PDA

View Full Version : 48 - 164



formula_1
03-14-2008, 14:24
здравеите тежа 48 кг и се чуствам ужасно дебела спортувам и почти нищо не ям за да стана 44-45кг висока съм 164см мислите ли че е ненормално желанието да ми да стана слаба още. ям по един път на ден .. и не ми казвайте как се яде по малко и т.н защото го знам мну добре но ако видя храна се нахвърлям на нея и за това единствения изход е да не ям

Nadelina
03-14-2008, 14:26
Ei momiche nai dobri zapochni da qdesh zashtoto shte si imash problemi. I razgledai kolko temi ima po tozi vypros. :-x

LoveYou3
03-14-2008, 15:13
Моите мерки са същите и се харесвам :grin: На 14 съм

BAD_KID
03-14-2008, 15:14
:shock: Ей я започвай да ядеш така с тва неядене ще си докараш някоя болест само. Аз мисля че за височината си имаш нормално тегло.

zloto
03-14-2008, 16:10
Спри с глупостите, теглото ти е идеално... ще се разболееш от нещо ей :-x

st1ka
03-14-2008, 16:31
Спри с глупостите, теглото ти е идеално... ще се разболееш от нещо ей :-x

+1

Kisses_P
03-14-2008, 16:54
Теглото ти е иделано за ръста ти.Всичко давам да съм на твоите килограми.Не се тормози излишно,нямаш причина.

glupacheE
03-14-2008, 17:33
izvinqvai mnogoo amaaa tva 4e iskash da 4uesh vsi4ki da ti kazvat kolko si slabaaaaa ne nash problemmmm da slaba si ii kvo po dobre ne puskai takiva temi shtoto ima momi4eta s istinski problemi koito se kompleksirat ot podobni tapi temiiiii ako ne si pusnala temata s takava cel zna4i imash psihi4eski problem i kloonish kam anoreksia/bulimiqq savsem seriozno govorq ii po dobre se posavetvai s lekar


izvinqvaii 4e si izpunah nervitee no naisstina e glupavo da tvardish 4e si debela

formula_1
03-14-2008, 18:09
няма проблем .. не го казвам защото искам да чуя колко съм слаба не съм чак толкова глупава .. просто изпитвам уйас от мислта че мога да кача и 10 грама не мога да спя даже нямам сили да излизам от нас ... и го напиусах тук зашото не мога да кажа на никои родителите ми няма да ми обурнат внимание .. а приятелите ми .. абе няма значение сорръ че написах сичко :oops: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: 8) :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kisses_P
03-14-2008, 18:28
Няма защо да се извиняваш.Само трябва да проумееш че си достатъчно слаба и не ти трябва да отслабваш повече.Почни да се храниш по-често ,най -малкото защото ще си докараш проблеми със стомаха.Казвам ти го от личен опит,не говоря наизуст.Бях същата като теб,но по-лошо.С ръст 169 и 48кг.С мания да доакрам до 45кг както бях някога.Е след болест смъкнах до 44кг от неядене.Храненията ми бяха само вечер,просот не изпитвах глад.Поне се осъзнах на време до някъде.Успех,и наистина не се ограничавай с храната.Не забравяш че през пубертета се и развиваш,а точно тогава организма има нужда от силна храна и метаболизма е бърз.

devil_feel_f
03-14-2008, 18:39
Една приятелка е 52 килограма и е висока 165 см,а изглежда слаба => ти също си слаба и само си внушаваш,че не си,т.е. нищо ти няма!Храни се нормално и си тренирай. :)

trittico
03-14-2008, 18:42
Ххахахаххххахаххахаххахах ахахахахха :razz: :razz: :razz:
Олеле, ти чуваш ли се??? 144 - 48 кила?? ............ужасТТТ..........дебелан а :lol:



бтв май се сетих защо си пуснала тая безсмислена тема..........за да ти казват всички....оуу, недей, така си си супер...няма смисъл, перфектна си ........ала бала :razz:

По темата: на колко си че не видях да пише :D

TheNewReligion
03-14-2008, 19:29
Ako tezi kilogrami sa raznomerno razpredeleni si si mnogo dobre , ama ako sa ti se natrupali na dupeto ili pupata da kajem , prosto nablegni na tazi chast i shte si si dobre ! Ama spored men ne stava duma za problem za izlishnite kilogrami , a za nqkakvo psihichno zaboqlvane ! Malko silno kazano ,ama mai zapochavash da imash problemi s glavata mi se struva ! :-D

Selene
03-14-2008, 20:00
здравеите тежа 48 кг и се чуствам ужасно дебела спортувам и почти нищо не ям за да стана 44-45кг висока съм 164см мислите ли че е ненормално желанието да ми да стана слаба още. ям по един път на ден .. и не ми казвайте как се яде по малко и т.н защото го знам мну добре но ако видя храна се нахвърлям на нея и за това единствения изход е да не ям

Боже моййййййй :shock: , е ти ако се чувстваш дебела ... аз кво трябва да съм ? бтв 1.63 съм и тежа 52 кг 8-) , а ти ми говориш , че си дебела ...

tvoqta__me4ta
03-15-2008, 05:52
Ogromna si :lol: sq zemi se furli ot nqkade 4e moje 0,0001 gram da ka4i6 :lol: tfa sa nqkfi puberski vnu6eniq qvno si se kompleksirala ne6tu :?

