PDA

View Full Version : Как се за запозная с нея ???



djereme
03-14-2008, 16:33
Има едно момиче от моето даскало, което е една година по малка от мен и много ми харесва. Даже я харесвам от много време ама не съм направил нищо по въпроса, защото за мен е много красива, абе направо бонбонче да не каже и си викам "абе такова красиво момиче не може да си няма гадже" пък и гледам приятелките и се се мотат с разни момчета и т.н. Ама от може би година така като я засичам навънка и в училище ( не че я следа де ама ми се набивам супер много на очи ) с момче не съм я видял, а да не говорим да си има приятел и викам да се пробвам. Но проблема е че не се познаваме и не знам как да се запозная с нея, а пък и е нонстоп с две приятелки, а така пред тях не ми се говори.

Иначе за общи приятели ако става за въпрос мисля че имаме. Едно момиче "Р" от моя клас се познава с нея и мисля че са добри приятелки, само че аз с това момиче "Р" не съм много близък, а може да се каже че я свалях по едно време ( е нищо не излезе с "Р" ) и за това не ми се занимава с нея.

Моля ви каже как да се запознае в това момиче?

5StaR
03-14-2008, 16:37
Хммм как да се запознаеш с момиче, това е труден въпрос ...Начии първо трябва да си купиш 3-4 книги да прочетеш, след това малко сухи тренировки и като свършиш отиваш и казваш "здрасти аз съм xxxx, ти как се казваш" ?

tan0
03-14-2008, 16:38
ooooooooooooooooo golqm problem brato shtom e qka madamata sigurno ne i lipsvat ohajori a?emi zapoznai se sam s neq ne e tolko trudno pochni da q pozdravqvash kadeto q vidish nameri obshta tema na razbogovor moje po kasno da q pokanish na kafence i taka
uspeh

BlueCat
03-14-2008, 16:43
Ми ако се засичате някъде почваш да я закачаш, правиш ий комлименти и накрая ами ние не се познаваме, аз съм....и така.

MiMcHeToOo
03-14-2008, 16:47
Ми ако се засичате някъде почваш да я закачаш, правиш ий комлименти и накрая ами ние не се познаваме, аз съм....и така.

Мда, другия вариянт е да станеш по-близък с "Р" ;)

djereme
03-14-2008, 16:47
Абе че не е трудно не е ама аз не разбирам много много от тия неща :( Лошото тук е че когато я видя винаги върви на някъде, а аз какво да я догоня и да и кажа "здрасти как се казваш" ( не че не и знам името де :) )
Може ли да ми напишете няколко реплики или да ме посъветвате какво да направя, зашото нали ви казвам винаги се засичаме когато тя отива някъде и винаги е с най малко две приятелки.

djereme
03-14-2008, 16:50
Ми ако се засичате някъде почваш да я закачаш, правиш ий комлименти и накрая ами ние не се познаваме, аз съм....и така.

Мда, другия вариянт е да станеш по-близък с "Р" ;)

Абе не че "Р" няма да ме запознае с нея ама сигурно ще направи така че нищо да не се поличи или нещо такова.

BlueCat
03-14-2008, 16:51
Абе че не е трудно не е ама аз не разбирам много много от тия неща :( Лошото тук е че когато я видя винаги върви на някъде, а аз какво да я догоня и да и кажа "здрасти как се казваш" ( не че не и знам името де :) )
Може ли да ми напишете няколко реплики или да ме посъветвате какво да направя, зашото нали ви казвам винаги се засичаме когато тя отива някъде и винаги е с най малко две приятелки.

Еми трябва да я хванеш в такъв момент, в който стои на едно място. Например ако се реди в лафката или си стои в коридора. Щото иначе може да бърза за някъде и няма да ти обърне внимание. А иначе за приятелките й не се притеснявай, какво като са там, ще се запознаеш и с тях.

5StaR
03-14-2008, 16:54
Хахах докато стои в лафката, ще я хванеш и ще кажеш здрасти аз съм XXxXx ,Ае плс да ми купиш една баничка с боза,че цял ден не съм ял и полудявам направо.....мерси много, как се казваш??

