PDA

View Full Version : *** Muic Idol: Иван Ангелов***



lov3m3
03-13-2008, 14:00
\:D/ На мен Иван много ми харесва.. относно лиготиите му.. не мислите ли, че точно такъв тип хора правят шоуто не само по TV, но и в живота?? [-( Самата аз съм доста лигава и това е едно от нещата, които хората харесват в мен... ами така де живота е толкова еднообразен - всеки ден училище (работа) едни и същи хора.. ако не сме ние лигавите, които правят толкова непредсказуеми глупости някой може да изпадне в кома от скука :? :-D Така обратно към Иван.. Въпросът ми е: Не мислите ли, че Люси не е толкова безразлична към Иван колкото се прави?? Все пак като гледах концерта много се замислих... и песента, която беше избрал (по-точно текста) и когато я посочи по едно време а и нейната усмивка през цялата песен :-D оо ами коментара.. а??? ;-) =P~ :-|


:-({|= :-({|= :-({|=

unfix
03-13-2008, 14:05
\:D/ На мен Иван много ми харесва.. относно лиготиите му.. не мислите ли, че точно такъв тип хора правят шоуто не само по TV, но и в живота?? [-( Самата аз съм доста лигава и това е едно от нещата, които хората харесват в мен... ами така де живота е толкова еднообразен - всеки ден училище (работа) едни и същи хора.. ако не сме ние лигавите, които правят толкова непредсказуеми глупости някой може да изпадне в кома от скука :? :-D Така обратно към Иван.. Въпросът ми е: Не мислите ли, че Люси не е толкова безразлична към Иван колкото се прави?? Все пак като гледах концерта много се замислих... и песента, която беше избрал (по-точно текста) и когато я посочи по едно време а и нейната усмивка през цялата песен :-D оо ами коментара.. а??? ;-) =P~ :-|


:-({|= :-({|= :-({|=

Rlz :D Най-големият ;>

DjBaloon
03-13-2008, 14:13
Определено не мисля че такива хора правят шоуто :)

necropolis
03-13-2008, 14:59
ami Ivan pravi 6ou tva e pove4e ot qsno, samo 4e prekalqva po nqkoi put. I az su6to mislq 4e mejdu Luci i Ivan ima ne6to

TellMeYourName
03-13-2008, 15:01
^омраза?

иначе Иван рулз 8)

lov3m3
03-13-2008, 15:11
да бе омраза :lol: аз пък съм на мнение, че нещо ще се случи :-D така де ако все още не е :P :-({|= :-({|=

alek200
03-13-2008, 15:14
Бе да ти кажа преди да се пропие беше много по -сериозен ама нещо напоследък се разлигави... даже някои смятат че е полудял!

air_J
03-13-2008, 15:36
Пич е, но оттук нататък просташкото му поведение може да му докара само вреди. И на идея си няма как си вкарва страшни автоголове с това поведение, щото публиката вече го харесва и не е нужно да продължава да го играе тъпанар, а да се опита да спечели на своя страна и враговете си. Накратко - крайно време е да престане да се прави на шут и да се вземе насериозно. 8)

November
03-13-2008, 16:31
И мен ме кефи...!!!
Не знам защо толкава му се дразнят?!
Като са сухари и на разбират от забавление да си се оправят...ако го нямаше Иван,предаването щеше да е еднообразно и скучно!
Много ме издразниха вчера като започнаха да говорят против него.. :-x
Е,то че трябва да поспре малко с простотиите - трябва... :oops:

А за него и Люси...ми възможно е да има нещо...даже дано да има,ще са сладки! :D :-)

mhmhmhmhm
03-13-2008, 16:50
ами така де живота е толкова еднообразен - всеки ден училище (работа) едни и същи хора.. ако не сме ние лигавите, които правят толкова непредсказуеми глупости някой може да изпадне в кома от скука :?
ако питаш мен пък :
всеки ден в училище едни и същи лигли ....
а ако се гордееш с тва,че си лиглаааааааа :?

Jeuelle
03-13-2008, 16:51
Иван определено ми беше фаворит.
Супер много харесвах начина му на пеене , красив е...
Но не ми се гледат просташки изпълнения...не ми дреме за шоути.

ЧОВЕК МОЖЕ ДА ПРЕУСПЕЕ И БЕЗ ДА СЕ ПРВИ НА ШУТ!!

FatPanda
03-13-2008, 16:56
пич е

marilyn
03-13-2008, 16:56
Аз обожавам Иван Ангелов. и определено не смятам 4е Люси е безразли4на към него. но все пак на първия кастинг той я напсува на немски и тя го разбра, нормално е да се прави на обидена. НО ТОЙ СИ Е СУПЕР. :-) :-) :-) :-) :-)

unfix
03-13-2008, 17:28
В интерес на истината не я напсува , а й каза "Mеine Pflicht ist dich weiterzufuhren" или на български : "Моето задължение е да те ръководя напред" ;)

Blacklisted
03-13-2008, 18:07
Мен като държание ме кефи, ама пък пеенето му не ме е впечатлило до са :)

MisS__
03-13-2008, 18:10
пич е,яко пее,амааа от време на време прекалява и ще му навредят лиготиите

psychopath
03-13-2008, 18:12
всичко е по сценарий...
и "лошотията" на Фънки
и "любовта" между ония клесове
и "арогантността" на Иван


ако не сте го разбрали сте доста заблудени

marilyn
03-13-2008, 18:55
В интерес на истината не я напсува , а й каза "Mеine Pflicht ist dich weiterzufuhren" или на български : "Моето задължение е да те ръководя напред" ;) аз доколкото разбрах казва Meine Pflicht ist dich Sweite zu f

FlowerinesS
03-13-2008, 19:11
Олелэээээе,не,не,не,не,не,не ,нээе......
кви интерпретации на немския език самооооо
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
към последния пост- не се прежда така, спокойно! Не и такa :razz: :razz: :razz:
за всички неразбрали- не е напсувал люси на немски, въпросът е че фразата, дето я е заучил е дотолкова граматически неправилна, пък и я каза 2 пъти по различни начини, че човек не мое да му хване много точно мисълта. :?
Иначе Иван е пич. Само дет не знае, че тактики не се разкриват по време на играта :?

chocoleptic
03-13-2008, 19:40
Обичам го ! :-) :-) :-) :smt007 :smt007

tItEufFf
03-13-2008, 20:28
Мразя лигави мъже .. а този е и невъзпитан простак .. жаден е за внимание на всяка цена ... не мога да го гледам .. просто е ужасен

Blacklisted
03-13-2008, 21:20
^мразиш лигави мъже и тайно искаш да го чукаш 8)

psychopath
03-13-2008, 22:06
^мразиш лигави мъже и тайно искаш да го чукаш 8) :razz:

gorska
03-14-2008, 05:43
Зле е. Само отблъсква хората. Шоуто става и без него. И няма да спечели. Дано го махнат по-бързо тоя простак. Не знам как може да има хора, които да го харесват. Айде, хубаво пее, ама... А Люси е сериозна жена и не е глупава да тръгва с такъв като тоя. :?

8992
03-14-2008, 10:13
Мноооооооогооо ме кефи, готин е и пее хубаво :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

mhmhmhmhm
03-14-2008, 10:27
Ае Люси не беше ли обратна? :-o

gabi_94
03-14-2008, 12:15
тоя човек къртииииии!!! много е готин, голям пич е и мн якооо пее! освен това е приятел на Теодор Койчинов от мюзик айдъл 1, така пишеше в една статия. :grin: :grin: :grin: мнооо ме дзвери иван ангелов!!!

DjBaloon
03-14-2008, 12:52
Не е дорасъл за да бъде известен :)

Така както днес казвате как ви кефи,след половин година никой няма да си спомня за него



Са му гледах изцепките от вчера... много е смешен 8)
И за клоун не става

lubovnicata_na_gangstera
03-14-2008, 15:33
На мене пък Иван въобще не ми харесва!некъф си там лигльо :booooomb:

5StaR
03-14-2008, 15:53
Мен ми е се тая за него..По принцип да се базикаш е едно като Иван(водещия) и Андрей, те прават фън, а другия Иван щом са го преместили от хотела даже, значи е някъв с прекалено голямо самочувствие и те му го казаха де.Да се лигавиш и правиш на идиот по телевизията не те прави пич...

unfix
03-14-2008, 17:05
Мен ми е се тая за него..По принцип да се базикаш е едно като Иван(водещия) и Андрей, те прават фън, а другия Иван щом са го преместили от хотела даже, значи е някъв с прекалено голямо самочувствие и те му го казаха де.Да се лигавиш и правиш на идиот по телевизията не те прави пич...

Ем , братле , той се беше "нашлякал" като свиня , к'во няма ;>

FTFOI
03-14-2008, 17:18
Иван Е пич. И знаете ли защо? Щото знае какво да прави добър PR, щото може да пее, и защото ми напомня за Анди Кауфман.

fuckingwhore
03-14-2008, 17:21
Обичам го ! :-) :-) :-) :smt007 :smt007

Jamalska
03-14-2008, 17:45
Аз съм му върл фен..първо мислех,че е идеален тип за една нощ ама след последните 2 песнички съм и на по-задълбочено мнение хаха

Да се забива с кфото си иска ама тоя кон Люси...ще бъде адски гнусно ако се налази с нея :o гадост!неее :?

lov3m3
03-14-2008, 18:38
мдаам има нещо в него което ми харесва :-) :grin:
[-( а за другите, които не го харесват---> не разбирате смисъла на лиготиите: А именно да се забавляваш и да ти е готино на теб без да ти пука от мнението на останалите.
Иван rlz 15879 :P \:D/ :smt003

5StaR
03-14-2008, 19:04
ама тоя кон Люси...ще бъде адски гнусно ако се налази с нея :o гадост!неее :?

Люси е спечелила Германския мусик идол + в Но Ангелс е и е световно известна + това не е кон според мен, като си изправи косата не е зле изобщо, а и не би паднала на нивото му :booooomb: :booooomb:

SuNsEt
03-14-2008, 19:08
Бе Иван също ме радва,но фаворит ми е Тома...
А односно слуховете,че Люси се харесва със Иван..не съм сигурна ама...на мен ми казаха,че тя била лезбийка... :shock: ?!

FTFOI
03-14-2008, 19:10
Тя е лесбиика. Обаче ме кефи най-много от цЕлото жури, като вид, като стил, като начин на мислене....

LiveFlower
03-14-2008, 19:11
ax taq Lusi prai se na nedostupna,ama 6e klekne...

mhmhmhmhm
03-14-2008, 19:13
^Да бе баш па с тоя... :razz:

psychopath
03-14-2008, 19:33
доста сте заблудени

unfix
03-14-2008, 19:51
доста сте заблудени

/agree , доста ;)

Ванката наистина си е пич , ама колкото и да ми е любимият от всичките мисля , че няма да го пуснат , защото уж сериозно ги взе нещата след театралните кастинги пък пак почна да се лигави.Вярно е това , което lov3m3 каза за забавлението , но за съжаление т'ва предаване е да пееш и отново за съжаление Иван тази вече хич не пя.И пак като говореха от журито и той много им отговаряше.Пожелавам му успех все пак , защото ще му трябва ;> Ти рулз , баце ;)

mako1
03-14-2008, 20:02
Много ми е странно когат някои викат че Иван прекалявал-тва са само некви бабки и лелки!!!А па фънки също ги храни повечето така че на къв се прави незнам.

fuckingwhore
03-14-2008, 20:08
Аз съм му върл фен..първо мислех,че е идеален тип за една нощ ама след последните 2 песнички съм и на по-задълбочено мнение хаха

Да се забива с кфото си иска ама тоя кон Люси...ще бъде адски гнусно ако се налази с нея :o гадост!неее :?
да..би било ужасно..

RoyTheReaper
03-14-2008, 20:10
Важно е да има ташак с Мюзик Айдъл.

SuNsEt
03-14-2008, 20:14
Много ми е странно когат някои викат че Иван прекалявал-тва са само некви бабки и лелки!!!А па фънки също ги храни повечето така че на къв се прави незнам. Фънки е съвсем различна работа...Той не го прави защото мисли,че като "смачка" самочувствието на другите ще е в негов плюс.Той го прави,за да си разберат грешките.Може би найстина е по-драстичен,но има много хора като него.Какво като е в ефир?...Фънки винаги е заставал зад истинските таланти,а това не се однася за тези,които си мислят,че могат да пеят и дори не са се чували!Те са нахални и самозвани...Той се опитва да ги "събуди" просто...Те трябва да разберат,че не стават,тва е!

‡-КукЛъТЪъ-‡
03-14-2008, 21:03
тоз мн ма радва голямо 6оу праи

mako1
03-14-2008, 21:09
SuNsEt както фънки има право да изразява личното си мнение така и Иван има право да изразява своето!!!А то е съвсем правилно шото фънки наистина е свиня!!!Стносно другите досега не съм чувал да е нагрубил некои лично

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-15-2008, 05:58
то да си лигав ок ама вече да не знаеш кога да млъкнеш е друго ... понякога наистина ме дразни :D особено кат почна с онуи "оня дебелия.." (за фънки) не харесвам фъънки но наистина беше много грубо от страна на иван да се обърне така към човека.. ;)

mako1
03-15-2008, 06:16
[B]a[N]D[i]T[k]a Пуснато на: Съб Мар 15, 2008 9:58 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

то да си лигав ок ама вече да не знаеш кога да млъкнеш е друго ... понякога наистина ме дразни особено кат почна с онуи "оня дебелия.." (за фънки) не харесвам фъънки но наистина беше много грубо от страна на иван да се обърне така към човека..

