaxhax

пЛюш!нкаАа~
05-20-2008, 16:00
:D няма от какво да се срамуваш нали ти е майка - и тя е жена тей че :wink:

dare_93
05-20-2008, 16:04
олее като се сетя че и аз бях така ужас
и мене ме беше срам да кажа на майка ми да ми купи сутиен
ама накрая не издържах ии само й намеквах някви и тя ми купи :smt083 :smt046

xaxaxa +1 :D :D :D

dare_93
05-20-2008, 16:05
ne i kazvai tova eli4no belio typo e da ti darji smetka za tova saberi pari i bqgai da si kupi6 aide yspeh :P :P

mer91
05-20-2008, 17:50
Както са казали и другите..няма от какво да се срамуваш!В това да си купиш 1вия сутиен няма нищо срамно,напротив за мен беше забавно.
Преди няколко години,когато майка ми ме накара да си купя сутиен на мен ми беше леко неудобно,но като видях огромния избор от яки сутиени със всякакви картинки и т.н :lol: 8-) се възползвах и дори я накарах да ми вземе няколко.

sw3e7_baby
05-24-2008, 22:52
aa pak az men brat mi vednaj ma zavle4e i mi oceli razmera ot 1 pat (tfa mi be6e parviq sutien) sq az mu kupuvam i toi namene a na6te daje ne podozirat 4e sa6testvuvame zn stranno e ama e kef sq koe mom4e 6te ti kaje dali ti ootiva tova ili onova i dali 6ta obrazova kakto trqa mi toi pove4e ot mama znai :D :D :D :D :D :D :D :D

Puky
05-25-2008, 08:48
Здравейте!На 14 съм и все още не съм носила сутиен,а много искам още от 6кл.,имам достатъчно голям бюст и все ме е срам да кажа на майка ми,че искам да ми купи сутиен.А ако си купя сама,после ще каже защо не съм я попитала.Какво да правя? :oops: :oops: :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Боже някой ден ще умра от рев от смях :lol: Ми кажи и дай ми пари и иди ти си купи защо пък майка ти трбва да ти купува сутиен .. 8-) 8-) Или отиваш при майка си дигаш си блузата и показваш с пръст гърдите си и казваш "виж ги к'ви са хубави ,ще се развисят ако не ми купиш сутиен .. как не те е срам " 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: О боже заболя ме корема от смях .. :razz:

fenkatakrisi952
05-25-2008, 09:18
Имах същия проблем когато бях 5 клас
Един ден минах през един магазин за бел.и пробвах еин които мо хареса
надругия ден казах на мама че искам да и покажа нещо и така 8-) 8-)

cLaDyRcHe
05-25-2008, 09:57
az p1k edin den otidax v edna fr i tam s o6te nqkolko momi4eta si prikazvaxme i tq me nakara da i sloja sytiena da videla dali 6tql da mi stane i toi zema 4e mi stana.posle me pomoli da ostana s nego da otidem i da se pokaja na maika mi i otidoxme i maika mi o6te kat me vidq i mi kaza"dobre dobre ne mi razpravqi sq 4e iska6 sytien ytre i bez tyi 6i izlizam 6ti kypim ne boi sa" :D i t1i na drygiq den ve4i si imax sytien (tva be6e lqtoto predi 5 klas :D )

metaxa
05-25-2008, 10:09
Ми моята ми взе без да ме пита :-D но със сутиен е по-удобно определено :grin:
Сега по темата:Ми все пак ти е майка отиди кажи й,че вече имаш нужда и толкова...Пък и няма от какво да се срамуваш нали тя те е родила :)
П.С.:По-добре занапред говори повече с нея за такива работи отколкото с приятелките си просто за да знаеш все пак :P

fuck_brainpants
05-25-2008, 10:10
До колкото чета .. ти и майка ти не сте много в отношения "майка и дъщеря". Как така ще те е срам от майка ти ... та аз и казах "мамии вече ми пораснаха малко циците и искам да сложа сутиен" и на другия ден жената разбираш ли ВРАЩА СЕ СЪС СУТИЕН ВКЪЩИ :D така де стана ми и го носих цяла 1 гоидна зедно с други :) Вече дори сам самичка излизам да си го избирам и купувам ... Не мисля, че има от какво да се срамуваш особено ....

asasfdf
08-08-2008, 17:33
моите познати винаги са си купували сутиени веднага щом им се появат гърди :( :(

