PDA

View Full Version : Цветна бременност ли е?



tyjna
03-14-2008, 12:14
Zdraveite !
Moqt problem e malko po-razlichen ot vashite i se nadqvam da mi pomognete.Situaciqta e slednata...Predi sedmica bqh v cikyl i sled kato mi svyrshi na sledvashtiq den imah polov kontakt s priqtelq mi (bez prezervativ). Toi ne svyrshi v men, no sled tova povtorihme...Sega nqkolko dni po-kysno otnovo mi "doide", no e kafqvo i ima stranna mirizma..Dosta sym izplashena i nz kakvo e.Pitam dali e vyzmojno da e cvetna bremennost...no mislq che e nevyzmojno da se proqvqt nqkakvi simptomi tolkova rano, ili se dylji na neshto drugo.Nadqvam se da polucha otgovor.

т.7
krem4et0

NESSY
03-14-2008, 12:17
Миличка ние не сме доктори може да е всичко! По принцип не би трябвало да е цветна бременност но иди на гинеколог по-добре ще бъде!

krem4et0
03-14-2008, 12:17
Слабо вероятно е да забременееш на следващия ден след края на менструацията и то без еякулация във влагалището. По-скоро бих казала, че имаш кафяво течение. Съветът ми е даотидеш на гинеколог и да се изследваш за инфекция или гъбички.

The Shadows Madame
03-14-2008, 12:20
Моят съвет е да отидеш на гинеколог.Има вероятност да си бременна,защото такова кафяво течение се получава при вгнездяването на сперматозоида.

krem4et0
03-14-2008, 12:25
Моят съвет е да отидеш на гинеколог.Има вероятност да си бременна,защото такова кафяво течение се получава при вгнездяването на сперматозоида.
по-скоро на зиготата в матката. но тогава са 2-3 капки. А и да е в овулация на 5-ти или 6-ти ден от цикъла е доста слабо вероятно.

gafinka
03-14-2008, 12:40
otidi na ginekolog no spored men ne e bremennost a prosto nqkakva reakciq na organizma

DevilWish
03-14-2008, 16:08
Слабо вероятно е да забременееш на следващия ден след края на менструацията и то без еякулация във влагалището. По-скоро бих казала, че имаш кафяво течение. Съветът ми е даотидеш на гинеколог и да се изследваш за инфекция или гъбички.
Nqmam kakvo da dopylnq ;)

tan0
03-14-2008, 16:51
Слабо вероятно е да забременееш на следващия ден след края на менструацията и то без еякулация във влагалището. По-скоро бих казала, че имаш кафяво течение. Съветът ми е даотидеш на гинеколог и да се изследваш за инфекция или гъбички.
+1

sweet_angel666
03-14-2008, 17:04
nqma na4in da si bremenna no otidi pri ginekolog :)

hooliganka89
03-15-2008, 06:22
Bah ot tiq nashte dupki,kakvo li ne izliza :shock: Bebeta,krav,beli i kafevi techeniq...Izumena sam.

t1n4e7o
03-15-2008, 09:39
Значи аз не мога да ти кажа дали е цветна бременност или дали ваобще е бременност.. По добре иди си вземи едно тестче и ако е отрицателен отиди на лекар и му кажи какъв ти е проблема.. той ще те прегледа и ще ти изпиша хапчета.. (споко няма да боли прегледа.. савсем безобиден е :) ) и когато отново правите секс с приятеля ти без презерватив и искате след това да повторите му кажи да отиде до банята и да се изпишка защото спермата е жива а каналчетата на пениса 8 часа след изпразването... Това го знам лично от майка ми защото си говорим и си споделяме много.. Така че внимаваите повече и умната ... :)