PDA

View Full Version : Чак сега...!



angelqueen
03-13-2008, 19:39
Досега съм правила секс много,но никога не съм била лизана отдолу!Приятеля ми иска да ме лиже,обаче той също не е лизал.Та аз се притеснявам да не би вкуса на течността при възбуда да е неприятен или дори че имам изрядна хигиена,пак да мириша на нещо неприятно(досега не съм усещала такава миризма,но все пак не съм се лизала сама и не съм била толкова близо отдолу че да знам :-D ) Ще може ли да кажете нещо по въпроса за вкуса на течността :oops: Забравих да питам и дали трябва да съм гладка като бебешко дупе??? :oops:

hottie
03-13-2008, 19:46
Айде момчета вие сте :-D

bulgarche
03-13-2008, 19:47
Вскуса е различен. Общо взето може да си алкална или киселинна. Киселинната е добре, защото в този период не можеш да забременееш. Всъщност тази течност мори и сперматозоидите (все едно да си сипеш оцет във вагината, което не е препоръчително де). Киселото..е странно. Лимонтозу (как се пише бе) нали си яла. Същото е :) Може и да няма никакъв вкус, но си има особен дъх. Не се притеснявай за неприятно ухание ;)

BOBITURBOTO
03-13-2008, 19:49
ако не искаш да ти се разкиха от дразненето на косъмчетата ти .. бебешко дупе
колкото до вкуса... абе ,като при гълтането от момичетата е ;)
като ти е кеф с човека общо взето не обръщаш внимание на такива неща ...спокойно не е вкиснат зелев сок(чорба) 8-) макар да е киселко понякога :-P

Foromo
03-13-2008, 19:51
Вкуса... кво... приятен е, на мене ми харесва. Най-добре да си наистина като бебешко дупе гладичка, най-много няква причесчица да спретнеш, но поне на 1 см от "дупката". а и ше е хубаво, ако се погрижиш и за обезкосмяване на дупето, щото е неприятно иначе. Също така гледай да не го сриташ, когато ти е най-кеф, щото ми се е случвало без да иска, да ме ритне приятелката ми, и не че боли, ама е некво неприятно. Успех и няма от кво да се притесняваш. Тва е момче, момчетата не са толкова кукави на тая тема, освен ако не е някои маниак.

le6per4e
03-13-2008, 19:52
ем нямам личен опит в тази област , но това за киселинната съм го чел на много места и е така. А за това да си като бебешко дупе чесно да си кажа мисля че е желателно.

MakeMeLaugh
03-13-2008, 20:15
Вкуса е специфичен. Свиква се :)
Мирис, ако се поддържаш много добре липсва :)
Като ти е некомфортно все още - най-добре изкъпваш се и отиваш на гости у приятеля си и.. :P
Първите 2-3 пъти не очаквай много.. първо момчето да ти намери точките на теб и начина, койъто ти харесва и второ, че това чене се схваща без тренинг :lol:
Пък и той няма да седне да ти смуче дупката... ще те облизва по клитора най-вече и по устните а у, няма да пие все едно е айрян споко :)
А бе няма лошо ;)

eblio
03-13-2008, 20:16
Досега съм правила секс много,но никога не съм била лизана отдолу!Приятеля ми иска да ме лиже,обаче той също не е лизал.Та аз се притеснявам да не би вкуса на течността при възбуда да е неприятен или дори че имам изрядна хигиена,пак да мириша на нещо неприятно(досега не съм усещала такава миризма,но все пак не съм се лизала сама и не съм била толкова близо отдолу че да знам :-D ) Ще може ли да кажете нещо по въпроса за вкуса на течността :oops: Забравих да питам и дали трябва да съм гладка като бебешко дупе??? :oops:

За гладкото дупе можеш да питаш приятеля ти как те иска ;) аз лично предпочитам да е гладко, ненавиждам обраслите храсти :)

Относително е, има много фактори които влияят, аз лично мога да ти препоръчам преди този епизод на "младост, влюбени и възбудени" да минеш през банята за едно бързо подмиване. Това е може би най-добрият вариянт.

