PDA

View Full Version : голям проблем с приятелка



glodjevo
03-13-2008, 20:37
значи аз и приятелката ми ходим вече 2 месеца и преди 2дена съученичката ми ме измами че мойта се е виждала с друг, па туй не било вярно. Аз първо като научих тфа без да се информирам почнах да викам на моята и тя ми се разсърди много че нямам никво доверия към нея.Аз още същата вечер си разбрах грешката,обаче вече й бях викал и сега не ми прощава. Вчера взех букет цветя и отидох до тях, обаче тя не излезе и оставих цветятя пред тях. Таз сутрин ми изпрати смс че цветятя са й харесали обаче нище да ми прощава :( какво да направя кажете ми?? Много съм тъжен, че постъпих неправилно.. помогнете ми хора :( много я обичам

5StaR
03-13-2008, 20:39
Сега тя се прави, щом ти е пратила смс... Та както казах прави се на интересна

barbolinka
03-13-2008, 20:40
opa golqma ka6a obqsni i 4e e stanala nqkakva ujasna gre6ka i 4e ujasno mnogo s1jalqva6 oba4e i go kaji po super mil na4in i opravi ne6tata ako naistina te obi4a 6te te razbe :) uspeh4eta

glodjevo
03-13-2008, 20:43
а да ли ще ми прости? След тази случка й изпратих смс че мн съжелявам и се извиних 100 пъти поне до сега, па тя ми вика че съм й показал колко я обичам с тази постъпка(тя така мисли) обаче аз верно много я обичам

asi_basi
03-13-2008, 21:06
Spored men se pravii na interesna. Parvo tq kak bi postapila ako nqkoi priqtelka i kaje 4e ti si bil s druga a? Vtoro, spored men 6tom ti e pratila sms-a iska da e s teb, no se pravi sega na ubidena i mai iska da te izma4i malko da si nau4i6 uroka ;) Davai v sa6tiq duh i mislq 6te ti prosti...

malkata_shmatka
03-13-2008, 21:21
spox s teb iska da e prosto malko i igrai igrata. smisal kupi i ne6to izvinqvai se budi po romanti4en i tq 6te e prekaleno dovolna i 6ti "prosti" ma sq ti igrae igri4ki. (i az sam go pravila) :-)

glodjevo
03-13-2008, 21:26
да почакам ли малко или още утре да отида да я видя?

avb
03-13-2008, 22:30
Пич, тва че е станало недоразумение го обясни и на нея :) И като идеш да я видиш се постарай да не изглеждаш като торба с лайна, а СООL 8) та да забрави въобще за кво сте се карали. И един съвет: друг път преди да праиш сцени се увери, че инфото е правилно

led_i_ogyn
03-13-2008, 22:47
Щом ти е писала смс значи не ти е токова ядосана...След време ще и мине...Щом цветята са и харесали :D

Ou7taControL
03-13-2008, 23:28
ще и мине, според мен тя те обича но се прави на интересна, (всяко момиче го прави) хах ии ако не ти прости със съветите , които другите ти дадоха, има и друг вариант ама по не е сигурен. Можеш например да спреш да я търсиш толкова често и да не и се извиняваш много и тя като види че уж започва да те губи и ще спре да се прави на интересна ;] ама несъм много сигурна за вторият вариант, внимавай да не стане по лошо ;] хайде успех :-)

Darling88
03-14-2008, 00:40
Женски номерца,аз много ги обичам точно тия!
Тества те,колко държиш на нея и иска да ти покаже ,че ако втори път го направиш няма да ти се размине.

Ще й мине!

