PDA

View Full Version : Може ли да избягаш от любовта?



kifla
03-13-2008, 17:06
Поредната ми тема....
Попаднах в ужасна ситуация и незнам как да постъпя ...
Всичко е адски гадно.Обичам едновремнно силно двама,единият ме обича също ,а другия просто ме харесваше ,но май вече не изпитва нищо.Имах възможността да бъда и с двамата (по различно време ),но някакси все се случи нещо и сега съм сама.Първият,този който не изпитва нищо е първата ми любов ,първият към който изпитах подобно нещо...той беше и все още е много ценен за мен.Другият ме обичаше казваше ми го всеки ден през ,който бяхме заедно ,но с мойте постъпки и постоянното ми говорене за другия ,понякога неосузнато понякога не ,за да го накарам малко да изревнува явно го загубих.И сега ми казва ,че още ме обича ,но вече си има друга приятелка и проблеми и неможе да бъде с мен :( .
Опитах какво ли не ,за да не мисля нито за единия нито за другия ,но не с еполучава.Отида ли на тренировки за малко се пооправям от цялата ситуация,но изляза ли с приятели или на дискотеки,разходки просто не се получава .Всичко ми напомня на тях ,срещам постоянно техни приятели.Това много ми тежи и незнам какво вече да направя ,че да спра да мисля за това.
Ако някой е бил в моята гадна ситуация моля за съвет и мнение как да постъпя ,защото явно сама немога да превъзмогна чувствата си и да гледам напред :(

tan0
03-13-2008, 17:09
lele v kakav roman vlizash ti neznam ama..polojenieto e mn seriozno spored men si nameri treti i gledai da ne ti ostava vreme za mislene taka po malko shte se seshtash za dr dvama

kifla
03-13-2008, 17:21
lele v kakav roman vlizash ti neznam ama..polojenieto e mn seriozno spored men si nameri treti i gledai da ne ti ostava vreme za mislene taka po malko shte se seshtash za dr dvama
там е работата ,че май вече с никой друг следващ не ми се занимава ми май предпочитам ако няма да съм с никой от тях двамат да съм си сама... :(

tan0
03-13-2008, 17:22
emi vij sq v nachaloto moje da ne iskash dr no s vremeto shte sviknesh che ne moje da si s tqh i shte ti stanat brzrazlichni ;)

ANTIHUMAN
03-13-2008, 18:20
Hm :? Da moje6 da izbqga6 ot liubovta! Kazvam ti go ot li4en opit !Bqgam ot neq 4 godini!Nevqrvam v neq za6toto mislq 4e tq e za slabite koito nemogat da priemat realnosta.No pri tebe slu4aqt e malko po iz4an4en (osoben) Nameri si ne6to da pravi6 ........Samo i samo da nqma6 svobodno vreme i da nemisli6 za vyprosnite mom4eta
USPEH :grin: 8)

BeBoNcHeTo
03-13-2008, 18:27
Мн запрелета ситоация.Незнам какво да кажа просто е трябвало да оцениш нещата когато му е било времето.Можелавам ти успех! :)

the_unknown
03-13-2008, 18:37
А замисляла ли си се,че може да има и по-зле от тебе? Като такива,например,дето нямат за кого да си мислят? Ти имаш двама.Е от какво се оплакваш? :D :D

ice_f90
03-14-2008, 11:32
Hm :? Da moje6 da izbqga6 ot liubovta! Kazvam ti go ot li4en opit !Bqgam ot neq 4 godini!Nevqrvam v neq za6toto mislq 4e tq e za slabite koito nemogat da priemat realnosta.No pri tebe slu4aqt e malko po iz4an4en (osoben) Nameri si ne6to da pravi6 ........Samo i samo da nqma6 svobodno vreme i da nemisli6 za vyprosnite mom4eta
USPEH :grin: 8) absolutno sam zaglasna az sa6to go znam ot li4en opit bqgam a tq idva i vinagi me naranqva po nai jestokiq na4in po koito moje i v kraina smetka si ostavam sama i taka mi e dobre pone za sega no na momenti kogato nqma kakvo da pravq mi se iska da ima nqkoi koito da me gu6ne i da kaje az sam do teb no nqma :) i kakvo ot tova zatova i az te savetvam nameri si kakvo da pravi6 zada nqma6 svobodno vreve a i znai vremeto lekuva vsi4ko kolkoto i iztarkano da zvu4i uspeh :)

SunSmile
03-14-2008, 13:31
Ако я видиш и е много грозна, избягай. Стига да можеш да тичаш бързо, иначе ще те хване :razz:

tan0
03-14-2008, 13:35
Ако я видиш и е много грозна, избягай. Стига да можеш да тичаш бързо, иначе ще те хване :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

kifla
03-14-2008, 14:11
Ами аз се опитвам да си запълвам времето ,ама просто изведнъж се получава така ,че мисля или за единия или за другия и то пак...баси гадното е ! :(

h0t_bAbE
03-14-2008, 14:27
Намери си трети .. :grin: 8)