PDA

View Full Version : През целия си живот съм бил сам



Lennox
03-13-2008, 19:57
Не умея да съм кратък и изчерпателен, обикновено разкривам половината си живот преди този, който ме слуша да стигне до същността на въпроса пък и някак си колкото повече пиша, сякаш толкова повече ми олеква.
Но спирам еуфоричния увод до тук и почвам със заглавието.
Та...
През целия си живот съм бил сам. Всъщност животът ми не е все още минал, но за 17те ми години не съм имал нито една връзка, разбирайте че дори не съм се целувал. Винаги съм имал проблеми в общуването с нежния пол. Не мога да общувам свободно с момичетата, съавайки въпрос за тези, които са ми харесвали. Винаги съм се страхувал от това да не бъда отхвърлен за това и никога не съм опитвал да "свалям" някоя. От една страна никога не съм претърпявал унижението да бъда отрязан, а от друга съжалявам, че е било възможно да опитам, но не съм знаел как да подходя. Твърде чувствителен съм и страха от това да стана център на евтини подигравки след неуспешна свалка винаги надделява. От време на време се е случвало момичета да ме харесват, но аз просто не съм знаел как да отреагирам, а пък и чесно казано дори не съм бил убеден в сериозността на намеците, които съм получавал и едва чак в по-късен момент съм събирал мислите си така, че да стигна до извода "ех, да, май имах шанс, но го пропилях, дейба".
Напредвайки във възрастта (ех, чувсвам се стар ;( ) ставам все повече гонен от натрапчивата мисъл, че ставам все по-задръстен гледайки моите връсници и опита им. Пораснах без да открия любовта и радостта от нея, гледам в миналото и само се самосъжалявам. Тези мисли ме спохождат всяка година! Още като бях на 15 вече се затормозявах с мисълта, че никога не съм си имал гадже и всяка следваща година си повтарях - "Край! За последна година съм така - сам!" - Е да, ама нейсе! Всяка следваща година все същия късмет. А минавайки все повече и повече време, все повече си мисля че вариянта да остана сам до края на живота си е много по-вероятен от колкото да си намеря момиче, което да обичам. Израствайки не само на ръст, но и на акъл наблюдавам връсничките си. Та те вече са жени! Не са момиченца, т.е. аз не мога да ги впечатля с нищо, не съм момчето, което може да се им хареса. Докато те мислят за сериозни момчета със силен или по-скоро властен и уверен характер на мъжкар, аз не мога да им го предложа заради липсата си на опит във всяко едно отношение що се отнася до двойките. Липсата на партньорка все повече се отразява и върху самочувствието ми, докато връсниците ми водят полов живот и обичат да споделят своя опит в компанията, аз се чувствам сдухан. Не мога да разбера какво може да ме разчупи. Казват, че жените преценявали на 10-та секунда дали мъжа "става" или не както и при нас мъжете. Не мога да разбера обаче дали се харесвам на момичетата така или иначе. Хайде, някои казват, че обичат свити момчета, такива които не са толкова отворени, ами даже срамежливи. Но в крайна сметка не съм чак такава крайност. Не съм толкова срамежлив, но ми липсва подход. Не съм от момчетата, които ще привличат внимание около себе си само със фешански дрехи и други придобивки, за сметка на това имам чувство за хумор и в комапнията ме смятат за "пич", веднъж обаче обсъждахме, че момичетата обръщат много по-голямо внимание на дрехите и парите отколкото на характера, за това е по-често срещано явление някой интелигентен позьoр фешънчо да ходи с "хубавите мацки". Дали не трябва да сменя изцяло стила си на обличане, ходя малко смъкнат, рошав...абе по-скоро небрежен, но ще е фактор ли ако променя външността си? Просто аз съм съвсем обикновен, съвсем нормален. Какво да променя в себе си, за да направя крачка напред?
Намират ли се все още съсвем обикновени земни и не толкова предизвикателни на външен вид момичета, които да имат характер и оценяват други неща освен външния вид и парите? Как да подходя към такова момиче в случай, че срещна подобно? И не на послено място - трудно ли е хем да остана такъв какъвто съм, хем все пак да се променя, ако ме разбрахте де...

Мерси, ако сте стигнали чак до тук, ще се радвам на съвети.

le6per4e
03-13-2008, 20:02
Споко братле не се самосъжалявай и аз не съм имал връзка и кво толкова по-важното е секса за това вече може да се замислиш

Lainovoz
03-13-2008, 20:06
Напий се , отпусни се , повтаряй си някоя глупава песен ( с цел затъпяване леко ) снижи летвата на избора си и действай .

Честно казано с по - малки момичета ще ти е по лесно наистина , по лесно ни се вързват на често несвързаните работи .

