PDA

View Full Version : Да те зарежат с есемес



Rebellion_Angel
03-14-2008, 15:07
И след месец и нещо(вчера) просто ме заряза с един есемес. Единственото обяснение ,което е дал е на един приятел е, че не можел цитирам: "да пипа женски". А днес демонстративно пред мене "пипа" всички момичета от моя клас и позволи на една да му седи в скута. И седна с трите ми най-големи врагове(момичета) и само се кикотеха. (Той е от моя клас.)
На някой случвало ли му се е?

Как да си го обясня това поведение?


И от днес едно ще ми е в главата- КРАЙ НА ВРЪЗКИТЕ СЪС СЪУЧЕНИЦИ!!!

evelinka1122
03-14-2008, 15:12
Голям страхливец! Най-тъпия начин е да скъсаш с някой е със СМС! Това означава че няма смелост да те погледне в очите и лично да ти каже! Забравяй го тоя... толкова детски се държи че чак не си заслужава да го гледаш! Тегли му една голяма майна! Нарочно го прави да те дразни.. не го позволявай, не му обръщай внимание! Не те е заслужавал...

h0t_bAbE
03-14-2008, 15:13
p0ne si si vzela p0yka...gledai da si 0pravite 0tn06eniqta...NE da trЪgnete 0tn0v0[g0o0o0o0lqma gre6ka 6te e ] a da zagЪrbite tfa 4e ste bili,i da ste kakt0 ste bili predi tfa [a we s 1 duma - NE priqteli,ak0 vi e trydn0,ama p0ne p0nasq6ti se...]..izglejda[ili po-t04n0 iz4ita se] 4e e d0sta licemeren...kakt0 vs dr sЪy4enici,de...

NightGuardian
03-14-2008, 15:22
Да тръгшен със съученик/чка - Най-голямата грешка. :-D

MartiSSima
03-14-2008, 15:28
Ами така е някой хора тотално са се сдухали и ползват телефона си за да отрежат някой... хах Мега тъпо ама какво да се прави има и такива индивиди.
Хич да не ти пука, прави се на абсолютна непокистка и въобще не си го слагай!Щом е такъв "мъж" да ти го беше казал в очите...Карай си живота и го оставяй тоя да се занимава с враговете ти...то така е най - лесно бил си с някой/я разделяте се и после тръгва да говори небивали работи...Слабашка история.
Успех и много позитивни емоции! :-)

BlueFace
03-14-2008, 15:33
OMG!Много тъп начин за одрязване!Тъп страхливец!Пък и си личи ,че сте малки!Извинявам се ...."мойте най-големи врагове"! LOL Не го мисли :wink:

sexa_na_kompleksa
03-14-2008, 15:35
Не може да пипа женски? Ми значи е гей и нямаш работа с него!

Sintya
03-14-2008, 15:42
Егати страхливеца... смотлъо. Заеби го, не те заслужава.

Rebellion_Angel
03-14-2008, 15:53
OMG!Много тъп начин за одрязване!Тъп страхливец!Пък и си личи ,че сте малки!Извинявам се ...."мойте най-големи врагове"! LOL Не го мисли :wink:

Тези момичета ми съсипаха живота! Веднъж получих такива яки болки в гърдите заради едната, че още помня. А такива работи говорят за мене, че няма на къде.
Мисля, че е нормално да ги определям като врагове. И навярно всички момичета тук си имат проблеми с този тип момичета. Аз не им обръщам внимание и вече от много време се бях абстрахирала, но в този момент, когато я видях едната да го прегръща и да седи в скута му, нещо което само аз правех! много ме заболя.

tan0
03-14-2008, 15:56
Голям страхливец! Най-тъпия начин е да скъсаш с някой е със СМС! Това означава че няма смелост да те погледне в очите и лично да ти каже! Забравяй го тоя... толкова детски се държи че чак не си заслужава да го гледаш! Тегли му една голяма майна! Нарочно го прави да те дразни.. не го позволявай, не му обръщай внимание! Не те е заслужавал...
+1

RaLkb
03-14-2008, 15:57
Да тръгшен със съученик/чка - Най-голямата грешка. :-D
+1
Edinstvenoto neshto koeto moga da ti kaja che shtom te e skusal s sms znachi e pulen neshtasnik i strahlivec....ne mu obrushtai vnimanie...jivei si jivota...gledai samo napred....a nego go ostavi v minaloto....

