PDA

View Full Version : Приятелство



radoslava
03-14-2008, 15:36
molq vi pomognete mi!mn sam tajna!tolkova mn obi4am nai-dobrata si fr,a tq se darji ujasno s men!kakvo da pravq nie predi bqhme postoqnno zaedno a sq ne e taka!nie po princip sme 4 nai-dobri fr,no se delim i po dvoiki(dve,nad ve).i v posledno vrerme az hodq s nai-dobrata fr na ednata ot 4etvorkata a dr s moita fr(ako razbirate de)!i dnes stana taka:iahme sre6ta na edno mqsto no po-kasno az im zvannah 4e 6te oida napravo pri tqh i kogato otidoh te zapo4naha da bqgat s gadjetata si!be6e ujasno za men!vinagi az sam i pro6tavala!dr tri momi4eta vinagi men sa podkrepqli za6toto az vinagi sam po-dobrata,no mai ednata dnes me predade!kakvo da pravq s nai-dobrata si fr!ot4aqh se ve4e-tolkova pati sam i pro6tavala bez vina i sme govorili na taq tema,no.....~~~~
Заглавието на темата трябва да е написано на КИРИЛИЦА.
By Nejno.

sexa_na_kompleksa
03-14-2008, 15:54
Мисля, че го приемаш твърде на вътре и дори малко се вдетинявате.

BAD_KID
03-14-2008, 15:57
Моя съвет е да седнете двете и да си поговорите защо тя се държи така има ли причина и ако продължава така и след това се замисли наистина ли ти е наи добра приятелка.

radoslava
03-14-2008, 15:59
ne mislq ne q poznavate

radoslava
03-14-2008, 16:07
govorili sme po 4as i ne6to,no tq prosto nerazbira nz 6to stigalo e do golemi skandali

inSane_baby
03-14-2008, 16:13
govorili sme po 4as i ne6to,no tq prosto nerazbira nz 6to stigalo e do golemi skandali

Помисли за значението на словосъчетанието най- добра приятелка"

freaky_angel
03-14-2008, 17:04
лелейййй колко ми е познато тва ... споко .. не искам да те отчайвам още толкова ама твоята "приятелка" май те прави на супер идиотка и по-добре си намери нова компания където да те уважават... :?

Co0kIe
03-14-2008, 18:15
Не се впрягай порсто й кажи: "Ще си останем ли фр или не" ако наистина ти е най-добра фр ще си изгладите отношенията

didkatagb
03-15-2008, 15:15
Аз си имам само една най-добра приятелка и не я деля с никой :-x
И двете сме се държали гадно...но си правим компромиси,а колкото до теб може би трябва да поговорите и да се разберете защо се делите

lovey0u
03-15-2008, 15:36
няма как да имаш 2, 3 или повече "най-добри" приятелки. може да е само една

ПО ТЕМАТА: и таз я наричаш "приятелка"? :?

SheLLey^
03-15-2008, 17:25
Това според мен не е "най-добра приятелка"..+ това неможеш да имаш повече от 1 нааай много 2 най добри приятели/приятелки, защото винаги една ще цепне колектива..!!!! Гадно е, но е така !! :( ...В случаяя....както казаха отгоре задай и въпроса директно, без да овърташ ... "Ще си останем ли фр или не"..тогава от реакцията и ще разбереш дали тя ти е истинска приятелка, както казваш..или си грешала напълно :) ...Неможеш да завъраваш приятелства на сила..повярвай ми :!: :!: :!: :wink: Айде успехчета :P

Cerealkiller
03-15-2008, 18:07
Аз па не разбрах проблема?! Имат си гаджета -бягат с тях..оф :?