PDA

View Full Version : Вече ми е безразличен...



manuela_
03-13-2008, 16:00
Az sam na 15 godini i predi edin mesec se zapoznah s edno mom4e koeto stra6no mnogo mi haresva6e.Vsi4ko v1rve6e super,no posle toi razbra 4e az izpitvam nqkakvi 4uvstva kam nego i po4na da razpitva moq priatelk za men,za moq nomer na telefona i t.n.Prosto toi se be vlubil v men.Sled nqkolko dni toi me pokani na kafe,az razrirase otidoh.Prez cqloto vreme toi ne kaza ni6to,za6toto umira6e ot sram,a az ne si zatvarqh ustata :D .Kogato si tragnahme ot kafeto toi mi hvana rakata i me celuna za 4ao.No az o6te na drugia den izpitah bezrazli4ie kam nego,moje bi za6toto ve4e mojeh da go imam i mi be adski tapo.V u4ili6te se vijdame,no az vinagi si namiram opravdania kato - trqbva da tragvam 4e me 4akat, 4asa po4na i 6te zakasneq i vse takiva raboti,a dnes na vsi4ko otgore go otminah vse edno ne go poznavam pri koeto toi stra6no mnogo se razsardi i neznam kakvo da pravq.Prosto me e strah ako se razdelim da ne go naranim,za6toto toi e stra6no dobar i mil.Molqvi kajete mi kakvo da pravq,za6toto sas vseki izminal den toi po4va da me obi4a vse pove4e i pove4e,a sas men e obratnoto.Blagodarq vi predvatitelno. [/b]

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

GabisiTa
03-13-2008, 16:05
При всеки случай ще го нараниш, щом казваш, че има чувства към теб. Ако ти е безразличен и не искаш да си с него, просто му го кажи. Не виждам смисъл да си с него просто така и само да го залъгваш. Колко време ще издържиш така? Може да ти е кофти за него, но по-добре му кажи, че не искаш да сте заедно и се разделете, докато още чувствата му не са станали по сериозни. Ако продължаваш така ще го нараниш много повече :? Успех, дано да вземеш правилното решение :) :-)

_BuNnY_
03-13-2008, 16:21
Правиш глупости и после: "Помагайте - как да не го нараня?!" За какво се държиш така с него, че чак си го отминала все едно не го познаваш?! Вземи поговори с него и му кажи как стоят нещата, ако ти самата знаеш естествено. Много го харесваш, вързал ти се е и ся за какво бягаш от него? И какво значи: "Vsi4ko v1rve6e super,no posle toi razbra 4e az izpitvam nqkakvi 4uvstva kam nego i po4na da razpitva moq priatelk za men,za moq nomer na telefona i t.n." Да не би да те е страх да се обвържеш?

sexy_momi4e
03-13-2008, 16:34
все едно аз съм писала тази тема :-o и при мен беше така ама ми омръзна след 1 година и нещо...направи като мен-остави го,колкото повече време си с него,толкова повече се влюбва в теб и после ще му е по-трудно...аз си отговорих сама на някои въпроси и реших че няма смисъл да сме заедно...ще те напиша някои от тях и като си отговориш на тях ще знаеш какво да правиш...С кой предпочиташ да бъдеш-с него или с приятели?Хубаво ли ви е заедно?По-добре ли ти е без него?

maackata
03-13-2008, 16:39
ami moito mnenie e da govori6 s nego i mu kaji kakto si e pak kvot stane po-dobre e taka ........ 8)

spyk22
03-13-2008, 16:41
Ако наистина има чувства къ тебе ще го нараниш и това няма как да го избегнеш, но аз лично мисля че ако му го кажеш всичко ще мине по бързо в началото може да не иска да те вижда или да се бори за теб но след време ще го птеодолее

5StaR
03-13-2008, 16:58
Kоалка нещо едита ти не се е получил както трябва :p

По темата - щом още от ся ти е омръзнал кажи му чао

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
03-13-2008, 17:01
Правиш глупости и после: "Помагайте - как да не го нараня?!" За какво се държиш така с него, че чак си го отминала все едно не го познаваш?! Вземи поговори с него и му кажи как стоят нещата, ако ти самата знаеш естествено. Много го харесваш, вързал ти се е и ся за какво бягаш от него? И какво значи: "Vsi4ko v1rve6e super,no posle toi razbra 4e az izpitvam nqkakvi 4uvstva kam nego i po4na da razpitva moq priatelk za men,za moq nomer na telefona i t.n." Да не би да те е страх да се обвържеш?

+1 смешно е като се замисля .... поредната гавра ... хора чувствата не са играчка ... яд ме за момчето

buxbull
03-13-2008, 17:05
пусни му и после го одрежи да не му е трудно ;)

tan0
03-13-2008, 17:10
Правиш глупости и после: "Помагайте - как да не го нараня?!" За какво се държиш така с него, че чак си го отминала все едно не го познаваш?! Вземи поговори с него и му кажи как стоят нещата, ако ти самата знаеш естествено. Много го харесваш, вързал ти се е и ся за какво бягаш от него? И какво значи: "Vsi4ko v1rve6e super,no posle toi razbra 4e az izpitvam nqkakvi 4uvstva kam nego i po4na da razpitva moq priatelk za men,za moq nomer na telefona i t.n." Да не би да те е страх да се обвържеш?

+1 смешно е като се замисля .... поредната гавра ... хора чувствата не са играчка ... яд ме за момчето

gorkiq pich

TheNewReligion
03-13-2008, 17:30
A vie ste si gajeta , taka li ?Ako ste i veche ne te kefi,rejesh mnogo qko , za da go zaboli mnogo i si svobona ! :-D