Axel_f
03-15-2008, 06:45
ОМГг на колко години си верно? На бас, че не повече от 13-14 :-D

То и аз съм 164см, ама съм 51-52, какво аз по твоите криетерии съм за дебелариум направо...?! Я се осъзнай!!!

donkihot
03-15-2008, 07:49
абе еййй осъзнайте се! ти знаеш ли как се смятат нормалните ти кг....ако не знаесх от ръста си изваждаш 110...е как дебела ли си сега? ама вие тука имам 4увството 4е пишете,за да ви вдигнем шибаното само4увствие...тцтцтцтц...св та отива в гроба...

Pedigree
03-15-2008, 08:04
:lol:

Чувствала се дебела.Теглото ти е страхотно за височината,най-добре започни да се храниш нормално,за да не се разболееш.

Lorraine
03-15-2008, 09:59
Тези килограми за твоя ръст са много добре!Най-голямата грешка е да гладуваш -ако искаш да отслабваш поне яж 2 пъти на ден (най-добре избягвай вечерята) полезни храни..

find_m3
03-15-2008, 13:22
оф мн си тъпа аз па съм 165-45 килограма нека ти е дебелано :smt019 :smt019

glupacheE
03-15-2008, 18:53
мисля че трябва да потърсиш помощ от специалист психолог тъй като това твойто клони към болест ( не съм сигурно дали анорексията или болимията беше на психиката)................... сериозната съммм ии знам какво ти е защото минах по този път мноогоо си слаба даже според мен
аз лично съм 168 и съм 65 кг а не се чувстам дебела напротив е да имам мускули и тежки кости нооо все пак............... по твоята логикаа аз май се падам нещо като хмхммхмм 2-3 слона ????

scout4e94
03-15-2008, 19:45
lelelelele macka ti si naprao slon !!!!!trqqq svali6 okolo30 kg ....4akai malko 48 -30=18 ...neee 18 kg sa mnogo 8-)

bubole4e
03-15-2008, 20:02
Единствения ти изход не е да не ядеш,а правилната не ограничена храна и много упражнения.Килограмите ти сда добри,не се чувствай дебела.Понякога просто момичетата натрупват повечко мазнини на точно определени места,а килограмите им са нормални.Това се оправя с малко труд във фитнес или домашни упражнения :)

bub4eto_933
03-15-2008, 20:11
Ядеш по 1 път на ден... :shock: е траа да намалиш малко!Яж през ден-два горе-долу...така може и да отслабнеш...или по-скоро да умреш ама мн важно...голяма работа...дреболия :)

kalinkata <3
03-16-2008, 10:24
mili4ka s neqdene ne stava... mn po dobre e da qde6 nqkolko puti na den no po malko otkolkoto da se natup4e6 vednuj no qko... da ne govorim 4e kg sa ti perfektni a i 6tom sportuva6 samo trqbva da opravi6 qdeneto i da si razpredeli6 nqkolko qdeneta na den no sus sigurnost trqbva da spre6 da si vnu6ava6 razni ne6ta za6toto vsi4ko e psihika ;)

machine_shot
03-16-2008, 11:14
Истинско чудо е как не си Анорексичка ...

Nadelina
03-16-2008, 11:20
Истинско чудо е как не си Анорексичка ...
Moje i da e. Koi znae...

BeboP
03-16-2008, 12:13
Истинско чудо е как не си Анорексичка ...
Moje i da e. Koi znae...
Амми.. анорексичка не е... Килограмите й, според мен, са напълно в нормата. Но определено ако продължава да мисли по същия начин т.е., че е дебела, много вероятно е да стигне и до там. :( Развалена психика...
Не разбрах точно на колко години е, може и да е споменала някъде, все едно... Тийнейджърка е, ясно!Та тя все още расте, по дяволите!! Омръзна ми вече от подобни параноични приумици на млади момичета... Не разбирате ли, че това, което правите, е единствено да стресирате организма си?!?
И към авторката специално - ядяла по един път на ден... Е, и какво?? Нима мислиш, че дълго ще издържиш така?? Нима това не е удар за здравето ти?? Храненето по веднъж на ден (или по-лошото - строгото гладуване) не означава отслабване! Не и здравословно такова. А пък съвсем друго е рационалното или разделно хранене. Обаче така, гладувайки (защото не можеш да ме убедиш, че хранейки се веднъж дневно, се чувстваш пълноценна), можеш единствено проблеми да си навлечеш - гастрит, язва... Достатъчно плашещо е!! И жалко...