PDA

View Full Version : Приятели няма



alehole
03-13-2008, 11:44
Здр .. Сажалявам че е поредната тема за приятелството ама :( .. Значи на 15 съм .. добричка съм и мила с хората около мен усмихвам се рядко съм намръщена и тъжна не се заяждам много много :Д :) абе приятна съм винаги помагам на някой ако има нужда ;( но нямам истински фр .. и усещам една празнина вътре в мен но как да преодолея всичко в моя град няма приятели сичко е :booooomb: ... сега в друго даскало нов клас нови възможности намерих мн фр които след месец два станаха предателки сега ми останаха няколко които от време на време правят глупости но се старая да съм към тях защото загубя ли ги вече нямам никой! И тези две момичета са мн така да се каже палави и лоши а аз съм с добра репутация в даскало и трябва да я поддържам(само аз си знам защо) .. и пфффф кофти ми е дори гаджето преди месец ме заряза заради една фр .. мн е гаден животеца .. искам приятели по дяволите искам дори един или една НО ИСТИНСКИИИИ :o :o :o :( :( :( :shock: :( :(

s1NNer
03-13-2008, 11:53
От тва както го описа (без да се обиждаш) ама ми изглеждаш леко сдухана ... ?! Ми промени се бе ...
Кво значи тва "в даскалото съм с добра репутация" ... ти сиг. си от онея примерните дето не смеят да избягат от час и си отличничка ... Еби я репутацията няма кво да ти пука толкова много кво мислят другите за тебе... Аз в даскалото съм със ужасна репутация ама за сметка на това приятели много (и даже мога да се похваля ,че са истински!)

Айде успех! ;)

alehole
03-13-2008, 12:02
От тва както го описа (без да се обиждаш) ама ми изглеждаш леко сдухана ... ?! Ми промени се бе ...
Кво значи тва "в даскалото съм с добра репутация" ... ти сиг. си от онея примерните дето не смеят да избягат от час и си отличничка ... Еби я репутацията няма кво да ти пука толкова много кво мислят другите за тебе... Аз в даскалото съм със ужасна репутация ама за сметка на това приятели много (и даже мога да се похваля ,че са истински!)

Айде успех! ;)
:? Ммм незнам не съм никак сдухана но с думите си ме караш да се връщам в миналото до 8-ми клас тоест миналата година бях такава .. лоша .. бягах от часове .. на сичкив устата и все за лошо имах горе долуу :o приятели но пак неможех много да разчитам на тях после се случиха много неща с мен сега и други неща в семейството ми та аз по цял ден почти съм без родители и ги виждам за час :? и сама се вазпитавам сама се градя и няма да кажа защо точно но имам причини да не съм такава каквато бях :(

s1NNer
03-13-2008, 12:22
От тва както го описа (без да се обиждаш) ама ми изглеждаш леко сдухана ... ?! Ми промени се бе ...
Кво значи тва "в даскалото съм с добра репутация" ... ти сиг. си от онея примерните дето не смеят да избягат от час и си отличничка ... Еби я репутацията няма кво да ти пука толкова много кво мислят другите за тебе... Аз в даскалото съм със ужасна репутация ама за сметка на това приятели много (и даже мога да се похваля ,че са истински!)

Айде успех! ;)
:? Ммм незнам не съм никак сдухана но с думите си ме караш да се връщам в миналото до 8-ми клас тоест миналата година бях такава .. лоша .. бягах от часове .. на сичкив устата и все за лошо имах горе долуу :o приятели но пак неможех много да разчитам на тях после се случиха много неща с мен сега и други неща в семейството ми та аз по цял ден почти съм без родители и ги виждам за час :? и сама се вазпитавам сама се градя и няма да кажа защо точно но имам причини да не съм такава каквато бях :(

След първия ти пост те мислех за някоя лигла на 11-12 годинки която си няма работа по цял ден... Да .. значи аз просто не съм те разбрала правилно ;) Това че се възпитаваш сама е доста смело и отговорно ;) Бтв от къде си?! :)

alehole
03-13-2008, 12:26
Ми от град съм (за някой е село) .. но повечето време в София :) А ти _siNNer_ ? :) :P

SoVieT
03-13-2008, 12:54
Ами спри да се определяш като такава(каквато бе написала) ами остави другите да го кажат това. Ако го споменаваш пред някой сама си изменяш мнението от тяхна страна и ще оставаш разочарована от тези "приятеи" от тук нататак. Ами пробвай с някой да му споделяш по малко по малко секи ден и се някога ще се сближите приятелски.

alehole
03-13-2008, 13:03
Ами спри да се определяш като такава(каквато бе написала) ами остави другите да го кажат това. Ако го споменаваш пред някой сама си изменяш мнението от тяхна страна и ще оставаш разочарована от тези "приятеи" от тук нататак. Ами пробвай с някой да му споделяш по малко по малко секи ден и се някога ще се сближите приятелски.
Какво значи да се определям като "такава" нали трябва да се опиша за пръв път се описах с думи които съм чула от другите ..