Не е ли романтично?

djereme
03-14-2008, 17:00
Абе че не е трудно не е ама аз не разбирам много много от тия неща :( Лошото тук е че когато я видя винаги върви на някъде, а аз какво да я догоня и да и кажа "здрасти как се казваш" ( не че не и знам името де :) )
Може ли да ми напишете няколко реплики или да ме посъветвате какво да направя, зашото нали ви казвам винаги се засичаме когато тя отива някъде и винаги е с най малко две приятелки.

Еми трябва да я хванеш в такъв момент, в който стои на едно място. Например ако се реди в лафката или си стои в коридора. Щото иначе може да бърза за някъде и няма да ти обърне внимание. А иначе за приятелките й не се притеснявай, какво като са там, ще се запознаеш и с тях.


Е да и аз това чакам да я видя някъде сама или да стои на едно място, ама нали ви казвам тя винаги отива някъде, в повечето случай в кафето, а там е с един куп приятелки които според мен само ще ми пречат, защото преди време се запознах с едно момиче и секи път когато ида да я заговоря приятелката и която е винаги с нея постоянно се включва в разговора и се едно си говоря с приятелката ий и се отказах да стигна по далече :)

Но това както и да е, може ли да ми напишете реплики какво да и кажа на пример като я засека другия път в коридора да минава с няколко приятелки ?

Нещо от рода на "Ей красавице как си " става ли ? или " Ей сладурано :) "

tan0
03-14-2008, 17:02
Хахах докато стои в лафката, ще я хванеш и ще кажеш здрасти аз съм XXxXx ,Ае плс да ми купиш една баничка с боза,че цял ден не съм ял и полудявам направо.....мерси много, как се казваш??

Не е ли романтично?

napravo tq she se vlubi v nego :D:D:D

djereme
03-14-2008, 17:06
Хахах докато стои в лафката, ще я хванеш и ще кажеш здрасти аз съм XXxXx ,Ае плс да ми купиш една баничка с боза,че цял ден не съм ял и полудявам направо.....мерси много, как се казваш??

Не е ли романтично?

napravo tq she se vlubi v nego :D:D:D


Еммммм тук не знам какво да кажа. Това едва ли ще има някакъв резултат, сигурно ще ми каже да си купа сам, а и може и по лошо :(

comics
03-14-2008, 17:25
Хахах докато стои в лафката, ще я хванеш и ще кажеш здрасти аз съм XXxXx ,Ае плс да ми купиш една баничка с боза,че цял ден не съм ял и полудявам направо.....мерси много, как се казваш??

Не е ли романтично?

napravo tq she se vlubi v nego :D:D:D


Еммммм тук не знам какво да кажа. Това едва ли ще има някакъв резултат, сигурно ще ми каже да си купа сам, а и може и по лошо :(
кажи и тогава " о0 май много боза си пила като малка, ще ми дадеш ли да погледна малко по-отблизо?" :razz:

Soy_tu_mujer
03-14-2008, 17:28
v absolutno sushtata situaciq sum... Samo che sum momiche i ot moeto daskalo ima mom4e s 1 godina po golqmo ot men,koeto moje da se kaje 4e haresvam.. i imam poznata ot negoviq klas :D kakvo suvpadenie.
Inu4e za zapoznavaneto ... moje kato si zasi4ete pogledite da i se usmihnesh 1-2 puti, moje i da ti otvurne. Sled tova moje da otidesh pri neq i da i naprawish kompliment za usmivkata (4e e sladka ili.. neshto takowa:)) /ako slu4aino ti e otvurnala/.Konsultirai se i s priqteli ili priqtelki (v po-dobriq slu4ai, te po kompetenten suvet shte ti dadat). I po kakuvto i na4in da se zapoznaesh s neq, bude vnimatelen, za da ne q podplashish...

Uspeh, jelaq ti go :)

AFT
03-14-2008, 18:13
Хахах докато стои в лафката, ще я хванеш и ще кажеш здрасти аз съм XXxXx ,Ае плс да ми купиш една баничка с боза,че цял ден не съм ял и полудявам направо.....мерси много, как се казваш??

Не е ли романтично?

В същия дух:

Ейй, шшш, ама оу! Аре купи една баничка, щот няам пари пък гледам, че портмонето ти е мноу пълно! Ааа, мерси много, та как каза,че се казваш?