Когато се запиташ някой път " Сега ли е момента да действам или не? " си помисли за алтернативата , която спомена по горе . Няма кой да го направи вместо теб ... Почни от по - долни категории ( даже и да не я харесваш чак толкова ) само заради самия " опит " .

Тва се сещам 8-)

NightGuardian
03-13-2008, 20:12
Като си некой с дрипави дрехи , никой няма да те погледне ! Това ,че гледат дрехите по теб незначи , че търсят парите ! :) Пък и народа го е казал "По дрехите посрещатат по ума изпращат" значи щом те смятат за пич значи и си умен.Това означава , че ще те изпратят с добро. ;)

Също искам да ти дам съвет(момичетата да не се обиждат). :-D Като за начало ти препоръчвам да зарибяваш по-малките , защото те по-лесно се вързват на акъла на големите. Т.е влюбват се в големите. Затова ти казвам започни да търсиш/зарибяваш 14/15 годишни момиченца.Айде успех :grin:

vapros
03-13-2008, 20:16
i az

5StaR
03-13-2008, 20:28
Внимание : Сериозен пост :)

1во. Извода,който съм си направил АЗ лично е, че ако сам не се харесваш - закакво другите да те харесват? =>Следователно повече не мисли това колко си задръстен(примерно казано) а мисли за себе си положително..
2ро.Нямаш гадже - се тая и аз нямам в момента, ама не ми пука честно казано,е верно някои немогат да живеят ако нямат,но аз не съм от тях.
3то.Връсниците ти може и да имат преживявания, но не забравяй че не всичко е вярно...понякога се изхвърляме/ят малко..: )
4то.Момичетата обръщат внимание на дрехите разбира се, ти не обръщаш ли?
5то.(продължение на 4то.)След дрехите обаче обръщат внимание и на характера...
6то.Не е толкова трудно да се така да се каже пооправиш..Отиди на фризьор да ти оправи косата, земи си едни дънки,блуза + суитчер или нещо от сорта
7мо.Неможе за един ден от не-толкова-популярен да станеш супер печен..
8мо.Общувай с момичетата не за да ги свалиш,а просто ей така за опит.
9то. Ако излизаш алкохола винаги помага да се отпуснеш ;)

ГЛ...

seed
03-13-2008, 20:48
Какво да ти кажа... Просто не си сам, това да знаеш. А и на 17 е малко раничко за такива заключения, не мислиш ли? И винаги има такива момичета, каквито ти описваш. Но в единия вариант няма начин те да те харесат, а в другия - ти тях. Въпреки всичко не препоръчвам варианта с алкохола. Ако ще правиш нещо, което изцяло да остави в теб и да има наистина полза от него, то ти трябва напълно да съзнаваш какво правиш, как, и да се наслаждаваш на момента. И винаги се обличай, прави, говори само каквото на теб ти харесва.

BlindedAngel
03-13-2008, 21:00
Нито съм с кой знае колко много пари,нито се обличам фешанската напротив обличам са точно като такав какъвто съм - метал...Камофлаж,кубинки и т.н....Та мисълта ми е и така момичетата ме харесват доста пък не съм някой красавец ( даже за грозен се имам )...Но цаката е да можеш да ги разсмиваш,да го поставиш в такова положение че да се чувстват удобно и приятно в компанията ти.Да покажеш че си добър ( все още има момичета които ценят добрите момчета макар да са на изчезване ),да изслушваш момичето да се опиташ да му дадеш съвет но и да правиш комплименти защото иначе ще се превърнеш в приятел отколкото в нещо повече...Самочувствието му е майката,а при тебе нещо липсва.
Горе главата и го раздавай по весело :)

Bolt_f
03-13-2008, 21:05
Като си некой с дрипави дрехи , никой няма да те погледне ! Това ,че гледат дрехите по теб незначи , че търсят парите ! :) Пък и народа го е казал "По дрехите посрещатат по ума изпращат" значи щом те смятат за пич значи и си умен.Това означава , че ще те изпратят с добро. ;)

Също искам да ти дам съвет(момичетата да не се обиждат). :-D Като за начало ти препоръчвам да зарибяваш по-малките , защото те по-лесно се вързват на акъла на големите. Т.е влюбват се в големите. Затова ти казвам започни да търсиш/зарибяваш 14/15 годишни момиченца.Айде успех :grin: absolutno greshno e tova za drehite. lichno men, nai-malko te me interesuvat.
do avtora - ne se sduhvai. vseki biva dokosnat ot kapka lubov nqkoga. nqma da ti izbqga i na teb. ima li znachenie na kolko godini si? nikoga. vsyshtnost sym sigurna che ne si zadrysten. nito izglejdash zle. Ne se opitvai da se promenish. Po-skoro prosto se ostavi na techenieto...