Ako si gledala music idol po vnimatelno 6te6e da vidi6 kak funki po su6tiq na4in obidi redica hora!!!Pa Ivan iska6e da kaje golemiq a ne debeliq :D

mhmhmhmhm
03-15-2008, 06:58
^ама каза дебелия ...

LadyCarameL
03-15-2008, 09:12
На тоя може диагноза да му се постави .. :? :? :? На 23 е .... УАУ ! Прилича ми на 10 годишен разлигавен хлапак..Ама като се замисля и 20 годишните не се държат така!Пълен идиот...Аут

mako1
03-15-2008, 09:25
На тоя може диагноза да му се постави .. :? :? :? На 23 е .... УАУ ! Прилича ми на 10 годишен разлигавен хлапак..Ама като се замисля и 20 годишните не се държат така!Пълен идиот...Аут

А как трябва да се държи!!!Кат няква лелка ли!!!Всички гледат music idol заради него а форумите се пукат от негави почитатели!!!Човека знае как да први шоу за разлика от някои "BG STARS"

Timbaland
03-15-2008, 09:32
Spored mene narochno kaza na Funkito 'onq debeliq' mislq ce e vid strategiq,za poluchavaneto na poveche SMSi v negova polza.Toi se skara s jurito i poradi tazi pricina ima veroqtnost bivshite ucastnichi koito bqxa izritani ili obideni ot 'onq debeliq' da im napravqt gadno kato glasuvat za nego ili sasho oneq deto ne odobrqvat Funkito.Toi razcita sasho i na fackta ce pravi show.I da se xaresa na publikata edin vid dava 'Smqx i zrelisha' negov plus e ce ima straxoten glas i unicalno peene koeto pokazva.
A otnosno diagnozata porednata silna licnost s maska na kloun,ne e losh,no e i nevazpitan.Svetlio Xristov i toi demonstrirashe sashoto.

Iria
03-15-2008, 12:09
много се лигави и това ще му изиграе много лоша шега

unfix
03-15-2008, 12:23
много се лигави и това ще му изиграе много лоша шега

/agree , може би наистина си права ;)

Iv4eTy
03-15-2008, 12:23
Несмятам, че лиготията прави шоуто, просто до един момент е смешно, но втръсва... И в повечето случаи е крайно досадно... Шоуто правят хора които са по-разкрепостени, които го правят за да им е весело, а не за да са модерни... (Напоследък май и лиготията е на мода :? ) Все по-често срещам някви надписи от сорта на "лИгЛа сЪм и..." такива неща са страшноо.... Просто лиготията си има граници...Минеш ли ги става простотия... :-x

cold_arrow
03-15-2008, 12:30
[B]a[N]D[i]T[k]a Пуснато на: Съб Мар 15, 2008 9:58 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

то да си лигав ок ама вече да не знаеш кога да млъкнеш е друго ... понякога наистина ме дразни особено кат почна с онуи "оня дебелия.." (за фънки) не харесвам фъънки но наистина беше много грубо от страна на иван да се обърне така към човека..

Ako si gledala music idol po vnimatelno 6te6e da vidi6 kak funki po su6tiq na4in obidi redica hora!!!Pa Ivan iska6e da kaje golemiq a ne debeliq :D

да бе верно е тоя фъмнки обижда вс казва на някой че са дебели а той да не е слаб :-D

а по темата ми мен ме кефи точно заради тфа че е малко лиглю пхаха :-D

fuckingwhore
03-15-2008, 13:47
много се лигави и това ще му изиграе много лоша шега
за жалост да..:/

Jamalska
03-15-2008, 14:38
Според мен червенокосата дама без вкус за цвят няма гласовите възможности да се изявява чрез песни...нито визията за целта.Специално изгледах няколко клипа на НоуЕйнджълз...просто личи си разликата м/у нея и другите момичета.А това,че била спечелила някакъв си Музикален идол...е миналогодишния в България е типичен пример,че да пееш добре не е кой знае какъв критерии;)

SuNsEt
03-15-2008, 16:00
SuNsEt както фънки има право да изразява личното си мнение така и Иван има право да изразява своето!!!А то е съвсем правилно шото фънки наистина е свиня!!!Стносно другите досега не съм чувал да е нагрубил некои лично Ха...ами аз мога да кажа същото и за Иван!И не съм съгласна,че Фънки е свиня :?

Lusy_Diakovska
03-15-2008, 16:09
Иван е говедо мн. противен човек нещо не е наред с главата на който му харесва просташкото му поведение значи също е простак :booooomb:

Jeuelle
03-15-2008, 16:39
Добре бе , на всички кастингки вижахме как Фънки убижда кандидатите , как им срива самочуствието - правеше им проблеми за теглото , облеклото .... и тн..

А когато някой него убиди , каза му истината , която е ОЧЕВАДНА - той се засегна..

Аз го харесвам , но харесвам и Иван и мисля, че в случаят втория беше прав!

Lusy_Diakovska
03-15-2008, 16:49
офффффффф и вие простаци харесате си някой и почнете да го защитавате еми и аз ще направя така неможе да я обиждате, Люси е мн. :booooomb: яка тва че на вас ви харесват невъзпитани смотаняци незначи, 4е трябва да обиждате и др.

SuNsEt
03-15-2008, 16:50
Какво?Казваш,че Фънки се засяга когато го обиждат???...На него не му пука! :lol: ...Мислиш ли,че ако му пукаше,щеше да продължи да се държи така? 8) ...Това е едно от качестава,които харесвам у Фънки...Че не му пука какво ще кажат другите!

Jeuelle
03-15-2008, 17:25
Какво?Казваш,че Фънки се засяга когато го обиждат???...На него не му пука! :lol: ...Мислиш ли,че ако му пукаше,щеше да продължи да се държи така? 8) ...Това е едно от качестава,които харесвам у Фънки...Че не му пука какво ще кажат другите!

А не бе , въобще не се ядоса когато Иван го убиди :lol: :lol: :lol:

unfix
03-15-2008, 17:47
Какво?Казваш,че Фънки се засяга когато го обиждат???...На него не му пука! :lol: ...Мислиш ли,че ако му пукаше,щеше да продължи да се държи така? 8) ...Това е едно от качестава,които харесвам у Фънки...Че не му пука какво ще кажат другите!

не , не , хич нямаше да го изрита без да му пука дали е мюзик айдъл т'ва :lol: :lol: :lol:

chocoleptic
03-16-2008, 18:36
Най-големия .. ! :-) Обичам го !

snowgirl
03-17-2008, 19:26
Много ме кефи! След като моя фаворит- Дамян отпадна, сега ще гласувам за Иванчооо! Много ме кефи ХеХе :grin:

5StaR
03-17-2008, 20:25
Много ме кефи ХеХе :grin:

Кое те кефи по-точно?

Майкъл Джаксън
03-17-2008, 20:50
АСОЛЮТЕН ИДИОТ!

unfix
03-18-2008, 14:09
НАЙ-ГОЛЕМИЯТ!АЙТОС 30 000!

Decu
03-18-2008, 14:29
Отвратителен е.. :?

cold_arrow
03-18-2008, 14:40
Отвратителен е.. :?
мда права си мн е лигав
ДЕНИСЛАВ ис д бест 8-) :-)

SiNiStEr
03-18-2008, 15:07
Отвратителен е.. :?
мда права си мн е лигав
ДЕНИСЛАВ ис д бест 8-) :-)


++1

bloodfrozen
03-18-2008, 15:32
Вчера реших по някаква случайност да гледам предаването, понеже не го гледам редовно. Особено ме впечатли репликата му, че родителите за това са били родители и трябвало да им е кофти, а той бил "най-големия". Съчувствам им на родителите, че имат такова неблагодарно говедо за син. А Иван се мисли едва ли не за богоизбран.. неуместно му е поведението, не знам какво толкова намирате в него. Единствено признавам, че има глас..

tItEufFf
03-18-2008, 15:59
Отвратителен е.. :?
мда права си мн е лигав
ДЕНИСЛАВ ис д бест 8-) :-)


++1

CMEX
03-18-2008, 17:17
Sushtiq debil sum i az . Xcentri4en, samo taka . Malko Vankata go kloni kum lud, ma she se opravi, taq deformaciq ne e mnogo strashna :) Kombinaciqta Lud i Vesel prai 4eva napusnen :P

Майкъл Джаксън
03-18-2008, 19:16
ПЕЙ С МЕН - ТОВА Е ДОБРОТО ШОУ ЗА МОМЕНТА, НО И С ПО-ГОЛЯМ ПОТЕНЦИАЛ, ОЧАКВАМ ДА СЕ РАЗВИЕ ОЩЕ - ПРАВЯТ ГО КАДЪРНИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.

Decu
03-18-2008, 19:17
Отвратителен е.. :?
мда права си мн е лигав
ДЕНИСЛАВ ис д бест 8-) :-)


++1

Абе и Денислав не е "дъ бест" ама карай..
Тома юбер алес! :-P

Briseis
03-18-2008, 19:35
Иван е уникален.
Неповторим!
Невероятен!
Нереален!

Искам да намеря човек като него.
Достатъчно умен и кадърен, за да говори цяла България за него.
Достатъчно интересен, за да провокира различни реакции.

По-мъжествен, нежен и възбуждащ глас аз не съм чувала.

PaChanGa_GiRl
03-18-2008, 20:05
Иван е уникален.
Неповторим!
Невероятен!
Нереален!

Искам да намеря човек като него.
Достатъчно умен и кадърен, за да говори цяла България за него.
Достатъчно интересен, за да провокира различни реакции.

По-мъжествен, нежен и възбуждащ глас аз не съм чувала.


Абсолютно съм съгласна!

И някой каза, че ще се забрави след време - НЕ! няма, евала му прая на пича, че цяла БГ говори за него, aLL|aLoNe много добре ис го каза! И не той ще бъде забравен, а другите лигльовци, дето "са много поддържани, всеки ден с нови дрехи".
Евала на пича!!

Presley
03-19-2008, 00:14
В няколко теми вече се иэкаэах,но хайде да не пропусна и таэи :D Ванката е уникален талант и страхотен човек.Радвам,се че имам честта да се поэнаваме.И не се косете эа него,той энае какво прави и сами ще се уверите.

psihqsala
03-19-2008, 07:13
Копирам мнението си от другата тема,защото нея я заключиха:
Ъъъ..аз пък не мога да разбера хора,които твърдят,че харесват такива като него,дето са излязли да се тупат по гърдите ,правейки се на интересни и викайки 'най-големия'. Това кой не може да го направи,я се замислете? Ха,правел шоуто-има ОГРОМНА разлика м/у това да се лигавиш на поразия и да пускаш само тъпотии и това да си наистина забавен,остроумен и интересен! Ебаси то какво му трябва на човек,за да излезе и да се държи като някъв изтърван? Нищо особено не представлява това. А и е прекалено ПРЕДВИДИМ и твърде много се ИЗТЪРКА. За мен оригинален е човек,който в различни ситуации реагира непринудено и се получава смешно,а не на всяко едно нещо по един и същ начин-тъпо се получава просто. Има хора,на които им идва отвътре да ръсят разни простотийки,ама поне са на място. А неговото държание е по-скоро чобанско-селяшко,не виждам нищо интригуващо и задържащо вниманието. Така,някой може ли да ме оспори? Какво му харесвате на тоя безличен плужек,крещящ заучени фразички и държащ се неадекватно,липсващи му каквито и да били готини качества? (говорим за поведение,тъй като вие му харесвате повдението,като глас става,но той става повод за обсъждане заради държанието си,така че..). Артистичен е,да,но определено тая роля,която я играе на тази сцена,в този театър,не е особено интригуваща. Вас как ви излъга?
Това мисля НАКРАТКО аз за 'ВЕЛИКИЯ' Иван.

Lusy_Diakovska
03-19-2008, 07:36
ни6то не му харесвам на тоя Иван по просто копеленце никаде нема просто с тва най-големият ми бърка в мозъка ебаси шута е нз ако тва най-големият става за впр. за корема му е правилно ебаго смотаняка да умре да но не съм мразила човек толко мн. :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

FTFOI
03-19-2008, 07:39
хахах... оле искам го на финала!

ice_cream_f
03-19-2008, 09:00
Ivan coolz mnoo me radva super qko pee :-P

Briseis
03-19-2008, 09:30
В няколко теми вече се иэкаэах,но хайде да не пропусна и таэи :D Ванката е уникален талант и страхотен човек.Радвам,се че имам честта да се поэнаваме.И не се косете эа него,той энае какво прави и сами ще се уверите.

Ти го познаваш :shock:

/ме завижда :-o

lov3m3
03-19-2008, 11:12
В няколко теми вече се иэкаэах,но хайде да не пропусна и таэи :D Ванката е уникален талант и страхотен човек.Радвам,се че имам честта да се поэнаваме.И не се косете эа него,той энае какво прави и сами ще се уверите.