BlueFace
03-14-2008, 15:58
OMG!Много тъп начин за одрязване!Тъп страхливец!Пък и си личи ,че сте малки!Извинявам се ...."мойте най-големи врагове"! LOL Не го мисли :wink:

Тези момичета ми съсипаха живота! Веднъж получих такива яки болки в гърдите заради едната, че още помня. А такива работи говорят за мене, че няма на къде.
Мисля, че е нормално да ги определям като врагове. И навярно всички момичета тук си имат проблеми с този тип момичета. Аз не им обръщам внимание и вече от много време се бях абстрахирала, но в този момент, когато я видях едната да го прегръща и да седи в скута му, нещо което само аз правех! много ме заболя.
На колко си?
П.П. Наистина има и такива момичета ама не разбрах как ти е съсипала живота?

sweet4esf
03-14-2008, 15:58
xax moq puk v4era me skusa ama mi go kaza po tela :-x tva majete sa ne6to mn prosto ne6to :? i az taka ve4e..ot daskloto niki gadjeta :? gore glavata macka...vs 6te mine...na puk puk na nego ti se zadqvai s dr mom4eta ot daskalloto...az sega se zadqvam s edin fr na moq biv6iq a toi mn me revnyva6e ot nego :lol: taka4e davai i da ne ti puka :P

_BuNnY_
03-14-2008, 16:13
Теглиш му една майна и не се занимаваш повече с него - явно не си заслужава! :-) :)

SuNsEt
03-14-2008, 16:13
Мани го тоя кретеноид...Остави го,той не те заслужава!Пък и като гледам не сте били много време гаджета,за да съжаляваш толкова много...Обяснението е,че повечето момчета са тъпи,безмозъчни твари,които гледат само как да бъдат добре и на кеф! :x ...Аз ако бях на твое място...когато ме зареже с есемес,ще му кажа"Бе я си еби майката!"...и повече няма да ме интересува.Покажи му,че той не те интересува и че си била с него,само за развлечение...Нека го е яд!Ииии...забрави го,намери си друг :)

Хах...мен 2 пъти са ме късали по скайпа ...Говеда :oops: :shock: :shock: :-x :booooomb: :x :? :o ...Но на мен не ми пука и им го върнах ама 100 пъти по-гадно.... 8)

tan0
03-14-2008, 16:14
xax moq puk v4era me skusa ama mi go kaza po tela :-x tva majete sa ne6to mn prosto ne6to :? i az taka ve4e..ot daskloto niki gadjeta :? gore glavata macka...vs 6te mine...na puk puk na nego ti se zadqvai s dr mom4eta ot daskalloto...az sega se zadqvam s edin fr na moq biv6iq a toi mn me revnyva6e ot nego :lol: taka4e davai i da ne ti puka :P

ti si mnogo gadna (ne se obijdai) ama napravu si mu slagash sol v ranata na chovek ako e imal neshto kam teb bez znachenie che toi te e skasal

betyrk
03-14-2008, 16:16
ЪЪъъъ..Смятам че това момче просто сее подиграло с теб..Няма смисъл да се ядосваш..Има ги такива тъпаци колкото щеш Споко Ше намериш друг Не е първия нито последния~! :D

Rebellion_Angel
03-14-2008, 16:18
OMG!Много тъп начин за одрязване!Тъп страхливец!Пък и си личи ,че сте малки!Извинявам се ...."мойте най-големи врагове"! LOL Не го мисли :wink:

Тези момичета ми съсипаха живота! Веднъж получих такива яки болки в гърдите заради едната, че още помня. А такива работи говорят за мене, че няма на къде.
Мисля, че е нормално да ги определям като врагове. И навярно всички момичета тук си имат проблеми с този тип момичета. Аз не им обръщам внимание и вече от много време се бях абстрахирала, но в този момент, когато я видях едната да го прегръща и да седи в скута му, нещо което само аз правех! много ме заболя.
На колко си?
П.П. Наистина има и такива момичета ама не разбрах как ти е съсипала живота?

Вербална агресия. Всеки ден. Нямам хубави спомени от последните ми години в училище. Ходиха ме при директора заради едната, а аз нищо не бях правила. То в последствие всичко се разясни щото се намеси майка ми. В същност не исках да прозвуча така, сякаш съм се отчаяла от живота, се едно се е случило нещо непоправимо. Обратното е, вървя с пълен напред. Ама просто някой хора притежават качеството да ти правят живота ад. Не обичам да се оплаквам и мисля, че достатъчно мрънках за днеска, а? Не е дошъл края на света нали? Айде, вече се стягам.

