PDA

View Full Version : Не ми стана



ABt
03-14-2008, 15:30
Zdraveite imam golqm problem pri sexa :( Zna4i Na skoro se upitahme da pravim sex s priqtelkata mi no ne se polu4i prosto ne mi stana :( Az sam mnogo zle i ne znam ko da pravq... Prosto Lubovnata igra be6e okolo 2 4asa (tq e devstvena i se postarah da i e dobre) i az na dosta pati se .... v ga6tite 6tot ne znam prosto mn me vazbujda... Kato doide momenta ni6to ne stana :( Kakvo da napravq 4e ve4e me e strah da go pravq pak s neq (ne 4e sme go pravili to tova edva li se smqta...) I az prosto ne znam kajete.... Sa6tiq problem go imam i kato se natiskame s neq navan. Da kajem sednem na nqkoq peika poceluvame se malko i az opa sam se iztarval ve4e dosta pati :@ Kakvo da napravq za6toto golqqm problem mi e... A i da kaja i na men mi e na 3 pat prosto pravil sam go 2 pati po kypon4eta mnogo piqn i kaji re4i pomnq samo na 4asti :( Sa6to taka az nai nakraq tam nahluzih edin kaput tq go nadarvi malko ama... i re6ih da i deistvam s nadejda toi da se sabudi ama toi pak svar6i dokato go probvam vednaj da go... Ne znam kajete v men li e problema 6tot prosto 6te se pukna :( Edit: az sam na 15 i tq... Pravihme go f tqh ne mi be6e pritesneno no... :( Davaite Mneniq :(

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

nO3Hau*
03-14-2008, 15:34
малак приятелю само щи кажа-щом ти е такъв проблема напраскай си 2 злобарки преди да правите секс и след това ще я счупиш . айде успех ;)

amatorium
03-14-2008, 15:34
Ami shte ti dam edin suvet 2 v 1: Dokato ne se nauchish da se kontrolirash napulno da ne se praznsh nikoga ne pii i ne pravi razni neshta, che taka stavat belite. :-)

DevilWish
03-14-2008, 15:55
Spored men "poigrai" si s nego predi tfa ,da svyr6i6 nqkolko pyti i sled tfa ve4e ne mislq ,4e taka 6e stane ;) i sy6to nedei tolkoz 2 4asa lybova igra ,kat vijda6 ,4e ne izdyrja6 ;) I o6te ne6to spored men - - - - > daje da svyr6i6 za 3 min. ,davai sledva6tiq q ot malko celuvki i tn nqma kak pak da ne ti stane ;)

HanopkaH
03-14-2008, 16:04
Както казаха и другите,трябва да направиш няколко ръчни и всичко ще се оправи.Не се притеснявай,просто трябва да се контролираш :)

ABt
03-14-2008, 16:28
6te go probvam o6te utre tova s ra4nite 6te se ponatiskame malko i ako ne sam se ... oh dano :( Apak ina4e na tova deto go napisahte
davai sledva6tiq q ot malko celuvki i tn nqma kak pak da ne ti stane Abe tq si igra s nego ne stava prosto be6e ot sqkade svar6il... :@

5StaR
03-14-2008, 16:47
2 часа "любовна игра" омг ,аааах нз кво да напиша след това нещо

avb
03-14-2008, 18:06
2 часа :shock: А бе хубаво е да я загрееш, ама... след 1-вия час вече сигурно е забравила какво се опитвате да направите, а то след толкоз време кво се и чудиш що не моеж го вдигнеш после :-o

ubuntu
03-14-2008, 19:06
Абе пич ти наясно ли си с нещата ... сигурен ли си че това което намираш в гащите не е пред еякулационна течност, а? Наясно ли си кога свършваш според мен не си свършил а просто изхвърляш пред еякулационна ... А и да няма нужда да ни лъжеш за ебане по купоните ...
1во ако си бил много пиян ... няма такава мацка която да ти се навие от страх да не и се издрайфаш
2ро ако наистина си бил много пиян не можеш да отбележиш та кво остава за ебане ...
А с приятелката ти като тръгвате да се ебете не ти става от сдух ..щот не си уверен в себе си тва е сигнал че все още не си готов ... 100 чикии да напраскаш се в гъз .... !

Boss
03-14-2008, 19:11
Какви 2 часа ве мен :shock: Аз на първия час може да ходя да го изпикам и да го изакам вече ти пък прекали.....

kico
03-14-2008, 19:12
Абе пич ти наясно ли си с нещата ... сигурен ли си че това коеот намираш в гащите не е пред еякулационна течност, а? Наясно ли си кога свършваш според мен не си свършил а просто изхвърляш пред еякулационна ... А и да няма нужда да ни лъжеш за ебане по купоните ...
1во ако си бил много пиян ... няма такава мацка която да ти се навие от страх да не и се издрайфа и
2ро ако наистина си бил много пиян не можеш да облежиш та кво остава за ебане ...
А с приятелката ти като тръгвате да се ебете не ти става от сдух ..щот не си уверен в себе си тва е сигнал че все още не си готов ... 100 чикии да напраскаш се в гъз .... !

+1

ABt
03-14-2008, 19:13
Не ви лажа нищо просто... :( А и не знам пределакуационна течност ли е ко е ама бая умазано беше... Ко да ви кажа а за студеното не ми беше бяхме на топло а и не мога си го обясня ся като ме барне малко и веднага ми стана а тогава го бара, бара 5 мин... нищо :( деда знам ама и то ми стана кофти и напрау... :( А това за 2 часа... еми за пръв път и е на нея и я е страх малко и така...

ubuntu
03-14-2008, 19:24
Не ви лажа нищо просто... :( А и не знам пределакуационна течност ли е ко е ама бая умазано беше... Ко да ви кажа а за студеното не ми беше бяхме на топло а и не мога си го обясня ся като ме барне малко и веднага ми стана а тогава го бара, бара 5 мин... нищо :( деда знам ама и то ми стана кофти и напрау... :( А това за 2 часа... еми за пръв път и е на нея и я е страх малко и така...
КОлко пъти да ти казвам че не ти става от сдух... не си готов да направиш тази голяма за теб крачка ... има голяма пропаст пред теб но ти все още не си пораснал достатъчно за да я прескочиш ... изчакай още 1-2 години няма да умреш от факта че не си успял да наебеш тая ... а след като не знаеш кво е пред еякулационна течност ... един съвет престани с опитите... попрочетете малко и двамата да се ограмотите сексуално повече от нормалното за възрастта ти и тогава може пак да пробвате!
........... накъде отива света .... по скоро българия ..... не ми се мисли мойте деца кви ще са ..... сигурно при тях модата ще е в първи клас да правиш секс....

spyk22
03-14-2008, 19:35
Напълно подкрепям ubuntu сдухал си се от притеснение не ти става. А това за купончетата сигорен ли си че кат си бил толкова пиян не си го сънувал :? 8-)

varnen4e
03-15-2008, 11:52
:D Аз имах едно бивше гадже, с което така и не правихме секс.... той се изложи, така да се каже, точно в най- неподходящия момент... винаги като се сетя и ме напушва супер смях... но0о0о сега като се замисля... на доста хора се случва.