Ти го познаваш :shock:

/ме завижда :-o


И аз завиждам :smt011 Я да ни поразкажеш нещо повечко за него \:D/

lov3m3
03-19-2008, 11:26
Случайно някой да знае кога е роден или коя зодия е :P :-({|=

PinkFloydSound
03-19-2008, 15:37
Отвратителен е.. :?
мда права си мн е лигав
ДЕНИСЛАВ ис д бест 8-) :-)



++1
Ооо да бе, направо...Денислав е възможно най-надутият и тъп финалист...поне самочувствието му да беше с покритие
"Имам адски много дрешки в гардероба си и много кецки, а това е много важно за едно момче бля бля бля" :o
колкото до Иван
"Най-големияяяяят"
^ с право
много ме кефи като глас, вярно, че малко прекалява с поведението си на клоун, ама и аз съм същата, тъй че айде да не давам определения на по-нормалните от мен 8-) /особено на Иван/ 8-)

PinkFloydSound
03-19-2008, 15:43
ни6то не му харесвам на тоя Иван по просто копеленце никаде нема просто с тва най-големият ми бърка в мозъка ебаси шута е нз ако тва най-големият става за впр. за корема му е правилно ебаго смотаняка да умре да но не съм мразила човек толко мн. :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
абе Люси Дяковска чак така ли псува :lol:
вярно, че си фенка на Люси, ама моля те не псувай тъй, успокой топката 8-)

Presley
03-19-2008, 23:05
Случайно някой да знае кога е роден или коя зодия е :P :-({|=
Блиэнаци е :)

psychopath
03-19-2008, 23:14
вие не сте наред
кале?

lov3m3
03-20-2008, 11:06
Случайно някой да знае кога е роден или коя зодия е :P :-({|=
Блиэнаци е :)
:D Знаех си ... и аз съм близнаци :grin: :P :-P

prettyIdeath
03-20-2008, 11:23
Иван е избрал този тип на поведение защото много добре знае че това би харесало на младежта, която всъщност и гласува... Той също така добре знае че има голям талант и не му пука. Ако не стане в Мюсик айдол той пак ще прогресира. Имам чуството че много продуценти го чакат да излезе от там...

mishenceto92
03-20-2008, 13:03
На Иван му липсва елементарно възпитание
има талант, но просто не иска да го развие... :?
и е наистина много жалко

mhmhmhmhm
03-20-2008, 15:28
Случайно някой да знае кога е роден или коя зодия е :P :-({|=
Блиэнаци е :)
:D Знаех си ... и аз съм близнаци :grin: :P :-P
:razz:

lov3m3
03-20-2008, 16:20
Случайно някой да знае кога е роден или коя зодия е :P :-({|=
Блиэнаци е :)
:D Знаех си ... и аз съм близнаци :grin: :P :-P
:razz:

Само аз ли така си мисля или всички близнаци са леко чалнати 8-) :D :grin: :P

voodoodoll1
03-21-2008, 06:25
Най-големия :D :D :D

BrokenHeart
03-21-2008, 07:54
луд е.. лице ;]

izgubenonamereno
03-21-2008, 14:06
Определено губи от поведението си. Мисля, че е голям талант, който по гласови данни може да спечели Muic Idol !

LustForSk8ing
03-21-2008, 14:54
NAI- GOLEMIQ !!!! :razz: :grin: :grin:

plamsityy
03-21-2008, 15:08
Наййй - големияяяЯяяяяЯ ! :D

lov3m3
03-25-2008, 10:59
xixixi gledahte li purviqt golqm koncert :grin: Vidqhte li 4e be6e s teniska s miki mause i smoking :lol: i mnogo mi haresa "razgovora" mu s funki 8-)

Alcohooligan
03-25-2008, 12:16
айтоссс

November
03-25-2008, 15:30
айтоссс


30 000 8-)

FatPanda
03-25-2008, 17:16
най-големияя
Айтоос 8-)

unfix
03-25-2008, 17:27
Funky да ми яде гъза :D Иванчо рлз ;) Люси също ме изкефи как му се нахвърли :grin:

evi_vd
03-25-2008, 20:44
Funky да ми яде гъза :D Иванчо рлз ;) Люси също ме изкефи как му се нахвърли :grin:

и мен ме изкефиха с Люси :grin: иии също мн ми хареса блузката му с Мики Маус.. хахах сладур :-) :-) дано той спечели,щото е най- .. знаете най кво 8)

Eli>>>
03-25-2008, 22:24
Най-Големия :D
рлз отвсякъде :grin: ;-) :smt041

psychopath
03-25-2008, 22:47
нагласена работа

5StaR
03-25-2008, 23:09
Иван е избрал този тип на поведение защото много добре знае че това би харесало на младежта, която всъщност и гласува... Той също така добре знае че има голям талант и не му пука. Ако не стане в Мюсик айдол той пак ще прогресира. Имам чуството че много продуценти го чакат да излезе от там...

Права си за първата част, обаче след това... виж че всички се оплакват от неговото държание..Неможе да се РАБОТИ с човек с манталитет на 14 годишен.
Към всички които мислят, че пее хубаво..ае ..застреляйте се..Песните ги пее много фалшиво..Има талант ама го пропилява с лигафщини. КЪДЕ ТОЧНО ВИДЯХТЕ ЧЕ ПЕЕ ДОБРЕ? Примерно последната песен не си знаеше текста ( то вероятно повечето от вас не са я чували в оригинал де.. ) и грачеше ужасно,верно прави шоу ама това е друг въпрос.

Decu
03-26-2008, 11:16
Кво толков аму харесвате бе?
Егати простака е.. :o

macka123
03-26-2008, 13:34
Значи за мен пее мноо хубаво , много е сладък , имам предвид , че има и визия да бъде седващия мюзък айдъл , НО прекалява с простотийте.Понякога наистина ги ръси смешки , Но много често прекалява.Не виждам кое точно харесахте на това , че в хубав хотел той е влязъл в ресторанта по бански , викал е и е секнал носа си в чаша???? Кое му е готиното на това? За мен ако се стегне ще бъде наистина НАЙ - ГОЛЕМИЯ , но така за мен е дришльо , който ще пропилее таланта си...


БТВ относно Фънки - не го харесвам , защото човек за да критикува другите трябва да погледне първо себе си!!!

lov3m3
03-26-2008, 15:10
Иван е избрал този тип на поведение защото много добре знае че това би харесало на младежта, която всъщност и гласува... Той също така добре знае че има голям талант и не му пука. Ако не стане в Мюсик айдол той пак ще прогресира. Имам чуството че много продуценти го чакат да излезе от там...

Права си за първата част, обаче след това... виж че всички се оплакват от неговото държание..Неможе да се РАБОТИ с човек с манталитет на 14 годишен.
Към всички които мислят, че пее хубаво..ае ..застреляйте се..Песните ги пее много фалшиво..Има талант ама го пропилява с лигафщини. КЪДЕ ТОЧНО ВИДЯХТЕ ЧЕ ПЕЕ ДОБРЕ? Примерно последната песен не си знаеше текста ( то вероятно повечето от вас не са я чували в оригинал де.. ) и грачеше ужасно,верно прави шоу ама това е друг въпрос.

DA be zemi kaji 4e ne pee huibavo verno 4e ne pokaza vsi4ko ot sebe si na nqkolko pesni ama q 4ui kak izpq Change The World :? ZEMI TI SE ZASTRELQI kakto vijda6 po-golqmata 4ast kazvat 4e pee mnogo dobre ... i ima za6to..

5StaR
03-26-2008, 22:48
Пo-голямата част от 12-14 годишни дето го мислят за велик?Ае скрий се, то "всеки" може да да пее уникално ама не го показва!!!Дада..

ЕДИТ: (Не показа всичко от себе си на няколко песни..) Ае те колко песни са изпяли според теб?? 1000.. еми не

5StaR
03-26-2008, 22:51
БТВ относно Фънки - не го харесвам , защото човек за да критикува другите трябва да погледне първо себе си!!!

Далеч не е вярно, Фънки е сложен там като жури и е негова задача да критикура другите. Той не иска да стане мюзик айдъл, ако искаше тогава щеше да се применя... А и всеки може да критикува другия...( аз мога да кажа, че някой е грозен примерно, което не означава че аз съм красив(примерно))

air_J
03-26-2008, 23:02
Точно пък Фънки се изложи най-много. След като с хапливия си език си събра много почитатели, успя за нула време да ги настрой срещу себе си. Защо? Ами, защото не може да казваш на някой, че много те кефи, че прави шоу и те забавлява, едва ли не ти е фаворит, в следващият момент къде по сценарии, къде - не, Иван се изпуска и го нарича "ония дебелия" и от тогава Иван изведнъж става "селянин", "келеш", "айтоски артист" и т.н. Аре, стига глупости, а? Поне да го беше приел на майтап! Пък и сега какво се оплакват от Иван не мога да разбера? Аз ли го пуснах толкова напред, или журито? Сега да не се правят на ощипани госпожици, и най-вече компрометиралия сам себе си Фънки.