ПП На 14 съм.

tan0
03-14-2008, 16:19
Не е първия нито последния~! :D [/i][/quote]
e s te toq alak jenite she preebat celiq svqt :D :D

BlueFace
03-14-2008, 16:20
xax moq puk v4era me skusa ama mi go kaza po tela :-x tva majete sa ne6to mn prosto ne6to :? i az taka ve4e..ot daskloto niki gadjeta :? gore glavata macka...vs 6te mine...na puk puk na nego ti se zadqvai s dr mom4eta ot daskalloto...az sega se zadqvam s edin fr na moq biv6iq a toi mn me revnyva6e ot nego :lol: taka4e davai i da ne ti puka :P

ti si mnogo gadna (ne se obijdai) ama napravu si mu slagash sol v ranata na chovek ako e imal neshto kam teb bez znachenie che toi te e skasal
+1 sweet4esf не е правилно така,въпреки че явно няма да му пука щом той те е одрязал!!!

5StaR
03-14-2008, 16:34
И от днес едно ще ми е в главата- КРАЙ НА ВРЪЗКИТЕ СЪС СЪУЧЕНИЦИ!!!

Добро утро и на теб

LovePoisoned
03-14-2008, 16:55
Вербална агресия. Всеки ден. Нямам хубави спомени от последните ми години в училище. Ходиха ме при директора заради едната, а аз нищо не бях правила. То в последствие всичко се разясни щото се намеси майка ми. В същност не исках да прозвуча така, сякаш съм се отчаяла от живота, се едно се е случило нещо непоправимо. Обратното е, вървя с пълен напред. Ама просто някой хора притежават качеството да ти правят живота ад. Не обичам да се оплаквам и мисля, че достатъчно мрънках за днеска, а? Не е дошъл края на света нали? Айде, вече се стягам.

ПП На 14 съм.
Споко, ако си 7 клас, ще кандидатстваш, ще смениш даскалото и на онези ще им ебеш майката. :o Майната им! Бъди силна! :grin:

koalka
03-14-2008, 17:49
Явно него не са го късали със смс и затова не знае колко е гадно...
Обаче ти се прави, че не ти пука.Ще видиш как ще престанат да го правят, защото той може би иска да те накара да ревнуваш нарочно.Бъди абсолютна непукистка - така за теб ще е по-добре, а и такъв не ти трябва.

twix_91
03-14-2008, 17:55
не се ядосвай като те е зарязал ти ша си намериш друг. И другия път като направи така ти отиди и седни в скута на някой негов приятел и го прегърни да види, че не ти пука за него :wink:

sexy_momi4e
03-14-2008, 18:12
Не е първия нито последния~! :D [/i]
e s te toq alak jenite she preebat celiq svqt :D :D[/quote] :D е не е ли вярно?

never-gonna-leave-u
03-14-2008, 18:15
toq e glupak... :-x

love_enrique
03-14-2008, 18:59
тоя е невероятен кретен...има ги всякакви...100% не му дреме за момичетата които сваля демонстративно пред теб,просто се опитва да се прави на "велиото копеле"и иска да те нарянява,тоя въобще не си заслужава да се ядосваш заради него,жалък е просто...Пак казвам пълно е с такива за жалост!

MiMcHeToOo
03-14-2008, 20:14
Малък е. Не очаквай от 14 годишно момче да се държи като 17,18.

MiMcHeToOo
03-14-2008, 20:15
Малък е. Не очаквай от 14 годишно момче да се държи като 17,18.

PepiDesigns
03-15-2008, 10:36
И след месец и нещо(вчера) просто ме заряза с един есемес. Единственото обяснение ,което е дал е на един приятел е, че не можел цитирам: "да пипа женски". А днес демонстративно пред мене "пипа" всички момичета от моя клас и позволи на една да му седи в скута. И седна с трите ми най-големи врагове(момичета) и само се кикотеха. (Той е от моя клас.)
На някой случвало ли му се е?

Как да си го обясня това поведение?


И от днес едно ще ми е в главата- КРАЙ НА ВРЪЗКИТЕ СЪС СЪУЧЕНИЦИ!!!

Значи ... това за зарязването с SMS или по Skype , eMail и т.н. ..
Това е супер тъпо .. Аз за такова нещо бих един съученик , защото след 6 месеца ходене с едно момиче , той й прати e-mail , че късат .. егати тъпака , честно ви казвам ... за мен тва е тъпо ..
a btw , те не тръгнаха чрез SMS или Email , че да късат така ... тва е мойта логика.

Другото което е - обяснението за поведението - няма кураж , няма смелост да се изправи пред теб.

Това за връзките със съученици - аз съм напълно съгласен .. просто ми е пределно ясно ,че ... дори и да ти говорят , че всичко ще бъде същото независимо от това какво ще стане .. не всички от класа мислят така .. сещаш се предполагам .. и така ..


Мойто мнение.