"trqbva da ponesesh nqkolko gysenici za da poznaesh peperudite" da rechem, ako tygata i depresiqta sa gysenici, a shtastieto i radostta - peperudi. :)

napalm
03-13-2008, 21:10
И Аз знам какво е да си сам, и само да гледаш от страни...

w0sh
03-13-2008, 21:21
Мале ти толкова време си живял... направо батко да ти викам а?
То 1/5 от живота не му е минал пък той вече слага думата "цял"
ийзи бой иизи.

vvs_go
03-13-2008, 21:27
zadava6 mn interesen vupros : ima li momi4eta koito da ne gledat vun6nostta i parite
otgovori za sebe si pyrvo
az si priznavam gledam momi4eto da e krasivo da e s harakteristikite koito mi haresvat i tova e normalno

VampireGirl666
03-13-2008, 21:33
Предпазлив си и мислиш за последствията.Но дали твоите приятели мислят за това?Просто действай!Ако постоянно се страхуваш да не бъдеш отхвърлен,никога няма да си намериш приятелка.Всеки е различен.С различен характер,мислене и т.н.Заради това не мисля,че трябва постоянно да се сравняваш с твоите връсници.Не се притеснявай.И на твоята улица ще изгрее слънце.Просто явно все още не си срещнал подходящото момиче.Няма нужда да се променяш.Остани такъв какъвто си,а не ставай друг само за да привлечеш внимание.Всичко ще се нареди.Просто щастието само ще си дойде.Успех!

Franzelka
03-13-2008, 22:55
Бъди по-уверен в себе си. Не всички момичета в днешно време гледат само парите.А за дрехите предполагам че всеки гледа първо тях.Все пак те са първото впечатление за човека срещу нас.И ако наистина както казваш ти си с готин характер и промениш малко жъншния си вид(не знам как изглеждаш но считам по тжоето описание) може да станеш истински плейбой :-)

Това което споменаха няколко човека преди мен ,че момичетата до 14-15 годишна възраст се поддават по-лесно е относително.Има и момичета които са на 14 години но мислят по зрял начин :) като мен например :oops:

GameFace
03-13-2008, 23:21
Не съм чел постовете преди мен, така че моля да ме извинте, ако се повтарям!


Интелектуално си много по-напред от 70-80% от връстниците ти!
Точно от там според мен идва и твоят проблем. Както знаеш всеки човек има инстинкти. Те са в основата на почти всичко - секс, ядене, спане, избиране на партньор и т.н. Самия факт, че се замисляш толкова много за всичко подтиска инстинктите ти. Те "избиват", но мислите ти веднага ги "укротяват". Пробвай да мислиш по-малко и да действаш повече.

Няма значение дали ще си център на подигравки. Ако има такива, то те ще са от хора, които не заслужават твоето внимание. В крайна сметка ти гониш своето щастие, а не тяхното!

Няма нужда да си фешън. Няма нужда от розови блузки и ризки, или очила, които са по-големи от половината ти лице. Можеш да направиш обновление на гардероба, нова прическа и просто да си създадеш нов имидж. Не изневяравай на своя стил. Просто го обнови.

И не забравай, че на 17 не можеш да очакваш 25 партньора или 4 годишна връзка, така че не си мисли, че приятелите ти са толкова напред с материала. ;)

П.С. Поста е написан с помоща на TUBORG! 8-)

mislitelka
03-14-2008, 06:34
Всъщност мисля, че би се харесал на доста момичета, така че не се притеснявай да ги заговаряш, предполагам ще са очаровани от теб. Щом хората от компанията ти те смятат за готин човек, значи би се харесал и на останалите, с които се запознаваш всеки ден. Включително и момичетата. Личи си, че си доста по-интелигентен от повечето на твоята възраст...Дори и от много над твоята.
Опитай да говориш с повече момичета...дори и да не те привличат примерно. Ей така за опита - приятелки, дори роднини - братовчедки и сякаквите по женска линия. Това ще ти помогне за опознаеш жените и като цяло женската психика - какво ни впечатлява, какво искаме и т.н.
Отделно от това си поставил друга тема - за външния вид. Съфорумниците доста я коментират. Направи ми впечатление, че се обособяват две групи...Едните казват - 'Първо виждам човека и си изграждам мнение за него и после гледам характер.' , другите - 'Външният вид не ме интересува толкова, колкото поведението на човека срещу мен.' Истината е, че и аз се водя към хората, които защтават второто, но си мисля, че трябва и да има някакво сексуално привличане, тоест поне малко чар. Относно дрехите е важно да имаш собствен стил, не да си като всички останали. Това винаги прави впечатление.
Айде успех и не се тревожи, животът е пред теб.

