PDA

View Full Version : Проблем с Vbox7..



SHINODA
03-13-2008, 16:32
хора,моля помогнете..когато тръгна да гледам клипче във Vbox7 и то върви между 2 и 3 секунди и спира защо става така,моля помогнете :oops:

slavito007
03-13-2008, 16:44
Значи имах същият проблем.
Писах им и ми казаха да преинсталирам флаш плеъра. Ама не си спомням как се казваше точно. За жалост.
Иначе като го махнах клиповете вече си вървят нормално.
Впрочем май се казваше "Adobre flash player". ама не съм сигурен и може да те излъжа.

SoVieT
03-13-2008, 17:07
Вилзаш в Start->control panel->add/remove programs и след това търсиш->намираш->изтриваш Adobe Flash Player. Влизаш отново в Vbox7.com и то когато искаш да гледаш някое клипче ще ти каже да го инсталираш и ще ти се покаже там някво прозорче да щракнеш(на мястото на екрана за кличето) и да го инсталираш, и следвашш инструкциите които ти дава.

SHINODA
03-13-2008, 19:30
Вилзаш в Start->control panel->add/remove programs и след това търсиш->намираш->изтриваш Adobe Flash Player. Влизаш отново в Vbox7.com и то когато искаш да гледаш някое клипче ще ти каже да го инсталираш и ще ти се покаже там някво прозорче да щракнеш(на мястото на екрана за кличето) и да го инсталираш, и следвашш инструкциите които ти дава.

махнах го както ми каза от control panel-a но сега не ми излиза това прозорче за инсталиране а и някой клипчета тръгват без проблем а други не :-o

tqnko1
03-13-2008, 20:06
хора,моля помогнете..когато тръгна да гледам клипче във Vbox7 и то върви между 2 и 3 секунди и спира защо става така,моля помогнете :oops:
mi kato t1piq sait e b1gaf nqma smisal da puska6 takiva temi nqmam v1zmojnosta da im opravq b1govite iz t1pite s1rvari i pro4ie ae s zdrave

lubo111
03-14-2008, 15:59
vliza6 v google i napisva6 ADOBE FLASH PLAYER ili MACROMEDIQ edno ot dvete be6e . az taka si tarsq

tqnko1
03-14-2008, 17:04
vliza6 v google i napisva6 ADOBE FLASH PLAYER ili MACROMEDIQ edno ot dvete be6e . az taka si tarsq
pi6i se macromedia 8)

XceSS
03-14-2008, 18:51
хора,моля помогнете..когато тръгна да гледам клипче във Vbox7 и то върви между 2 и 3 секунди и спира защо става така,моля помогнете :oops:
mi kato t1piq sait e b1gaf nqma smisal da puska6 takiva temi nqmam v1zmojnosta da im opravq b1govite iz t1pite s1rvari i pro4ie ae s zdrave

Напълно съгласен ! Тоя vbox никой не се гриже за него.То става с всеки ден по скапан! :x

tenaglia
03-14-2008, 19:04
kato davate tolkoz akyl shto ne napravite i vie edin takuv sait? da vidime kolko mojete...

lubo111
03-15-2008, 06:43
:? 6e napraym kato iska6 ama nema da e sega

tqnko1
03-15-2008, 17:06
kato davate tolkoz akyl shto ne napravite i vie edin takuv sait? da vidime kolko mojete...
БАТЕ УСИГОРИ МИ 24 ЧАСОВИ ОНЛИНЕ СЪРВАРИ УСИГОРИ МИ И РАЗПОРОСТРАНЕНИЕ НА САИТА И ВЯРВАИ МИ ЩЕ ТИ НАМЕРЯ САИТ :-) ТОВА ЧЕ НЯКОИ ГИ Е НАПВАВИЛ ТИЯ НЕЩА В БЪЛГАРИЯ НЕ УЗНАЧАВА ЧЕ Е СА ХУБАВИ АЗ СИ ХАКНАХ МОЯ ПРОФИЛhttp://www.vbox7.com/user:l364370?p=friends]Моите приятели (16) | Добавили ме като приятел (165) i da ti kaja kato cqlo saita e ve4e s mnogo PROST dizain 8-) i sprqx da vlizam tam..

Saudade
03-17-2008, 13:27
Имаш ли същия проблем с някой от другите сайтове за клипчета, като youtube например? Ако там няма проблеми, значи ти се прецаква vbox-a...

sabaku_no_gaara
03-17-2008, 15:34
с извинение сайта е ОСРАН отвсякъде,писах им на админите то е пълно с проблеми:
влезнал съм си в акаунта и цъкам там горе вдясно на ника си да си влезна в профила и ми вика няма такъв потребител :-x
качвам една песен с текста в която нито има псувни нито нищо няма и картинки,първия път не се качи,втория каза че е в списъкът със забранени видеота
променям си описанието в профила,то си остава същото
получавам писмо,чета го,трия го но то още ми изписва че имам нови писма и куп други проблеми които не се оправят :-x аз им казах на администрааторите по-добре да го махат сайта той е затънал в бъгове :-x

LiLGrizzly
03-19-2008, 20:09
i az imam sa6ttiq prog no saamo.. na nqkoi clip4eto.. mn malko