Sarabi
03-15-2008, 10:44
Пф, егати слабохарактерния объркан и хормонясал тъпак 8-) .
Иначе тва със Смс-а е голяма глупост... и мен са ме късали така, ама то и толкова ми пукаше за момчето, че...
Но ако сте имали истински отношения да не може да се престраши да ти го каже в очите... говори лошо само за него. Не че не знам колко е трудно да късаш някой очи в очи, но все пак ти трябват 5 грама смелост и уважение. То е ясно, че все би предпочел най - лесният вариант за него, ама... не е хубаво да става така.

slun4ice_90
03-15-2008, 17:06
Теглиш му една майна и не се занимаваш повече с него - явно не си заслужава! :-) :) Вдигам две ръце и аз,той е един нещастник.Остави го,явно се е подигравал с теб. :o :-x :?

sexita
03-15-2008, 17:18
Супер гадно е...не ми се е случвало,но е тъпо щот дори не може да поговорите като бели хора..
Истината е,че го е страх да говорите,защото трябва да си признае,че те е лъгал...Абе кофти е... :)

didkatagb
03-15-2008, 17:20
това е най-тъпия нацен да те зарежат, а явно и момчето е такова и да се прави че не те познава и да се занася с други :?

bub4eto_933
03-15-2008, 19:56
Явно се прави на мн уборотен...я го зарежи и не го мисли :)

Rofl4e
03-15-2008, 22:17
Tapo e da te zarejat(i da zareje6 s sms)i tova s sau4eni4kite go pravi naro4no da te drazni

_DaYa_
03-16-2008, 16:26
Да тръгшен със съученик/чка - Най-голямата грешка. :-D
оо да...даже незнам как сте се справяли...докато сте в час, какво си пращате целувки?Немога да си го представя а това за СМС е ужасНо :o прави му гаднО за да осъзнае какво е загубил!!!

mImMmKa
03-16-2008, 16:36
ДАААА!!! ТЪПИ КОПЕЛЕТА са тези които те зарежат с SMS пфф :-o

xXxScreamxXx
03-16-2008, 18:16
na mnenieto na NightGuardian sam ;)

bambonaa
03-16-2008, 18:21
детинщини бее. съветвам те да не се занимаваш с глупости.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-16-2008, 18:39
imam edna priqtelka.. istoriqta e slednata.. po princip vsi4ki ot nashiq vipusk si trugvat sled 6 4as samo 4e tq e na sip i ostava za 7mi .. ta v sipa i zvuni tela gospojata ne q 4uva a tq vdiga "alo" .. "alo zdrasti.. ko praish be" "emi ni6to na SIP sum .. " "aaa ok ok iskah samo da ti kaja 4e iskam da skusame" .. :grin: e tui e nai tupoto :grin: :grin: .. tai 4e ima i po zle ot teb :) a 4e go e napravil s sms naistina kofti rabota :shock:

aciko
03-16-2008, 18:45
Хъ кюлияя!
Абе то да ти кажа,какво да очакваш от 14 годишно пишлеменце,което още незнае как да си избърше гъзо!

tan0
03-16-2008, 19:08
цитирам: "не може да пипа женски".

abe toq pich da ne e reshil da stava pedal

Scared_Straight
03-16-2008, 19:14
Най голямата селания ( нищо против хората от село). Да нямаш смеслоста да го кажеш в очите на човека който е бил до тебе

sLaDkA_GrEsHkA
03-16-2008, 20:40
drazni go i ti s negovite vragove i da ne ti puka :P

Madness
03-17-2008, 07:24
Абе и аз съм на 14,ама такава простотия... о.О

hooliganka89
03-17-2008, 07:36
Tova da ti e obeca na uhoto,poveche ne se zanimavai sas sauchenici.

TheNewReligion
03-17-2008, 08:48
Ne mi se e sluchvalo , no mislq , che tui momche e alqvo ! Ne moje tui bezotgovorno da postupva ! Aki takova ! :x :x :x :-D :-D :-D Ama nedei da mu otmushtavash , zashtoto nai-mnogo da si napravish losho vpechatlenie ! :D

TheNewReligion
03-17-2008, 08:49
Tova da ti e obeca na uhoto,poveche ne se zanimavai sas sauchenici.
Kum avtorkata :Imash li dupki na ushite ? :-D

Rebellion_Angel
03-17-2008, 10:48
Tova da ti e obeca na uhoto,poveche ne se zanimavai sas sauchenici.
Kum avtorkata :Imash li dupki na ushite ? :-D