Mementomori
03-14-2008, 08:10
Като за начало не се отчавай,защото нищо не е загубено,докато не се отказал.Според мен ти нямаш някакъв огромен проблем,поне не ми изглежда така,но всеки най-добре знае за себе си.Това че си леко срамежлив или нямаш опит в общуването с момичета,не е непоправимо,просто трябва да се отпуснеш и да не се притесняваш да контактуваш с тях,аз също си падам срамежлива личност и за моите годинки,си е малко смешно,но това си част от характера и си го харесвам,но се старая да не се тревожа допълнително.С времето и съответно разговорите ще натрупаш известна опора и после няма да ти прави впечатление с кого разговаряш.Това са малки детайли,които ще ти помогнат да превъзмогнеш тази невидима бариера между теб и момичета.Всяко начало изглежда трудно,но от разказа ти личи,че си готов да понесеш всички трудности,но да постигнеш успех в комуникацията с нежния пол.Не те познавам,но се изразяваш словесно добре и едва ли останал незабелязан,явно и момичетата,които са те харесвали,са били срамежливи и не е могло да се получи,не заради друго,ами никой не се е осмелил да направи първата крачка!А относно парадокса-как да се променя,но и да остана себе си......Едва ли са нужни драстични промени при теб,трябва ти увереност,която не приемай като нещо неестествено за самия теб,ами като едно развитие на духа!И не мисли единствено за промена си,абстрахирай се,защото едва ли не той е станал твоя фикс идея и дори да не е нерешим,с постоянното вайкане и дори нотки на отчаяние изглежда такъв,не се вгъбявай толкова!Усмивка!!!!!Не се сдухвай!Успех!

spyk22
03-14-2008, 08:50
Сдухваш се - това ти е сигорно най голямата грешка. Важното е да се харесваш сам да си оверен в себеси. Момичетата винагище те усетят ако си се сдухал и вдървил ти просто няма какво да им кажеш и да ги привлечеш. Отпусни се и заваржи разговор просто.
Алкохола - някой ти го препоръчва в предните постове. Да наистина помага да се отпуснеш, но ако прекалиш кай не може да отидеш при някое момиче смърдящ на бъчва и да има шанс секи един момент да повърнеш върху нея. Пии но малко и умерено само за настроение.
Дискотеката - излез с компания вечер в дискотека, клубче, бар тези места повечето момчета и момичета отиват с ясната цел да се забавляват и да се запознаят с нови хора. Но не всички са затова там гледай да не попаднеш на някоя яка мацка която всъщтност е с голям батко (получава се доста конфузна ситоация не е приятно от личен опит ти казвам).
Компания - другия варянт да се запознаеш с нови момичета излизайс нови компании, колкото по-големи толкова по добре.

Ето я и рецептата - изкъпваш се, правиш неква прическа (не е задължително да се оклепеш с гел ако използваш по-малко), обличаш се прилично (не с анцуга ти зафутбол или дънките които ходиш вече втора седмица на даскало), малко парюм (леко сладникав закачлив е перфектен за вечер и за твойта възраст), няколко приатели и излизай цялата нощ е пред теб и за теб запознавай се с нови момичета танцувай. Въди оверен в себе си и най важното да не ти пука ако се издъниш ;)

П.П.: Не е само дискотека или компания или даскало на колкото повече такива места одиш и колкото повече се запознаваш с нови хора и момичета шанса да си сам намалява ;)

buxbull
03-14-2008, 08:52
Мерси, ако сте стигнали чак до тук, ще се радвам на съвети.
Не можах :)

DDD1
03-14-2008, 13:46
Ами.. какво да ти кажа.. ти на практика описа моя случай. Но не тръгвай да се радваш.. няма да ти кажа кой знае колко положителни неща.. аз съм малко по голям от теб и.. за жалост не мога да се похваля с кой знае какъв напредък. За сметка на това теоретичната част на въпроса бележи стремителен растеж... Ако си в същото положение като мен мога да ти дам няколко съвета.. които не гарантирам че са правилни но ми изглеждат логични:
1. Не разчитай на помощ по този въпрос от родителите ти. Явно това се е получило понеже не са ти показвали истинска обич. Но и не ги обвинявай за това. Най вероятно те са имали същия проблем когато са били на твойта възраст(това от една страна е капка оптимизъм понеже е доказателство че "болестта" е лечима.. макар и не напълно)
2. Предполагам знаеш кога правиш нещата както трябва и кога не. В моя случай почти винаги преди да направя нещо тъпо знам че ще излезне тъпо, но ... притеснението ми блокира всички мисловни процеси (знаейки за предстоящия провал) и.. той се случва.
3. 3 бири > притеснение (доказано действа.. в смисъл че мозъка не блокира в споменатите по горе ситуации)
4. В момента опитвам тактиката да държа колкото се може повече момичета около мен и .. това явно действа. Започни със скайп.. там нещата стават по лесно.. след това когато придобиеш достатъчно увереност започни комбинация "скайп+real talk" (аз съм на тази фаза). Следващата както вероятно се досещащ е предимно real talk.
Имам още няколко теории но .. те не са достатъчно добре доказани затова няма да ги споделям.