ganeca
03-27-2008, 05:16
туй мнение е от дир.бг форума

След като изчетох сума ти обиди по адрес на Иван, направо нямам думи за това колко е зле половината от народа на тази държавица... Другата половина си се знаем. Още един дъъълъг коментар от мен. На който му се чете - да чете, другите да го отминат. Та... нека си напиша впечатленията и отвращенията от тазвечершния ЦИРК, изпълнен от ”не кой да е, а ”най-големия” ”Фънки”. Като начало - хората от това ”жури” просто толкова ги е яд, че нямат подобна ДАРБА и че се появи един човек, който да постигне толкова много и то само за 3 седмици. Вярвайте, ЦЯЛА България знае за Иван! Само дето в моя град явно са прекалено малко хората, които знаят за него, ама то така, като си от малкото и незначително градче... К`во да се прай, средна класа, идеални! Опитах се да налея малко акъл на поне десетина човека за тия два дни, да им покажа и да чуят нещо БОЖЕСТВЕНО, е, `ма не става! Та, да си дойда на думата. Второ - това т.нар. ”жури” се опитва да смаже един ТАЛАНТ, ТАЛАНТ, който те сами заявиха неведнъж пред цяла България! Ако тези хора могат да се нарекат професионалисти в това, което правят, то аз съм на Батман Робин-а! Тези коментари към визитките на останалите участници бяха изпълнени с какви ли не суперлативи, повечето от които незаслужени. Обаче, видите ли, за наш`та черната овца Ванчо, трябваше да се каже нещо лошо, нали така? Браааво! Перфектно просто! Есил най-накрая да каже нещо положително след като Иван си изпя песента! Вили Казасян също! Леко иронично, ама айде, мина все пак. Люси нерде-нерде ше го целува?! Егати лицемерието! Или се присъединяваш към отбора от самото начало, или си стоиш на самотния остров. Господин Димитър Ковачев май беше тръгнал да гледа и участва в съвсееем различно шоу май, а? С този черния грим около очите, с тази рокличка с надпис I'm the LAW и кърпата за глава с картинка на ТРЕВА! Те това ли трябва да е пример за подражание, аджеба?! Не на нас тия! Голям метъл уж, а иначе става да се кълчи на Азис! Беше тръгнал да си ходи, що не си замина? Може да обижда наляво-надясно хората, явили се на кастингите, а Иван го засегна веднъж и то къде по погрешка, къде наистина и какво? Ще си го връщаме всеки път ли? Та даже и почна да си плете приказките. ”Да де, ама не Айтоско театрално поведение”, ”Ето, той е от Казанлък”, ”Айтоски”... ”Лайно” бил, ”келеш” бил, ”гъз” бил, ”измислил му бил задника на Фънки”, ”после ще види друга комисия отвънка”, ”ако зрителите искали да помогнат на Иван, да се обадят в близкия диспансер”... Друго какво ще измислите още? Айде да не търся точните груби думи на ”Фънки”, които са показвали досега от всички кастинги, че ще стане една... Грозна картинка. Иван много на място спомена за СЕМ! Все пак, Just a gigolo по кой точно начин трябваше да бъде изпълнена? Като Louis Prima, както каза в началото Дони или като David Lee Roth, както каза ”Фънки”? Дони, защо така тази песен? Вярно, на Иван му подхожда, иска се малко така... вътрешното ти чувство за музиката да проговори, да живне малко песент, ама то това не важеше ли за всяка една песен? Другото, което е - къде са ви правилата за този формат? Къде пише, че трябва да са 13 финалиста, а не 12? Защо два пъти подред на малките кастинги Иван пя последен? Защо тази вечер точно той слезе последен? Защо точно той стоя встрани в един момент от песента? Браво на Ясен, още един, който показа, че е наистина МЪЖ и не завижда, за разлика от Ивайло, който досега мислех, че също е такъв. Завистта променя хората! Уж мрази завистта, а какво излезе? Като не си уверен в собствените си възможности, разбира се, че ще се стремиш да изкараш другия по-зле от теб. На мен лично, гласът на Ясен ми харесва в пъти повече от този на Ивайло, представи се прекрасно тази вечер, а и е уверен в себе си! Някой да разбра какво пя Шанел в общата песен? Е, аз - не. Стоян ако не си беше допрял микрофона на индивидуалната песен толкова близо до устата, сигурно въобще нямаше да се чуе какво точно пее. А и не е ясно какво прави точно той в Мюзик Айдъл, при условие, че има догов с ”не кой да е”, а с ”Фънки” и има поне един клип към песен, за който научих преди ден-два и то от точно този форум... Елена доста се напрягаше, като всеки път. Тома беше добре, но имах чувството, че или панталонът му не му е удобен, или има камъче в някоя обувка. За Нора няма да казвам каква я изкараха с този тоалет... От всички изпълнения на Мария, това ми хареса най-много, както и това на Ана. Шанел май нещо въобще не беше уверена, ама иначе НЕ си ”мандахерцаше” ръцете, ама въобще даже. Пламенка горката такава к***а си се показа сама, че никой друг не можеше да я покаже по този начин. Денислав бил ”любовника на Мюзик Айдъл”, ”много красив” (Вили Казасян)? Той горкия се опитва да копира батко си Иван, ама нещо не му се получава. Нещо не му ”тича” като кецките. Нещо много еднакви песни му се падат, ама какво да се прай, той и без това само такива може да пее... Деница също е перфектна, тя си е родена DIVA, няма нужда от Мюзик Айдъл. Тия стилисти в какъв техен си свят живеят, един Господ ги знае. Така се подиграват с участниците, че няма накъде повече. Ако не журито, то поне те ги забиват! Това беше за да не кажете, че съм СУбективна. А сега, за Иван - дори и Богдана Карадочева каза: ”Аз много харесвам Иван. Харесвам начина му на пеене, мисля, че в него има много заряд. Мисля, че е страшно талантлив и има шансове да стане дори голяма звезда”. Е, дали тази жена би лъгала себе си и другите? Тия певАЧки там за какво бяха? Песента на Иван изисква и специфични беквокали, къде бяха те? Защо не докараха един ИСТИНСКИ БЕНД? Този на Вили Казасян? Нали като ще правим нещо - да го правим както трябва? Иван не си бил изпял половината песен както трябва, ами да, вкарва импровизация, обръща се към тези, които са му най-важни, а това определено НЕ е журито, а публиката, хората от народа, той за тях го прави, нали тях ще радва на концерти? От всички концерти досега, кой друг се обърна към бенда или да каже, че пее за хората? Както беше казало едно момче от кастингите, да ме прощава, не му помня името, ”България е поза” и 90% от финалистите са именно позьори. Иван поиска прошка от всички, дори и от ”Фънки”, но на него явно ушите му са се запушили още от предния път. Иван се поклони на бенда, извини се за начина, по който се е държал преди. Поклонът му, обаче, може да се тълкува и като ”поклон” на ”Фънки” за обидата ”гъз”. В следващия ”епизод” очаквам да покажат как зад кулисите Иван правил това и онова... MichaelJ аз също не мога да се наслушам на оперната част на Иван! С часове мога да го слушам да пее опера, а и не само опера! Личи си, че която и песен да изпее, той ще я изпее както той я чувства. Очите му светят докато пее, сърцето му явно плаче за музиката. А как успява да направи такива хитове от старите песни и как една такава песен може да ти оправи настроението или да бъде прекрасен старт на деня... Да не споменавам чувството, с което изпя Сбогом на Сигнал! Не знам за вас, но точно там виждам аз ИСТИНСКИЯ ИВАН! В началото на общата песен той отново се обръща към всички - вместо We are the world, we are the children, We are the ones who make a brighter day So lets start giving той изпя YOU ARE THE WORLD! YOU ARE THE CHILDREN! YOU ARE THE ONES WHO MAKE A BRIGHTER DAY SO LETS START GIVING! Кадрите, показани в края за гласуването се видя, че са правени по време на репетициите. Да ви докажа искате ли? Иван не бил ходил на репетиция?! Докога лъжи? Докога само го набеждавате, че бил лошия, алкохолика, несериозника, наркомана, та даже едва ли не се бил опитал да убие Пламена? Кирил Маричков до там ли я докара, че да не може да изпее една песен на живо, поне от уважение към публиката? Тази песен някой да я видя като ”обща”? Намерет ме в скайп или АйСиКю да ви събера на едно място желаещите да отидем в София! Тук сме повече от 100 човека ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ НА ИВАН АНГЕЛОВ! Нека го подкрепим!!! В залата се видя, че поне последните два реда, а и първият долу са празни! Аз нещо се притеснявам за Иван, дано притесненията са безпочвени! Дано всичко е един БОЖЕСТВЕН сценарий! Иване, ти се закле! Вили Казасян ти го каза - нямаш нужда да се правиш на шут, ти си имаш таланта и печелиш симпатиите на публиката! Оттук нататък, обаче, искаме ПЕЙ ОТ СЪРЦЕ! Към пеенето бъди сериозен, нали така каза след театралния кастинг? ”Оттук нататък пеенето си е пеене”. Ние знаем, че си най-големия талант, време е да го докажеш на тези, които все още не го вярват! EDIT: MichaelJohns, извинявай за пореден път, но аз просто не се престраших да напиша това, което ми е наистина на сърце, да напиша това, което си написала ти, но сега искам да го напиша и затова си позволявам за пореден път да те цитирам: Цитат(mi @ 25.03.2008 - 05:01) * ИВАНЕ, четеш ли ме? Дано поне някой близък до теб чете. Твоята болка е и моя болка. Твоята мисия е и моя мисия. Не допускай страха в себе си и ще останеш силен. Мачкай, за да не те мачкат... Ти си като храната на боговете и заразяваш и млади и стари, и мъже, и жени, и деца. Думите са слаби да изразят гамата от емоции и чувства, които предизвикваш в нас. Искам да ти кажа само това: БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ТЕ ИМА Go to the top of the pageReport Post Цитат(Mov @ 25.03.2008 - 06:14) * YOU ARE THE WORLD! YOU ARE THE CHILDREN! YOU ARE THE ONES WHO MAKE A BRIGHTER DAY SO LETS START GIVING! Както винаги брилянтна ! Това съм го пропуснала, явно съм била захласната по гласа. Мисля, че в този форум по стечение на обстоятелствата се събрахме мислещи, талантливи хора със сърца и можем да усетим истинския Иван. Той има нужда от нас, ние имаме нужда от него. Ако бях вярваща, щях да кажа, че е БОГ , защото няма толкова съвършен човек. Всяка дума, всеки жест носи послание, доброта, искреност... И аз се страхувам за това момче, наистина се страхувам, защото той е като БИСЕР хвърлен на свине. Всички там - участници, продуценти, жури са толкова под неговата класа, неговият талант и неговото огромно сърце и интелект, че той просто няма място там, той е създаден светът да му се радва.

lov3m3
03-27-2008, 11:32
Точно пък Фънки се изложи най-много. След като с хапливия си език си събра много почитатели, успя за нула време да ги настрой срещу себе си. Защо? Ами, защото не може да казваш на някой, че много те кефи, че прави шоу и те забавлява, едва ли не ти е фаворит, в следващият момент къде по сценарии, къде - не, Иван се изпуска и го нарича "ония дебелия" и от тогава Иван изведнъж става "селянин", "келеш", "айтоски артист" и т.н. Аре, стига глупости, а? Поне да го беше приел на майтап! Пък и сега какво се оплакват от Иван не мога да разбера? Аз ли го пуснах толкова напред, или журито? Сега да не се правят на ощипани госпожици, и най-вече компрометиралия сам себе си Фънки.
To4no taka :-)

suunlight
03-27-2008, 12:16
България ..българите .. ограничен народ !!
Като чуя за Иван се сещам за Роби Уилямс, който беше лошото момче на Англия .. обаче сега какво ..не е ли велик за всички англичани!
Така е и сега всички могат да плюят Иван, но 1 ден .., ако той прослави България с гласът си, който е Страашеен ! всички ще го обичат без да гледат как се държи! Но другото въпреки държанието си той кефи, той радва .. и може би точно това, че не му пука и не зависи от журито .. го прави такъв .. луд човек ! Точно такива хора успяват .. :) Ще го смачкат тоя талант .. може би ! Но не мисля, че той ще позволи .. някакви селяни .. българите .. всичкиии сме такивааа .. да му провалят живота ..
пича се е изучил .. интелигентен е .. и ако го иска .. ще стане Идола на Бг ..защото ще смачка цялото ви шибано ограничение .. и забутани възгледи за това как трябва да се държиш !!

suunlight
03-27-2008, 12:19
Случайно някой да знае кога е роден или коя зодия е :P :-({|=
Блиэнаци е :)
:D Знаех си ... и аз съм близнаци :grin: :P :-P
:razz:

Само аз ли така си мисля или всички близнаци са леко чалнати 8-) :D :grin: :P





Не е ли декември роден ??? май се бъркате .. не може да е близнаци :)

DisturbinThePeace
03-27-2008, 12:53
тоя човек ми стана идол още когато го видях на кастинга ! няма такъв идиот с такъв глас ! :D НАЙ-ГОЛЕМИЯ !

November
03-27-2008, 13:35
тоя човек ми стана идол още когато го видях на кастинга ! няма такъв идиот с такъв глас ! :D НАЙ-ГОЛЕМИЯ !


8-) :D 8)

lov3m3
03-27-2008, 14:14
m00rnInGstaR]




Случайно някой да знае кога е роден или коя зодия е :P :-({|=
Блиэнаци е :)
:D Знаех си ... и аз съм близнаци :grin: :P :-P
:razz:

Само аз ли така си мисля или всички близнаци са леко чалнати 8-) :D :grin: :P





Не е ли декември роден ??? май се бъркате .. не може да е близнаци :)
mii az zatova pitah i kazahe 4e e bliznaci :-)

psychopath
03-27-2008, 14:16
нЕма такива заблудени...микъде по света (освен в САЩ)

macka123
03-27-2008, 14:45
БТВ относно Фънки - не го харесвам , защото човек за да критикува другите трябва да погледне първо себе си!!!

Далеч не е вярно, Фънки е сложен там като жури и е негова задача да критикура другите. Той не иска да стане мюзик айдъл, ако искаше тогава щеше да се применя... А и всеки може да критикува другия...( аз мога да кажа, че някой е грозен примерно, което не означава че аз съм красив(примерно))


Да сложен е да оценява гласа на хората , а не това как изглеждат и пр.На кастингите не пусна един човек , защото не му харесвало как е облечен.Ми не всеки има възможност да се облече с ХУБАВИТЕ ДРЕШКИ , но това няма нищо общо с таланта нали така???

lov3m3
03-27-2008, 15:19
xaxaxxa XUBAVI DRE6KI << kakvo razbira Funki pod takiva dre6ki?? Za nego sigurno idealnoto obleko sa roklite koito toi nosi :lol:

5StaR
03-27-2008, 21:52
Да сложен е да оценява гласа на хората , а не това как изглеждат и пр.На кастингите не пусна един човек , защото не му харесвало как е облечен.Ми не всеки има възможност да се облече с ХУБАВИТЕ ДРЕШКИ , но това няма нищо общо с таланта нали така???

Не - това е Мюзик Айдъл - Неможе да се облечеш все едно отиваш на пазара да си купиш банани и да очакваш да продължиш. Като нямаш "хубави" дрешки явно мястото ти не е там. Това е шоу за млади талантливи + добре изглеждащи хора - колко известни клошара познаваш? Журито отценява всичко, не само гласа.

ganeca
03-28-2008, 05:39
Не - това е Мюзик Айдъл - Неможе да се облечеш все едно отиваш на пазара да си купиш банани и да очакваш да продължиш. Като нямаш "хубави" дрешки явно мястото ти не е там. Това е шоу за млади талантливи + добре изглеждащи хора - колко известни клошара познаваш? Журито отценява всичко, не само гласа.
Извинявай, ама при положение че стилистите ги обличат и ги бяха направили като за модно ревю, как ще оцениш някой как пее като през повечето време хората са заети да гледат детайлно дрешките.

kuklichka_bg
03-28-2008, 06:05
talan na prostotiqtaaaaa we super se ligavi i e nevaspitan ujasen e nqma darjanie kam nikoi!IZlaga se ama vie tuka kato obi4ate da gledate prostashtinata na drugite i lapetatapo na 12 ludi po nego shtot sa na edin akal mn drazni kak moje sa darji tei daje ne pei qko sq da go e*a u tapiqqqqqqqqqqqqqq selendurrrrrrrrrrrrr

hooliganka89
03-28-2008, 08:25
Of takiva kato Denislav sa na vsqka krachka,a Ivan e individualen,naistina ponqkoga prekalqva s ligavshtinite si,no spored men toi e mnogo poveche ot Denislav.
Ivan mnogo dobre znae kakvo se haresva na naroda i tochno zaradi tova ima takova darjanie.
Nqkolko posta nad moq momicheto e pravo,nie bulgarite sme takiva.
Dneska Ivan e prostak,a utre ako zastane na svetovna scena vsichki mnogo shte go obichat i shte prenebregnat nachina mu an darjanie,tva mi e qsno kato bql den.
Az podkrepqm Ivan,ne zashtoto sam prostachka i sledovatelno haresvam prostaci,a zashtoto spored men toi ima dostatachno glasovi danni za da bade neshto poveche dori ot muzikalniq idol na Bulgariq.
Nadqvam se tva jalko podobie na juri da ne pogubi talanta na Ivan.
Funky me drazni do kraen predel,Vili Kazasqn ne znam koi izobshto go sloji tam,5 pati go chuh da dava nqkakvo mnenie za pevcheski talant.

macka123
03-28-2008, 11:30
hooliganka89 , na 99% sym syglsna s teb!
Samo edno ne sym syglasna - i kato denislav i kato ivan gi ima na vsqka kra4ka.vseki puber e ili liglio, koito izglejda na 5 , ili feshan , koito se pravi na mnoo zrql.

lov3m3
03-28-2008, 13:42
Да сложен е да оценява гласа на хората , а не това как изглеждат и пр.На кастингите не пусна един човек , защото не му харесвало как е облечен.Ми не всеки има възможност да се облече с ХУБАВИТЕ ДРЕШКИ , но това няма нищо общо с таланта нали така???