Lovely!

Ъх, видяги съм смятала, че номера със спъването и запознаването е най-интересен, може да го пробваш (освен ако не е няква злобарка, дет ще те пребие и напсува xD). :)

evelinka1122
03-14-2008, 18:25
Усмихвай и се по коридорите, хвърляй и палави погледи, намери и скайпа, зарибявай там малко и после кани на кафета, тръгвайте и са любете :lol: :lol: :lol: Айде УСПЕХ !

evi_vd
03-14-2008, 20:21
амм засичали ли сте си погледи ала бала.. некви такива рабути 8)

Co0kIe
03-15-2008, 05:20
Не е толкова сложно, отиваш при нея и казваш "Здрасти, аз съм ****. От много време ми правиш впечатление..." и оттам нататъка квото стане :)

djereme
03-15-2008, 12:01
амм засичали ли сте си погледи ала бала.. некви такива рабути 8)

Да ама то аз с много момичета си засичам погледите и това едва ли означава че ме харесват всичките

evi_vd
03-15-2008, 13:12
е ако си готин що да не означава :-D аз примерно не гледам момчета,които не познавам ей така без причина, гледам в някой само ако ме кефи .. а предполагам, че не само аз :) така че действай, нищо не губиш 8)

Iv4eTy
03-15-2008, 13:26
Ами надъхваш се малко така даваш си кураж и отиваш при нея и и казваш - може ли да се запознаем и се надяваш да не ти отхапе главата :lol: ( Защото като гледам колко те е страх да се запознаете... Спокс бе човек нехапем :P )

f3ar_br0wn
03-19-2008, 19:31
abe pi4 ti v koe daskalo si??? Prosto ot lubopitstvo...!?!?!? :o :o :) :)

Forever_love_
03-20-2008, 19:06
бутни се лекичко в нея .. хаха като по филмите .. и и докоси леко по рамото и кажи съжелявам мн усмихни и се нежно и кажи съжелявам може ли да те поканя на кафе за реванш сблъсъка беше умишлен защотот незнаех как да те зьаговоря .. и бял бял бял .. незнам честно казано ако това ти е харесало опитаи го де ама вложи целия си чарррр :-D

djereme
03-21-2008, 12:23
бутни се лекичко в нея .. хаха като по филмите .. и и докоси леко по рамото и кажи съжелявам мн усмихни и се нежно и кажи съжелявам може ли да те поканя на кафе за реванш сблъсъка беше умишлен защотот незнаех как да те зьаговоря .. и бял бял бял .. незнам честно казано ако това ти е харесало опитаи го де ама вложи целия си чарррр :-D

Да. Това ме кефи много 10хххх:) Вече събрах един куп идеи и съм готов да действам. Благодаря много :grin:

evi_vd
03-21-2008, 12:26
късмет душко :)

CwalkIn
06-12-2009, 21:43
Сподели след това как са се развили нещата ;)

Pepincetyy
06-13-2009, 08:46
Кажи после как е минало.

flowerlina
06-13-2009, 09:32
бутни се лекичко в нея .. хаха като по филмите .. и и докоси леко по рамото и кажи съжелявам мн усмихни и се нежно и кажи съжелявам може ли да те поканя на кафе за реванш сблъсъка беше умишлен защотот незнаех как да те зьаговоря .. и бял бял бял .. незнам честно казано ако това ти е харесало опитаи го де ама вложи целия си чарррр :-D

Cherryy
06-13-2009, 10:06
ще я засечеш когато и се случва нещо, примерно изтърва нешо на земята или пък си наблизо и трябва да и помогнеш за нещо, така постепенно ще се сближите, питай за скайп и тей :)

Take_That
06-13-2009, 10:51
Ми ако се засичате някъде почваш да я закачаш, правиш ий комлименти и накрая ами ние не се познаваме, аз съм....и така.