darla
03-13-2008, 20:28
ако не искаш да ти се разкиха от дразненето на косъмчетата ти .. бебешко дупе
колкото до вкуса... абе ,като при гълтането от момичетата е ;)
като ти е кеф с човека общо взето не обръщаш внимание на такива неща ...спокойно не е вкиснат зелев сок(чорба) 8-) макар да е киселко понякога :-P
abe az ne sum suvsem saglasna,za6toto az sam s s partniora si ot 2 godini i malko i ak se slu4i dokato mu pravq svirka da mi zasmardi,6te e mnooogo kofti,ne samo 4e 6te mi mine meraka da mu dostavqm udovolstvie,no i 6te go priema malko kato li4na ubida kum men,nz,moje i az ne6to da sum kriva v razsajdeniqta si!

buxbull
03-14-2008, 07:38
гадно е мен не ме кефи изобщо :D

naze
03-14-2008, 07:41
2/3 пъти съм лизал ..... няма нищо страшно .... пък дори и да мирише и да е неприятен вкуса аз като знам че след два ше намажа и аз едно е*ане :) найш ли как ме е*е хъхъ .... пък ти като знаеш че ще лижат шсе измиеш яко ше удариш една ножка ...... задължително гледай да се обръснеш и то качествено ..... иначе леш стаа :) едната щеше да яде шамара щот беше гора дейба изчадието и удавих са в космаци

bboy_bunker
03-14-2008, 07:45
вкусът е специфичен, но не и отблъскващ :)

naze
03-14-2008, 07:47
az si4kite pyti sym bil piqn i wsi4ko ima6e wkus na wodka bratO :)

amatorium
03-14-2008, 09:32
Mdam. Jelatelno e da si epilirana za da ne se narani ezika. Inache nqma da se pritesnqvash. V pochti vsichki sluchai ako si imash higiena ili nqmash nqkakvi infekcii shte si vkusna otdolu. 8)

CragHack
03-14-2008, 09:40
Ако хигиената е добра няма никкъв проблем. Просто направете организацията така, че ти да излезеш от банята точно преди сеанса. Така от шампоаните и балсамите мирисът ще е дори прекрасен.

krem4et0
03-14-2008, 09:42
Опитай си сама соковете, де?

hottie
03-14-2008, 09:47
Опитай си сама соковете, де?

Това наистина е добра идея. Подкрепям krem4et0 с двете си ръце !

amatorium
03-14-2008, 10:32
Ama tq ne gi li e opitvala? :shock: Tva e vse edno momche, koeto ne si e opitvalo spermata - slaba rekolta v legloto :lol:

bboy_bunker
03-14-2008, 10:49
Ако хигиената е добра няма никкъв проблем. Просто направете организацията така, че ти да излезеш от банята точно преди сеанса. Така от шампоаните и балсамите мирисът ще е дори прекрасен. kakyv seans be.. tova da ne ti e psihiatyr :lol:

ReNiTy_VArna
03-14-2008, 13:32
Абе хората не са добре СЕАНС!Тцтцтцтцтт ............ е ти как така си правила много СЕАНСИ(секс както му се вика попринцип)без нито 1 път да се те лизали?

mother
03-14-2008, 13:43
Лесно, ако се опитат остават без зъби :razz:

DevilWish
03-14-2008, 16:03
EMiii spored men trqq se obrysne6 ;) a za drugoto ne mislq ,4e ima problem ;)

angelqueen
03-14-2008, 16:30
Опитай си сама соковете, де?

Това наистина е добра идея. Подкрепям krem4et0 с двете си ръце !

Това няма ли да е малко странно!Някой правил ли го е?

angelqueen
03-14-2008, 16:33
е ти как така си правила много СЕАНСИ(секс както му се вика попринцип)без нито 1 път да се те лизали?

Ми не са ме лизали,само малко пръстчета и то прекалено малко,после направо главната част! :oops:

hahavteen
03-14-2008, 16:43
Това няма ли да е малко странно!Някой правил ли го е?

Az 8)

krem4et0
03-14-2008, 19:50
И аз. да не говорим, че ако правим секс, а после френска по пениса му има сума ти сокове. Бъркаш с пръстче и опитваш. Това са твоите сокове-все едно си опитваш......слюнката.

hooliganka89
03-15-2008, 06:16
Опитай си сама соковете, де?

Това наистина е добра идея. Подкрепям krem4et0 с двете си ръце !

Това няма ли да е малко странно!Някой правил ли го е?