Не - това е Мюзик Айдъл - Неможе да се облечеш все едно отиваш на пазара да си купиш банани и да очакваш да продължиш. Като нямаш "хубави" дрешки явно мястото ти не е там. Това е шоу за млади талантливи + добре изглеждащи хора - колко известни клошара познаваш? Журито отценява всичко, не само гласа.
ti puk kolko izvestni li4nosti poznava6 bez stilisti i grimiori da se grijat za vun6niq im vid :? Po tvoita LOGIKA izliza 4e nqkoe barbi s 1000 dre6ki i nakakuv talan moje da spe4eli ... q stiga v tova 6ou se tursi to4no talant!!! I Ivan si go IMA na 100%

5StaR
03-28-2008, 14:59
Не - това е Мюзик Айдъл - Неможе да се облечеш все едно отиваш на пазара да си купиш банани и да очакваш да продължиш. Като нямаш "хубави" дрешки явно мястото ти не е там. Това е шоу за млади талантливи + добре изглеждащи хора - колко известни клошара познаваш? Журито отценява всичко, не само гласа.
Извинявай, ама при положение че стилистите ги обличат и ги бяха направили като за модно ревю, как ще оцениш някой как пее като през повечето време хората са заети да гледат детайлно дрешките.

Дрехите изграждат визията, те не се гледат 10 мин, един поглед е достатъчен..Всички гледат пеенето и държанието. Та аз говорих за хората на кастингите, които Фънки нареди - те не са облякани от стилисти, сами са си избирали дрехите.

Относно по-горния дълъг пост, ще кажа че тая дето го е писала яко се е филмирала.

Едит: Какъв талант има Иван е?? От началото не е спрял да се лигави, защото знае че такива лайна ( без ивинение ) ще го харесат и ще гласуват. Неможеш да съпоставяш кастинг на който трябва за 5мин да се докажеш с това да си звезда.. Ако не си се доказал в началото - няма да станеш звезда както се вижда. А и да една добре изглеждаща мацка с добър глас визия и талант ще спечели. Пример: Невена Цонева.

ПС. Не се търси само талант - Търси се обща визия,глас, държание + талант. Всеки си има талант, ама само с него не става..

vikiiitooo
03-28-2008, 18:00
Наи Якия, наи Големия, наи Добрия! Дано да спечели тои! :)

lov3m3
03-28-2008, 18:42
Не - това е Мюзик Айдъл - Неможе да се облечеш все едно отиваш на пазара да си купиш банани и да очакваш да продължиш. Като нямаш "хубави" дрешки явно мястото ти не е там. Това е шоу за млади талантливи + добре изглеждащи хора - колко известни клошара познаваш? Журито отценява всичко, не само гласа.
Извинявай, ама при положение че стилистите ги обличат и ги бяха направили като за модно ревю, как ще оцениш някой как пее като през повечето време хората са заети да гледат детайлно дрешките.

Дрехите изграждат визията, те не се гледат 10 мин, един поглед е достатъчен..Всички гледат пеенето и държанието. Та аз говорих за хората на кастингите, които Фънки нареди - те не са облякани от стилисти, сами са си избирали дрехите.

Относно по-горния дълъг пост, ще кажа че тая дето го е писала яко се е филмирала.

Едит: Какъв талант има Иван е?? От началото не е спрял да се лигави, защото знае че такива лайна ( без ивинение ) ще го харесат и ще гласуват. Неможеш да съпоставяш кастинг на който трябва за 5мин да се докажеш с това да си звезда.. Ако не си се доказал в началото - няма да станеш звезда както се вижда. А и да една добре изглеждаща мацка с добър глас визия и талант ще спечели. Пример: Невена Цонева.

ПС. Не се търси само талант - Търси се обща визия,глас, държание + талант. Всеки си има талант, ама само с него не става..

off stebe nqma da se razberem :? ti ne shva6ta6 li 4e ivan ima ogrooomen talant i kolkoto i da se ligavi se zabelqzva.. ne e li o4evidno vuv vsqko 2ro mnenie pi6e: super talantliv no ligav .. ai zemi sq spori s 1 000 000 hora koito imat takova mnenie.. dori i tezi koito ne go haresvat priznavat 4e moje da pee. Ai sum dale4 ot misulta 4e e grozen.. verno ne e pulen krasavec ama kakto kazah i predi MUSIC IDOL NE E MODNO REVIU!!! :? :? :?

5StaR
03-28-2008, 22:54
Не съм казвал за него, че е грозен..Не си ме разбрала, ама ся не ми се обеснява.Даже и да има "ОМФГ ОГРОМЕН" талант с тия лигафщини за нищо не става, честно казано и мен ме кефи като се базика, ама като се държи като селяндур мн ме дразни.

ПС. За мен не е проблем да спора и с 2 000 000 души :)

psychopath
03-28-2008, 23:30
Бате, изречение съдържащо "Невена Цонева", "мацка", "глас" и "визия" не съдържащо отрицание е пълна глупост.

lov3m3
03-29-2008, 09:42
Не съм казвал за него, че е грозен..Не си ме разбрала, ама ся не ми се обеснява.Даже и да има "ОМФГ ОГРОМЕН" талант с тия лигафщини за нищо не става, честно казано и мен ме кефи като се базика, ама като се държи като селяндур мн ме дразни.

ПС. За мен не е проблем да спора и с 2 000 000 души :)
:grin: mi davai vsi4ki 6te sporqrt s udovolstvie :P

YourBoy
03-29-2008, 11:16
Не ме радва.

Co0kIe
03-30-2008, 10:16
Пълен идиот! Правенето на шут не е единствения начин да пробиеш в ТВ. Хич не ми харесва, и мисля че и на Люси и е безразличен и правят всичко тва само за шоуто :?

Mooo6no
03-30-2008, 20:10
Стига сте разпраяли. За тоя най-големият Глупости... най-големият. Друг път... аз съм с най-големият. 8) Ето доказателството, а то е още от преди години...

http://www.album.bg/moshno/images/2246776/

RoyTheReaper
03-31-2008, 18:56
Пък аз днеска го видях. :lol:

MisS__
03-31-2008, 19:16
бях зела да го харесвам малко,амааа след тая вечер просто не мога да го гледам !!!

HePeAJIeH
03-31-2008, 20:05
Той живее за мига просто

GossipGirl89
03-31-2008, 22:20
Баси олигофрена :grin: Понякога прекалява с лигавщините обаче ме радва на макс. Много се кефа на хора,които са себе си,а той е такъв и в реалния живот :D

LeDeNa^pRiNcEsKa
04-01-2008, 06:23
Ivan nai-gloemiq , a za ligav6tinite mu ima izvinenie :D aitos be aitos .... opredeleno ima ne6tu mejdu liusity i ivan4y

Lady-Purple
04-01-2008, 12:51
Тва за мене е отвратителен човек не мога да схвана кво толкова му се кефите сичките .. ебахти идиота прави се на интересен като искаш ама той тоя няма граници снощи след втория концерт пък направо съм отвратена тотално... НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЗАЩО ВЪВ БЪЛГАРИЯ НА ПОЧИТ Е ПРОСТОТИЯТА !!! Добре съгласна съм има талант ама той си го прати в задника тоя талант от лиготия и простотия. :|

psychopath
04-01-2008, 14:28
айде на бас, че в ското време ще пуснат вот

"трябва ли иван да напусне мюзик айдъл"

и вие като заблудени овчици ще наизвадите телефоните

SweetDead
04-01-2008, 14:38
Толкова ми е безразличен от самото начало с това селско поведение, че ... :-& Трябва да си ходи.. сценарии не сценарии.. ако продължава така всички ще се откажат, апък и да има някой който да го подкрепя значи е голям простак :) Само Томааа

mim4ety_sara
04-01-2008, 17:44
Ivan-nai golemiqq :lol: :-P

Presley
04-02-2008, 13:05
Иван освен,че има голям талант,е и страхотен човек.
И не е само това,което виждате.Много повече е.Той е един от хората,с които мога да говоря с часове.И энам,че ще почнете да питате...да,поэнаваме се.Още от преди шоуто.Както и да е.Наистина мога да кажа само хубави неща эа него.И ето една гореееща новина -снощи се напи като кирка :D Тео също :D

unfix
04-02-2008, 13:09
айде на бас, че в ското време ще пуснат вот

"трябва ли иван да напусне мюзик айдъл"

и вие като заблудени овчици ще наизвадите телефоните

Подкрепям те , за мое съжаление , а и за съжаление на много други хора , тези от Мюзик Айдъл нямат търпение Иван да си замине...

Presley
04-02-2008, 13:17
айде на бас, че в ското време ще пуснат вот

"трябва ли иван да напусне мюзик айдъл"

и вие като заблудени овчици ще наизвадите телефоните

Подкрепям те , за мое съжаление , а и за съжаление на много други хора , тези от Мюзик Айдъл нямат търпение Иван да си замине...
Преди да говорите глупости,поне малко помислете.
Благодарение на Иван шоуто има толкова висок рейтинг.Айде пак помислете.

psychopath
04-02-2008, 13:54
айде на бас, че в ското време ще пуснат вот

"трябва ли иван да напусне мюзик айдъл"

и вие като заблудени овчици ще наизвадите телефоните

Подкрепям те , за мое съжаление , а и за съжаление на много други хора , тези от Мюзик Айдъл нямат търпение Иван да си замине...ти луд ли си бе?!

той им прави рейтинга...

те ще го пуснат вота, за да може заблудени като теб да пращат смс-и яко

selo_girl
04-02-2008, 17:25
Най-големия :grin:
Meine Pflicht ist dich weiter zu f

LeDeNa^pRiNcEsKa
04-03-2008, 05:26
xAxaXA nai-golemiq...toi e stra6en be3e3e ku go nqq koi 6i vi prai 6outy tapite denislaf i plamena ma te ne sa zabavn te sa banalni vseedno gleda6 serial a ivan4y go nqq vtori....!!!!?? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

unfix
04-03-2008, 06:18
Преди да говорите глупости,поне малко помислете.
Благодарение на Иван шоуто има толкова висок рейтинг.Айде пак помислете.

Извинявам се много , ама и аз съм му фен , и аз до край съм с него , просто виждам как никой не може да го трае , освен зрителите(което е добре-за зрителите,де).

И това с промяна на вота вече е ставало в едно друго предаване "Биг Брадър 2".Веднага ви казвам защо - ако някой го е гледал ще знае , че на финала бяха Десислава и жената на Здравко - Христина.Тъй като "приморския" познава продуцентите на предаването е спечелила Христина.В последствие се разкри , че за Десислава са гласували над 85% , но каква файда , като Здравко познава продуцентите.

Не е съвсем същата ситуация , но ако продуцентите решат Иван ще си отиде.За радост на мен и на другите му фенове още не си е отишъл и е с най-голям вот(лично мнение - и btw , това не го твърдя аз , това го твърдят СУПЕР много хора).И да , той им прави рейтинга.

LeDeNa^pRiNcEsKa
04-03-2008, 06:51
Преди да говорите глупости,поне малко помислете.
Благодарение на Иван шоуто има толкова висок рейтинг.Айде пак помислете.

Извинявам се много , ама и аз съм му фен , и аз до край съм с него , просто виждам как никой не може да го трае , освен зрителите(което е добре-за зрителите,де).

И това с промяна на вота вече е ставало в едно друго предаване "Биг Брадър 2".Веднага ви казвам защо - ако някой го е гледал ще знае , че на финала бяха Десислава и жената на Здравко - Христина.Тъй като "приморския" познава продуцентите на предаването е спечелила Христина.В последствие се разкри , че за Десислава са гласували над 85% , но каква файда , като Здравко познава продуцентите.

Не е съвсем същата ситуация , но ако продуцентите решат Иван ще си отиде.За радост на мен и на другите му фенове още не си е отишъл и е с най-голям вот(лично мнение - и btw , това не го твърдя аз , това го твърдят СУПЕР много хора).И да , той им прави рейтинга.


EvAlA svalqm ti 6apka :lol:

chocoleptic
04-03-2008, 16:27
:-) Най-големия бее ..

unfaithful1234
04-03-2008, 19:21
Има се за мноого,а всъщност е нищо!Прекалено лигав,прост,невъзпитан.Как о казаха,липсват му първите 14 години(забележете).Не ходи на репетциции,на снимки-следователно е и безотговорен,а и не може да пее без да се лигави!Може да има талант,но го пропилява!Харесва ви,защото българите са свикнали да се хващат за простотията,не ги интересуват истинските таланти,които са отговорни,сериозни!Такова племе сме!

psychopath
04-04-2008, 06:00
да ви имам идолите...

simba007
04-05-2008, 07:12
mnoo me radva a nqkoi ima li mu nomera?!