Inlofee
08-08-2008, 17:45
аз пък нищо не съм и казвала..просто отидох ф магазина и си взех :-D после и казах и тя ми каза,4е тряя да ми вземе още 8-) нищо сложно :wink:

anonim4e2
08-08-2008, 18:05
:shock: molq??????????ta tq ti e maika be momi4e.sram te e da i gowori6 i?ili kwo?kakwi sa teq vaprosi,kazva6 i mai4e mislq 4e ve4e imam nujda ot sutien,i twa e.ako ne -vzemi ssama.ili te e sram da kaje6 zdr na prodawa4kata? :lol:

babylove
08-08-2008, 19:02
Kak 6te se sramuvash ot maika si? Ne moga da razbera... Kaji i, 4e iskash da si kupish sutien. Otidete do nqkoi magazin,haresai si i go probvai. Nqma ni6to sramno da se pokajesh pred maika si po sutien, vse pak tq te e rodila... Dano prevyzmognesh srama si, nqma drug na4in. Uspeh! :)

stealthyGirl
08-08-2008, 19:30
Ох,не мога да си купя сама,нали трябва да й поискам пари.А щом й поискам тя веднага ще иска да дойде с мен,ще ме кара да се показвам полу гола пред нея. :( Няма друг начин освен да дойде с мен...Лелее такъв срам не съм изпитвала от както й казах,че ми е дошло...Ужас,не знам какво да правя,аз дори незнам кой размер сутиен трябва нося. :cry: :cry: :cry: :oops: Вие как се сдобихте с първия си сутиен?Божеее, тя майка ли ти е или е няк'ва страшна лелка от улицата... К'ви са тия глупости бе, момиче... И аз съм на 14 и нося сутиен от поне две/три години. С майка си го купих първия, а и не само него. И най-малко трябва да те е срам пред нея да се събличаш - няма да те изнасили (определено), няма да ти се смее, нито нищо... Не те разбирам!
Е, бих разбрала, ако майка ти също е куку де...... :razz:

Amateur
08-08-2008, 19:59
Питай я няма от какво да се срамуваш,все пак ти е майка!

sweatkiss
08-09-2008, 07:17
аз пък нищо не съм и казвала..просто отидох ф магазина и си взех :-D после и казах и тя ми каза,4е тряя да ми вземе още 8-) нищо сложно :wink:
и аз така
и какво като те види полу гола все пак ти е майка... :)

didi_baby
08-09-2008, 08:52
Ти луда ли си бе,знаеш ли че ако не носиш сутиен(ако имаш голям бюст)ще ти увиснат от земното претегляне :?

kotenceto_bonbon
08-09-2008, 14:30
7oup написа:
Вие как се сдобихте с първия си сутиен?

eMi....... parvo kazah na kaka 4e ytre 6e otidem do magazina za belio i sled tova na mama 4e 6e si vzimam . A az si go vzeh na 12

Inalcanzable
08-09-2008, 14:32
Просто и кажи че ще си купиш сутиен просто я предупреди :)

Inalcanzable
08-09-2008, 14:34
Аз например просто и казах ''Мамо искам сутиен'' и тя ми взе на другия ден :D

TomorrowCanWait
08-10-2008, 20:28
Аз например щях да ходя на лагер...ииии майка ми казва..хайде ся..ще ти купим още едно бюстие да имаш нали..за да ги сменяш..из така малко се попритесних и казах..амииии мамо можеее ли сутиен..и тя вика сутиен ли искаш..еми добре ще потърсим :) :) :) :) :) :) :) :) не смятам че майка ти ще ти каже нещо, ще те наругае или ще ти се развика просто трябва да се осмелиш..има малко притеснение..поне при мен имаше..но вече си е наред

TomorrowCanWait
08-10-2008, 20:30
Как ще те е срам от майка ти..най-близкия човек...лелее..ако не се покажеш пред нея...дето те е гледала толкова години по-късно пред мъжа си не знам как ще се съблечеш...стегни се...и се опитай да преодолееш тоя срам.не е хубаво така

nailana
08-10-2008, 21:16
Здравейте!На 14 съм и все още не съм носила сутиен,а много искам още от 6кл.,имам достатъчно голям бюст и все ме е срам да кажа на майка ми,че искам да ми купи сутиен.А ако си купя сама,после ще каже защо не съм я попитала.Какво да правя? :oops: :oops: :oops:

[цензура].
Да Ви имам проблемите!

