PDA

View Full Version : парфюми(моми4ета)



marilyn
03-13-2008, 18:09
здравейте. аз не си купувам маркови парфюми, щото 4естно казано са ми скъпи, а аз съм на 15. та идеята ми беше да питам тези като мен, колко г/д са ви издържливи и какво правите за да са ви по дългортайни парфюмите??? (щото на мен са ми мн нетрайни) благодаря предварително. :) :) :)

DiZzY_PuNk
03-13-2008, 18:31
ами попринцип всеки парфюм стои различно на всяка кожа, тъй че може да се напръскаш със такъв за 200 лв и пак евтиния парфюм да е по дълготраен... тъй ,че според мен трябва да търсиш подходащия за теб и за кожата ти

donkihot
03-13-2008, 18:43
впръскваш парфюма на слепоо4ието и на места където се 4увста тъптенето на сърцето,за да може да излъ4ва аромата докато тупти...т.е на деколтето,на гърдите,на слепоо4ието както казах,на китките и така на тези места предимно...

darla
03-13-2008, 18:46
mi az da si priznaq ot godina sam s bulgari-omnia! no v nqkoi dni ne sum v takova "specialno" otno6enie i se pruskam s edin ot plodovata kolekciqta na Yves Rauchepraskova,nz ot koi grad si no v golemite gradove ima magazini na Yves Raucher i ne sa skapi poroduktite a specialno plodovite im ne6ta sa super gotini,relaksira6ti i lekiq aromat na praskova maja mi napravo go podludqva-zaradi tozi parfum me vze! az pozlvam ot tazi kolekciq vaprosniq parfum+losion za tqlo+ skrab -pak praskova-NEVEROQTNI SA a i sa dostapni-parfuma e kum 14lv,losiona-16,a slab4eto-mislq 4e 9 be6e
ta ako ima6 vazmojnost proveri v magazinite na Yves Raucher,no za men tozi i OMNIAta na bulgari sa nai neveroqtnite parfumi-ni6to 4e razlikata v cenata e ot zemqta do nebeto.i sa mn nejni o delikatni kato aromati

marilyn
03-13-2008, 19:02
мс на си4ки. :) :) :)

Liar
03-13-2008, 19:24
--

Axel_f
03-15-2008, 07:11
Каквото и да си говорим скъпите парфюми са най-дълготрайни.Не виждам как тоалетна вода за 15 лв ще издържи колкото оригинален D&G примерно! Аз сега съм с ESCADA зеления и като се пръсна 2 пъти цял ден стои аромата.А имах преди някакви на Avon дето макс.2 часа и се едно си без парфюм....