I na men mi se vijda malko stranno,sama da se opitash :oops:

Lichno az vseki pat predi da pochnem s priqtelqt mi da pravim sex,si hodq do banqta da se podmiq,zashtoto ne iskam dokato priqtelqt mi minava prez "Franciq",az da se pretisnqvam prez cqloto vreme,dali nqma nqkakva losha mirizma ili neshto podobno.
To ne e zadaljitelno da ima,no sled kato mina prez banqta sam spokoina,i ne mislq za takiva neshta.Uspeh.

bboy_bunker
03-15-2008, 06:26
И аз. да не говорим, че ако правим секс, а после френска по пениса му има сума ти сокове. Бъркаш с пръстче и опитваш. Това са твоите сокове-все едно си опитваш......слюнката.Абе, ти си супер гнусна. Още малко ще предложиш на някое момче да си опита спермата... пфф

hahavteen
03-15-2008, 06:50
И аз. да не говорим, че ако правим секс, а после френска по пениса му има сума ти сокове. Бъркаш с пръстче и опитваш. Това са твоите сокове-все едно си опитваш......слюнката.Абе, ти си супер гнусна. Още малко ще предложиш на някое момче да си опита спермата... пфф

Ne e tia syper gnysna a ti si ograni4en.Kakvo my e lo6oto mom4eto da si opita spermata? Ne moga da vi razbera! Ta to si e va6e be hora! :-o

bboy_bunker
03-15-2008, 06:59
хааххаахахахаха леле....

за вас всичко е за папкане.. лайното пробвали ли сте си? и то си е ваше 8-)

Rookie
03-15-2008, 08:21
хааххаахахахаха леле....

за вас всичко е за папкане.. лайното пробвали ли сте си? и то си е ваше 8-)
ахахахахахахахахахаха, размаза ги!

hahavteen
03-15-2008, 08:35
хааххаахахахаха леле....

за вас всичко е за папкане.. лайното пробвали ли сте си? и то си е ваше 8-)
ахахахахахахахахахаха, размаза ги!

Da be s koe ni e "razmazal"? :? Tova koeto moje da opitva gadjeto mi moga da go opitvam i az o6te pove4e 4e si e moe.Va6te gadjeta lainata vi iadat li gi? Ne.Ama vi gultat spermata a? 6tom te mogat da ia slagat v ystata si za6to teb da te e gnys? Close minds always seem to be connected to open mouths :?

SweeT_FreaK
03-15-2008, 08:44
abe spx ne se pritesnqvai .. toi priqtelqt ti qvno e naqsno che ne e trygnal da lije blizalka ili sladoled ;););)

WhiteOneBG
03-15-2008, 09:02
Чувал съм че има кремове точно за интимни части ... даже 1 познат ми се фукаше как на 1 момиче и миришело на ягода и от приятният мирис 2 часа не можел да спре :D - разпитай в аптеките ако се заинтересуваш :)
Иначе поне според мене бебешко дупе :P

bboy_bunker
03-15-2008, 09:23
хааххаахахахаха леле....

за вас всичко е за папкане.. лайното пробвали ли сте си? и то си е ваше 8-)
ахахахахахахахахахаха, размаза ги!

Da be s koe ni e "razmazal"? :? Tova koeto moje da opitva gadjeto mi moga da go opitvam i az o6te pove4e 4e si e moe.Va6te gadjeta lainata vi iadat li gi? Ne.Ama vi gultat spermata a? 6tom te mogat da ia slagat v ystata si za6to teb da te e gnys? Close minds always seem to be connected to open mouths :?

Не ми се спори с теб, защото не вярвам да имаш дори 14г. Гаджето ти може и уран да опитва, но ти сигурно не би го последвала ? "Нашите" гаджета не "ни" гългат спермата.

Боже.. това ми звучи като дечицата от детската градина: "Мамо,мамо, днес си пробвах сУполката и ми беше 'ногУ слаТка :P "


dumbshit...

FunnYboY
03-15-2008, 09:27
гадно е мен не ме кефи изобщо :D

+1

Bousz
03-15-2008, 10:19
emi ako tolkova se pritesnqva6 prosto si vzemi edno du64e nabarza raka i taka ;)

NeaDekVatnA
03-16-2008, 11:44
най добре май звучи това с кремчето

Nasindo
03-16-2008, 11:46
Забравих да питам и дали трябва да съм гладка като бебешко дупе??? :oops:


Да, трябва да си гладка ! :)

Vip_Kuchka
03-16-2008, 14:25
awe 4estno kazano nz stana na vupros mom4eto da si probva spermata mi kato gl moito gaje kato mu duham i sled tfa gultam neiska da meceluva nz 6to ne ozna4ava 4e nqmadobra higienana protiv prosto go e gnus i az neznam 6to :-o

tqnko1
03-16-2008, 15:12
Ama tq ne gi li e opitvala? :shock: Tva e vse edno momche, koeto ne si e opitvalo spermata - slaba rekolta v legloto :lol:
ti si ebasi brotalniq, koga si q opita za 1vi p1t?

hiro
03-16-2008, 16:29
Аз така ще те излижа че нема да искаш никога друг да те докосва 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

krem4et0
03-16-2008, 16:59
хааххаахахахаха леле....