Правилно :)

BaiToq
06-13-2009, 11:19
Тряят пинизчета,мойто момче!
Виждаш я,засилваш се към нея и
казваш:"Извинявай,колко е часът?".
Тя казва:"3 и половина".
Ти:"А сега???" и и прасваш една усмивка
32 зъба,24 карата.
Тряя да си пич!

evi_vd
07-10-2009, 11:12
само между другото.. вижте от кога е тая тема :D
момчето сигурно вече отдавна си се е запознало момичето
:grin:

tOnS
07-10-2009, 13:13
само между другото.. вижте от кога е тая тема :D
момчето сигурно вече отдавна си се е запознало момичето
:grin:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
абе нищо попишете си пък нека и другите да знаят :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
той пък и той да земе да каже кво е станало с нея ...

godji3
07-10-2009, 14:13
:smt070 :smt068 :smt067 :smt072 :smt071 :smt075 :smt064 как може ве пускате такива теми сички се гаврят с вас и може би 1-2 ти дават свестен отговор отиваш при нея и си говориш се едно с приятел как се запозна на 1-вия учебен ден с другите от класа ти здр аз сам ******* и това е питаш я как се казва почвате да говорите на няква тема и нещата стават от самосебеси

Hilary_
07-11-2009, 12:09
Почни да я закачаш ... да и се усмихваш ... да я подпитваш за нещо ... абеее тва да ти е проблема ... :D :D

evi_vd
07-13-2009, 20:01
само между другото.. вижте от кога е тая тема :D
момчето сигурно вече отдавна си се е запознало момичето
:grin:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
абе нищо попишете си пък нека и другите да знаят :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
той пък и той да земе да каже кво е станало с нея ...
да дааа пишете пишете :lol:

TheNewReligion
07-14-2009, 02:24
Не е толкова сложно, отиваш при нея и казваш "Здрасти, аз съм ****. От много време ми правиш впечатление..." и оттам нататъка квото стане :)Бла-бла...Ако при някого това е подействало, да е жив и здрав. :? И нещо ме съмнява, че момичето би се впечатлило.

matev92
08-02-2009, 20:47
веднъж дадохме 5 лв на един приятел и се хванахме на бас, че не може да се запознае с едно момиче... та както си тичаше той, се блъсна във въпросното момиче "без да иска" и и вика "извинявай, не беше нарочно"..."как се казваш" :D има си начини за всичко... хубаво е да имаш някакъв повод иначе ще е малко неловко

0nem0retIme
08-02-2009, 20:53
Явно те е срам да я заговориш...
В такъв случай можеш,като за начало,да й намериш скайпа...ще започнете да си пишете..постепенно ще й предлагаш да излизате,ще й вземеш номера и т.н. :)
Успех !

kypo
08-02-2009, 21:08
ей тъй:
-добър ден, казвам се дългохуй многоебев, приятно ми е.
-аууу, добър ден и на мене ми е приятно.
-приятно? вече? та не съм те почнал още ма овцоу!

те така се прави

feroto
02-19-2010, 21:59
Абе че не е трудно не е ама аз не разбирам много много от тия неща :( Лошото тук е че когато я видя винаги върви на някъде, а аз какво да я догоня и да и кажа "здрасти как се казваш" ( не че не и знам името де :) )
Може ли да ми напишете няколко реплики или да ме посъветвате какво да направя, зашото нали ви казвам винаги се засичаме когато тя отива някъде и винаги е с най малко две приятелки.
Ами брат видях ,че искаш помощ с репликите и реших ад ти предложа няколко .. макар че може би ще ти изглеждат банални и много изтаркани винаи вървят :) особенно при мен.. Отначало и аз като теб си мислех какво да кажа на едно момиче ..когато един ден (докато не мислех за нея и бях се отказал) ми потрябва молив по изобразително (беше важно ..искаше да ми остава 2) и когато излязох от стаята попитах 1 човек когото видях за молив (това беше тя) и така се запознахме .. с течение на няколко дена си казвахме здравей усмихнати по коридорите и накрая я поканих да излезем като изтъкнах причината че вси4ките ми приятели са заети и тя се сугласи .. след 2 седмици тръгнахме и ходихме 7 месеца :grin: .Мои приятел пък пробва с "колко е часът" и стана ... аз също съм се запознавал така с момиче... или пък ако е в движение измисли нещо като вложи цялото си творчество да се правиш на искрен и ще стане

mboy
03-11-2011, 14:18
Едно шише ракия и си готов за запознанство , поне ще знаеш , че ако не успееш няма да помниш какво си правил.