Bubbly
03-14-2008, 18:03
Знаеш ли, според мен наистина си за оплакване и това няма нищо общо с това, че на 17 си нямал гадже, не се обличаш като "фиешън" или че не си "супер отворен". Проблемът ти се състои в това, че отчайващо се опитваш да подръжаваш на връстниците си, чудиш се какви дрехи да си купиш и как да се правиш на клоун само и само да си част от масата, а когато не успееш, се сдухваш и се чувстваш като втора категория човек. Повярвай ми, няма зa какво да завиждаш ! :-D Нищо не си изпуснал- ще имаш време и за целувки, и за натискане и за чукне. И колкото и странно да изглежда за потребителите на темата любов не са много тези, които се влюбват истински на 14, 15, 16 пък дори и на "зрялата възраст" от 20. Така че, не си лишен от любов. А и още нещо - нищо не ме разсмива повече от момче, което всяка сутрин се чуди половин час какво да облече и още толкова виси пред огледалото. И ако това ще те успокои- въобще не се различаваш особено от останалите тийнейджъри. Защо просто не се отпуснеш и не си живееш живота? :) "Личи си, че си доста по-интелигентен от повечето на твоята възраст...Дори и от много над твоята." Може ли да те помоля да ми обясниш защо реши така? Просто ми е любопитно.
ПС- Не искам да поучавам или да се заяждам, но просто малко се дразня като гледам такива теми. Нищо лично 8)

evi_vd
03-14-2008, 20:26
хей .. който търси намира, нали знаеш :) +тва понякога за нещо хубаво ни се налага да чакаме малко повечко време.. така че пич не се предавай, а запретвай ръкави и действай, се ше си намериш някоя мацкЪ 8) просто не се предавай и продължавай напред, отчаянието не помага, никога не знаеш какво те чака утре :)

Lennox
03-14-2008, 21:13
1. Не разчитай на помощ по този въпрос от родителите ти. Явно това се е получило понеже не са ти показвали истинска обич. Но и не ги обвинявай за това. Най вероятно те са имали същия проблем когато са били на твойта възраст(това от една страна е капка оптимизъм понеже е доказателство че "болестта" е лечима.. макар и не напълно)
Никога не съм разчитал на родителите си за съвети относно връзките и любовта. Те са от съвсем друго поколение, друг начин на мислене... И със сигурност проблема хич не се корени в това, до колко приличам на родителите си и до колко съм бил истински обичан.

4. В момента опитвам тактиката да държа колкото се може повече момичета около мен и .. това явно действа. Започни със скайп.. там нещата стават по лесно.. след това когато придобиеш достатъчно увереност започни комбинация "скайп+real talk" (аз съм на тази фаза). Следващата както вероятно се досещащ е предимно real talk.
Не съм убеден, че това е достатъчно добър метод. Впечатлението от чата е съвсем различно от това, което може да ти направи един човек на живо. Не мога да кажа, че виртуалните връзки са начин, да си придобиеш опит в тези на живо. Това за мен са 2 коренно разлини неща.
Bubbly, Ти ми направи тотална дисекция на същността сякаш без да си чел това, което съм написал.

Проблемът ти се състои в това, че отчайващо се опитваш да подръжаваш на връстниците си, чудиш се какви дрехи да си купиш и как да се правиш на клоун само и само да си част от масата.
Не съм суетен и никога не съм бил. И все пак това не значи, че ми е безразлично как съм облечен. Не целя да се променям външно, харесвам се какъвто съм, но ако нещо би направло някаква разлика бих опитал.

А и още нещо - нищо не ме разсмива повече от момче, което всяка сутрин се чуди половин час какво да облече и още толкова виси пред огледалото.
Не се опитвай да сееш заблуди, огледалото е място, пред което почти не се задържам. Как изобщо ти хрумна да напишеш ТОВА?