за вас всичко е за папкане.. лайното пробвали ли сте си? и то си е ваше 8-)
ахахахахахахахахахаха, размаза ги!

Da be s koe ni e "razmazal"? :? Tova koeto moje da opitva gadjeto mi moga da go opitvam i az o6te pove4e 4e si e moe.Va6te gadjeta lainata vi iadat li gi? Ne.Ama vi gultat spermata a? 6tom te mogat da ia slagat v ystata si za6to teb da te e gnys? Close minds always seem to be connected to open mouths :?

Не ми се спори с теб, защото не вярвам да имаш дори 14г. Гаджето ти може и уран да опитва, но ти сигурно не би го последвала ? "Нашите" гаджета не "ни" гългат спермата.

Боже.. това ми звучи като дечицата от детската градина: "Мамо,мамо, днес си пробвах сУполката и ми беше 'ногУ слаТка :P "


dumbshit...

Момичето е дооста над 14. Аз съм на същото мнение като нея и съм на 23 близо!

divacheee
03-16-2008, 18:56
Това няма ли да е малко странно!Някой правил ли го е?

Az 8)

I az : ) ... Nqma nishty stranno

jenity_bs
03-16-2008, 21:27
хааххаахахахаха леле....

за вас всичко е за папкане.. лайното пробвали ли сте си? и то си е ваше 8-)
ахахахахахахахахахаха, размаза ги!

Da be s koe ni e "razmazal"? :? Tova koeto moje da opitva gadjeto mi moga da go opitvam i az o6te pove4e 4e si e moe.Va6te gadjeta lainata vi iadat li gi? Ne.Ama vi gultat spermata a? 6tom te mogat da ia slagat v ystata si za6to teb da te e gnys? Close minds always seem to be connected to open mouths :?

Не ми се спори с теб, защото не вярвам да имаш дори 14г. Гаджето ти може и уран да опитва, но ти сигурно не би го последвала ? "Нашите" гаджета не "ни" гългат спермата.

Боже.. това ми звучи като дечицата от детската градина: "Мамо,мамо, днес си пробвах сУполката и ми беше 'ногУ слаТка :P "


dumbshit...

Момичето е дооста над 14. Аз съм на същото мнение като нея и съм на 23 близо!

напълно съм съгласна...не намирам нищо лошо в това да опита собствените си сокове...почти съм сигурна че почти всички да не кажа всички момчета са го правили,но не нали не трябва да си признават...нали трябва да се правят на големи мъже все пак...ае говорете квото искате ама сте си опитвали спермата нали...за себе си го знайте не е нужно да си го признавате но искам да се изяждате отвътре за нещо което сте правили и не искате да си признаете... :-x

bboy_bunker
03-17-2008, 05:22
jenity_bs, аз НЕ съм си ял спермата.. и какво.. значи не съм нормален ли?! пфааххах.... я се стегнете бе, дечица... не всичко е за ядене

BlueFace
03-17-2008, 05:40
jenity_bs, аз НЕ съм си ял спермата.. и какво.. значи не съм нормален ли?! пфааххах.... я се стегнете бе, дечица... не всичко е за ядене
И аз не съм и скоро време няма да опитвам!! :razz: Значи и аз не съм нормалн! :razz:

jenity_bs
03-17-2008, 10:42
не става въпрос тва да ви е закуската/вечерята всеки ден ,но сте си я опитвали... знам че сте големи мъже да ...

bboy_bunker
03-17-2008, 12:33
не става въпрос тва да ви е закуската/вечерята всеки ден ,но сте си я опитвали... знам че сте големи мъже да ... Hahahha mnogo znaesh ti kakvo sym si opitval

prettyIdeath
03-17-2008, 13:32
Изчипкай се преди да почнете, гледай да си гладичка /че на момчето ще му е за 1-ви път, да не остава с лоши спомени/ и всичко друго ще е ОК ;) Много се панираш ;)