PaSs1on
09-03-2008, 12:49
i mene me be6e mnooooooogo sram ma prosto vednuj go kazah bez da mislq (su6tnost kazah mamo moje li da nosq sutien ne da mi kupi) i tq vika 6to da ne moje nosi vikam mi kato nqmam i tq vika na4i vuprosa trqbva6e da e 6e mi kupi6 li i nakraq tq vika az mai imam edin deto 6e ti stane i izrovi dva mn qki i mi gi dade spox mn qko 6e se 4uvstva6 taka 4e i kaji... :)

NaNa_SladuRana
09-03-2008, 15:12
няма от какво да те е срам,все пак те е родила жената. :) На мен мама като хареше някой сутиен и ми го купува и не знам как винаги ми го улучва,а аз като си купувам сама без да пробвам и все са ми малки :-o

Vancho_Vanchoviq
09-03-2008, 15:38
of da vi imam problemite we

s maika ti sluchaino ako ne si razbrala ste ot edin i susht pol... kvo te e sram
razbiram ot bashta ti da te e sram ama... veche prekalqvate s prostotii

Lysit0
09-03-2008, 16:07
7oup , няма от какво да те е срам,всички жени си купуват сутиени,даже вече има и момичета по - малки от теб,които си купуват. :)

moon_flower
09-03-2008, 16:20
Ае земи се кинти и си купи един сутиен и не се излагай.

AItOo0
09-03-2008, 17:58
И мен ме беше срама , ама се наложи и си купих . После го пблякох и й го показах , а тя ми се зарадва :)
Виждала съм момичета с много малки гърди (дане кажа без) и носи сутиен :shock: , а ти имаш нужда и няма от какво да се срамуваш. Все пак трябва някога да си купиш :) Отивай си искай пари и веднага бяхай за най-сладкия сутиен от магазина 8-)

FanTaZy{}
09-03-2008, 18:46
аа не се излагай... срам я било ;) хващай майка си и си поговорете като жени то тва твойто... не е нормално чак толкова да те е срам от нея , все пак ти е майка :-o

Shu7teR
09-03-2008, 18:57
За един сутиен щом те е срам...аз нашите ги карам презервативи да ми купуват, че чак съм и с претенции. :)

BePoHuKa
09-03-2008, 22:52
И на мен ми беше некомфортно да кажа на майка си..не че нещо ще ми каже де ,в смисъл не е от теянмайки дет не дават на дъщерите си да носят сутиен,къси поли и т.н..Както и да е един ден отидох с две приятелки,а на майка ми оставих бележка в кухнята:"Мамо,отивам малко на шопинг,не ме чакайте за вечеря."И като се върнах и тя каза:"Ааа,зела си си сутиен!" и аз и казах,че едната ми приятелка си зе и аз покарй нея..напълно случайно се сдобих и аз с един :D Нищо не ми каза...както и ми беше малко странно да им кажа като ми дойде,защото ние сме прекалено разкрепостени в мойто семейство :o :o :D :D и просто си представях как ми викат "Оо,мензис!" и напрао откачах ама накрая им казах и се оказа ,че съм грешала...е пак от време на време нещо се базикаха ама...ко да се прай :x не че е нещо ненормално.. :? :razz: :oops: :oops: :lol:

_LacrymoSa_
09-04-2008, 06:06
Теб ако те е срам за един сутиен да помолиш... :razz:

Biskfitka
09-04-2008, 19:59
ее и тя е жена все пак пфф няма от кво да те е срам
аз бях на 11 като си купих първия сутиен с мама!

pOiSoN_kIsS_94
09-05-2008, 19:25
Няма нищо срамно в това :)

GreenFairy
09-05-2008, 20:36
А,забравих да отбележа,че майка ми е доста възрастна-на 45.

Щи кажа аз на тебе възрастна :o

mimsiii
09-05-2008, 21:47
О на мен майка ми ми мрънкаше в 6ти клас ми вика "Ууу тряа ти зема сутиен , че много ти пораснали циците :razz: " хахаха тя и боксерки (ест. женски) ми взима тя :D
какво толкова отиваш и й казваш "Ае трябва да си взема сутиен " тра ла ла и готовооо ! :-) Успех ! :-)

Civilizationruller
09-05-2008, 22:02
Срам ме е да кажа на маймами да ми купи боксерки че оная ми раота порасна и не се побира в пликченцата ... :razz: :razz: :razz:

Немисля че има нещо срамно даже тря се гордееш !!! а това че майкати е възрастна тря да я прави дори по мъдра.. а не да го казваш така тъпо... мойта майка сама се сети когато и тряха на сестрами :D

rnbbaby666
09-06-2008, 10:08
ми кажи й - "Мамо виж имам доста голям бюст,не мислиш ли че трябва да нося сутиен?" и ако тя ти от НЕ и ти й кажи "я си го заври в гъза" и отиваш си земеш сутиен 8) :D

rehab
09-06-2008, 10:24
Майка ти да не е сляпа че да не може да види че е ти е време за сутиен и то от отдавна....Няма смисъл да те питам как те възприемат хората в училище .... :shock:

rehab
09-06-2008, 10:29
Ох,не мога да си купя сама,нали трябва да й поискам пари.А щом й поискам тя веднага ще иска да дойде с мен,ще ме кара да се показвам полу гола пред нея. :( Няма друг начин освен да дойде с мен...Лелее такъв срам не съм изпитвала от както й казах,че ми е дошло...Ужас,не знам какво да правя,аз дори незнам кой размер сутиен трябва нося. :cry: :cry: :cry: :oops: Вие как се сдобихте с първия си сутиен?