"Личи си, че си доста по-интелигентен от повечето на твоята възраст...Дори и от много над твоята." Може ли да те помоля да ми обясниш защо реши така? Просто ми е любопитно.
Тук цитираш друг човек, никъде не съм казвал това сам за себе си. Аз изобщо не претендирам да съм интелигентен.
Иначе все пак не мисля да действам инстинктивно, просто нещо ме кара прекалено много да ми пука, но това не значи, че съм свикнал да чакам нещата да си дойдат сами на мястото.
Ще се радвам и на още съвети.

Spiderm@n
03-14-2008, 21:15
Да ти имам проблемите, след 2-3 години, ще осъзнаеш, че даже си е по-добре така. Иначе мнението ми е, че не трябва да си сменяш гардероба и т.н., к'во ся, кат си смъкнат, дай ше се обличаме кат метълчета (мани, имаше едно чалгарче дето ходеше кат метълче в даскалото), еми и аз ходя непрекъснато с кубинки, честно казано, вече не ми пука какво мислят околните за мене, кефя си се на мойте хора, дето се сбирам с тях, и хич не ми пука. Е, не знам, намери си някоя приятелка, дето да ти е приятелка, не гадже, колкото да общуваш с нея, та да се отпуснеш, да не се стягаш толкова, аз имам няколко такива, те са ми кат сестри дейба :).

Chikiponita
03-14-2008, 21:50
Абе, за какво ти е да се променяш? От цялото ти есе, което прочетох, останах с впечатлението, че с теб едно момиче ( от по-нормалните ) би водило много приятни разговори. Вместо да акцентираш върху отрицателните си качества, наблегни на положителните. Зарежи недостатъците, всеки ги има. Не казвам да бягаш от тях, а да мислиш за положителните качества. Мисля, че се чувстваш много самотен. Разбирам те, защото колкото и да е смешно и аз по едно време се чувствах сама като теб. Готина, умна, хубава, но сама. Именно затова бях сама. Защото не бях "удобна". И ти не си. Смисъл не си като другите. Различен си и мислиш, че в теб е проблема. Аз не мисля така. На мен ми хареса начина ти на изказване. Не си некъъв детт говории ейй тъйй, майна, копеуе... Разбираш ме. Ако пък имаш проблеми с външния вид, помни, че е много хубаво да се поддържаш: да спортуваш, да се къпеш редовно, да ухаеш на парфюм ( не знам защо, но доста момчета не ползват често, а пък е много приятно да те гушнат или да се доближат и да ухаят на чистичко и привлекателно :) ), да си винаги спретнат.
Горе главата и НИКОГА не се самосъжалявай и помни, че страхът е най-трудният враг на човека. Имаше една приказка: " Ако опиташ, може и да се разочароваш, но ако не опиташ си обречен "
Успех!

zoben_pitbul
03-15-2008, 19:04
За да си наистина успешен сред момичетата в днешно време действително много помага по-суровия и мъжествен характер.Който го има е добре,който го няма-мъчи се да го "отгледа" доколкото е възможно това.Ест някои избират да бъдат себе си-и това е само в тяхна полза.Просто стереотипите са много силни и е по-лесно ако си различен да се опиташ да се слееш с тях,отколкото да вървиш срещу течението.Имай самочуствие,това веднага се усеща.Ако човек се уважава ще му е по-лесно да предизвиква уважение и у околните.Когато искаш някоя се бори за нея-в смисъл да не се предаваш пред своята стеснителност.Първия път ще е и последен-преодолееш ли тази си черта "сдухването" отива в историята.И също така можеш да се опиташ да подобриш външния си вид-това също може само да ти е в помощ.