Blacklisted
04-05-2008, 07:35
Отвратителен е.. :?
мда права си мн е лигав
ДЕНИСЛАВ ис д бест 8-) :-)АААААААААААААААААААААА ДОСРА МИ СЕ!

mulgore
04-05-2008, 07:54
Отвратителен е.. :?
мда права си мн е лигав
ДЕНИСЛАВ ис д бест 8-) :-)АААААААААААААААААААААА ДОСРА МИ СЕ!
:razz: :razz: :razz: :razz:

DisciplineAndOrder
04-05-2008, 08:57
Преди да говорите глупости,поне малко помислете.
Благодарение на Иван шоуто има толкова висок рейтинг.Айде пак помислете.

Извинявам се много , ама и аз съм му фен , и аз до край съм с него , просто виждам как никой не може да го трае , освен зрителите(което е добре-за зрителите,де).

И това с промяна на вота вече е ставало в едно друго предаване "Биг Брадър 2".Веднага ви казвам защо - ако някой го е гледал ще знае , че на финала бяха Десислава и жената на Здравко - Христина.Тъй като "приморския" познава продуцентите на предаването е спечелила Христина.В последствие се разкри , че за Десислава са гласували над 85% , но каква файда , като Здравко познава продуцентите.

Не е съвсем същата ситуация , но ако продуцентите решат Иван ще си отиде.За радост на мен и на другите му фенове още не си е отишъл и е с най-голям вот(лично мнение - и btw , това не го твърдя аз , това го твърдят СУПЕР много хора).И да , той им прави рейтинга.

и те нямат сметка да го изгонят....

все пак всичко е нагласено,пък може и парички да му дават за да прави шоуто... или му гарантират победата

evi_vd
04-05-2008, 12:52
Отвратителен е.. :?
мда права си мн е лигав
ДЕНИСЛАВ ис д бест 8-) :-)АААААААААААААААААААААА ДОСРА МИ СЕ!

хахаха а денислав не е ли лигав? абе и двамата са готини, но Иван го превъзхожда в пеене в разбирания за живота и тн абе Иван си е Иван..
Ванка .. g0 g0 g0 :grin: :-)

lilit_666
04-05-2008, 14:03
Мяза ми на друсалка, ама това не е най- притеснителното(даже хич) Тоя човек наистина прави шоу, да, и аз съм се смяла мн с него, НО това е Music Idol, a не Music Stipud ! Той явно, 4е може да пее, но има мн по-добри от него, чийто хляб (място) тоя шемет изяде.
Баси, не идва на репетиции, несериозен, с грозен речник, не може да се изразява....ми не му е там мястото за мен. (То и като се има в предвид съквартиранта му-Теодор Койчинов....)

simba007
04-05-2008, 14:19
аре плсс даите ми номера му

iveto__91
04-05-2008, 17:05
И мен ме кефи...!!!
Не знам защо толкава му се дразнят?!
Като са сухари и на разбират от забавление да си се оправят...ако го нямаше Иван,предаването щеше да е еднообразно и скучно!
Много ме издразниха вчера като започнаха да говорят против него.. :-x
Е,то че трябва да поспре малко с простотиите - трябва... :oops:

А за него и Люси...ми възможно е да има нещо...даже дано да има,ще са сладки! :D :-)
to4no taka!!

Blacklisted
04-05-2008, 17:06
Отвратителен е.. :?
мда права си мн е лигав
ДЕНИСЛАВ ис д бест 8-) :-)АААААААААААААААААААААА ДОСРА МИ СЕ!

хахаха а денислав не е ли лигав? абе и двамата са готини, но Иван го превъзхожда в пеене в разбирания за живота и тн абе Иван си е Иван..
Ванка .. g0 g0 g0 :grin: :-)

И двамата са супер убитаци...
и трябва да ядат бой всяка сряда от 2:00 до 4:00 профилактично!

TellMeYourName
04-05-2008, 17:16
^малко им е

ganeca
04-07-2008, 18:16
1000% съм сигурен че организаторите са виновни Иван да не излезе днес! Бахти мангалската държава, тука се подкрепят само некви бездарни и тъпи айдъли дет за нищо не стават.
Искаха да махнат Най-Големия и го махнаха под предлог че си тръгнал. Сигурно го държат сега мутрите на Фънки и го бият и по този начин да заличат шанса да спечели в предаването! :x

cold_arrow
04-07-2008, 18:37
Май е време Иван да си трърне. :razz: :razz: :razz:

air_J
04-07-2008, 18:38
Луд ли си? Нито го бият, нито се е уплашил. Просто 99% е решил да се прави на интересен, а 1% оставям за всеки случай, защото може пък наистина да се е случило нещо лошо. 8)

Jeuelle
04-07-2008, 19:04
Аз пък си харесвам Ясен :) :) :) :) :)

MisS__
04-07-2008, 19:42
Аз пък си харесвам Ясен :) :) :) :) :)

e t''va e ! Qsen N:1 !!! a otnosno ivan... ne moga da go ponasqm toq murlio..

Dgaduin
04-07-2008, 20:42
:smt097 - кратко и ясно за всички фенове на Иван

sharmen
04-07-2008, 20:55
кратко и ясно от всичики фенове на Иван за теб мило ми хеитърче :smt097

joalbrito
04-07-2008, 21:55
кратко и ясно от всичики фенове на Иван за теб мило ми хеитърче :smt097никой няма право да говори така на Фънки. Какво е направил тоя селски педерас, а какво е направил Фънки :-x

joalbrito
04-07-2008, 22:00
1000% съм сигурен че организаторите са виновни Иван да не излезе днес! Бахти мангалската държава, тука се подкрепят само некви бездарни и тъпи айдъли дет за нищо не стават.
Искаха да махнат Най-Големия и го махнаха под предлог че си тръгнал. Сигурно го държат сега мутрите на Фънки и го бият и по този начин да заличат шанса да спечели в предаването! :xиван и денислав са най-бездарните и тъпи айдъли и теорията за конспирацията си я заври отзад. Никой няма да тръгне да бие някоя що годе известна личност щото го убидил.
Ама и да го бият си го е заслужил - НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ГОВОРИ НА ФЪНКИ ТАКА - човекът направил толкова мн за българската култура през демокрацията. Ако го бият да кажат къде и аз ще се включа :-x

psychopath
04-07-2008, 22:00
айде на бас, че в ското време ще пуснат вот

"трябва ли иван да напусне мюзик айдъл"

и вие като заблудени овчици ще наизвадите телефонитескоро време=сряда ;)

joalbrito
04-07-2008, 22:01
айде на бас, че в ското време ще пуснат вот

"трябва ли иван да напусне мюзик айдъл"

и вие като заблудени овчици ще наизвадите телефонитескоро време=сряда ;)и ще гласувам да напусне щот не мога да го гледам

psychopath
04-07-2008, 22:03
айде на бас, че в ското време ще пуснат вот

"трябва ли иван да напусне мюзик айдъл"

и вие като заблудени овчици ще наизвадите телефонитескоро време=сряда ;)и ще гласувам да напусне щот не мога да го гледамеми и ти си заблуден...

него НЯМА да го изгонят


за кво ще си хабиш парите...просто няма смисъл :)

може да е жалък прост селяндур, но най-вече той им прави рейтинга
въпреки, че започва да се изтърква вече

Wessly
04-07-2008, 22:06
НАЙ-ГОЛЕМИЯ БЕЗСПОРНОООО!!!

psychopath
04-07-2008, 22:06
НАЙ-ГОЛЕМИЯ СЕЛЯНДУР БЕЗСПОРНОООО!!!+1

joalbrito
04-07-2008, 22:07
айде на бас, че в ското време ще пуснат вот

"трябва ли иван да напусне мюзик айдъл"

и вие като заблудени овчици ще наизвадите телефонитескоро време=сряда ;)и ще гласувам да напусне щот не мога да го гледамеми и ти си заблуден...

него НЯМА да го изгонят


за кво ще си хабиш парите...просто няма смисъл :)

може да е жалък прост селяндур, но най-вече той им прави рейтинга
въпреки, че започва да се изтърква вечеемм разчитам на съвестта на продуцентите, колкото и наивно да ти звучи :)

psychopath
04-07-2008, 22:09
айде на бас, че в ското време ще пуснат вот

"трябва ли иван да напусне мюзик айдъл"

и вие като заблудени овчици ще наизвадите телефонитескоро време=сряда ;)и ще гласувам да напусне щот не мога да го гледамеми и ти си заблуден...

него НЯМА да го изгонят


за кво ще си хабиш парите...просто няма смисъл :)

може да е жалък прост селяндур, но най-вече той им прави рейтинга
въпреки, че започва да се изтърква вечеемм разчитам на съвестта на продуцентите, колкото и наивно да ти звучи :)не става въпрос за продуценти...


огледай се...почти всички го харесват тоя палячо.. ;)

PeopleAlwaysLeave
04-07-2008, 22:20
Ще постна едно мнение,което не е мое,но страшно много ми харесва и се препкрива с моето мнение за Иван Ангелов и изобщо за Мюзик Айдъл 2...

Що за формат на МА е това? Докога ще се подигравате с НАС? Докога ще ни мислите за прости, глухи, слепи и какви ли още не? Докога ще плюете половин България, а и българи, живеещи в чужбина, в НАЦИОНАЛЕН ефир? Къде Ви е ПРОФЕСИОНАЛИЗМА? Знаете ли Вие какви са правилата на този формат, наречен Music Idol? Знаете ли, че журито се изказва ЕДИНСТВЕНО СЛЕД като някой си е изпял песента? И не се агитира "българи, гласувайте за нея", "моля ви, гласувайте за него" и т.н.? Знаете ли Вие, че НЕ се раздава на този тази песен, на онзи - онази? Знаете ли Вие, че се избира ЖАНР, а всеки от участниците си избира САМ песента, която да го покаже в НАЙ-ДОБРА светлина? Оттам и упреците от страна на журито няма да са към "музикалния продуцент", а към самия участник. Ще се знае, че именно ТОЙ, участникът, не си е подбрал както трябва песента, а не "музикалния продуцент" да се опитва всячески да го затапи! Дони, следващия път им дай още "по-качествени" песни! На Тома му дай да пее някоя песен на Prince, например, тя "много" ще му пасне на гласа! Поне да има баланс с песента Real love на Massari, която даде на Иван, който ИМА ДРЕЗГАВ, МЪЖКИ ГЛАС! Абе, човек, дай им песни като хората, бе! Остави ги да си пуснат гласа, не да се напрягат постоянно и да се притесняват да не си забравят текста! Поне веднъж им задай жанра и те да си изберат песента, но НЕ само на финала!

Къде се е чуло и видяло в СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПЕЕНЕ да се пускат кадри а ла Биг Брадър, Море от любов и Сблъсък? КЪДЕ? А иначе ще се оправдавате, че ЛИЧНИЯ ИМ ЖИВОТ СИ Е ЛИЧЕН ЖИВОТ, а? Пламенка я изгонихте, защото не Ви ходи по свирката, нали? Имате ли представа КОЛКО точно сте прозрачни, питаме НИЕ?

Как така Иван не бил ходил на репетиции? Ами ПОНЕ трите репетиции за Поп-фолк концерта от миналия Понеделник? Ами репетициите вчера и днес? Как така Иван пречел на другите и ги заплашвал, едва ли не? Нали го изгонихте от хотела? Нали не ходел на репетиции? Кога тогава се вижда с Вас и с другите финалисти, че даже и да Ви застрашава вкупом? Нали уж не можехте да го намерите из улиците на София? Те камерите имат крачка, за да го следват и ръчички, за да натиснат копчето за запис, нали? Скрита камера по време на репетициите? Имате ли право на това въобще? И как така беше скрита тази камера, при условие, че нито беше ЕДНА, нито беше СКРИТА? Видя се много добре, че Иван поглежда към нея!

За гласуването с смс-и, чиято цена е 1.20 лв има ли смисъл да говорим дори? Бедна България, к`во да я прайш? Ама те в Америка нали са по-прости, гласуването е в рамките на някакви си 2 часа и е БЕЗПЛАТНО! И правят ДАРЕНИЯ, не си прибират всичко в джобчетата.

Защо не показвате точния брой гласували и точния брой гласове, които е получил всеки финалист? Разлика от 3 смс-а? ГАЛИБА! Дотам ли я докарахте с лъжите? Да бяхте казали 300, така можеше и да Ви повярваме.