:D :grin: Имам! :grin: И няма да му отмъщавам. Щом до сега не тръгнах да му отмъщавам с другите момчета, няма да го направя и за в бъдеще. :( Но поне да беше говорил с мене или поне някакво обяснение да ми беше дал, ама той нищо. :( Търся вината в себе си, но не я откривам.

zaraaa
03-17-2008, 12:04
Tova momche e golqm straxlivec..da te zareje sas SMS-adski glupavo!Ne ti trqbva takava mijiturka do tebe,nameri si edno silno svqstno momche koeto shte ima smelostta da kazva vsichko v ochite :P :wink:...Aaaaa da i TI VINA NQMASH che toi e straxliooo!!! :P

LizZz
03-17-2008, 12:43
Tova da ti e obeca na uhoto,poveche ne se zanimavai sas sauchenici.
Kum avtorkata :Imash li dupki na ushite ? :-D

:D :grin: Имам! :grin: И няма да му отмъщавам. Щом до сега не тръгнах да му отмъщавам с другите момчета, няма да го направя и за в бъдеще. :( Но поне да беше говорил с мене или поне някакво обяснение да ми беше дал, ама той нищо. :( Търся вината в себе си, но не я откривам.
Не търси вината в себе си!! Тя НЕ е в теб!
Остави го да си се размотава с курвенцата и да се оправя!
Никакво внимание не трябва да му обръщаш.
Смешник... :x

KaKaShI
03-17-2008, 12:51
Това е най-глупавото нещо което може някой човек да направи. Трябва да си пълен идиот за да зарежеш някой с СМС... Това с СМС-а го правят само страхливци които ги е страх от последствията... ИДИОТИ !!! :-x

prettyIdeath
03-17-2008, 13:12
Еми какво друго да ти кажа освен че това момче е постъпило много лапешки . Не трябва да те е яд че вече не си с него... не си заслужава :?

darince
03-17-2008, 15:06
Да скъсаш с някой чрез SMSе най-тъпия начин който може да съществува! Абе с две думи той е страхливец!Сега ще Ви е супер гадно :? :( Аз ще ти кажа да не му обръщаш внимание иска само да те нарани :( :( :(

Rebellion_Angel
03-17-2008, 15:59
Вече влизам в нормален ритъм. :grin: За пръв път от много време насам съм доволна от себе си. Нали знаете всяко зло за добро. Още от самото начало знаех, че ще се разделяме, защото ще кандидатствам и реално погледнато всичко беше просто игра. Той е глупак. А дори, когато го поглеждам в училище извърта поглед. Страхливец! :-x Как успях да се хвана с най-големия кретен? Заразя ме- аз тази дето всичко давах за него, за да е играчка на три момичета, които първо- имат си гаджета, второ- искат само да ме наранят и трето изобщо не им пука за него.
"Сбогом дано си щастлив, утре далече от мен..." :lol:

Но най-важното от цялата случка е, че за пръв път допуснах грешка в любовта и сама си взимам поуките от нея.
А те са:

1. Връзка със съученици- ЗА НИЩО НА СВЕТА!
:grin:
2. Не бъди прекалено настоятелна и не угаждай на всекиго.
3. И малките знаци могат да ти покажат истината.
4. Приятелството и гаджетата са сложно нещо, наистина. :lol: Обаче на 14 СЪМ НАИСТИНА МАЛКА ЗА ДА СЕ ВПРЯГАМ!


Айде, вече прав му път. :-P

Mono_Blok
03-18-2008, 11:20
Tova da ti e obeca na uhoto,poveche ne se zanimavai sas sauchenici.
Kum avtorkata :Imash li dupki na ushite ? :-D

:D :grin: Имам! :grin: И няма да му отмъщавам. Щом до сега не тръгнах да му отмъщавам с другите момчета, няма да го направя и за в бъдеще. :( Но поне да беше говорил с мене или поне някакво обяснение да ми беше дал, ама той нищо. :( Търся вината в себе си, но не я откривам.

nikva vina nqma tarsi6 v sebe si ti sas sigurnost si bila strahotna i na taq misal me naqva 4e trqbva da bade6 po tvarda s nego sviii mu perkite kak moje da sa otnasq taka.strahlivec,izrod,


PEDAL tova e toi

fafli4ka7a
03-18-2008, 11:32
am nZ ama za men tfa e super typo... aZ otdavna sym razbrala 4e mom4etata na moqta vyzrast sa mnogo nedorasli i prostoo....ne stava...nZ toi za men e golqm glupak i po to4no edno nedoraslo dete... :? aamm prosto ne se zanimavay pove4e i ne si go slagai :?

mickelangelo
03-18-2008, 14:35
Шут-а в г*за и следващия ... :D