Не майка ти има проблем , а ти. Как ще те е срам да се покажеш гола пред майка ти :D Все пак тя те е родила и мила дупенцето до 4-5 годинки.
Преодолей този страх....Говорим за майка ти а не за съседката.

tapaka
09-07-2008, 11:30
Ох,не мога да си купя сама,нали трябва да й поискам пари.А щом й поискам тя веднага ще иска да дойде с мен,ще ме кара да се показвам полу гола пред нея. :( Няма друг начин освен да дойде с мен...Лелее такъв срам не съм изпитвала от както й казах,че ми е дошло...Ужас,не знам какво да правя,аз дори незнам кой размер сутиен трябва нося. :cry: :cry: :cry: :oops: Вие как се сдобихте с първия си сутиен?

sq az sam mom4e na razbiram mn ama kvo ot tva 4e 6te te vidi poly gola nqma6 ni6to po razli4no ot neq pak ako tolkova te e sram izmeri si gradnata obikolka dai razmerat na maika ti tq da ide v nqkoi magazin i da ti kypi da ti go donese y nas i ti da si go probvash sama bez da te gleda nakraq samo da i se pokajesh

deni15
09-09-2008, 08:33
ХАхаХАхУАХ ..Мии аз още помня като си купих първия сутиен.. :D бях 5ти за 6ти клас ..и веднъж като излизах с приятелки влязах в един магазин и си взех .. :razz: после майка ми даже го одобри.. номера модела и сичко.Пък и кво толкова те е срам от майка си .. особено от тва че си и казала че ти е дошло.. тва е нещо съвсем нормално.И аз не обичам да споделям с нея :D не и казах като ми дойде..нито пък като се обръснах отдолу или кату си минах краката с епилатора..нито пък и казах че пуша или пък когато ме отвориха... най накрая за сичко разбра.. :-o

axlbaby
09-14-2008, 12:14
Странно...майка ти не е ли забелязала,че имаш нужда и ако не е и кажи няма нищо срамно...Кажи ''Мамо траа да отидем за белио и ще ми трябва и сутиен''....примерно :)

CaseY_StoneR
09-14-2008, 13:33
не трябва да се срамуваш от майка си за такива неща :? :? :? питай я не се страхувай :wink: :wink: :wink:

zizi_bizi
09-14-2008, 16:37
Защо за бога се срамунаш. Няма нищо срамно. Просто и кажи и тя ще ти вземе. Няма нищо страшно. Понякога майките може да ни станат най-добри приятелки. :) :) :) :) Не се притеснявай от нея, щом можеш да го напишеш във форум пълен с непознати тогава можеш да го кажеш и на майка си. Все пак майките са хората които ни познават най-добре. :grin:

TheNewReligion
09-14-2008, 17:05
Тая тема се изравя за n-ти път вече! Заключете я най-сетне. Момичето отдавна си е решило проблема!

dimanushka
09-14-2008, 17:19
i men mn me be6e sram da i kaja... i vsu6tnost ne i kazah ama poneje bqh majoretka i na purvoq mi concert kato mi dadoha kostuma se okaza 4e mi e malko golqmo bodito a to be6e s edna dantelka na varta i malko nadolu... a na men tova "malko nadolu" mi be6e prekaleno nadolu.. i se naloji da si vzema edno sportno sutuien4e.... posle poneje sum takti4ka :-D mn iskah bqla rizka.. i tazi koqto si namerih be6e pak leko prozra4na (samo leko) i tq mama sama si kaza "i sega edno bqlo sutien4e trqbva da ti vzemem" :-D
puk ina4e nqma kakvo da se pritesnqva6.. kazva6 i ot raz"mamo iskam da si vzema sutien" nqma da ti se skara ili ne6to takova.. malko 6te e neudobno i konnfuzno spored teb ama nqma da e :)
aide uspeh

krem4et0
09-15-2008, 07:41
Казах й! :grin: Сякаш камък ми падна от сърцето. :grin: Тя отговори:"Ми хубаво,ще ти купя." И сега в събота ми е обещала да ме заведе и да ми купи.И все пак,няма да й дам да ме гледа полу гола. :oops:

Темата е приключена!