vamp
03-15-2008, 19:16
Не умея да съм кратък и изчерпателен, обикновено разкривам половината си живот преди този, който ме слуша да стигне до същността на въпроса пък и някак си колкото повече пиша, сякаш толкова повече ми олеква.
Но спирам еуфоричния увод до тук и почвам със заглавието.
Та...
През целия си живот съм бил сам. Всъщност животът ми не е все още минал, но за 17те ми години не съм имал нито една връзка, разбирайте че дори не съм се целувал. Винаги съм имал проблеми в общуването с нежния пол. Не мога да общувам свободно с момичетата, съавайки въпрос за тези, които са ми харесвали. Винаги съм се страхувал от това да не бъда отхвърлен за това и никога не съм опитвал да "свалям" някоя. От една страна никога не съм претърпявал унижението да бъда отрязан, а от друга съжалявам, че е било възможно да опитам, но не съм знаел как да подходя. Твърде чувствителен съм и страха от това да стана център на евтини подигравки след неуспешна свалка винаги надделява. От време на време се е случвало момичета да ме харесват, но аз просто не съм знаел как да отреагирам, а пък и чесно казано дори не съм бил убеден в сериозността на намеците, които съм получавал и едва чак в по-късен момент съм събирал мислите си така, че да стигна до извода "ех, да, май имах шанс, но го пропилях, дейба".
Напредвайки във възрастта (ех, чувсвам се стар ;( ) ставам все повече гонен от натрапчивата мисъл, че ставам все по-задръстен гледайки моите връсници и опита им. Пораснах без да открия любовта и радостта от нея, гледам в миналото и само се самосъжалявам. Тези мисли ме спохождат всяка година! Още като бях на 15 вече се затормозявах с мисълта, че никога не съм си имал гадже и всяка следваща година си повтарях - "Край! За последна година съм така - сам!" - Е да, ама нейсе! Всяка следваща година все същия късмет. А минавайки все повече и повече време, все повече си мисля че вариянта да остана сам до края на живота си е много по-вероятен от колкото да си намеря момиче, което да обичам. Израствайки не само на ръст, но и на акъл наблюдавам връсничките си. Та те вече са жени! Не са момиченца, т.е. аз не мога да ги впечатля с нищо, не съм момчето, което може да се им хареса. Докато те мислят за сериозни момчета със силен или по-скоро властен и уверен характер на мъжкар, аз не мога да им го предложа заради липсата си на опит във всяко едно отношение що се отнася до двойките. Липсата на партньорка все повече се отразява и върху самочувствието ми, докато връсниците ми водят полов живот и обичат да споделят своя опит в компанията, аз се чувствам сдухан. Не мога да разбера какво може да ме разчупи. Казват, че жените преценявали на 10-та секунда дали мъжа "става" или не както и при нас мъжете. Не мога да разбера обаче дали се харесвам на момичетата така или иначе. Хайде, някои казват, че обичат свити момчета, такива които не са толкова отворени, ами даже срамежливи. Но в крайна сметка не съм чак такава крайност. Не съм толкова срамежлив, но ми липсва подход. Не съм от момчетата, които ще привличат внимание около себе си само със фешански дрехи и други придобивки, за сметка на това имам чувство за хумор и в комапнията ме смятат за "пич", веднъж обаче обсъждахме, че момичетата обръщат много по-голямо внимание на дрехите и парите отколкото на характера, за това е по-често срещано явление някой интелигентен позьoр фешънчо да ходи с "хубавите мацки". Дали не трябва да сменя изцяло стила си на обличане, ходя малко смъкнат, рошав...абе по-скоро небрежен, но ще е фактор ли ако променя външността си? Просто аз съм съвсем обикновен, съвсем нормален. Какво да променя в себе си, за да направя крачка напред?
Намират ли се все още съсвем обикновени земни и не толкова предизвикателни на външен вид момичета, които да имат характер и оценяват други неща освен външния вид и парите? Как да подходя към такова момиче в случай, че срещна подобно? И не на послено място - трудно ли е хем да остана такъв какъвто съм, хем все пак да се променя, ако ме разбрахте де...

Мерси, ако сте стигнали чак до тук, ще се радвам на съвети.

Не опира до пари а до визия и авторитет,да знаеш кога да действаш и кога да кротуваш.Наистина трябва да си сериозен и да се разчита на теб.
Погледни се бе човек!Ти не си сериозен и женските го виждат,остави какво си мислиш те.
Един сериозен пич няма да ходи рошав и смъкнат,можеш да имаш всяка ако само знаеш как.
Жените са спорт,да ги сваляш е изкувство и трябва да си творец за да ги имаш.Не всички са напълно еднакви,мислят еднакво на моменти,има универсални трикове,но винаги трябва да знаеш какво правиш.С времето идва и опита,при теб вече трябваше да е дошъл.
Значи аз направих невъзможното,забих умна и красива и я накарах да се влюби в мен,после я пуснах да си ходи...Въпреки,че държа на нея.
Човече,аз правих секс за първи път почти на 17 когато бях,бях задръстен също като теб,но поне визуално гледах да бъда пич и бях,точно заради това продължих напред.Трябва да си готин и да се поддържаш!После много време мина докато правя секс пак,бях забравил дори да се целувам,да не говорим,че за 1-ви път с това момиче се целувах с чувство,нищо,че 1-вата ми целувка беше когато бях на 15.Много си закъснял братко!Наваксвай!
Учи се,почти като искаш от тъпи и грозни,но не бъди сам,не се ли оправиш в кратък срок,може цял живот да си останеш "сдухан".Закъсняваш в психологичното си развитие!Не се сдухвай,просто се учи!Тренирай,забивай,голям работа като се провалиш,жените няма да свършат!
СЕга като не знаеш какво да им говориш,поне бъди готин,нека те идват при теб а ти се учи.Но да си непривлекателен и да не знаеш какво да им кажеш работи срещу теб!
Желая ти успех!Ще се справиш,само се стегни!Не бъди страхливец!