Евала на мацката ,знае си цената! :-P :-P :-P :lol: :P

betyrk
03-14-2008, 05:37
Ами обясни и тази която ти го е казала ти е многодобра приятелка и и вярваш и...си се вързал...На всеки се случва.Обесни и че вече и имаш вяра наистина и че искаш да си с нея защото я обичаш и би направил всичко за да и го докажеш! :-D Успехии :D

MiMcHeToOo
03-14-2008, 08:09
А не бой се, ще и мине ;)

Mementomori
03-14-2008, 08:30
Постъпката ти наистина е глупава и занапред ще разбереш,че трябва да имаш повече доверие на човека,с когото имаш връзка!Поговорете пак и й обясни безсмисленото си поведение и това,че много държиш на нея,обичаш я,убеди я в думите си,дано се орпави всичко,изненадай я по някакъв начин и бъди настоятелен,за да е явна осъзнатата твоя грешка спрямо нея!Успех!

Take1nlov3
03-14-2008, 08:33
За путка,путка си станал ... вместо тя да тича след теб ти ходиш след нея ? не допускаи тази грешка :?

slun4ice_90
03-14-2008, 08:41
Направил си грешка,ми тя ще се прави още малко на интересна,но ще ти прости. :-P :grin:

buxbull
03-14-2008, 08:51
ще и мине ве, в крайна сметка обясни и някви глупости дето момичетата искат да чуят - че си го направил само защото много държиш на нея бла бла..

prettyIdeath
03-14-2008, 10:32
Ами ти защо тръгваш веднага срещу приятелката си :-x Защо не я попита първо нея, много ясно че ще се обиди и ще си помисли че и нямаш доверие.
Друг път не прави така! Дано да се оправите...

evelinka1122
03-14-2008, 11:11
Прави се на недостъпна, но и това ще отмине споко... пак ще се върне при теб! :-D

sandra_21
03-14-2008, 11:26
Щом ти е писала смс значи не ти е токова ядосана...След време ще и мине...Щом цветята са и харесали :D


+1

tan0
03-14-2008, 13:27
Сега тя се прави, щом ти е пратила смс... Та както казах прави се на интересна
+1

a moje bi chaka o6te 1 buket poprincip jenite obichat da im podarqvat cvetq ama mn go obichat tva neshto 8)

glodjevo
03-14-2008, 20:40
Ами днеска говорихме по чата и вика че нище да сме заедно всичко до сега било хубаво и такива глупости..тя нещо много на сериозно взе нещата, вече сякаш не иска да почнем на ново :( незнам вече к'фо да правя

_BoSSy_
03-15-2008, 08:19
Когато стане такова нещо първо питаи половинката си вместо да кряскаш и само да хабиш нерви-опитаи се от нея да разбереш какво се е случило, защото има много завистливи хора които ги е яд за едно или друго и са способни на всичко за да развалят нещо много хубаво.
Знаеш,че нежния пол обича да бъде обгърнат с внимание-така се чувстваме по-желани..знам ли.. :) А ти точно това правиш..търсиш я,извиняваш и се...китки и подаряваш.... :smt050 и тя ти се прави на леко недостъпна.Ще и мине до 2-3 дни.Споко :)

ReNiTy_VArna
03-15-2008, 08:34
О,я я остави 2-3 дни без внимание ще видиш как бързичко ще и мине и ще ти прости-макар че не е станало кой знае какво....Изчакай я да те потърси сама и ако не го направи до ден -два или три максимум,според мен не си заслужава ти да я търсиш,защото ако има чувства към теб едва някаква си караница(за дреболии!!! :? )ще я накара да спре да те обича!

glodjevo
03-15-2008, 13:27
забравих да кажа че след тази случка та ме остави и сега не ходим

ReNiTy_VArna
03-15-2008, 13:30
е значи прави си изводите колко те е обичала-николко!Любов ако има не става толкова лесно зарязването.Сега гледай на пред и да не ти пукаааааааааааааааааааааа аааааааааа :P

nIkEnCeTy_bE
03-15-2008, 13:49
Pf...i az bqh v takava situaciq.Taka me bqha klevetili,4e s1m iskala da k1sam s gadjeto si i toi i povqrva,no posle razbra,4e e sgre6il i az mu prostih mn lesno... :D :D :D Moje i tova da mi e bilo gre6ka togava..nz...dano da se opravite.Pokaji i 4e q obi4a6 i i se izvini po mil na4in... :) uspeh! :) [/b]