Mono_Blok
03-13-2008, 13:16
4esno ti kaja toq sinner e prav az mislq 4e traaaa ste mlko po pe4eni tipove kat mene nikoga nne sam xodila na daskalo namra6tena vinagi se smeq i sam vesela bqgam ot 4asove q malko smenete i vie.i 4esno ti kaa mn sam dobre i se kefq na jivota



:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: .AMA NALI ZNAE6 JIVOTA SI E TAKAV KAKAVTI SI GO NAPRAI6 :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

s1NNer
03-13-2008, 13:48
4esno ti kaja toq sinner e prav

Тая ;)

CuRly_Doll
03-13-2008, 16:18
Има истински приятели!!!Трябва просто да ги намериш.И мен са ме предавали-предадоха ме съвсем наскоро,НО не мисля,че тези двете трябва да ги траеш ако имат лошо отношение към теб.А тва,че ти си "добрата",а те "лошите"....е за тва нямаш право да им се сърдиш!

SoVieT
03-13-2008, 18:15
Съжалявам, моя грешка наистина трябва да се опишеш тук пред всички. МИ казах ти, споделяй па това зближава.

ANTIHUMAN
03-13-2008, 18:27
Tova e hubavo 4e se vyzpitava6 sama , a ne si nqkva ligla! No ima edno No ..... Priqtelite ne se kupuvat te se pe4elqt s doverie :) Nqma ni6to ve4no vsi4ki priqteli 6te si zaminat rano ili kysno za6toto prosto trqbva da podyrjat napred!Pyt oseqn s mnogo predpqdstvie :) DOkaji pred sebe si 4e si NQKOI ,a ne NI6TO :) Razberi se pyrvo s sebe si :) Sea nai dobriq fr me e izvikal i brat mi e kazal 4e spa i fr-da kazal da ne me sybujda naprao :o Smisyl gadno mi stana! USpeh :) :grin: :grin:

inSane_baby
03-14-2008, 16:20
От тва както го описа (без да се обиждаш) ама ми изглеждаш леко сдухана ... ?! Ми промени се бе ...
Кво значи тва "в даскалото съм с добра репутация" ... ти сиг. си от онея примерните дето не смеят да избягат от час и си отличничка ... Еби я репутацията няма кво да ти пука толкова много кво мислят другите за тебе... Аз в даскалото съм със ужасна репутация ама за сметка на това приятели много (и даже мога да се похваля ,че са истински!)

Айде успех! ;)


тФа беше най- тъпия съвет! :shock: :shock:

как може да я посъветваш да бяга от час? Та нали това и е бъдещето :?
Ако сега бяга от час какво ще стане после? Ще стане най- много келнерка! Не казвам,че аз не бягам от час, но има моменти, вкоито наистина трябва човек да помисли, преди да извърши нещо. Просто бъди по сериозна! Изкарвай си добрите оценки за да си устроиш живота по- къно! (до синър)

ДО АВТОРКАТА: Първо сори за офтопика ;)
2. Истинските приятели наистина са малко, но не мисля, че само ти си единствения човек който страда от това. Да бягаш от час и да си "лоша ученичка" не е решение. напротив, двете неща нямат нищо общо. Ако твърдиш, че си изкарваш оценките, че си достатъчно умна и симпатична на вид е напълно нормално хората да ти завиждат. Не им се поддвавай, защото винаги ще има някой, който да те смъква надолу. Намери си истински приятел/ка по скайп например, от твоя град, по- късно се срещнете... истината е, че чата е много по лесен от обикновения разговор, тъй като обмисляш всичко което казваш достатъчно.

freaky_angel
03-14-2008, 16:59
alehole аз съм почти в твоето положение,преживявам абсолютно същите гадости като теб гадно е и то много но какво да се прави ... предатели винаги ще има,но важното е че приятелството съществува и с теб трябва да вярваме в него,все някой ден и ние ще намерим истински приятели :) просто тря да продължим да си се кефим на живота и да бъдем отворени за новите неща които предстоят :) пожелавам ти много много успех! :)

eminem_girl
03-14-2008, 18:07
От тва както го описа (без да се обиждаш) ама ми изглеждаш леко сдухана ... ?! Ми промени се бе ...
Кво значи тва "в даскалото съм с добра репутация" ... ти сиг. си от онея примерните дето не смеят да избягат от час и си отличничка ... Еби я репутацията няма кво да ти пука толкова много кво мислят другите за тебе... Аз в даскалото съм със ужасна репутация ама за сметка на това приятели много (и даже мога да се похваля ,че са истински!)

Айде успех! ;)


тФа беше най- тъпия съвет! :shock: :shock:

ей с тва съм съгласна - най-тъпия съвет на света!

а за това, че приятели истински нямаш, споко, има време да ги намериш, просто рядко се срещат такива като теб, които винаги да си карат часовете и т.н., тоест - прилични хора... и често те са отхвърляни точно защото не са като другите - да бягат от час и т.н. ама споко, всичко с времето си - ще си намериш истински и добри приятели, които да те обичат и ценят! горе главата! :)

alehole
03-16-2008, 09:03
Ще чакам .... ще търся ... вярвам че ще намеря ха ;) :P :)