ЗАЩО в официалните новини на сайта НЕ бе публикувана информация за това коя песен се е паднала на Иван? Професионализъм? Да, ама не! Рейтингчето ще си го набавите, така или иначе, но НЕ Е ТОВА НАЧИНА! ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ РАЗБРА, ЧЕ ИВАН АНГЕЛОВ Е НАЙ-ПОДКРЕПЯНИЯ ФИНАЛИСТ! Разбра се, че той има НАЙ-ГОЛЕМИЯ вот, има повече гласове от тези на всички останали взети заедно! Най-обичания и най-мразения! Половин България го харесва такъв, какъвто е, защо не го оставите ДА БЪДЕ? Защо се опитвате всячески да го изгоните? Защо поне веднъж не се изказа журито ОБЕКТИВНО? Добрата дума златни врати отваря! Знае ли човек, може след това да стане наистина СЕРИОЗЕН и да Ви спазва сценарийчето. А, като стана дума за сценарий... Май НИЕ тук Ви го пишем, а? Кой пусна снощи мухата тук, че Иван нямало да пее тази вечер? Лошо няма, ама нали знаете, че не е никак хубаво да вървите срещу този, който Ви поръчва музиката и Ви плаща?

Айде ще спра засега дотук, защото ако продължа, не знам още колко кирливи ризи ще Ви изкарам на бял свят. Ама НИЕ не сме нито прости, нито слепи, нито глухи! Изкарахте момчето какъв ли не! Не ви ли е срам да злепоставяте и закопавате по този начин почти всички от финалистите?

Тази вечер ПРЕКАЛИХТЕ! Как така не знаете къде е отишъл? Къде са Ви операторите зад сцената? Как така Иван го нямало на раздаването на задачите, което се извършва в сряда, веднага след елиминациите? Остана да кажете, че и на кастингите го нямало и всичко ще си дойде на мястото. Как така го нямало и на репетициите с "менторите" Мария Илиева и Владимир Ампов? Нали го показахте, че е присъствал? Как така никой не се учуди, че Иван го няма? Какво видяхме на визитката? Отново негативизми по негов адрес, нали? Е, как иначе да го настъпите още повече? Бек-вокалистките май и те бяха вътре във филма, а? Много спокойно си стояха на столченцата!

Какво целите с представлението от цирка тази вечер? Искате да видите колко точно гласове може да спечели Иван ли? В сряда ще го накажете, като го сложите на мястото на единия от двамата за елиминиране? Искате да ви прегреят телефоните ли? ЗАЩО ТЕЛЕФОННАТА ЛИНИЯ НА ИВАН Е ОТВОРЕНА, ПРИ УСЛОВИЕ, ЧЕ ВИЕ ЩЕ РЕШАВАТЕ В СРЯДА ДАЛИ ДА ОСТАНЕ ИЛИ НЕ??? Смс-чета, а?

Имате ли представа колко хора гледат предаването Ви САМО ЗАРАДИ ИВАН? ПОСМЕЕТЕ ЛИ ДА ИЗГОНИТЕ ИВАН АНГЕЛОВ ПОРАДИ КАКВАТО И ДА Е ПРИЧИНА, СЧИТАЙТЕ, ЧЕ ПРЕДАВАНЕТО ВИ СЕ Е СГРОМОЛЯСАЛО! Всички НИЕ, които го подкрепяме, ще сменим канала и ще гледаме Пей с мен, защо не? Рейтингчето ви ще предаде Богу дух! Той Слави Трифонов беше много прав миналата година, когато Ви режеше при всеки опит за лигавене и подиграване с хората!

ИВАНЕ, АКО ТИ СИ ВИНОВНИЯ ЗА ТАЗВЕЧЕРШНОТО ТИ НЕЯВЯВАНЕ, СИ ДЛЪЖЕН ДА СЕ ИЗВИНИШ НЕ НА ФЕНОВЕТЕ СИ, А НА ПОЧИТАТЕЛИТЕ СИ!!! НИЕ ЗАСТАВАМЕ ЗАД ТЕБ ВСЕКИ ПЪТ, А ТИ КАК НИ СЕ ОТБЛАГОДАРЯВАШ? НАЛИ ЗА НАС ГО ПРАВЕШЕ? НАЛИ ЗА НАС ПЕЕШЕ? АКО ИСКАШ ДА СИ ХОДИШ - КАЖИ НИ, НЯМА ДА ПРАЩАМЕ ПОВЕЧЕ СМС-И, НО ПАК ЩЕ ГО НАПРАВИМ ЗАРАДИ ТЕБ!


Защо ще спрем да гледаме този формат, ако изгоните Иван ли? ЗАЩОТО ТОВА НЕ Е MUSIC IDOL!

psychopath
04-07-2008, 22:35
Тъкмо си помислих, че надута фукличка е близо до истината, но като прочетох по-надолу се убедих, че тя е прекалено заблудена...

joalbrito
04-07-2008, 22:36
смешни сте, НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ОБИЖДА ФЪНКИ!

psychopath
04-07-2008, 22:37
^що да не би да е някой рок бог?

joalbrito
04-07-2008, 22:39
^що да не би да е някой рок бог?не но направи доста за българската култура в пследните 15 години, доста повече от всички др в това шоу. И предишния концерт (поп фолк) беше гавра с България, гавра с музиката, гавра с телевизията. Не може да зададеш задача поп-фолк, това па никъде го няма. И Тома трябваше на концерта тогава да се яви и да обяви че няма да пее този кръчмарски стил и то на най-големия педал в България.

psychopath
04-07-2008, 22:42
^що да не би да е някой рок бог?не но направи доста за българската култура в пследните 15 години, доста повече от всички др в това шоу. И предишния концерт (поп фолк) беше гавра с България, гавра с музиката, гавра с телевизията. Не може да зададеш задача поп-фолк, това па никъде го няма. И Тома трябваше на концерта тогава да се яви и да обяви че няма да пее този кръчмарски стил и то на най-големия педал в България.това ознчава ли, че нямам право да говоря за него?

тва с чалгата що да е гавра?

PeopleAlwaysLeave
04-07-2008, 22:51
^що да не би да е някой рок бог?не но направи доста за българската култура в пследните 15 години, доста повече от всички др в това шоу. И предишния концерт (поп фолк) беше гавра с България, гавра с музиката, гавра с телевизията. Не може да зададеш задача поп-фолк, това па никъде го няма. И Тома трябваше на концерта тогава да се яви и да обяви че няма да пее този кръчмарски стил и то на най-големия педал в България.

Гавра ли? За каква гавра ми говориш ти при положение,че поп-фолкът е един от най-слушаните стилове в България? (че то на друго място го няма така или иначе) Защо да е гавра тогава? Мога да ти кажа,че Тома се представи изключително добре въпреки че пееше песен на Азис и който квото ще да ми говори съм сигурна,че си спечели много фенове точно след това му изпълнение...

5StaR
04-07-2008, 22:52
1000% съм сигурен че организаторите са виновни Иван да не излезе днес! Бахти мангалската държава, тука се подкрепят само некви бездарни и тъпи айдъли дет за нищо не стават.
Искаха да махнат Най-Големия и го махнаха под предлог че си тръгнал. Сигурно го държат сега мутрите на Фънки и го бият и по този начин да заличат шанса да спечели в предаването! :x

Здр, излез от филма.

ПС. Бати идиота си .

PeopleAlwaysLeave
04-07-2008, 22:54
Тъкмо си помислих, че надута фукличка е близо до истината, но като прочетох по-надолу се убедих, че тя е прекалено заблудена...

Колкото до твоят пост...

Не знам аз колко съм заблудена,но е ФАКТ,че повече от половината рейтинг на МА се крепи благодарение на Инав Ангелов. Вие тука хубаво го оплювате ама вижте колко са тези,които го харесват.

5StaR
04-07-2008, 22:55
Тъкмо си помислих, че надута фукличка е близо до истината, но като прочетох по-надолу се убедих, че тя е прекалено заблудена...

Колкото до твоят пост...

Не знам аз колко съм заблудена,но е ФАКТ,че повече от половината рейтинг на МА се крепи благодарение на Инав Ангелов. Вие тука хубаво го оплювате ама вижте колко са тези,които го харесват.

Уааау и как реши, че рейтинга им се дължи на Иван Ангелов??? Ще ми обясниш ли а??? НЕ НЕ КАЖИ МИ ПЛС!!!

PeopleAlwaysLeave
04-07-2008, 23:07
Тъкмо си помислих, че надута фукличка е близо до истината, но като прочетох по-надолу се убедих, че тя е прекалено заблудена...

Колкото до твоят пост...

Не знам аз колко съм заблудена,но е ФАКТ,че повече от половината рейтинг на МА се крепи благодарение на Инав Ангелов. Вие тука хубаво го оплювате ама вижте колко са тези,които го харесват.

Уааау и как реши, че рейтинга им се дължи на Иван Ангелов??? Ще ми обясниш ли а??? НЕ НЕ КАЖИ МИ ПЛС!!!

Еми то както пишеше в другият пост половен България разбра,че Иван ще е финалист :lol: :lol: :lol: ти ме питай по какво разбрах,че хайде да не целия ама половината се дължи на Ванчо :-D

psychopath
04-07-2008, 23:28
1000% съм сигурен че организаторите са виновни Иван да не излезе днес! Бахти мангалската държава, тука се подкрепят само некви бездарни и тъпи айдъли дет за нищо не стават.
Искаха да махнат Най-Големия и го махнаха под предлог че си тръгнал. Сигурно го държат сега мутрите на Фънки и го бият и по този начин да заличат шанса да спечели в предаването! :x

Здр, излез от филма.

ПС. Бати идиота си .Напълно съм съгласен!

psychopath
04-07-2008, 23:29
Тъкмо си помислих, че надута фукличка е близо до истината, но като прочетох по-надолу се убедих, че тя е прекалено заблудена...

Колкото до твоят пост...

Не знам аз колко съм заблудена,но е ФАКТ,че повече от половината рейтинг на МА се крепи благодарение на Инав Ангелов. Вие тука хубаво го оплювате ама вижте колко са тези,които го харесват.Аз няколко (около 5-6) пъти споменах, че сценаристите НЯМА да го изгонят, защото им прави рейтинга...
а зрителите защото са ЗАБЛУДЕНИ ОВЦЕ!

Adwokat
04-08-2008, 00:02
Toz Ivan moje i da pee hubavo , no za Music Idol 2 NE STAVA !!

white_rose
04-08-2008, 06:24
Напълно съм съгласна с Psychopath*.Има 2 варианта:да пуснат анкете от рода на "трябва иван да продължи в шоуто?ако да изпратете СМС на номер...."И тогава половин България ще почне да праща смс,за някви пълни глупости...
Втория вариант е ест Иван да продължи в шоуто,защтото нали все пак най-големия трябва да прави шоу...

Dgaduin
04-08-2008, 06:43
Не може да пее, държи се олигофренски, и заради него си тръгнаха хората които можеха да пеят. Всички се лигавим понякога ама да си покажеш гъза на половин България е вече тотална липса на какъвто и да е морал. И според мен Иван не е дошъл просто защото не иска да идва. Да не говорим че скоро може да го изгонят служебно заради правилника на формата ( което едва ли ще стана ама ддз ).

Blacklisted
04-08-2008, 07:20
^що да не би да е някой рок бог?не но направи доста за българската култура в пследните 15 години, доста повече от всички др в това шоу. И предишния концерт (поп фолк) беше гавра с България, гавра с музиката, гавра с телевизията. Не може да зададеш задача поп-фолк, това па никъде го няма. И Тома трябваше на концерта тогава да се яви и да обяви че няма да пее този кръчмарски стил и то на най-големия педал в България.

Гавра ли? За каква гавра ми говориш ти при положение,че поп-фолкът е един от най-слушаните стилове в България? (че то на друго място го няма така или иначе) Защо да е гавра тогава? Мога да ти кажа,че Тома се представи изключително добре въпреки че пееше песен на Азис и който квото ще да ми говори съм сигурна,че си спечели много фенове точно след това му изпълнение... :lol:

PeopleAlwaysLeave
04-08-2008, 07:21
То така или иначе зрителите пращат смс-и :-D Аз не пращам или ако пратя то що е е 1 смс най-много,но има такива които доволно твърдят,че са пратили по 50-60 смс-а.

Що пък заради Иван да са идгонили другите? Нали той уж не се явяваше на репетиции? Нали е в друг хотел? Как тогава се вижда с останалите,че ДАААЖЕЕЕ им пречи да репетират? Това са глупости. Не е виновен,че България му хяресва простотията. И аз да бях,да виждах,че това,което правя се толерира,и аз щях да продължавам да го правя. :-D

DisciplineAndOrder
04-08-2008, 07:33
едно време го харесвах,сега ми...изпростя твърде много

kuklichka_bg
04-08-2008, 07:37
То така или иначе зрителите пращат смс-и :-D Аз не пращам или ако пратя то що е е 1 смс най-много,но има такива които доволно твърдят,че са пратили по 50-60 смс-а.

Що пък заради Иван да са идгонили другите? Нали той уж не се явяваше на репетиции? Нали е в друг хотел? Как тогава се вижда с останалите,че ДАААЖЕЕЕ им пречи да репетират? Това са глупости. Не е виновен,че България му хяресва простотията. И аз да бях,да виждах,че това,което правя се толерира,и аз щях да продължавам да го правя. :-D

pF ma toi hodi ponqkoga i togava pre4i ne 4e ne e hodil hi4 kato hodi pre4i

pak i v4era kat nedoide golqmo uvajenie kam vas fenovete mu xaxaxa

simba007
04-08-2008, 07:45
mnoooo me radva puk mene golqm sladur e drugite sa nekvi suhari toi pravitova koeto drugite se strahuvat da napravqt

PeopleAlwaysLeave
04-08-2008, 07:54
За да не излезне явно си има причина. Той сам ще си каже защо го е нямало. Абе пречи им - просто се гаври с тях :D Иван Ангелов и два реда текст да трябва да изпее пак ще ги смачка всичките :)

psychopath
04-08-2008, 08:27
Не излезе снощи, защото така са му казали...