mislitelka
03-16-2008, 08:09
Знаеш ли, според мен наистина си за оплакване и това няма нищо общо с това, че на 17 си нямал гадже, не се обличаш като "фиешън" или че не си "супер отворен". Проблемът ти се състои в това, че отчайващо се опитваш да подръжаваш на връстниците си, чудиш се какви дрехи да си купиш и как да се правиш на клоун само и само да си част от масата, а когато не успееш, се сдухваш и се чувстваш като втора категория човек. Повярвай ми, няма зa какво да завиждаш ! :-D Нищо не си изпуснал- ще имаш време и за целувки, и за натискане и за чукне. И колкото и странно да изглежда за потребителите на темата любов не са много тези, които се влюбват истински на 14, 15, 16 пък дори и на "зрялата възраст" от 20. Така че, не си лишен от любов. А и още нещо - нищо не ме разсмива повече от момче, което всяка сутрин се чуди половин час какво да облече и още толкова виси пред огледалото. И ако това ще те успокои- въобще не се различаваш особено от останалите тийнейджъри. Защо просто не се отпуснеш и не си живееш живота? :) "Личи си, че си доста по-интелигентен от повечето на твоята възраст...Дори и от много над твоята." Може ли да те помоля да ми обясниш защо реши така? Просто ми е любопитно.
ПС- Не искам да поучавам или да се заяждам, но просто малко се дразня като гледам такива теми. Нищо лично 8)
Начинът на изказване автора говори достатъчно за самия него. Не мисля, че един ограничен и глупав човек би могъл да напише каквото и да е било толкова грамотно. Над 50% от заобикалящите те хора нямат елементарна езикова култура. :?

Mishiee
03-16-2008, 10:22
DAI SKYPE NA LS.

p.s GOVORQ SUVSEM SERIOZNO BEZ NIKVI PODIGRAVATELNI CELI.

mushmorocheto
03-16-2008, 10:42
:shock: докато четях написаното от теб....супер много почна да ми допадаш...нз що :? :shock: :-)

hooliganka89
03-16-2008, 12:50
Mislq,che prekalqvash s predpazlivosta."Chovek ne moje da hodi cql jivot s kaska na glavata,za da ne si q schupi".

Vsichki sme imali momenti,kogato nqmame dostatachno samochustvie,ne si edinstven.
Maika mi davashe edin mnogo hubav savet,koito izpolzvah i imashe golqm efekt(pone pri men).Vsqka sutrin dokato si opravqsh kosata,ili tam dokato pravish neshto pred ogledaloto,gledash se i si kazvash 10 pati "Az sam mnogo hubav",no trqbva malko ot malko da si povqrvash,pri men imashe mnogo golqm efekt,samochustvieto mi se vdigna pone s 40% :D
Jelaq ti uspeh!

miniCHka91
03-16-2008, 16:44
[/b] vqrvai v sebe si i ne se samosajalqvai 6te sre6tne6 momi4eto na me4tite ti i togava 6te razbere6 kakvo e da si obi4an ...

Unno
03-16-2008, 16:58
Ето в тази тема мисля да заема страната на отрицателния герой в форума . К'ва ти любов к'ви ти чувства.. " момиченцата " на 14/15 годинки са по нахакани от ... и аз немога да определя колко годишни " дами " а тея дето са на по 18/19 вече уж жени те са си яко лепнали по париците и не ги е*е за друго, важно е да са натокани фешънки с яко гадже и айде т'ва е . Относно стила ти на обличане, незнам какъв е но няма смисъл да го сменяш !! . За страха, всеки се страхува от какво ли не.. нормално е !! тук бих добавил че прекаляваш малко но все пак имаш право то т'ва момичета ли са О.о ( извинявам се на свестните дами ) но мисля че ще ми оловят мисълта . Но от мен да знаеш, видиш ли момичето за теб ще ти овисне ченето.. такаче притеснявай !!

Айде с здраве .

SouL^*DiViNe
03-17-2008, 14:45
И аз съм на 17 и аз все още не съм имала приятел....ама няма да се отчайваш ейй!!!Може би ще прозвуча банално,но е факт просто..животът е пред нас,има време за всичко,май тва е моят начин да се успокоявам :D 8) :D

pepita87
03-17-2008, 14:52
Споко братле не се самосъжалявай и аз не съм имал връзка и кво толкова по-важното е секса за това вече може да се замислиш

Bre ,bre,ama 4e umni glavi4ki imalo...nai-vajen e sexa ...s tiq razsujdeniq 6te vidi6 sex prez kriv makaron :razz: