PDA

View Full Version : Немога да я разбера...



colt40
03-13-2008, 14:15
Здравейте на всички!
Значи моята история е следната - ходих с едно момиче, после скъсахме, но излизахме с компанията и тя ме запозна с нейна приятелка, харесах я много, след време тя ме намери в скайп и си писахме много ... казах и че я харесвам много, но не искам нищо от нея (тогава си имаше гадже) после скъса с него и аз започнах отново да я "свалям". оказа се, че бившата ми и е наговорила някакви неща за мен - незнам дали са верни, като я попитам на отговаря... бях забравил за въпросното момиче , но сега пак се засичаме в скайп на спирката... пак си писахме, казах на бившата ми да помага и понеже е много свестно момиче беше говорила нещо с нея и един готин следобед ми каза, че момичето, което харесвам ще си помисли дали да тръгне с мен ... нямала нищо против да пробва с мене и т.н. ... след "голямото" 10минутно мислене ми каза, че не искала да страдам, защото не си падала по дългите връзки т.е. НЕ ! стана ми супер гадно, попринцип много малко неща могат да ме натъжат до там,че да се разрева, но просто не издържах... сега от няколко сутрини се засичаме на спирката и си говорим за различни неща и т.н. ... немога да спра да мисля за нея :( в скайп, когато и пиша не ми отговаря или с по 1 дума - да,не и млъква .... днес на спирката, когато дойде незнам дали наистина не ме видя или се направи и просто ме подмина ... от това ми стана АДСКИ ГАДНО никога не съм се чувствал толкова зле .. мислех, че ще се разрева на спирката ... немога да разбера .. при положение, че каза,че нямала нищо против да пробва с мене, а ссега така да се държи се 1 не ме познава... просто се почуствах ужасно и НАИСТИНА незнам какво да правя!
Моля някои, ако му се занимава да драсне някои ред и да каже мнение или предложение по въпроса. Само да не е забрави я или нещо такова, защото НЕМОГА!
Айде хора помагайте моля Ви от СЪРЦЕ! ;(

betyrk
03-13-2008, 14:19
Ей момче..Колко позната история..Имала съм много като твоите!Виж Сега..Тва което ще ти кажа едва ли ще те успокои просто и аз в момента имам страшно труден период и аз много плача и т.н ,но ом тя ти е казала че няма смисъл недей да се мъчиш!Наистина няма смисъл да се бориш за някой който не му пука дали си с него или не...Разбираш ли..?Намери друго всястно момиче което е иска да сте заедно просто недей да се мъчиш защото това е по болезнено...Това от личен опит ти го казвам :?

evelinka1122
03-13-2008, 14:20
Еми пич когато си харесаш една мацка има два варианта, тръгвате и всичко е като в приказка или тя ти казва не и тогава почват сълзите и тъжните моменти... Я горе главата поне си опитал с нея нали... :) Сега като не иска момичета няма да я караме насила :) Знам че е трудно да я забравиш при положение че се виждате всеки ден... Но трябва сам да го преодолееш... Бъди СИЛЕН! УСПЕХ !!!

tan0
03-13-2008, 14:22
Еми пич когато си харесаш една мацка има два варианта, тръгвате и всичко е като в приказка или тя ти казва не и тогава почват сълзите и тъжните моменти... Я горе главата поне си опитал с нея нали... :) Сега като не иска момичета няма да я караме насила :) Знам че е трудно да я забравиш при положение че се виждате всеки ден... Но трябва сам да го преодолееш... Бъди СИЛЕН! УСПЕХ !!!

+1

colt40
03-13-2008, 14:24
Благодаря ви много за бързите отговори! betyrk дано всичко при теб се оправи! ;)
наистина ще е мн трудно, но ще опитам... другия проблем е ,че не познавам много момичета и наистина тя беше повече от перфектната за мен, но...
още веднъж благодаря, че отделихте време за мойте глупости ;)

MartiSSima
03-13-2008, 14:49
Нема се ядосваш, майната и с времето ще дойде следващо момиче, а и както са казали възрастните "за всеки влак си има пътници". Така че не се отчайвай, погледни по ведро на нещатата.Излизай с приятели и се забавлявай един живот живееш и сега трябва да направиш точно това!

GameMaster
03-14-2008, 14:33
Ami....Ne se zanimavay s neq...Egati patkata taka da pravi.Mainata i ...Prodyljavai napred ne si struva da stradash :o

h0t_bAbE
03-14-2008, 14:45
Ami....Ne se zanimavay s neq...Egati patkata taka da pravi.Mainata i ...Prodyljavai napred ne si struva da stradash :o
az ne razbrah za6t0 da e patka ?!pr0st0 m0mi4et0 e kazal0 "ne" ...e,mojel0 e malk0 po-delikatn0,n0 ...az pЪk si patex,za6t0t0 nZ-eh kak da kazfam ne,i taka m0m4etata si mislexa,4e 06te imat 6ans...s nqk0lk0 dymi,smqta6 4e e patka,6t0ty ne my e 0stafila vrati4ka,da se sam0zablyjdava 4e ima 06te nadejda i 6ans...

tan0
03-14-2008, 15:53
razberi nikoi nemoje da gi razbere tiq jeni nqma si parviq spox

twix_91
03-14-2008, 18:06
Доста гадна ситуация. Като те е заблуждавала не е постъпила правилно. Само мога да ти кажа,че ще трябва време за да я забравиш. По-добре да намалите общуването помежду си така, ще е по-леко за теб. Е успех ти пожелавам, защото знам как се чувстваш сега

sexy_momi4e
03-14-2008, 18:19
Нема се ядосваш, майната и с времето ще дойде следващо момиче, а и както са казали възрастните "за всеки влак си има пътници". Така че не се отчайвай, погледни по ведро на нещатата.Излизай с приятели и се забавлявай един живот живееш и сега трябва да направиш точно това!

koalka
03-15-2008, 05:42
Не си падала по дългите връзки ли...та тя откъде знае колко ще ходите, след като не сте тръгвали? :D Хората само си търсят оправдание.
Остави я тая да си гледа работата, не се занимавай.

dimanushka
03-15-2008, 15:44
tq taq mai ne znae kakvo iska.. vednuj da kaje 4e e suglasna a sled tova da se durji taka. mi qvno ne te iska momi4eto ama ne se ot4aivai sega. to ako vsi4ko be6e rozovo 6te6e da e sku4no... dr 6te izleze ot nqkude :) ne se sduhvai 6toto tq 6te se useti a tova e o6te po gadno. gore glavata i ne se zanimavai pove4e s neq :)