За да имат основателна причина да кажат
"Той пречи на шоуто и решихме да питаме вас
:Трябва ли Иван да напусне шоуто..бла бла бла"

PeopleAlwaysLeave
04-08-2008, 08:49
Не излезе снощи, защото така са му казали...

За да имат основателна причина да кажат
"Той пречи на шоуто и решихме да питаме вас
:Трябва ли Иван да напусне шоуто..бла бла бла"

Това е единият вариант. Другият е директно да съобщят,че е дисквалифициран,което ще бъде супер голямата подигравка с всички онези,които са пращали смс-и за него. Наистина е било нагласено да не излизи,защото много свидетели казват,че са го видяли,дори се е приготвил да излезне и в следващиат момент Иван и Андрей са започнали с речите как го няма :)

Decu
04-08-2008, 12:13
Тъкмо си помислих, че надута фукличка е близо до истината, но като прочетох по-надолу се убедих, че тя е прекалено заблудена...

Колкото до твоят пост...

Не знам аз колко съм заблудена,но е ФАКТ,че повече от половината рейтинг на МА се крепи благодарение на Инав Ангелов. Вие тука хубаво го оплювате ама вижте колко са тези,които го харесват.
Ако са ти подобие, не се учудвам. ;)
А относно Иван.. Не знам дали всичко е нагласено или той наистина е такъв..пълен идиот. :neutral:
Надявам се да го изгонят-напълно си го заслужи! Крайно време е. Пък хората го гледат и току-виж някой прихванал от селските му маниери..

ganeca
04-08-2008, 15:01
1000% съм сигурен че организаторите са виновни Иван да не излезе днес! Бахти мангалската държава, тука се подкрепят само некви бездарни и тъпи айдъли дет за нищо не стават.
Искаха да махнат Най-Големия и го махнаха под предлог че си тръгнал. Сигурно го държат сега мутрите на Фънки и го бият и по този начин да заличат шанса да спечели в предаването! :xиван и денислав са най-бездарните и тъпи айдъли и теорията за конспирацията си я заври отзад. Никой няма да тръгне да бие някоя що годе известна личност щото го убидил.
Ама и да го бият си го е заслужил - НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ГОВОРИ НА ФЪНКИ ТАКА - човекът направил толкова мн за българската култура през демокрацията. Ако го бият да кажат къде и аз ще се включа :-xКура да му ядеш на Фънки, също така и останалите дето не харесвате Иван!

lov3m3
04-08-2008, 18:47
sega sigurno 6te karat horata da pra6tat SMS dali da go izgonqt i v kraina smetka 6te ostane... pone taka si mislq :?

SuNsEt
04-08-2008, 19:13
Ха...да ми харесва???Това е ебаси несериозното създание,честно!...Да си бърка в пъпа...или да се гъзи на хората...''Аз съм най-големия!!!".Бих казала-ти си най-големия глупак!...Какво прави такъв човек между такива талантливи хора???Да,той може да има добри гласови данни,но освен,че парадира с това,показва неуважение и ...Абе нямам думи просто! :-o

PeopleAlwaysLeave
04-08-2008, 20:51
Тъкмо си помислих, че надута фукличка е близо до истината, но като прочетох по-надолу се убедих, че тя е прекалено заблудена...

Колкото до твоят пост...

Не знам аз колко съм заблудена,но е ФАКТ,че повече от половината рейтинг на МА се крепи благодарение на Инав Ангелов. Вие тука хубаво го оплювате ама вижте колко са тези,които го харесват.
Ако са ти подобие, не се учудвам. ;)
А относно Иван.. Не знам дали всичко е нагласено или той наистина е такъв..пълен идиот. :neutral:
Надявам се да го изгонят-напълно си го заслужи! Крайно време е. Пък хората го гледат и току-виж някой прихванал от селските му маниери..

Имам чувството,че вие изобщо не гледате реално на нещата. Ще го кажа така - българите сме такъв тип чешити,които харесват и толерират простотията. Аз също не одобрявам тия изцепки с пъпа и т.н. Но за сметка на това супер много ме радва,че той се гаври с тва предаване.То нито е направено както трябва,нито има някаква равнопоставеност,нито нищо. Плюс това те не спряха да говорят против Иван-колко бил лигав,селянин,прост не знам си още какъв. Еми провокират го-прави им го напук! Когато беше обещал,че вече ще се държи сериозно (точно преди чалга песните) и продуцентите буквално го предизвикаха с тая скрита камера. Тва беше супер тъпо да показват какво прави и говори на репетициите. По-важно е как се държи в ефир щото на мене,както и на много други,не ми пука Иван как репетира,дали репетира и какви простотии говори по време на репетиция. Мен ме интересува като излезне на сцената да си изпее подобаващо песента. Тъй че изобщо да те го изкарват прост при положение,че те го предизвикват да се държи така нон-стоп.....Щото...цитирам - "АЗ НЕ СЪМ ПАПАГАЛ ДА МЕ РАЗКАРВАТЕ,АЗ СЪМ НАЙ-ГОЛЕМИЯ...ТАКА ЛИ Е?" 8)

alex_devv
04-08-2008, 22:50
снощи направи поредното си селско изпълнение. незнам що не земат да го изгонат вече

5StaR
04-08-2008, 23:06
Look, if you had one shot, and one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it or just let it slip?

You better lose yourself in the music, the moment
You own it, you better never let it go
You only get one shot, do not miss your chance to blow
This opportunity comes once in a lifetime

I think he blew it :)

psychopath
04-09-2008, 07:06
1000% съм сигурен че организаторите са виновни Иван да не излезе днес! Бахти мангалската държава, тука се подкрепят само некви бездарни и тъпи айдъли дет за нищо не стават.
Искаха да махнат Най-Големия и го махнаха под предлог че си тръгнал. Сигурно го държат сега мутрите на Фънки и го бият и по този начин да заличат шанса да спечели в предаването! :xиван и денислав са най-бездарните и тъпи айдъли и теорията за конспирацията си я заври отзад. Никой няма да тръгне да бие някоя що годе известна личност щото го убидил.
Ама и да го бият си го е заслужил - НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ГОВОРИ НА ФЪНКИ ТАКА - човекът направил толкова мн за българската култура през демокрацията. Ако го бият да кажат къде и аз ще се включа :-xКура да му ядеш на Фънки, също така и останалите дето не харесвате Иван!жалкар. :D

DisciplineAndOrder
04-09-2008, 17:05
хаха,в крайна сметка наистина направиха така,както очаквахме-ще се гласува 'спаси' или 'изгони' Иван Ангелов :razz:

lov3m3
04-09-2008, 18:16
e izgoniha go ...aide radvaite vsi4ki koito ste protiv nego... sega 6te gledame "neveroqtniq, unikalniq, prelestniq" Denislav :-x :-x :-x

joalbrito
04-09-2008, 18:16
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: е крайно време беше да го махнат - НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА СЕ ГАВРИ С ФЪНКИ , а ако и Денислав наистина бяха изгонили - щях да черпя

kuklichka_bg
04-09-2008, 18:18
yEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nai setne

simba007
04-09-2008, 18:19
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Е сега ве4е ще гледаме една истинска боза!!!Иван беше и си е супер пи4!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: супер мнооо ме радва тоя 4овек супер е

PeopleAlwaysLeave
04-09-2008, 18:21
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: е крайно време беше да го махнат - НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА СЕ ГАВРИ С ФЪНКИ , а ако и Денислав наистина бяха изгонили - щях да черпя

Никой няма право,ама Иван се гавреше с него 2 месеца почти :D Аз не съм няква пристрастена фенка на Иван щото също като повечето не одобрявам поводението му. Но пък той се изгаври с всички и показа,че е НАЙ-ГОЛЕМИЯ 8)

GD
04-09-2008, 18:23
ei kvo ste protiv vankata be kvo iskate da gledame toq gei denislav li i toq stoqn da go duhat si4ki deto ne haresvat vankata. Toi moje da si e oti6al no si ostava nomer edno ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

November
04-09-2008, 18:25
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Е сега ве4е ще гледаме една истинска боза!!!Иван беше и си е супер пи4!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: супер мнооо ме радва тоя 4овек супер е



+1111111111111111111

Вече няма смисъл да го гледам!!! :? :shock: :x

lov3m3
04-09-2008, 18:36
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Е сега ве4е ще гледаме една истинска боза!!!Иван беше и си е супер пи4!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: супер мнооо ме радва тоя 4овек супер е



+1111111111111111111

Вече няма смисъл да го гледам!!! :? :shock: :x
aide hora mestim se na PEI S MEN :P \:D/ :-({|=

puppy
04-09-2008, 18:36
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Е сега ве4е ще гледаме една истинска боза!!!Иван беше и си е супер пи4!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: супер мнооо ме радва тоя 4овек супер е



+1111111111111111111

Вече няма смисъл да го гледам!!! :? :shock: :x
според мен, вотът не е реален... поради ред причини...

izmislenata
04-09-2008, 18:37
Стана това,което трябваше ОТДАВНА да стане. Като иска да 'забавлява',да отиде в 'Комиците'. Там ще му приляга да бъде.

Dgaduin
04-10-2008, 07:15
YES! Най сетне малко по приятно предаване. И все пак коя беше таз олигофренка дето го защитаваше ? Някво Фънки 5 пъти и вика нещо оная не чува . : Р А вота си е съвсем реален - днес просто станаха да гласуват хора които преди не са пращали изобщо.

5StaR
04-10-2008, 23:00
8-) 8-) 8-) 8-) :D :D

Decu
04-11-2008, 14:17
Тъкмо си помислих, че надута фукличка е близо до истината, но като прочетох по-надолу се убедих, че тя е прекалено заблудена...

Колкото до твоят пост...

Не знам аз колко съм заблудена,но е ФАКТ,че повече от половината рейтинг на МА се крепи благодарение на Инав Ангелов. Вие тука хубаво го оплювате ама вижте колко са тези,които го харесват.
Ако са ти подобие, не се учудвам. ;)
А относно Иван.. Не знам дали всичко е нагласено или той наистина е такъв..пълен идиот. :neutral:
Надявам се да го изгонят-напълно си го заслужи! Крайно време е. Пък хората го гледат и току-виж някой прихванал от селските му маниери..

Имам чувството,че вие изобщо не гледате реално на нещата. Ще го кажа така - българите сме такъв тип чешити,които харесват и толерират простотията. Аз също не одобрявам тия изцепки с пъпа и т.н. Но за сметка на това супер много ме радва,че той се гаври с тва предаване.То нито е направено както трябва,нито има някаква равнопоставеност,нито нищо. Плюс това те не спряха да говорят против Иван-колко бил лигав,селянин,прост не знам си още какъв. Еми провокират го-прави им го напук! Когато беше обещал,че вече ще се държи сериозно (точно преди чалга песните) и продуцентите буквално го предизвикаха с тая скрита камера. Тва беше супер тъпо да показват какво прави и говори на репетициите. По-важно е как се държи в ефир щото на мене,както и на много други,не ми пука Иван как репетира,дали репетира и какви простотии говори по време на репетиция. Мен ме интересува като излезне на сцената да си изпее подобаващо песента. Тъй че изобщо да те го изкарват прост при положение,че те го предизвикват да се държи така нон-стоп.....Щото...цитирам - "АЗ НЕ СЪМ ПАПАГАЛ ДА МЕ РАЗКАРВАТЕ,АЗ СЪМ НАЙ-ГОЛЕМИЯ...ТАКА ЛИ Е?" 8)
Абе вие от толкова много простотия сте полудели бе.. ](*,)
Напук го правел..
Дали той самия може да прецени кое прави от само себе си и кое прави напук. :?

mimi_nesi
04-11-2008, 15:11
ivan e takuv samo poscenarii za6toto sum go vijdala v sofiq izvun 6outo i e stra6en pi4.ne se ligosva i nee zadrustenqk :P :)

serfnet
04-11-2008, 15:50
\:D/ На мен Иван много ми харесва.. относно лиготиите му.. не мислите ли, че точно такъв тип хора правят шоуто не само по TV, но и в живота?? [-( Самата аз съм доста лигава и това е едно от нещата, които хората харесват в мен... ами така де живота е толкова еднообразен - всеки ден училище (работа) едни и същи хора.. ако не сме ние лигавите, които правят толкова непредсказуеми глупости някой може да изпадне в кома от скука :? :-D Така обратно към Иван.. Въпросът ми е: Не мислите ли, че Люси не е толкова безразлична към Иван колкото се прави?? Все пак като гледах концерта много се замислих... и песента, която беше избрал (по-точно текста) и когато я посочи по едно време а и нейната усмивка през цялата песен :-D оо ами коментара.. а??? ;-) =P~ :-|


:-({|= :-({|= :-({|=
А харесва ли ти как Иван си показва пъпчивия Г*З..

evi_vd
04-11-2008, 19:20
ще ми е мъчно за него :(

lov3m3
04-11-2008, 20:27
;-)