PDA

View Full Version : Обилно изпотяване



asdfghjklll
03-14-2008, 10:34
От известно време много се изпотявам под мишниците(не съм дебел) и остават огромни петна по блузите ми,ползвал съм всякакви дезедоранти и ролони ,одорекс-а действаше първите 2-3 седмици но и той не помага вече.Като съм навън дори и като времето е студено пак се потя като свиня.Някой да ми препоръча нещо което действа.

prettyIdeath
03-14-2008, 10:52
Обръсни се под мишниците 8-)

asdfghjklll
03-14-2008, 10:54
Бръсна се :D

SoVieT
03-14-2008, 11:23
Ми при мене същия проблем, ама аз досега сам опитвал много препоръчанио работи, но май спасение няма. Иди се консултирай при лекар.

Water_lili
03-14-2008, 12:29
по принцип при такова обилно потене е добре да се консултираш с лекар, защото може да имаш здравословен проблем . Аз лично също много се потя и една позната ми препорача след къпане да се мажа под мишниците с следната смес: "Aluminiumchlorid- Hexahydrat 20%, Ethanol 70% po 100 ml ili Isopropanol" това нещо аз си го купих забъркано в аптеката тъй че предполагам ако питаш в аптека в която бъркат разни лекарства може би ще ти го направят. Иначе с това нещо се мажа на всеки 2 дена след къпане по възможност обаче преди лягане. Само не прекалявай защото в началото много щипе. Бих казала че при мен имаше подобрение